• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
claudie •Kulíšek se šel venčit rychlostí blesku.
hoď mě prosím do mejlíku,nebo do IP recept nas tu harmoniku, jsem zvědavec zvědavá.
Jinak u nás byla noc děsná,stále se Dáda budil a tak.
12. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - jdu ten recept najít :wink:
12. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dám odkaz sem, aby se i ostatní mohli juknout, třeba se inspirují :wink:

http://www.toprecepty.cz/recept/9556-brambory-ala-harmonika/

jak je pod receptem diskuze, tak tam někdo říká, že jídlo ještě vylepší žampionama, smetanou a nivou...tak takhle to plánuji udělat já....mňam :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak Ondra dnes spal celou noc-rano v 5 se vzbudil dostal trosku napit a siprupek na kasel a spal do pul sedme :wink:
Ja jsem zadelala na ky.buchty s tvarohem tak je jeste jednou zapracuju a necham kynout a mezi tim s klukama nasvozime drivi do sklepa :wink: :slight_smile:
Verko to zni zajimave-jak bude casek tak juknu :wink:
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
recept vypadá dobře
Ondra začal lézt po výškách:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30942008&l=eab0e165cf&id=1051166272
12. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •recept vypadá fakt dobře.

Holky, užijte si víkend!!!

evinka: jééé, Ondra, budoucí horolezec :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi . tak to je mazec, to už Ondru nezastaví fakt nic :grinning: holt se přece musí prozkoumat co je na tom stole, že? :wink:

aní - kynuté buchty? mňam.... s čímpak jsou? jestli s mákem a tvarohem tak startuju vozidlo a vyrážím směr Boseň.... my dojídali ke kávičce štrůdlík od včera, ale taky jsme si pochutnali, ten u nás boduje :slight_smile:

holky, tak ty brambory ala harmonika mohu jen doporučit, fakt moc dobrý.... přidala jsem tam ještě zelenou papriku a myslím, že se do nich může dát cokoliv co máte rádi...Co jsem měla nakrájeného a do brambor už se mi nevešlo, tak jsem nasypala navrch, nadrobila na to tu nivu, poházela žampíky a zalila šlehajdou....
jo a pekla jsem to tak o půl hodiny déle než je psáno, páč brambory byly po těch 45 min ještě tvrdé, ale záleží kdo jakou má troubu, v čem to peče, jak velké jsou ty brambory atd... To už si každá vychytá sama :wink:

dítě mě dnes překvapilo, když jsme přišli ráno z krámu, tak jsem ho na dvoře uspala, usnul v půl 10 a vzbudil se až po 12h....tak jsem si v klídku stihla uvařit, uklidit a tak.....paráda :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-buchty uz jsou hotovy-tvarohovy+povidlovy :wink: Klido prijed :wink:
Ted varim gulas na vikend pac zitra jedem na ty lyze a v nedeli je zase masopust-doufam ze se nekdo ukazete :wink: Budu pect koblihy tak jsem na sebe zvedava :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
Pepinecek je sikulka :wink: Vidi co mamka potrebuje :wink:
Ondrasek je taky sikula-Ondra uz taky v tehle dobe vsude vlezl.Je to fofr :confused: :sweat_smile:
Drivi jsme taky navozili tak snad bude taTka spokojenej :wink:
12. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám smutnou zprávu, dnes se mi zabil nejsterší syn. Dana
12. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu, upřímnou soustrast.
12. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky :slight_smile:

Dnes jsme nejak casove nestihaly vas sem zajit aspon pozdravit, tak ted napravuji :wink:

Dani, upřímnou soustrast a hodne moc sily.

Veru, ze by takhle pekne Pepulda poslechl "tetu" :grinning:

Holky, nam ted zacina obdobi ohromeni z objevu okolniho sveta a v tom objevovani neni vubec cas a hlavne chut na nejakou rizenou "zabavu" od maminky, takze Eli si dnes vesele bojkotovala cviceni v Kulichu a nutne potrebovala vzdy delat neco jineho, nez ostatni. Uklidnila me lektorka, ze to je naprosto normalni a ze ted zalezi na rodicich, jak se k tomu postavi: a) bud rezignuji a reknou si, ze maji nezvladatelne dite a nebo za b) zatnou zuby, vydrzi a po urcite dobe (bohuzel to je individualni) se dostavi vysledky, takze parada :grinning: :grinning:

Mno a jinak super nahodicka, k nam do panelaku se nastehovala nova rodinka a dnes jsme se s pani domluvily (oni tu zatim jen rekonstruovali byt, takze nebydleli na trvalo) a zjistili, ze spolu chodime do Kuliska na stejnou hodinu (akorat oni ted v ramci stehovani tam moc nebyly). Tak Eli bude mit dalsi partacku v baraku.
12. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danuško, upřímnou soustrast, je mi to moc líto.
12. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dana - upřímnou soustrast.
12. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •o zapojení do aktivit v Kulíšku, ti mohu povídat, Dáda je zdárný případ, že, děti začnou, až jim se prostě chce.

Jinak Dáda měl v poledne 38,6,uvidíme co dál, odpolko to už bylo lepší.

Loučím se, je skoro zabaleno, odjíždíme.
12. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru a jak je Pepinovi starsimu?
12. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-prijmi nasi hlubokou uprimnou soustrast.To je strasny :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moje.Děkuji moc. Až to vstřebám, ozvu se, ale nějak nemám sílu.
12. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw: upřímnou soustrast
13. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní :frowning2: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: myslíme na tebe, drž se holka!
13. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc, myslela jsem že to zvládnu, ale prostě nezvládám, neunesu to, že moje dítě už nikdy neuvidím.
Přemáhám se, ale je to ták strašně těžký. Nevím, jak ustojím až se budu Jiřikovi dívat do hrobu
13. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
chtěla jsem napsat, jak jsme se měli atd.. ale čtu zprávu od Siw a upřímně.. nechce se mi psát nic veselého. nedokážu to a přijde mi, že se to nehodí. Dani to je strašné. nezvládneš to až se budeš dívat do hrobu. i když tě bude držet Halinka a Filip a Danička.. přeji ti moc sil. drž se.
13. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - moc ráda bych tě něčím povzbudila, ale na tohle jsou slova krátká.... celý den se k tobě vracím v myšlenkách, nikdo z nás si nemůže troufnout ani odhadnout jak ti je, musí to být peklo a očistec v jednom :cry: :cry: :cry: jen si to představím a mám pěknou úzkost a slzy na tvářích. prostě nedokážu napsat nic jiného, než DRŽ se!!!! kdybychom kdokoliv cokoliv mohly, jsme tu, bohužel už nikdo z nás nemůže vzít zpět co se stalo :frowning2:
13. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danuško - Kačka to napsala za nás všechny přesně a výstižně.... Moc často na tebe a celou tvou rodinu myslíme a kdybychom mohly, opravdu rády bychom pomohly, ale vím, že není jak..... :frowning2: :cry:
14. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :grinning:
Vcera jsme se vratili z lyzovacky az ve 21.45hod ale bylo super :slight_smile: Stepa uz na velike sjezdovce v Aldrove v Krkonosich jako profik Jsem rada ze ho to bavi :wink: :slight_smile:
Dnes jsem doma sama kluci prijedou od babicky po O a jdeme na masopust-musime ustrojit do kostymu-uz se tesim.Pak hodim fotecky :slight_smile: :wink:
Ja jsem zadelala na koblihy tak mi kyne testicko :slight_smile: :wink:
14. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-nikdo z nas si neumi predstavit jask asi Dane je a doufam ze to nikdy nezazijem pac je to fakt tragedie ale uz dost :frowning2: :fearful: :fearful: Je mi jasny ze chceme kazda projevit ucast ale tohle ji nepomuze-myslim si ze se uzira dost a dost sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mozna Vam prijdu tvrda ale vim jak mi bylo s tatou a to je dite o 200% horsi-to se asi neda popsat.
Tak prosim ne a Danka kdyz bude chctit tak se ozve a vypovida se sama-nezlobte se ale me to ubiji taky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded:
14. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nando, po tomto příspěvku jsi opravdová NANDA.
Taky by sis tento NIC jen tak nedala však víš co jsi. Zamysli se nad sebou co jsi tu napsala.Je to smutné.
Však jak se říká na každou svini se vaří voda.
ČAU
14. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky :slight_smile:

lenka2010 - co to má znamenat?!Tos mě teda rozčílila!!! :angry:
14. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, upřímně mi přišlo, dle mé uvahy a srdce, fakt normální tady hned nepsat své pocity z dovolené apod. zítra začne nový týden a s tím třeba my některé zase dokážeme napsat o sobě a své rodině a svých radostech. teď mi to fakt nejde... asi jsem trapná cíťa. nevím. prostě tady jsme se dali do kupy díky dětem a chtění mít děti a ..... nový týden přinese třeba nový náboj :confused:
14. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásného Valentýnka :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda mě to dneska blbne...píšu a nic... a najednou se tu ukazujou zprávičky ode mě!!
14. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek