• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Aní - popravdě věci na miminko má kamarádka, brala si téměř všechno na svého chlapečky a teď má od února ještě holčičku, tak doufám, že až odroste z miminkovského, že se mi nějaké věcičky vrátěj, ale pár věcí určitě bych brala. klíďo i tenhle kompletek, když tak mi do IP písni cenu a adresu tvého bazárku, ať můžu kouknout....
6. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš - jojo, už chrní, vstávala dnes v šest, tak byla tuhá běhen 5 minut....
6. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Je,ja nemam bazarek to jen tak pisu ale mam toho strasne moc-ale opravdu strasne.Mam nafoceno docela dost tak Ti poslu meilem fotecky.Jsou to veci od 56-74 vel.Hodne je toho neutralniho.No neco Ti poslu a uvidis
6. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači - tak už máš klídek.... No Anička je "věcičkovej magnát"...jak tu správně uvedla má slova, je toho stále ještě dost pro těch osm - deset prcků.... :grinning: :grinning: Kdyby jsi k ní jela, tak jedině s lodním kufrem a nějakým TIRákem.... :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - díky mrknu na to.... bude to asi holčička, ale berušky ji určitě budou slušet :grinning: :grinning: :grinning:

Věruš - věřím :wink: a klídek mám, jsem ráda, dnes jsem nebyla schopna ani jít pořádně nakoupit, nějak mě to odpoledne zase sebralo....
6. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-nech tohooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: Nejak se mi to nahromadilo no-ani si nejsem vedoma jak je to mozne :grinning: :grinning: :grinning:
Katko-mas to poslane-ale je toho v porovnanim toho s porovnanim co mam jen drtek :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačenko, díky :wink:
Věru, nene,zase až tak to nedržíme, ale potřebovala jsem nový telefon, tak jsem si ho koupila. Držíme spíš svátky, po polsku, tam je svátek víc jak narozeniny.
6. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - moc hezké věcičky, určitě bych si taky něco vybrala.... ještě se domluvíme, jo?
6. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Katko-jasny dej vedet a neni problem ja vytaham pytle :wink: :slight_smile: Budu jen rada :slight_smile: :wink:
Verka taky zirala kdyz jsem se s tim prihrnula :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - já věřím, jsi sběratel :wink:
6. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Siw, všechno nejlepší přeju.
6. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nejhorsi fakt je ze vubec nevim jak jsem to dokazala :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda • jak čtu, tak ty máš doma vlastně krámek dětských oděvů!Škoda, že jen do 74vel.

My byli dnes s Davídkm cvičit. Pak jsem šla ještě po krámech, byla jsem v levných knihách v Máji, koupila jsem tam synovi od kámošky knížku říkadel, včera měl narozeniny - 2 roky a v nedli se uvidíme!

Taťka nám dnes přijel brzy, byli jsme mu naproti.
Dnes jsem se tu moc neukázala, ani jsem neměla náladu, Dádovi roste zub, v noci se budil a tak, vždť to znáte a ještě ke všemu mě nštval můj drahý manžel, no jo, chlapi, teď to už beru v pohodě, ale ráno jsem z toho byla pěkně vytočená.
6. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - to se podaří ani nevíš jak :wink:

Klouz - doufám, že jsi dneska spala s Dádou?
6. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzavka: Luci, copak ten Tvůj poklad zase vyvádí? :unamused: A co jste dělali dnes na cvíču?
autor
Holky tak ja se loucim.Psala kamoska a ja jdu do hospudky-preji dobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
kacula75 • nespala, byli jsme cvičit, tak si Dáda schrupnul v kočárku a já měla smůlu!

martule20 •Ahoooj
Roste mu asi zub, i stoličku má řidší, to k tomu prý bývá.
Na cviču, dobrý, Dana neplavala celý týden!Dáda si cvičil dle sebe. Kuličky byly třeba v košíčku a on je pak vysypal, tak že byly po celé hale.Líbili se mu zase zrdcadla.
Příště si vem, přebalovací podložku a Elišku oblékn do starého oblečení. Budeme malovat a asi i lepit.
Od příště se bude pokaždé něco tvořit.

Nechceš jít zítra se mnou od10h na trampolínky?
6. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - užij si to!
6. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - tak dej službu dneska manžovi :wink:
6. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
klouz: Hm, tak to je blbý. Nám taky roste zub, stolička odpovídá, protivnost taky :slight_smile: Tak se hlavně drž a nějak to přes víkend s taťkou zvládněte. Já tím pokladem myslela Luboše :grinning: Čímpak Tě naštval?
To jsem zvědavá, jak to chce Dana nahrazovat! Tolik kurzů, to je na zbláznění!!! To by snad bylo lepší to
o ten týden celé protáhnout... Eliška minule taky kašlala na kolektiv a hned fičela ke zrcadlům :grinning:
To je fajn, že se konečně začne na cvíču něco dít. Jen jsem zvědavá, jestli to ty prcky bude zajímat, abych
nepohořela jako minule s těma prstovýma barvičkama :angry: Ale jestli budeme lepit prckům pusy, tak do toho
jdu!!! :grinning:
6. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
klouz: Ještě k těm trampolínkám - bohužel nemůžu. Zdeněk je v práci, nemám Eli kam udat a jedeme dopolko
k našim, tak se nezlob.
6. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
martule20 • v pohodě!

Tomu zlatíčku jsem nerozumněla, myslela jsem Dádu. O Lubošovi, to je na dýl!
6. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Evinko, moc děkuji :wink:
6. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dobrou noc :pensive:
6. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, taky jdu popřát dobrou noc....
6. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko :wink:
7. bře 2009 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Ahoj Dani :slight_smile: :wink:
7. bře 2009 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!
7. bře 2009 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda tady to je smae ranni ptace :slight_smile:
Klouz-jj mam jenom do 74 pac 80 ted zacal nosit-to bude zase pokracovani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale my se asi budeme mijet s oblecenim :grinning:
7. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda •škoda,myslela jsem si to!Je to logické.

Trympolínky asi dnes nebudou, je mi blbě( přijela Teta z Červeného Kostelce ).Z radosti si půjdu s Dádou kolem oběda lehnout.
No jo, člověk plánuje a život mění!
7. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek