• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
no, chtěla jsem to všechno emocionálně strávit než se zase zapojím, ale tohle mi nedá....

drahá paní nebo slečno LENKO2010 (ať už je za tímto nickem kdokoliv), tady na diskuzi má nárok napsat kdokoliv svůj názor a myslím, že každý máme legitimní právo na ten svůj a to své cítění, ale sdělujeme si je VE VŠÍ SLUŠNOSTI a určitě i se vzájemným respektem (bez nadávek a ironických poznámek!) nebo se o to alespoň snažíme....

jinak všechny moc zdravím a přeji krásný zbytek nedělního večera.
14. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, že to vyšlo na další stranu :unamused:
14. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-dekuji za zastani ale ja jsem cekala nejakou takovou reakci :slight_smile: :confounded:
Sice nevim kde se tu se vzala slecna tajemna s jednuim prispevkem ale svuj nazor napsala a v pohode. :wink:
Nemyslim si ze jsem napsala neco hrozneho-myslim ze Dance jsme vsechny kondolovali ja i osobne probralo se to tu dost a je to strasny to jsem v prispevku zduraznila. :fearful: :frowning2:
Jenom nevim komu z nas nebo jestli Dance to nejak pomuze se v tom porad hrabat dokola-ani me to nedelalo dobre porad dokola rozebirat vloni smrt taty.A sama Danka psala ze se z toho musi vyhrabat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jeste Lucko-nikdo nenasazoval na Tebe-brala jsem to vseobecne :wink: :wink:
Spesl Ty jsi reagovala a mela jsi prvni reakci na tu smutnou udalost. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja si jen pamatuju vloni kdyz jsem tu napsala ze se miji kamaradce objesil syn na Tvoji reakci :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, proboha, dost.
Všem Vám moc děkuji za podporu. Anička mi psala sms, ano, nikdo neví, jak mi je. je to těžký, tak strašně moc těžký.Když zemře někdo z rodiny, je to těžký, když mámě zemře dítě, je to to nejtěžší, co se může stát.
Ale mám tu ještě 3 děti, které mě potřebují.
Jiřik má v úterý pohřeb v Topolčanech. Od půl 2 bude vystavený a od půl 3 bude obřed. Jen se potřebuju vypovídat, ale holky moje, prosím, nechci, aby jste se tu hádaly, to ne.
Jestli mi chceta některá něco říct, klidně napište IP, Trep mi taky psala ( Evičko, moc děkuji)
14. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj v novém týdnu... :slight_smile:

Holky, už zavžujeme, že brzy nastane čas ke koupi "dospělácké" autosedačky pro Pepína...Tak prosím kdo jakou máte a jak jste spokojeni? Je toho na trhu tolik, že kdo se v tom má vyznat....
Zatím co jsem četla recenze a testy, tak celkem dobře z toho vychází značka Romer, máte jí někdo?

díky za info.... :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-Verko juknu na nasi sedajdu a dam vedet-jsem s ni moc spokojeny a je polohovatelna.Ale my jsme uz koupili rovnou od 9 do 36 kg 5bodovou.Kouknu a dam vedet :wink: :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - nejbezpečnější jsou systémy ISOFIX, pokud na to máte vybavené autí.... nejlepší značky v testech jsou Römer a Cybex... pro nás trochu neakceptovatelná cenová hladina, na to, že moc nejezdíme, takže máme tuto: http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=803523 (spokojenost, je polohovatelná během jízdy, nastavitelná a celkem pohodlná dle Emy). objednali přes net a vyzvedli jsme ji přímo z tohoto obchodu, sídlí v omeze.
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Věru, my v sobotu vybrali a večer objednali autosedačku.Byli jsme v Praza v Dětském ráji, koukali jsme na Romer a Maxi cosi Priori a Tobi. Nakonec jsme se rozhodli pro Maxi cosi priori xp: http://www.detskyraj.cz/zbozi/8293-maxi-cosi-priori-xp-2010 k tomu podhlavníček: http://www.detskyraj.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1869&track_mod=souvis a letní potah aqua: http://www.detskyraj.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1332&track_mod=souvis Romer vychází nejlíp, ale mě přišla menší, navíc ten "podhlavníček" odtamtud nejde vyndat a nedovedu si představit, jak tam ve 3 letech bude mít nacpanou hlavičku. My teda nemáme auto s Isofixem. A paní tam říkala, že ty 9-36 moc nedoporučuje, že pro ty roční děti je moc velká. Že v tom plavou. No, já vzhledem k tomu, že kolem 3 let Ondry plánujeme druhé dítě, tak by mi akorát měl tuhle 9-18 opustit a přenechat druhému cvrčkovi.
15. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My navíc tu sedačku budeme muset používat už teď v necelých 9 měsících, protože se Ondra do vajíčka už sotva vejde, takže jakmile přijde, tak ho v ní začneme vozit, i když prý je nejlepší vozit děti do roka proti směru jízdy. Ale kupovat větší vajíčko teda nebudeme.
15. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata děkuji za cenné informace, už jsem zase o chlup moudřejší.... :slight_smile:

Evi - my jsme si taky plánovali jak daleko věkově od sebe chceme mít děti a jak to dopadlo? takže na velké plánování pozor :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, já si neuvědomila, že máš jinou věkovou kategorii - tuhle, co jsem dávala odkaz jsme kupovali před vánoci pro Emču....:grinning: promiň, jsem truhlík.... tak tam ne cybex ale maxi corsi přesně jak píše Evča. ale popravdě, my museli s Emou do větší taky už v 9 měsících, měla na vajíčko moc dlouhé nohy, ale v žádném případě jsem kvůli strachu nechtěla, aby ještě byla po směru jízdy, takže jsme vybrali tenkrát kategorii 0-18kg (šla i proti směru i po), i na úkor toho, že to nebyla super vyhlášená značka... i tak mi to pro Emu, které sice seděla, ale měla jen 7,5kg, přišla bezpečnější :sweat_smile: tak ať dobře vyberete! :wink:
15. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dnes se Stepou byli v MB koupila jsem si kalhoty na lyze :wink: Meli i na me normalniho cloveka :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsme zfoukli rec a kolem 15hod jedeme na lyze do Turnova :wink: :wink:
15. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - jé lyžovačka.... jak jste si to užili? No v těch nových kaťátkách na normálního člověka ti to muselo jezdit samo, co? :wink:

kači - no jo, to mě taky nenapadlo, že Emulka je krapet starší než naše mláďátko :grinning: My se zatím do vejce ještě vejdeme, myslím, že ještě chvíli si v něm pojezdíme, mě taky moc vyhovuje, že je proti směru jízdy a mám ho vepředu /airbag jsme museli nechat odpojit/ a jsem s ním při jízdě v kontaktu...Takže až bude vzadu, tak mi bude smutno :grinning: No ale už chci mít dopředu vybranou jakou koupíme a pak ji jen objednám... :slight_smile:

holky, zítra s tím bowlingem to vidím bledě... :frowning2: Na úřad jsem šla dneska už po obědě a prcka jsem těm dvěma lazarům nechala doma, byla jsem pryč něco přes hodinu, oni to sice zvládli, ale není to ještě ono, takže teď večer už ani raději na OÚ nejdu a zítra si to taky ještě nerisknu...
vy si to užijete i beze mě, to je jasný, ale já budu doma plakat jako krokodýl a tiše vám závidět...snad příště mi to vyjde :wink:
15. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj bylo super.Pred chvilkou jsme se vratili z Turnova :wink: Sice to neni nic velkeho ale zase to neni drahy a tak to bylo bajo :wink: A kalhoty pro normalniho cloveka mel na sobe Zdenda pac mel silene sustky tak jsem mu je nechala a ja jsem mela svoje slavne stare sponovky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale i tak se vsem libili-a potkala jsem tam spoustu znamych :wink: :slight_smile:
Pro Ondru si jedu azz zitra pav mi volali ze socialky z Chrudimy a musim obehat urady kvuli tomu Matyskovi :wink: V patek k nam prijede a uz tu asi zustane naporad :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
15. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky :wink:

Veru, tak k autosedajde Ti tedy neco pisnu vecer, kdyz ten bowlas nedas. Moc me to mrzi, ale zase chapu, ze to ted neni vubec jednoduche. Hele, ale bacha....je mozny, ze to pekelne natrenujeme a priste to s nama budes mit mooooc tezke :grinning:

Ani, cooooo....tak Mata bude vas? Ty jo, tak to je super. A pred Tebou a Zdendou smekam, protoze tohle kazdy nedokaze. Drzim palecky, at vse probehne hladce a hlavne rychle bez zbytecnych ourednickych prutahu.

Dneska jsem si udelala radost a koupila nove nausnicky. Uz jsem na ne mela spadeno delsi dobu, ale rozhodujim impulsem bylo to, ze jsem min. patek jednu ztratila :frowning2: Tak se ted jen modlim, aby zmena probehla hladce a nenatekly mi usiska do obludnych rozmeru :grinning: :grinning: Jsem zrovna takovy cita a s usima jsem si uzila dost (hnisani apod. :frowning2: )
15. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj bude a proto ani ja zitra nejdu.Musim toho hodne obehat a pak musim na Petkovy pro Ondru a vypravit Stepu na prazdnuiny k babicce.A taky jsme meli dost vydani a jeste budeme,oznamila mi pani ze zatim vse pujde na vlast.naklady. :confused: :confounded: Ale pak uz snad bude lepe :slight_smile: :slight_smile: Je to sice jedna akce ale i tak no.V sobotu mame ples v Bosni a na nej uz se tesim pul roku tak i proto.A ty hory taky neco staly no :frowning2: :frowning2: :wink:
15. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O nausnickach uz jsem taky premyslela ale jeste pockam-zase tak moc je nepotrebuju tak jeste yvdrzim v techto :wink: Spis budu potrebovat hodinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
jééé, tak na naušničky sem já expert :slight_smile: mám jich tolik že bych je mohla prodávat... :grinning:

Užijte si zítra bowling...příště to budu víc hlídat abych se včas přihlásila a půjdu si s váma mooooc ráda zahrát!!!!!!
15. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Věruš, my máme Romer tu do 18kg.. a nevím zda bych šla do ní znova. Domino je přerostlé dítě, dnes ho hlídala teta Vanda (já se léčila) a vzala ho k tetě, ta tam měla 1,5letého vnuka a Domi byl větší :grinning: takže si myslím, že my tu sedačku budeme mít tak do 2let, max. do 2,5let. a jelikož dalšího prcka neplánujeme tak brzo, tak to budou trošku vyhozené penízky :sweat_smile: ale ve vajíčku jezdil ještě před měsícem (dle návodu vadí, když je hlava nad vajíčkem, ne nohy:sweat_smile:)podle toho čí auto jsme měli. jo a třeba Romer se může vozit i vepředu, pokud nemáš airbag. tak jak to máš ted. je to povolené i ze zákona, takže pokud se nebojíš vozit vajíčko jako já, můžeš dál pokračovat :wink:
no ale jak čtu, tak Kačka uvažovala teda bezpečněji než my. to jsi dobrá. a v čem ted vozíte Magdu? ve vajíčku nebo v téhle?

jo a já kupovala v Bambinu na Staromáku. sice jsem dala o něco navíc, ale paní vše krásně předvedla. je tam fkat ochotná na maximum. byli jsme tam 3x :o). do Prahy se mi o víkendu nechce a přes týden to tam s manžou nestíháme :sweat_smile: a hlavně Romer - doporučují škodováci.. tak jsem se teda nechala přesvědčit

a budeme kupovat ještě jednu. asi použitou. at to nepřehazujeme. i když je to rychle, tak jsem pohodlná.

jo a ještě se vrátím (naposledy).. Ani.. já nevím, co se stalo synovi od Dany. to jsem se nedočetla. a ani se ji v IP neptala. čekala jsem, že to nějak se tady veřejně napíše.
15. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak připojím se k autosedajdám...my máme tu do 18 kg s ISOFIXEM od Chicca, je polohovatelná a sme s ní zatím spokojeni...jen stála dost, teď bych to asi řešila že bych sháněla použitou!
15. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish :o) mám podobný názor. nevím zda těch 5000Kč za to stálo :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci- souhlas, ta naše stála taky tak...
15. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish: to ja si "ujizdim" na jinych vecech, ale kdyz uz jsem tyhle mela 6 let a tak pekne se to seslo :grinning: Jen je to ted takovy "novy" pocit :wink:
15. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to naše dítě ještě nespí, mě z něj klepne pepka :grinning:

my bychom chtěli sedačku 9-36 kg a tu Romer nedělá...takže tahle značka to tedy nebude... Možná se taky mrknu na mimibazar nebo aukro, třeba bude nějaká šikovná už použitá, to by mi nevadilo...nelpím na tom, že vše musí být nové :wink: takže díky všem maminám za názory a zkušenosti :slight_smile:

aní - teda smekám klobouk dolů, to je od vás fakt super, že se Matýska ujmete :slight_smile: Tak ať vše je rychle a zdárně vyřízené a máte ho doma :slight_smile:
sjezdovku v Turnově znám, taky tam jezdíme, máme to pár minut od domu a mě se tam taky líbí...
jůů, ty máš ještě ty klasické šponovky? ty jsou náhodou suprový :grinning:

no a jinak děvčata, náušnic, hodinek ani jiných šperků a doplňků není nikdy dost, takže nakupujte a utrácejte a vybírejte...

Evi, co ten bowling? půjdete teda, když ani Aní nejde? kdo je ještě hlášen, už jen ty a Klouz? to je škoda, že se to takhle rozpadlo...no ale se nedá nič dělat...
15. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jste fakt dobrý s Matym! moc držím palce, ať jde všechno vyřizování hladce....

Trep - a to máš z nějakého kovu-směsky, nebo zlato stříbro? taky jsem cíťa a snesu bohužel jen zlato nebo stříbro.... tak ať ouška nezloběj!

Luci - Míďu vozíme ve vajíčku, jednak je trochu bezpečnější, jednak je nositelné, takže na malé mimi praktické. a s těma nohama máš pravdu, ale když jsem dala Emulu do auta, už jsem ji skoro musela zlámat nohy, aby se tam vešla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

užijte si bowling, u nás ještě pár měsíců nehrozí.... :wink:
15. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pepka mě neklepne, už spí :grinning: :grinning:

Evi, na čem ujíždíš ty?
15. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš.. tak možná kdybych šla do 9-36kg tak ujedu na nové :o) ale takhle.. a fakt nedělají? to ani nevím. a nemají aspon 9-25? no potom teda škodováci doporučují CYBEX. o ní psala i Kačka. no a až si vybereš ty nějakou, tak třeba okouknu.. a koupíme do druhého auta stejnou :wink: měla mi prodávat maminka od Kačenky, jenže nemůžou najít jednu část, která z té sedačky udělá at je od 9kg. ted je jako od 15kg. když to nenajdou :(. takový podstavec. tak uvidím. jsem to mohla mít velmi jednoduché a houby.

no já jsem zvědavá, zda se ještě dostanu letos na lyže. ještě na sjezdovce jsem tvrdila že určitě.. ale pak jsem doma spočetla penízky za permice :o) ty bláho.. toto uletělo ty penízky. jak tam nebyli žádné řady tak to jelo rychle a samo :grinning:
15. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - kdybys chtěla tu naši vidět live, není problém, mohl by si ji Pepča i zkusit.... ona se dá vážně krásně zmenšit, i ty boční strany u ramen, tak bys viděla sama, jestli tahle kategorie bude vyhovovat....
15. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš .o) tak at hlavně spí dlouho. mě dnes hlídala odpo teta Vanda - tak mi ho vrátila spícího.. spal před 19hod 20min, tak jsem se děsila kdy usne. tak teda o půl deváté. ufff. ho ty děti unavili a hlavně cesta z Debře v tomhle počasí.. asi se mu tak dobřé spí :grinning:

Kači to mi nedošlo. to bylo na vajíčku to nejlepší to nosení v něm. možná proto v něm Domi byl co nejdéle.

Aní jak dlohuo to s Matym vyřizujete? to jde nějak moc rychle, ne? :o) což jako gratuluji. a budete ho mít jako jak? jako opatrovník? a co pokojík, už nějak upravujete aby se tam vlezli 3? :grinning:
15. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek