• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Luci - a jak je, už líp? tyhle nemoce nesnáším, většinou první den omdlévám :confounded:
15. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak třeba Kačenky mamulka ještě tu důležitou část najde a ty budeš mít o starost méně :wink:
to víš, že se na lyžky dostaneš, nějakou kábli to sice stojí, ale jen si to dopřejte dokud je ny čem lyžovat, i když letos to vypadá, že sníh bude ještě dlouho k dispozici... :slight_smile:

kačko . až ty budeš moci jít za kulturou, tak zase už nebudu moci jít já...No tak snad za pár let se na bowlingu sejdeme :grinning:

dítě spí, tatík spí a já tu čumákuju do kompu...takže to zabalím taky a jdu se pelíškovat....

dobrou noc :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Kačko, to by bylo fajn si tu sedajdu vyzkoušet....tak snad by to mohlo někdy vyjít až budu mít cestu do MB a ty třeba budeš mít čas...alespoň bych vás taky po dlouhé době viděla a Magdičku vlastně poprvé :slight_smile:

lucko - se ti ulevilo, že to Domino zapíchl tak brzy, že?

a já už opravdu mizím, pa pa :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači... no líp. sedím tady a bojím se jít spát.. at to znova nezačne :o(. moc mi pomohla Vanda, že ho vzala pryč. Dopo jsem s ním byla jen chvíli sama. Pak už byl čas na spánek. tak to vyšlo. Tomáš má už ted zvýšenou teplotu. tak nevím :o(. mě bolí nožičky a ručičky. vždy se říká, že je to u chřipky. tu sjem asi nikdy neměla. nevím. nezažila jsem to, aby mě neposlouchaly :sweat_smile: ale mám 2kg dole :grinning: to by mě fakt nenapadlo. hlav ně to bude tím, že mi dnes stačilo 5piškotů, 1/2rohlíku a banán. a teda mám v sobě 1,5l coca coly :grinning:

Věruš mě rozesmála, že vlastně vy dvě se na kultuře fakt minete :grinning: :grinning: hele tak za 5let se třeba fakt sejdeme všechny :wink:

mě spí Domi, táta u televize - chtěl vidět Bauera a já .. já najdu tu odvahu a přesunu se :grinning:

jo a díky tomu, jak mi bylo špatně jsem včera viděla online i zlato od Sáblíkové..
15. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takl ja jsem o Sablikovou prisla a docela me to mrzi-je to borkyne :slight_smile:
Luci-jj v patek prijede na prazdniny a uz by se nemel vratit do decaku tak uvidime :slight_smile: :wink: No a s pokojem-zatim se to vyresi naf.madrackou a Zdenda bude delat pokoji sam :wink: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní já bych o to i ráda přišla. vidět ji mezi mísou od záchodu a kyblíkem :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, viděla jsem další medaily :o) to je děs. měla bych radši spát.

Aní a školu budete řešit taky co? ty jo. ale on je na učnáku, ne? kam bude chodit? to budeš mít ted starostí.
15. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Kaci, tak tak, snesu jen zlato a nebo stribro, takze zadnou bizu :frowning2: A to jsou nekdy tak krasne kousky.... :cry: Mno nehlede na to, ze kdyz jsem zacala "dratkovat", tak jsem se tesila, ze jsem z toho "citovstvi" vyrostla a budu si delat doplnky podle sve fantazie a do barvy ke kazde halence :wink: Takhle delam radost aspon kamaradkam :grinning:

Bowlas sice padl pro MK, ale ja si zakoulim :wink: Domluvili jsme se se znamejma, dohodli hlidani a razime si dnes zakutalet, takze jupiiii. Mno a s MK to snad nekdy napravime :wink:

Veru, nasi autosedajdu je mozne take videt live - si muzes dat kolecko "exkurze autosedacek" :grinning: Jinak by mi asi take nevadilo mit sedajdu z druhe ruky, ale ja bohuzel nikde na takovou nenarazila - v te dobe se jaksi 9-36 nenabizely :frowning2:
16. únor 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to napsala blbe, tak 9-36 se par nabizelo, ale ne s isofixem.
16. únor 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky :slight_smile:

evi - tak ty jsi takový "dráteník", ju? to máš šikovné ruce, já bych se do toho zadrátkovala asi celá :grinning: :grinning:
Bowlas jsi vymyslela dobře, když to nevyšlo tady, tak to přece nevzdáš :slight_smile: Užijte si to a doufám, že nebudeš žlábkovat a všechny je tam vysekneš :grinning:

já jsem taky jeden čas nemohla nosit obyč bižu, dokonce i spona z pásku mi vadila, když se dotýkala holého těla...Tak jsem myslela, že se ze mě stal alergig na kov...Už jsem jednou šla dokonce i na alergologii ať na mě mrknou, ale když jsem tam viděla ten milion /možná dva/ čekajících lidí, tak jsem to vzdala...a kupovdivu mě to přešlo a můžu zase nosit i šmuky... Takže někdy stačí navštívit jen čekárnu toho daného lékaře a když je dobrý, tak vás vyléčí jen tím :grinning: :grinning:

lucko - jak je ti marode? jakou medaily jsi viděla? já neviděla ani tu sáblici, ale včera ráno mi to pepa hlásil hned místo pozdravu, tak jsem byla informována do detailu... :wink: No, kouká na telku i za mě, když teď "bydlí" v tom obýváku...Ani nevím jestli ho budeme chtít zpět do ložnice až se uzdraví, jsme si nějak zvykli tam být s pečou sami...

Evi - tak že by akce Kulový blesk /autosedačky všech boleslavských koníkovek/?? :grinning: :grinning:

Lucko - co stím zítřkem, myslíš že už budeš v poho, nebo to necháme na jindy?
16. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alrgig :grinning: asi budu muset zpět na ZŠ :grinning: :grinning:

jo, když jsem u ZŠ, tak náš synovec byl v minulý týden u zápisu a já se ho ptala co mu tam říkali a na co se ho ptali, páč rodiče s ním k tomu "výslechu " nepustili... a Tomášek mi povídá, že řekl básničku a já na to a jakou? určitě Rolničky, rolničky /to je jeho oblíbená písnička a on jí říká i jako básničku/ a Tom že ne, že řekl tuto: Jedna dvě, klíště jde, klíště si jde pro tebe :grinning: :grinning: :grinning: ...A ještě tím morbidním hlasem jako v té reklamě...No já tomu docela věřím, že to tam přednesl... takže holky, bacha na reklamy :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to to těm našim v kanadě pěkně jde, co? :dizzy_face: já tedy live neviděla ani jednu medailósku ale potěšily i záznamy!

Luci - tak hlavně jestli už je líp! a ještě že tu máš taková hlídací zlatíčka.... chtěla jsem tě poprosit, nemohla bys přes Danu od Kačky vyzjistit, jak je to s odolností materiálu u autosedaček - tedy jak se na nich podepisuje zub času a za kolik let už je nebezpečné? přeci jen i ten plast oxiduje a já špekuluji, jestli už ta po Emičce 0-18kg (nebyla při nákupu nová), ještě bude pro Míďu použitelná, nebo raději máme šáhnout po jiné??? Ď

Věruško - no my bychom tě s Pepínkem rády nějak viděly!!! taky bych měla s malým premiéru :wink: ale ta naše s isofixem není, vy koukáte po isofixové nebo ne? ale bys mohla vyzkoušet, jestli o té kategorii 9-36kg můžete uvažovat a za jak dlouho případně :wink: a zkušenost s čekárno-terapií je dobrá :grinning: :grinning: :grinning: jen mám obavy, že kdyby ses k tomu dr. dostala, že by s tímhle stejně nic nedělali, alespoň jsem neslyšela o nikom, komu by léčili alergii na kov :wink:

Trep - tak jsme na tom s tím kovem podobně.... a to tu mám takové nádherné dřevěné a různé aplikace z přírodnin a skla, ale v uchu ten šmuk nesnesu.... bowling si užijte, super, že vypadneš z domu alespoň ty!
16. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
u návodu k vajíčku mám, že nemají pásy začínat za zády ani "u uší", ale v úrovni ramínek a Ondra už je má u lopatek a výš dát nejdou. To je hlavní důvod, proč jdeme do větší autosedačky. A i tam budeme začínat už na prostřední pozici pásu. Joi, na vajíčku je fajn, ze se dá nosit i s díttem, ale nosit v 3,5 kg těžké autosedačce jedenáctikilového "drobečka" je už nad moje síly. Jinak bych ho do roka ve vajíčku nechala.

Ani, obdivuju tě, že se Matýska ujmete.

Sáblíkovou jsem zaspala čekala jsem u TV a usnula u předchozí rozjížďky a vzbudila, když slavila vítězství, ani Bauera jsem neviděla, vzbudil se mi Ondra se strašným pláčem, tak jsem šla utišovat.
16. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dneska ráno doporučený dopis a mám tu žádanku na virologický odběr a nějaký formulářek, tak jsem tůůůze zvědavá, zda mi budou ochotni moji krev odebrat na pediadrii :confused: :grinning: :grinning: :grinning: no, sestřička u Necháni je v poho, ale budu jim takhle přidělávat práci, tak nevím nevím......
16. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - vy splňujete všechny požadavky pro autosedačku od 9kg, tak to neřeš a užívejte si novou :wink:
16. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme storchenmuhle starlight sp 9-36 a dobrý
http://www.skrblikshop.cz/autosedacka-starlight-sp-storchenmuhle.htm
, u dědy má babypoint polohovací
http://www.e-broucek.cz/autosedacky/9-18-kg/autosedacka-zenith-babypoint-9-25-kg
tam bacha, jak je polohovací, tak je vysoká a Kuba by si rád otvíral dveře, neboť dosáhne na otvírání
Evi: myslim na tebe, jen manža teď nebyl 14 dní doma
16. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, zase se dneska nejak nemuzu zahrat :frowning2: Ja uz ci slunickoooooo :grinning: :grinning:

Byly jsme u sousedky a Eli se tak odrovnala, ze vytuhla do 2 minut, jak jsme prisly domu :grinning:

Mish, OK. Mate tady nejake "chladky" :wink:
16. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Věruš chtěla jsem ti napsat do IP, zda to se mnou chceš risknout. dle Soukupa, teda našeho mudra, nejsme ani nakažlivý, proto Tomáš i včera jel do práce, když se zvetil. já dnes vstala jako jinej člověk. s Dominem jsem zlvádla i sprchu a umýt si vlasy :o) vysáala jsem pokojík, obývák, opět prala.. jen teda vaření jsem vynechala. já nemám chut a Domi to rád přežil se skleničkou :grinning: ted sem s ním spala 2hodky, on ještě pokračuje. no ale nechám to na tobě. nerada bych tebe či Pepiho ohrozila, i když tvrdí mudr že neohrožuji :sweat_smile:

jinak teda naušnice..holky já jsem alergik i na zlato.. i na stříbro. uši mi hnisají, tak si je pořád čistím. bez naušnic nechci chodit. asi to nemám tak šilené tu alergii, jak vy na bižu. ale já si nedokážu představit sebe bez naušnic :sweat_smile: tak radši trpím a čistím a hlídám si to.

Evi tak takový návod jsem na vajíčku ani nečetla. je fakt, že je vajíčko a vajíčko. už tenkrát na pohled jsem měla jiné než třeba Eliška od Trep. my měli takové vysoké. jo a teda se ani nedívám, kde máme pásy u téhle. myslíš ty 5bodové, co chytají dítě? tak ty pořád dáváme vzhůru a vzhůru :grinning: no jelikož si včera dokázal na tu jeho fábii poprvé sednout sám, odrazit se a zase si vysednout a to pěkně po jedné noze, tak zase vidíme že vyrostl. před 14dny to fakt nedokázal.

Věruš ten zápis na ZŠ :o) :o). je učenlivý.

Kačko, zeptám se. mě by tohle nenapadlo ani řešit :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem doma a skoro nic jsem nevyresila :frowning2: Ale tak ja na 100% jisty ze uz u nas od toho 19.2.zustane :wink: A behem pristiho tydne mi prijdou podlkady od soudu z Opavy abych ho mohla prihlasit do skoly atd... :slight_smile:
Luci-on je teprve v 7tride-sel o rok dele a opakoval sedmicku pac ho segra neposilala do skoly pze ji hlidal maly holky :frowning2: Ted mel na vysvedceni 1 z matiky i angliny a ani jednu trojku :wink: :slight_smile: :wink: Sice si to zopakoval ale i tak je to pekny :wink: :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní tak to máš méně starostí, když to bude základka. a hlavně od září ještě mín - bude ti vodit Štěpánka :wink:

a nevím proč jsem si myslela že má 17roků. jsem tele :sweat_smile:

a budeš teda opatrovník? stejně taková změna. kluci se těší? a ted abys kupovala další lyžařskou výbavu, at může taky se Štěpou a s Vámi lyžovat, když jst takoví sportovci :wink:
16. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - jasně, že to risknu, když nejsi "radioaktivní" tak klidně dorazte, rádi vás uvidíme :slight_smile: a prosimtě, nic sebou nevoz!!! jasný? žádný dobroty, pití a tak....Jak uvidím, že táhneš tašku proviantu, tak zamknu, zhasnu a budu dělat, že nejsem doma :grinning: :grinning:

aní - tak je to na dobré cestě s Matýskem, super :slight_smile: určitě bude moc rád, že bude mít fajn rodinu :slight_smile:

kačko - ne ne, nebudeme kupovat s isofixem, já ho v mém megamoderním autíčku totiž nemám :grinning: takže nám postačí i ta "bez" :wink:

dneska jsem se dopo na skoro dvě hodiny utrhla z baráku a jela nakoupit do MH a do práce pro lejstra, která potřebuji k daňovému přiznání...Jéžíš, to byly príma dvě hodiny .... Žádné dítě, žádní marodi :grinning: :grinning:

prcek se vztekoší na zemi a koulí sudy, tak ho jdu zase přenést na jeho hrací plochu :wink:
16. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj jasny koupime mu asi taky lyz.vybavu a nebo alespon pujcime.Ted to je taky clen rodiny tak zadne vyjimky mezi klukama nemuzeme delat :slight_smile: :wink: :wink:
Jsem docela zvedava jak to budeme zvladat vsechno :wink:
Tak Vy si tu planujete srazek a beze me to je teda vyborny :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní.. no budeš to mít těžké s tím, že nebudou vyjímky. najednou 3děti.. už se těším, až si ho dáš do profilu :o) budeme všechny koukat :grinning:

já se dnes musím pochubit. hééč. já dnes nevařila a oběd měla. přijela teta Majka a dovezla na talíři palačinky. mnam mnam. i namazané a posypané cukrem. komfort co? :o)
16. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - nebuď smutná, že tě na srazu nechceme :grinning: :grinning:
ba né, dělám si srandu... to není žádný sraz, jen dlouho plánovaná a několikrát odložená návštěva Lucky s Domískem... :wink:
srazík bychom nějaký mohli naplánovat, u nás zatím ne, ale až se Pepino starší uzdraví tak klidně.... :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-nic se nebojte ja bych stejne nejela mame rozbite auto :wink: :wink: Delam si jen srandu :slight_smile: :confounded: :angry: :angry: Bohuzel nemuzu ani jet cvicit a to me teda stve :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Lucko-teda to je vyborny a me jako rodine nedoveze :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma.
16. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zdravím Vás!
Na skok jsem v MB!Dáda je nemocný, v pátek a v sobotu měl teplotu a ještě posmrkává.Včera byl prvně venku.Už se těším, na příští týden, bude zase normální režim.

V rychlosti jsem Vás dočetla.
Sedačku máme od Chicca polohovací - starší typ, je z druhé ruky od kolegyně z práce.
Ny Olypiadu taky koukám, Sáblíkovou a Bauera jsem viděla v přímém přenosu.

siwama: ahoj!myslíme na Tebe.
nic více psát raději nebudu, aby to nevyznělo nějak špatně.Pár slov máš v IP!

Všem marůdkům přeji brzké uzdravení!
17. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno....

aní - co máte s vozítkem? snad nic "velkého" a bude to jen nějaká hloupost... Jak vlastně dopadl Zdenda s tím řidičákem, nějak mi uniklo, jestli jsi to už říkala....

evi - jak jste si včera zakouleli? bylo vítězství? :slight_smile:

daní - ahoj zase doma :slight_smile:

u nás byly ve dvě ráno nějaké divoké sny, pepi se vzbudil a koncertoval........ pak se zklidnil a zase spal....potom kolem třetí se opět vzbudil, byl vzhůru asi do čtyř a když konečně zabral, tak jse až z obýváku slyšela našeho taťulína jak chrápoší.... No nemám já báječné noci? :grinning:
17. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - dádovi brzké uzdravení :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •díky moc.je to v pohodě, nic horšího a dlouhého.

No jo, vlastně Evča byla na bowlingu!Škoda, že nám nevyšel.
Nanda:to je krááásný, že budete mít 3.dítko, a už takhle velké.

Když Vás člověk dočítá, tak to abych si vzala tužku a papír a dělala si poznámky.

No, jdu něco dělat, ať v9:45stihnu bus do JC.
17. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek