• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahoj holky :wink:
Dani vitej :wink:
Jdu zadelat na buchty a pak zehlit :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-taky preju Dadovi brzzke uzdraveni :wink:
Holky-prodavam odnaucovaci plenky Pampers od 16kg ale ja jsem je sdavala uz drive na 13kg a pohoda.Jsou uplne nove a nenacate.Mela jsem zasobu a neuzijem.Ondra uz je pres den uplne bez pliny.Tak kdyby jste mela nektera zajem tak pisnete :wink:
17. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-u nas byla taky divoka noc-samo ze Ondra.Po 4 nocich u babicky,podotykam klidnych se predvedl u nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Aníí. vidíš, ty jsi šikulka, ty si pečeš sama. já včera fakt byla vděčná za jídlo.. spíš teda za ten dovoz. jsem se cítial, že to mám jako od maminky. kdybyste viděly, kolikrát jsem v neděli v noci chtěla maminku :grinning:

Luci jsem si říkala, co se děje, že tady nejsi. ale nechtěla jsem otravovat sms. takže stonáte v jičíně. a táta jezdí z rpcáe za vámi? no pomůžou ti babi s dědou a stoná se Dádovi lépe. a ty se zase nabiješ energií dlouho dopředu :o)

Dani vítej zpět. Pepíno ml. tě asi vítal, když se vzbudil před vaším příjezdem. věděl, že za sebou máte náročnou cestu.

my už jsme zadělali na Míša řezy \:o) domi mi pomáhal. míchala jsem to na zemi, at se u tety může chlubit, že má zásluhu :o)

Aní já mám pro tebe ty křupinky, ale zapoměla jsem je dát Majce.. tak ji je dám v pátek, jo???asi se uvidíte dřív jak my :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucino jedna ušatá, dostaneš na budku jestli neposlechneš a něco přivezeš!!!! :grinning: :grinning:
Já dělám štrůdla :wink:
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude mi moc chutnat. vše co nedělám já je nejlepší :o))) vyměníme si talířky.. mě odpo, teda k večeru dojdou ještě dvě kamarádky, tak jsem chtěla něco mít i pro ně.. a jestli zbyde tak v pátek někam taky jedu :o) tak pro jistotu.
17. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishule - krásný, jsi šikulka :slight_smile: Kubíkovi se tam musí moooc líbit, co?
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je tam spokojenej, furt chodí a ukazuje kde všude má auta
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
17. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-krasny :wink:
Luci-jj v pohode klidne ji je dej.Jen mi jetse napis kolik Ti dluzimat to srovname rovnou a dekuju moc :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyy-Zdenda ma nazpet papiry huraaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - tak super a hlavně ať si je střeží jako oko v hlavě :wink:
17. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko no ja doufam ze uz se poucil a opravdu si je pohlida :grinning:
Ted nam zase ale nejede auto-vypadlo lebtro nebo co :frowning2: :frowning2:
Upekla jsem buchtypovidla+mak tak jsme si se Stepopu dali-nam,nam jsou dobry :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jojo, jsme doma, tááák ráda bych se vykecala, ale prostě sem si netroufnu. Nechci zase nemístné reakce. Tak na mě myslete aa kdybyste některá chtěla se mnou mluvit, písnu vám telefon, ale tady prosím ne
17. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
danuško - až se trochu "oklepeš" z nejhoršího a budeš mít náladu na společnost, tak naplánujeme nějaký srazík a moc rádi vás s Halinkou uvidíme... :wink: Třeba nějak zjara, až bude venku tepleji a budeme se moci sejít někde kde je dětský koutek venku a prima posezení pro maminy :slight_smile:

aní - myslím, že Zdenda je poučen a papíry jen tak z ruky nedá :wink: Ajaj, tak ať autí brzy jezdí...Tý brďo, zase jsi pekla a zase takovou mňamku...Já spáchala jen sštrůdelník, ale taky to šlo jíst :grinning:

Měli jsme návštěvníky, konečně se nám to povedlo a Luciáš s Dominem mohli přijet... :slight_smile: Takže veřejná pochvala Lucčiného cukrářského umění, její Míša řezy jsou gut...ale jako Domi dal přednost mému štrůdlu, takže bacha na to, jsem taky asi dobrá cukrář :grinning: / no ať nemachruju, dělám ho z kupovaného listového těsta :grinning: :grinning: /

a já jsem si mohla dnes alespoň představit jak to tu bude asi v létě vypadat, páč Dominovi je teď 13 měsíců a to bude Pepčovi až se narodí to druhé mimi....asi to bude sranda :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško, z toho se neolkepu nikdy. dala jsem mu život a nakonec to nebylo jeho rukou, ale někdo ho zabil.
17. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, všechny moc zdravím!

Mishu - jsi kouzelnice, nádhera! se Kubíkovi nedivím, že je nadšený....

Dani - super, že je to za vámi a na vykecání tu klidně jsem (nevím, jestli mailem, founem nebo se někdy zastavíte???)

Věruško - tak návštěva super, tak bezva..... nám to úplně stejná návštěva v pondělí zrušila, tak doufám, že se zase objedná, co Luci?

holky, máme další novinu, 1. zub (tedy nadšená moc nejsem :unamused: )... a to jsem včera měla radost, že náš odběr pupečníkové krve nebyl zbytečný, tedy doufám, a pak jsem byla rozčarovaná z toho zubu.... no, ale někdy vylézt musel, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak všechny zdravím a všem marůdkům přeji rychlé uzdravení!
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky HELP nemáte někdo z vás autonabíječku, kterou bychom si mohli půjčit? potřebujem zkusit, jestli nám nefunguje ta naše nebo je baterie na odpis...
Ď
17. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste mi psaly, oc, moc děkuji, budu reagovat, ale dnes je jsem stále pod práškama, žačinám fungovat doma, vyprat, uvařit atd. Jde to ztěžka, ale musím. Jiřík tu je se mnou a říká mi, mami musíš. Ale zároveň mě cvolá k sobě, ale on ví, že musím ještě vychovat další děti a pak příjdu. Já jsem mu to včera říkala.
Kdyby jste chtěla některá přijet na kafe, budu ráda.
17. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky :slight_smile:

Kacko, bohuzel autonabijecku nemame :frowning2:
Jinak Mide gratulka k prvnimu zoubku :wink: a asi si sedim na kabliku, ale moc nechapu souvislost mezi zoubkem a pupecnikovou krvi? Kdo ho objevil?

Mishul, jsi fakt kabrnak a Kubik se ma....takovy krasny pokojicek. Uz se tesim, az to u nas vypukne.

Verus, to je jasny, ze jsi super kucharko-pekarka :wink: ale vis jak, detem vzdy chutna to "cizi" :grinning: Mno vidis a to by jsi vlastne mohla trenosit a pujcovat si Domiho casteji :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dětem chutná od cizích, Kuba mi doma taky nic nechce, ale Evinu hamburskou omáčku si dal :wink:
17. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj buchticky byli namka ale jako strudlik to je tajky delikatesa :dizzy_face: :dizzy_face: asi ho upecu Matyskovi az prijede-miluje ho :wink:
Stepanek opdjel s babickou na Petkovy a Ondrasek uz haja tak je klidek :wink: :slight_smile:
asi se pujdu venovat tatkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - my ji možná i máme, ale jsme trochu z ruky :sweat_smile:
téda, Midlinka už je zubatka? to si pospíšila kočička....Ten náš velkej kluk zatím ani ťuk... /jsem to ale básník, že? :grinning: /

evi - tak na kabílku si sedíme dvě :grinning: Taky nechňápu souvislost...Snad Kačka vysvětlí a my budeme moudřejší :wink: Tak, tak, trénovat bych měla... Přivezte mi ráno všechny díťata a přijeďte si pro ně až večer a já budu mít pořádnou průpravu :grinning: :grinning:

aní - jako v Bosni bude těžká romatika, jo? :grinning: :grinning: Teda ten tvůj chlap se má!!! :grinning: :grinning: :wink:

jsem zvědavá, kdy Pepino půjde spát, když toho tolik naspal přes den...Teď se tu kutálí na dece plný elánu a testuje ten nafukovací válec co nám přivezla hodná teta Lucka a moooc se mu zamlouvá :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Kači určitě se k tobě znova objednám :dizzy_face:

a já taky nevím co myslíš tou pupečníkovou. něco se děje špatného, že ji využijete???

Až stáhnu fotky, tak dám, jak teta krásně krmila a Domi "žral". Ale kdybyste viděli Pepína v židličce, jak si papal a smál se :grinning: jo a viděla jsem tu skvělou babičku. stále ji závidím. byla plná usměvů.

Dani.. ty píšeš tak tajemně a mě je trapné tě obtěžovat. fakt.. nevím, zda chceš otázky, nebo radši ne. a tak ráda bych s teobu pokecala. kdyych věděla, že jsi ráda.

Mish krásný pokojík. moc se ti to povedlo.
17. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus, nerikej dvakrat :grinning: , nebo tam zitra rano mas Elisku s batuzkem :wink:
Jo a ani jsem se "nepochlubila", jak jsme se dnes malem nedostaly s Eli domu: Dopo jsme byly v Pomiku a Eli si tam vystrachala klice od bytu, mno a tak si tak pekne hrala, my kecaly a jen Ivca poznamenala:"snad je tu nenechate". Priblizil se cas obeda a tak jsem nakopla motory a vyrazily jsme s Eli smer domov. Cestou uz jsem ji vnadila na obidek, ze si da do briska a bla bla. Dojedeme k vytahu a ja, ze jeste juknu do schranky a ou ou....klice nikde, hnedle jsem vedela, kdepak zustaly :frowning2: Od Ivci jsem mela tri zmeskane hovory, ale to jsem jaksi nezaslechla:frowning2: Takze situace takova, ze jsme nemely klice, Eli byla unavena a hladova (nejaky rohlik jsem si fakt mohla strcit za klobouk). Mno, tak uz jsem videla, jak mazeme zpet. Nasteti jsem si vcas vzpomela na tchynku (ma nase klice) a dokonce jsem mela i to stesti, ze byla doma, takze obed se podaval pouze s min. zpozdenim, ale i tak se na me Eli uz mracila :frowning2: Ano, ano, ano.....nase klice do rukou deti nepatri, ale az nas nekde potkate a Eli si s nimi bude hrat, tak se prosim nesmejte moc nahlas :grinning:
17. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejky, tak koukám, že jsem to tedy seslátala a hlavičky vám zamotala :slight_smile:))) (učím se Věruško, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
tak pokus o vysvětlení. při porodu jsme s Míďou darovaly krev a, pokud je vzorek v pořádku a použitelný, posílají po 5. měsících žádanku na virologický rozbor krve matky a dotazník o zdr. stavu dítěte. nám to včera přišlo, tak mám radost, že je ta krev využitelná a až dodáme věci potřebné, bude zařazena do registru a nabídnuta dál.... no a tuto ranní radost ze zásilky mi trochu pokazila odpoledne Majda, když jsem ji našla první zub, protože předtím solidně kousala a tak mi je jasné, že má na tuto činnost "vhodný nástroj" - zatím ho tedy na prsu netestla (ťuk ťuk ťuk).

Aní - jéééé, se máte..... užijte si řádně to věnování se! my chtěli včera, ale naše malá antikoncepce nás nenechala ani ťuk :sweat_smile:

Trep - tak jak je? taky bolí v krku?

Věruš - tak Pepíno s tebou bude koukat na tv? Míďa čučela s námi včera a pak jsem ji vůbec nemohla uspat, potvůrku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - tak na video jsem zvědavá.... :grinning: a máš někde to jak řádili Domča s Emulkou?
17. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - to je krásný příběh :grinning: :grinning: :grinning: a trochu vzdáleně mi to něco připomíná :wink:
17. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko - aha, tak reď jsi to vysvětlila i pro zvláště tupé /já/ a už tomu rozumím :slight_smile: To jsi udělala dobrý skutek s tím dárcovstím... :slight_smile:
Tak snad bude Magdička schovívavá ke své mamince a nebude si při kojení brousit zoubky...
Malá antikoncepce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi - tak to jsi prekérní situejšn vyřešila šalamounsky :wink: Píšu si do notýsku další bod: nepůjčovat potomstvu na hraní klíče :grinning:

Luci - jak Domi "žral"? Ne ne ne, on krásně baštil :slight_smile: Taky stáhnu fotky a dám do alboně....

a pozor děvčata, dítě překvapilo a před pár minutami usnulo...Hurá, hurá, pejsek čůrá :grinning: :grinning:

jéé, teď pepa přepnul TV na dvojku a tam zrovna mastí Aní na lyžích :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Katko-neni co zavidet :wink: Zdenda si lehl vedle topeni a chrupe jak Baryk-takze jdeme sapt :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek