• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Musím veřejně pochválit za vysvětlení od Kači :o) je fakt, že včera jsem uvažovala,a na co potřebuje virologické vyšetření, ale nechtěla jsem být drbna a ptát se.

Kači, zítra stáhnu videjko a dám.. to od Vás. nějak ta dovča vše zpomalila. a zírta už nemám tolik restů, když bude Domi spát :grinning: a já snad spát nebudu :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Věruš - tak super, že Pepí chrupká, u nás je Mídě zase vzhůru, vydržela spát přsně 10 minut, potvora :rolling_eyes:
17. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, super, to se na videjka těším....
17. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak u nas budicek uz v 5hod :confused: :angry: A uz proste spat ne,ne ,ne a ted tu protivka jeden rve :angry: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
Verko-jj vcera jsem si jen tak cvicne na OH zaletela zajezdit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Katko-jj to jsem dopadla a to se jeste v posteli otocil hubou ke zdi v mziku pokracoval v chrapani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (Huba ke zdi-slunce,seno......) :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Evi-jj taky mam podobnou zkusenost-deti jsou sikulky :slight_smile:
18. únor 2010 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile:

U nas budicek v 6:40 a vstavacka v 7:00 :slight_smile:
Hele Ani, jestli to Ondrasek bude mit jako ja, tak se ale zase muzes tesit, ze v puberte ho budete tahat z postele nasilim :grinning: Jako mala jsem take strasakovala v 5:00, ale jak jsem starla, tak se to posouvalo a posouvalo :grinning:

Kaci, trosku skrabe :frowning2: neni to nic hrozneho, ale neco se me snazi udolat a me telicko se brani. Dopuju si vitaminkama, abych mu dodala dostatek palebni munice. Eli je zatim OK.
18. únor 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak my dnes fandili hokeji :d i s tatkou. nějak se u toho zasekl :o).
18. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-no jo vlastne hokej a jak jsme dopadli? :confused: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-no ale mohl by s tim spanim uz zacit-Stepa byl taky strasak a ted krasne spinka :wink: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda mazec :grinning: ted se tu na minutku ve dverich stavila Misa s Kubikem a Kubik me totalne dostal: na otazku Jak se jmenujes, rekl Kuba Semolak a pak pokracoval odpovedi na to kolik mu je a ci je. No fakt mazec :grinning: Sikulka sikovnej.
18. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak se mi to podařilo http://www.youtube.com/watch?v=PZxdi6cn81s.. pro ostatní, kdo neviděl dlouho Emičku a nebo Madlenku vůbec, tak máte možnost :o)))
18. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz vim,uz vim,zdolali jsm,e je 3:1 :grinning: :grinning: :wink:
18. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci chtela jsem kouknout aler ukazalo se mi tam toho nejak moc a nevim kde to hledat? :confused: :confused:
18. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ani já tě přehlédla :sweat_smile: jojo viděla jsem krásně goly. a Domi taky. fandili jsme kdo neskáče není čech :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní tak to nevím co to dělá za chybu. jedině najít více od uživatele Jadro7 :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by ty hloupé tečky zavinily chybu?? :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz jsem to zkoukla :wink: :sweat_smile: No krasny koukam ze Domca bude za chvilku behat :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Po tech kolenou to je super-strasne se mi to u kluku libilo :wink:
Madlenka je kraaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: Samo, prosím...
18. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish, tak tedy Samolak :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já teď nějak moc PC nestíhám a když už tak jdu na FB. Ondru začalo bavit lézt po výškách (naštěstí zatím jen tam, kam se dostane kolínkem): http://www.facebook.com/photo.php?pid=30955991&l=64cfc5388b&id=1051166272 takže já ho chodím chytat. Teď spí venku v kočárku, tak mám chvilku klidu
18. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nakukuji v letu a všechny zdravím!

Luci - video super, jsem se fakt pobavila :grinning:

Eví - koukala jsem už na FB, máš teď veselo :wink:

Mish - Kubík je velikej šikula!!!
18. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko já netušila, že jsi ho neviděla :o) no dnes se předváděli podobně :grinning:

tady se přesouvá diskuze na FB?? :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Dnes budicek "az" v 6hod :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci-neeeeeee ja FB moc nefandim skoro tam nechodim.Jen kdyz me nekdo prida tak to odtuknu a zase jdu.Nejak jsem ho poradne ani nepochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dobré ráno
19. únor 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo se chce podívat tak do Nellinčina alba jsem dala 1 fotku.
19. únor 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Ani.. to jsme na tom stejně. nechápu důvod, proč FB je :slight_smile: fotky dávám na rajče, s kým chci kecat osobně, tak mám skype a diskuzi tady.. a hry na PC nehraji.. Evi co tam třeba děláš ty? že píšeš že čas trávíš tam??? třeba jsme s ANí mimoňky :grinning: :grinning: :grinning:

Siw už jsem viděla. náhoda tomu byla, že album bylo na hlavní straně a já byla zvědavá jaké fotky ti tam přibyly. stejně je to týden a ... pořád tomu já "cizí" nemůžu uvěřit :rolling_eyes: :frowning2:
19. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj me to taky prijde k nicemu :frowning2: Nehlede na to ze me vadi ze si tam kazdy precte vse co napisu-moc verejny na me :frowning2: :confounded: :confounded:
Dani- :frowning2: :frowning2: :frowning2: :fearful:
19. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Luci, mě se líbí, že se tam dají komentovat fotky, dávat tam videa, bavím se tam i s lidičkama, který ještě děti nemají atp. Jo a hraju tam jednu hru. Mám povoleno, že mi vidí, co tam dám jen ti, který tam mám mezi přáteli, chatuju tam se ségrou do Anglie (používá cizí PC, kam si nemůže stáhnout ani ICQ, ani Skype). Tím jsem tam vlastně začínala.
19. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mám to stejně jako Eva, chatuju tam z lidma z Liberce i odjinud, s kterýma jsem chodila na střední a ztratili bysme kontakt, moje fotky si můžou prohlídnout pouze ti, kdo mě mají mezi přáteli, to samé s mými příspěvky, navíc se tam dají diskuze zamknout, tady na MK taky nevíš kdo všechno si přečte co jsi napsala
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu, z FB taky moc "neučůrávám", ale co se musí nechat, člověk má vážně přehled :grinning: a co všechno se tam nedozví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mishu - jaké diskuze a jak zamknout? jsem na tuto možnost ještě nenarazila.... zatím jsem se "pouze rozčilovala", že nejvyšší soukromí znamená, že všichni přátelé mohou prohlížet.... ale je to hold komunikační portál :wink:
19. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek