• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Kačul: já přesně nevím jak to holky udělali, ale přesunuli diskuzi plánovalek tady z MK na FB a kdo neni členem, tak se tam nedostane
19. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-tak uz mame Matyska doma nastalo :wink:
Ted vozi drevo aby jen nesedel na PC :confused: :sweat_smile:
Kluci jsou u babi a dedy pac jdeme vecer na ples :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
20. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Aní, teda ty jsi vyměnila dva prdoli za jednoho velkého kluka a hned si ho zapřáhla :o) teda tetko :grinning: :grinning:

Kačul dobrej název neučuráváš z FB :o))) já jsem ráda, že stíhám kecat s vámi a holkama na únoru, natož kecat z jinýma.. ufuf.. radši osobně :o) tak možná proto nepotřebuji FB k životu. radši kecám naživo.

jinak na boku jde utvořit skupina. není to ono jak udělat svou konverzaci???kterou má na mysli Mishul? že holky udělaly?
20. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem vyzehlila,udelala nepec.dort,3 sisky strudlu,umyla koupelnu a zachod a klukum udelala pohary :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Docela me boli hlava a vzala jsem si prasek abych byla vecer fit :wink: :slight_smile:
Uz se na vecer tesim :slight_smile: :grinning:
Luci-jen at maka alespon nebude vymyslet zadne blbosti-jeste ho prihlasim do skauta a na jare na fotbal.Docela ho bavi tak at to zkusi :wink: :wink: :wink: Jsem rada ze mu muzu pomoct-doufam ze bude v pohode :wink: :wink:
S tim FB-jj taky mi staci MK-regiony a Prosinec-uz bych asi vic nestihla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
20. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás všechny :slight_smile:

dneska jsem "záškolák" a do školy jsem nejela...ale máme konzultace ještě zítra, tak to už zase pojedu, aby mi nedali černý puntík do notýsku za absenci :grinning:

venku bylo tak krásně, i slunce blunce tu na chvíli vysvitlo, paráda...už to tak trochu zavonělo jarem, tak doufám, že už žádná tuhá zima nedorazí...

aní - tak přeju, aby soužití s novým členem rodiny bylo jen dobré a nenastaly žádné problémky :wink: Kam jdete plesat, u vás? Tak si pořádně zatancuj a pobavte se, klidně i za mě :slight_smile:

teda holky, to videjko s Emičkou a domim je dobrý :grinning: a Midlinečka je kočička krásná...Kači, se vám ta děvčátka zkrátka povedla, holt kdo umí ten umí....pochval taky manžela, ať všechnu smetanu neslízneš jen ty :wink:

FB je pro mě taky ještě docela španělská vesnice, občas tam vlezu, ale nic moc tam nepíšu, spíš jen mrknu třeba na fotky nebo tak...a čas na to taky až tak moc není...

ve čtvrtek jsem byla v poradně, mudra poslechla prckovi srdíčko, vzali mu trochu krve, vše je v pořádku, přibrala jsem od poslední poradny kilo, tak to docela jde.... :wink:
pepa byl na kontrole v nemocnici, tak se to prý lepší, napsali mu vycházky, 2 hodiny dopo a 4 odpo... klidový režim má stále dodržovat a do práce tak nejdříve v dubnu, nebo klidně déle...

jsem se rozepsala a už nevím co jsem chtěla víc říct :grinning:
20. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-Ty zaskolaku :wink:
No u nas je Hasicsky ze chvilku se jdu chystat :slight_smile: :wink: :wink: Uz se docela tesim :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem nachystana cekam jen na kamosku :wink:
Zdenda uz je v hospode na pivku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
Holkly tak preju krasny sobotni vecer :dizzy_face: :sweat_smile: :astonished: :sunglasses:
20. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!

jeee, koukám, že Aní už plesá! :grinning: doufám, že si užívá.... a super s Matym!

Mishu - tak ta diskuze by mě celkem zajímala, tipuji, že mohli udělat nový účet (jako stránku) a tam za přátele přijali jen vás členky :wink: a nebo vlastní skupinu, jak píše Lucka? to jsem taky ještě nezkoušela....

Luci - jj, taky raději kecám naživo :wink:

Věruška - záškolačka, jo? na jak dlouho tu školu ještě máš? jinak gratuluji, tobě, miminku i manželovi k dobrým doktorským zprávám!

u nás dnes nic moc, Emule teď k večeru byla divná a na teploměru 38.9 (jsem zase mírně hysterická)..., doufám, že se z toho nevyklube nic vážného, už má nurofen a octové ponožky.... a doufám, že to nechytne Mídě! jinak jsem dávala na web video s Míďou, tak kdo to už neviděl na FB, může mrknout na http://www.youtube.com/watch?v=EOE5rQR9sds časem dám práva omezená, ale zatím by tam přístup měl být; a už je video starší, už máme propilované válení sudů, takže už mám definitivně po žížalkách s odkládáním na posteli :rolling_eyes:
20. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, tak na tebe jsem myslela, jestli dens zase makáš a ne. dala sis pauzu a to je dobře. nic se nemá přehánět. a já ve škole usínala normálně a tojsem byla mladá a netěhule, natož ty :wink:

Vaše kontroly jsou super. všichni 3 vzorní pacienti :o) (třetí je Adalber/ta). Jen teda moc pozitivní zpráva, že práce nejdířv v dubnu. jak to Pepa vzal a jak v práci? já se ho moc na to ptát nechtěla. příště se ale zeptám :o). protože všimla sem si, že něco pracuje.

Kači tak to videjko je fakt suprové. je opravdová pilotka :o))) se mi moc líbí, jak se u toho šibalsky usmívá = tuší že se ti to mooc libí. a postel holt budete využívat tu pokojíčkovou - má zábranu :wink:

no a počásko dnes fakt super. jsme potkali Elišku s tatínkem a ti to vzali fakt jarně. měli už tříkolku.

Aní už plesuje. teda. No s tím pohárem - snad se po zmrzlině a pivu zdenda nepoto :o))). A skauta máte kde? ve škole v Kněžmostě? no je fakt, že si tam aspon najde kámoše svého věku i když je jasné, že mu na "zlobení" - mi ted vypadlo to správné slovo - budou stačit kluci doma :grinning:

At se Emička drží.. snad to byla náhoda. třeba jen bylo tělíčko unavené :confounded:
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Ples supeeeeeeer,prisli jsem v pul ctvrte :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: Vydrzeli jsme do konce :wink: :grinning:
Vyhrali jsme docela dost tomboly tak jsem spokojena ale i hudba bombaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-jj super ze jste vsici vcetne Adalberty/ta jak pise Lucka v poradku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Obr-gratulace :slight_smile: :wink:
Katko-video super-jaky ma Madlenka hnedy koralky ocicka-no krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak je vlasata milacek :dizzy_face: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: (delam si srandu) :wink: :slight_smile: Proste krasny spokojeny miminko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci-no vidis sice jsi ve skole usinala ale je z Tebe izenyrka tribarevna-takze super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
21. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau beruny puntíkovatý :slight_smile:

aní - tak jsi nezklamala, jsi pařmenka na entou... :grinning: Vyhráli jste v tombole a dobrý ceny? My jsme na posledním plese vyhráli taky docela dost, akorát že to byly samý dorty, tak jsme druhý den jezdili po návštěvách a všude rozdávaly dorty, páč bychom je jedli ještě asi dneska :grinning:
Jsi dobrá, že už jsi tak brzy ny nohou, když jste dorazili až v půl 4, holt ranní ptáče dál doskáče, co?

Lucko - ano, odpočinek musí být...proto nemohu být ve škole zas tak poctivě každou konzultaci, že? Dneska vyrážím v pravé poledne, začínáme až v jednu...tak alespoň jsem nemusela už hned ráno :slight_smile:
Máš recht, ve škole usínají mladé a netěhu tak co potom já - stará škatule a ještě těhotná k tomu :grinning: Nejlepší je, že jsem byla těhotná už ve třeťáku a teď ve čtvrťáku zas... :grinning: Minulý měsíc to ještě na mě nebylo tak vidět a řekla jsem to jen těm nejbližším holkám ve třídě...Ale včera už každej valil oči na můj raneček jestli jsem se tak dobře najedla nebo jsem těhule...Takže sranda :grinning: :grinning:

Kačko - teď už je to poslední semestr a v červnu máme absolutoruim, tak doufám, že to sfouknu a nebudu muset využívat z žádných opravných termínů...Ale nevím nevím...V květnu máme odevzdat absol. práci a já jsem neudělala ještě ani čárku...Vidím to tak, že začnu v dubnu, 14 dní před odevzdáním a pak budu makat po nocích :grinning: :grinning: Je to hrozný se mnou, ale nejvíc práce udělám až když jsem pod tlakem a prostě musím...
Míďalka je pohyblivka, to už jí fakt nemůžeš jen tak někde odložit a musíš mít oči i za rohem, co? :slight_smile:
Co Emulínek, už je bez teplot?

Luci - Pepa s delší rekonvalescencí po úraze počítal, řekli mu to hned v nemocnici, že to bude na delší dobu a proto to hned i oznámil v práci, takže je to v poho...Šéf mu řekl, že zdraví je přednější a že se nedá nic dělat... Trošku doma pracuje, jen tak po telefonu nebo přes PC...Většinu práce převzali jeho kolegové, ale přesto něco musí řešit sám...

tak se tu zatím mějte krásně nedělně a nic nedělejte :grinning:
21. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak ja bych si zase dortik dala ale vyhrali jsme toaletak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nejake pripravky na auto-takze pro Zdendu a oboustranou lep.pasku jo a taky nejake monterky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci-prosim Te pisni mi kolik Ti mam dat korunek za ty krupinky at to dam Majce :wink: :slight_smile: Dekuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopr.. ten malej.... protiva.. mi smazal co jsem napsala. .. jsem akorát tak naštvaná.. takže ted jen krátce, jinak ho přizabiju.. no jo.. já vím, nemám psát na PC, ale věnovat se mu.. jen jsem chtěla hlavně napsat toto:

Kubíku, vše nej k tvým 2.narozeninkám.

tak a jdu vařit.
21. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeee-Kubik ma narozky?Tak taky vse nej,nej k narozeninkam :wink: :wink:
Jo a Luci-Zdenda si ten pohar preventivne nedal asi vedel jak by dopadl :grinning: :grinning: :grinning: Je jeste v lednicce-jen jsem tam dala ovoce a zalila to zelatinou co mi zbyla z nepecenyho dortu. :wink: Pak na to dam slehajdu a cokoladu :wink: :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pak hodim fotecku dortiku-ale umim jen nepeceny ale je to teda namka :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkujeme za přání
21. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní tak to jsi vyřešila pěkně :o) dala bych si nepečný dortík.hm hm .o)

Mish co máte vy za dobrůtky na dnešek? nebo oslava byla včera?

Aní za ty křupky 82Kč.
21. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tak az udelame srazek tak ja ho udelam-ale mam pocit ze jsem ho delala uz k Evce jak Eliska s klukama slavila narozky v Prosinci :slight_smile: Ale to nevadi klidne to zopakujem :slight_smile: :slight_smile:
Jj,penizky Ti poslu a dekuju moc jsi hodna :slight_smile: Dnes jdes na spinn? :wink:
21. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: oslava byla včera, aby mohli všichni být bez následků na práci, byl dort, koláč, chlebíčky, oblož.mísy, těstovinovej salát, sýrová roláda, bramboráčky. a taky nám tu toho hafo zbylo
21. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní nejdu. dnes máme poslední taneční. uvidíme se s Majkou v úterý.

Mě chutná vše co nedělám já :sweat_smile: takže si dokážu představit, jak je tvůj nepečený dortík dobrej. a na nározkách jsem ho neměla :sweat_smile:
21. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-uz je nafoceny tak ho poslu at se alespon pokochas a priste ho udelam.Je to rychlovka :wink:
Dnes jedeme do MB tak Ti korunky hodim at to mam z krku.Az k Vam popjedu tak Te prozvonim :wink: :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berunky :grinning:

KUBÍKOVI posíláme sladkou pusu a přání všeho nej nej nej k narozeninám!!!

Aní - jojo, Mídě má vlásků, že nevím co s nima :grinning: :grinning: :grinning: v tomhle jsou holky úplně stejný, tak třeba za ty tři roky už budeme mít dlouhovlasého budulínka :sunglasses: a super, že jste si plesání užili!

Luci - jo, smazaný příspěvek je klasika, dítka jsou hold šikulky :wink:

Věruško - tak přežij školu v pohodě! a nepochybuji, že to dotáhneš do vítězného konce!! :wink: a jinak, já ve škole za svých mladých let taky usínala, ale při studiu na starý kolena jsem byla čilá daleko víc (tedy jen v té škole :dizzy_face: )

tak Emul má stále teplotu, noc byla hrozná, ale nevypadá to na nic vážného, doufám, tak se uvidí.... nicméně máme po výletě, měli jsme jet po téměř 21 letech na návštěvu do HK :rolling_eyes: kamarádka už si musí myslet, že se vymlouváme. ach jo!
tak krásnou neděli!
21. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunky.. to bylo krásné oslovení..jééé

Kačíí. s těmi vlasami jsi mě rozesmála.. že začnu kupovat sponečku i pro Míďu :o))).

Emulce přejeme, at to brzo přejde. at je zase jako rybička. ale s tím Hradcem. teda do města jsi měla jet na výlet a nic :o(. to je fakt pech. ale jeslti má kamarádka děti, tak asi ví, co se děje. já tomu taky dkysi nevěřila :o). ted už vím a třesu se, když si něco takového domluvím, zda to vyjde :grinning:
21. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre odpoledne :slight_smile:

Omlouvam se za absenci :grinning: , ale neubranila jsem se nachlazeni, takze mi ryma tece ocima i usima a po tele jsem jako zmlacena :frowning2:

Kaci, at se Emulinka brzo uzdravi a jak pise Lucka, kdo ma deti, tak vi, ze to proste s nemocema neni sranda, takze snad kamaradka pochopi.

Ani, ty jo, takze same prakticke veci, takze Zdenda je spokojeny, ale Ty nebud skromna a pochlub se s tim diamantovym nahrdelnikem, ktery jsi si odnesla z tomboly - uz to vime :grinning:

Verus a to nevis, ze nejlepsimi studentiky jsou ti, kteri min. 1/2 studia prospi? Podle me jsi jasny kandidat na cervneny diplom :grinning: Hele a pristupujou k Tobe profesori aspon trosku mirneji? A co mas za tema na diplomku? Ze by ji uz mohl zacit sepisovat Pepino senior, ne? :grinning: :grinning:

Jo a se sponeckama jste me rozesmaly, pac tenhle vikend mam domaci vezeni a chodi ven jen tatka s Eli, tak dneska si z pesiho vyletu do mesta prinesli sponecky. Zazvonili u dveri, otevru a tam stoji sama Eli a na hlavicce dve krasne cervene sponecky s kytickama - fakt me dostalo, na co ten nas tatka neprijde :wink:
21. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásně svítí sluníčko, tak snad bude lepší den
22. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký sluníčkový den :slight_smile:

Evi - to jsi mě potěšila, že patřím mezi nej studenty :grinning: Zatím žádné velké úlevy nemám, ale myslím a doufám, že to ještě přijde...vloni při zakončení letního semestru mi bříško bylo pomocníkem, tak doufám, že historie se bude opakovat :grinning:
téma k abs. práci jsem si zvolila: Dopady drogové závislosti mladistvých... Snad to do termínu spáchám :wink:
Tak Eli už je velká parádnice? To jsi koukala co to stojí za dveřmi za slečnu, že? Taťkové mívají někdy opravdu překvapivé nápady :slight_smile:
Budu ti držet palečky, aby ošklivice rýmice brzy skončila a ty jsi byla zdravoučká :slight_smile:

kačko - jo, jo... plánovat si něco s dětmi, viď? :unamused: Teď už nezáleží na nás skoro nic, ale vše se řídí podle nich... Kamarádka snad pochopila a nezlobila se :wink: A příště to určitě vyjde! Musí :slight_smile:

Lucko - poslední tanyny byly? Jak jste si to s taťkou užili? Naposledy pošlapaný nožičky, to ti bude chybět, viď? :grinning:

Po obědě razíme na 8M prohlídku, jsem zvědavá kolik to naše díťátko váží..Asi metrák se mi zdá :grinning:
22. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já zapomněla....
Takže opožděně všechno nejlepší Kubíkovi k narozeninám :slight_smile: P.S.: moc pěkné kolo :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
K FB - já zamčené diskuse nepoužívám, ale každý si tam může udělat skupinu a ta je buď otevřená, nebo uzavřená (jen na pozvání členů)
Já se z víkendu vrátila s nějakou virózou, tak Ondrovi odložili očkování.
Nando, tak ať se vám s Matýskem dobře žije.
Kubíkovi dodatečně všechno nej k narozeninám.
22. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AhoooooooooooJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!
Zdravíme Vás po týdením marodění v Jičíně u babičky a dědy.
Letmo jsem Vás dočetla.
Oslavenci Kubíkovi jsme včera posílali SMS

Trep. + Mischull:snad taky někdy budeme Dáda vyprávět, jak se jmenuje.

Mischull:pěkné fotečky z oslavy a pokojíček je nádherný.jsi jednička.To kolo, co má Kubík, vypadá dobře, asi přijdu na výzvědy.

Jinak stále zaostávám - FB nemám.
Jinak jsem prohlédla videa a fotečky, co tu přibyly, nejde říci nic jiného, než úžasné.

Už se těším, až Vás někoho zase uvidíme osobně.
Ještě, že je tento způsob komunikace. Z rýmy, kterou jsem měla už dávno před jarními prázdninami, mi zalehlo levé ucho a to dost,tak jsem jak stará nahluchlá babča.Kapu si do něho,ale je to prý na dlouho, Dr.mě nechtěl zatěžovat antibiotiky.
22. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek