• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Cauky :slight_smile:

Veru, tak jak dopadla 8m prohlidka? Az budes mit trosku casku, tak hod nejake aktualni foto Pepinka - juniora :wink:

Jinak u nas nic noveho, ryma se me drzi zuby nehty a ja se ji zase pokousim zbavit vsemi moznymi zpusoby. Bohuzel to je zatim stale 1:1 :frowning2: Ale do ctvrtka do plavca to musi byt OK, tak snad se zadari.
22. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak dnes jsem jezdila po uradech s Matyskem. :unamused: :wink:
Tak jsme zarili skolu-nastup ve stredu a daji mi seznam co mu musim koupit :confused: :frowning2:
Nechal se vyfotit na obcanku a prukazku,koupili jsme boty a backory,objednali k zubari a ve ctvrtek jde na registr. :wink: :slight_smile:
Noa ve stredu pojedu do MB udelat mu pojist.karticku pac ma nejakou hutnickou a tu u nas nikdo nema :sunglasses: :confounded:
Jeste bude asi litani ale snad to bude vse ok :slight_smile: :wink:
22. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jé Aní, má hutnickou pojoštovnu jo?? no to je naše :o). to je ta od nás :grinning: :grinning: no máš toho dost co zařizovat.. a chudák mates. prázdniny mu skončí předčasně :o)))) to má asi radost, co?

pLNím přání Trep.. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3832971&vReferer= :o))) Věruš jsou tam ještě 2. ale tahle je nejjjjj

tak a dál jsem zapoměla co jste psaly :o)

jo vlastně. Věruš taneční za námi, do pokročilých fakt nejdeme :o))). myslím, že nám to stačilo. i když mi to možná chvíli bude chybět.. večery bez Domina. 6večerů.. to zní dobře, co? včera se Vanda loučila stylem - tak a skončilo to, ted budu hlídat až 12.3 :grinning: no ale včera to bylo něco jako prodloužená a tančilo se o 106 až bylo vidět, že my staří nemůžeme :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ještě jsem prostudovala fotky z oslav od Kuby. a na kole je frajer :dizzy_face:
22. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuju za foto. Teda Verus, Pepino ma takovej suprove ulicnicky-vesely vyraz - cela maminka :grinning: Kdybych nevedela, ze Te "trapi" se svym spacim rezimem, tak reknu, ze tohle ditatko vubec nemuze umet zlobit. Rozenej pohodar :wink:

Ani, ty jo je toho asi mraky na zarizovani, co? A jak to zvlada Maty, je asi moc rad, ze uz se nevrati do DD, ne?
22. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer!
nanda: jste úžasní,že si Matyho berete za svého!

claudie: Pepíno junior je super chlapák.Taky jsem mrkla do Tvého alba na fotečky z UTZ.

Trep.:uvidíš kdo vyhraje!Fandíme tobě,ať porazíš rýmu, v opačném případě plavčo nahradíte, teď máte v Delfínku super online systém.
22. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš.. ty nám tajíš co kontrola.. :grinning: vlastně dens je pondělí a ty určo zase pracuješ :wink:

jinak fotky z UZ jsou dobrý, ale jako fotka bříška je lepší. hlavně když jsem se koukla, jaké nebříško jsi měla v tu dobu u Pepínka :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, co vlastně, věru u Dr.?Máš krásný bříško.

Lucka: teď z Vás jsou mistři tanečních parketů.
22. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se asi kousnu do ucha...jsem se nějak umáčkla a celý příspěvek v p.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

musím pochválit svého miláčka, toho staršího :grinning: , jsem přišla z ouřadu a bylo navařeno mňam mňam...Upekl pangase se zakys. smetanou k tomu brambor a ještě krémová polévka z toho pangase byla...Jako nebýt Pepa nemocný, tak snad by dostal odměnu :grinning: :grinning: ale má smůlu, mohlo by se mu přitížit :grinning: :grinning:

kontrola u mudr dopadla OK, pepino je prý spokojené a pohodové mimi, tak jsem nabonzovala jak v noci strašákuje a mudr mě "uklidnil", že prý to déle než do tří let věku dítěte trvat nebude...takže už jen něco přes dva roky :grinning: :grinning:

klouz - ahoj doma ztracená dcero :slight_smile: copak copak, choroba na tebe skočila? tak šup s ní pryč, třeba k tomu nepříjemnému sousedovi...Hoď mu ji zítra do schránky až půjdeš okolo :grinning:

lucko - fotky našich krásných chlapců jsou krásné :grinning: :grinning: taky je mám už stažené v PC, ale jaksi jsem hrozná a ještě jsem je nedala do alba...

raději posílám, ať zase něco nevymažu
22. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám že nám obě dvě Evči posmrkávají ajajajaj....tak taky přeju brzké uzdravení :slight_smile:

klouz - jsi se měla jako v ráji u babi a dědy, viď? uvařili, pohlídali...že se nepletu? a vždyť jo, si to taky přece zasloužíš...A Luboš byl v MB nebo za vámi jezdil z práce do JC?
22. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsem zapomněla nahlásit naše 8M míry, máme 8,5kg a 70cm...takže roste, ale to vím i bez vážení a měření, to vidím na těch věcech jak mu jsou malé a vyřazujeme a vyřazujeme... :wink:

tak kočky, všem posíláme dobrou noc a zítra zase ahoooooj :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •to ucho mě zlobí a doooost, ta rýma už byla dlouho před tím, teď nesmrkám, no, asi se to zarazilo někde v uchu, ptám se Aní ,ta má zkušenosti s ORL. Doktor v JC na ORL mi říkal, že to bude trvat dlouho,fakt je to nepříjemné, slyšet pořádně jen na jedno ucho.No, dnes jsem to s kapkama pěkně flákala. :frowning2:

claudie •Jojo,mamka uvařila, taťka chodí dopoledne do práce a odpolko si užíval Dády.nejsou to jen rozmazlovací babi a děda, když je potřeba, tak mu i jednu šoupnou přes ruku, či zadek, nejdou pro to daleko :slight_smile: Já tu v MB byla to úterý, původně,jak jsem plánovala na bowling.Luboš za námi nejezdil, měl od čtvrtka dovču, chtěli jsme vyjet na běžky,ale díky tomu uchu jsem měla smůlu.V pátek jsem byla v JC u kadeřnice, mám nové melírky a mám to sestříhané.
Už jsem se těšila domů, upřímně mě chybělo to domácí poletování a naše dětské kroužky.

Včera jsme vážili doma Dádu, objevilo se nám 11,7kg.
Zítra jdeme na očkovaání, na klíšťovku.

claudie •Vidíš, jakého máš doma hospodáře - kuchaře.
22. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak u nas budicek ve 4,45hod :confused: :sweat_smile: Me z toho kluka fakt hrabne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted tu prudi ze chce pustit Nem,nam Bobik :frowning2: :slight_smile: :sweat_smile:
Verko super miry a super zpravy s tim spanim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Klouz-ja mam sice zkusenosti s ORL ale jen s klukama.Co se tyce me tak ne.Vubec tohle neznam-tak se omlouvam.To me mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Lucko+Verko-jj kluci kraaaaaaaaaaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
nanda: vím,že jsi na ORL chodila s klukama a ne se sebou,tak až budu hledat "doufám",že ne odborníka, tak se optám.

Dnes máme dopoledne běhání - Penny,Lidl a Dáda jde na očkování, klíšťovka.
23. únor 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

Klouz co je v akci v Penny a Lidlu?? :o)) jsem zjistia že na to jsem líná takhle obíhat. až bude teplo tak jo, ale takhle :sweat_smile: hup kaufland a cokoliv jiného dělat

Věruš Pepi ti pěkně roste. jen jako bych mudrovi envěřila ten spánek. myslím, že až nás dítě začne chápat je noc, tak spi.. tak to bude tak v 5letech :o) anebo pak ti školáci už i ráno jim řekneš ještě spím, pust si TV.. to bude ráj :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Dobré po poledne! :slight_smile:

Dopoledne jsme zařídili, co bylo potřeba.V Penny jsme koupili v akci Nescafe, vzali jsme i mamce, sice má Penny kousek od domu,ale aspoň se nemusí někam extra hrabat,dále v Penny měli v akci dětský příbor od Tescomy.V Lidlu jsem koupila Lubovi bílá trička s krátkým rukávem, kulatý výstřih, nosí je místo tílek pod košile.Taky jsme tam narazili na ovoce v50%slevě, tak půjdu odšťavnit.Očkování jsme zvládli.

Claudie: vzpomněla jsem si na Tvého synovce, jak říkal básničku o klíštěti, básničku jsem i já říkala Dádovi, když šel na klíšťovku.

Odpoledne jdeme do MŠ Kosmonosy.Tak že dorazíme,až večer před18h.
23. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Trep, do sbírání víček od jHollandii a Vianu jsem zasvětila i tchýni
a jinak moc prosím, kdo pijete čaje, nemohli byste mi sbírat ty papírové obaly v kterých jsou, myslím takový ten pytlíček, co z něj vyndáte čaj - např picwick -než ho dáte do hrnečku - budou z toho tvořit nějakou koláž
23. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky :slight_smile:

Mishull, to je prima :grinning: Tak ok, zacnu sbirat obaly od cajiku (pijeme piwicky a ted tu mam nejaky cerny caj v sackach, tak prihodim i ty a Ty si to pak vytridis, ju).

Jinak jsem dnes konecne zaridila jmenovku na dvere, tak ji tam za chvilku pujdu pridelat. Nevim, zda ten kramek tam uz byl driv a nebo je to novinka, ale je to v Bondy a dokonce tam provadi i ryti, takze Kiminka konecne dostane svou paradni jmenovku (doma uz je, ale nebyli lidi na vyryti) se jmenem a tel. cislem :wink:
23. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozor pozor, proběhlo velké sčítání a už nám chybí jen 7 Chládků - všem zúčastněným moc děkuji za pomoc
23. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishull, tak jsem jukla do lednice a od nas muzes pocitat jeste se trema :wink:
23. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul, to ti klidně sbírat budu, ty obaly. denně mám tak čtyři obaly. akorát prosím tě, až to nebudeš chtít tak řekni, já jen že sbírám víčka pro kačku, papír, hliníkové obaly, použité baterky - vše pro Kačku do školy :o) ale tam vím, že to sbírá pořád :o) at ti pak nedonesu pytel a ty to nebudeš chtít :grinning:
23. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci. tohle bude trvat tak do června, kdy maj v plánu to lepit
24. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj breberky :slight_smile:

se z toho asi picnu...vy tu všichni něco sbíráte a já nic!

Mishul - no nevím jestli by jsi chtěla sáčky od čajíků i od nás, ode mne jsou převážně s nápisem Kojenecký čaj nebo taky Těhotenský čaj a od Pepana by to mohl být Urologický :grinning: :grinning: Jsme taková "normální" rodinka holt :grinning:

Ááááá, teď jsem ovšem dostala nápad! Já budu taky zakládat sbírku! Prosím tedy všechny přítomné, zda by mi ji nepomohli rozšířit, předem děkuji.
Budu sbírat papírky....no ty takové co jsou většinou v peněžence, je na nich číslo 1 a za ní tři nuly...Víte o kterej papírek jde, ne? Samozřejmě kdyby jste měli i ty papírky co začínají dvojkou nebo pětkou /a za tím opět ty tři nuly/, tak taky nepohrdnu...Jdu na to najít nějakou óbr krabici...
díky všem :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre dopoledne :slight_smile:

Tak se zase doziju o 1/2 roku dele, kuju Verus :grinning: Jsem se tady na Tvoji sbirkou dobre chlamala, ale predem Te musim zklamat, ze tohle Ti sbirat nepomuzu, protoze by Te to mohlo moralne poskodit a to si proste na svedomi vzit nemuzu, takze promin.... mohu Ti nabidnout ruzne obaly, spinave pradlo a hooooodne moc psich chlupu - zase zaciname linat, takze toho bude urco do VELKE krabice :grinning:
24. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste me napadlo Mishul, kdyz Tvoje mamca pracuje s detma: Ivca do Pomika schani detske obrazky pomerance, kterymi by to tam ozivila. Nemohla by Tvoje mamka zadat v ramci "vytvarne vychovy" - nebo jak se to ted jmenuje :slight_smile:, tema "pomeranc" a at ho kazdy vytvori, ztvarni, namaluje podle sve fantazie?
24. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, jdu vás pozdravit... :wink:
koukám, že tady každý něco sbírá :grinning: :grinning: :grinning:
no, u nás bychom se teď spíš rádi některý věcí zbavili :wink:
včera měla teplotu Míďa, ale jen zvýšenou, tak tak nějak doufám, že už se dnes vyhrabeme konečně ven... takže už snad budu moct vyrovnat nějaké resty (že Luci :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
tak pěkný den....
24. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny :slight_smile:

Trep- tak sem to včera zakřikla...Martínkovi teď dopoledne najednou vyskočila horečka, tak doufám
že to nebude nic vážného!!!
24. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásný den!
claudie: se sběrem si moooc nepmůžu, ale jak píše Trep.mohu také i já přispět obrrr karbicí psích chlupů od Kulíška, má chlupy, jako štětinky na kartáčku, velice rádi se zabodnou do oblečení a nejdou pak dolů.

Plavčo bylo dnes fajn, i když já jsem byla ochuzená o potápění.

Cestou domů, v domě jsme potkali sousedku z našeho poschodí. Už několikrát říkala,ať Dáda přijde na návštěvu.
po5minutách jsem zazvonila,jako,aby neotravoval, on jen mrknul a byl v tahu,ani se ke mě nehrnul.
nabízela mu čokoládu,byla jsem proti,tak mu dala banán,říkala jsem Dádovi, ať zazvoní a stále nikdo, tak jsem si pro něho pak šla sama.
Na konec po 30 minutách Dáda s brekem návštěvu opustil.

Teď chrupe a odpolko jdeme na oslavu kamarádky Dominiky, slaví 2.narozeniny.
24. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: :wink:
Vsechny Vas moc zdravim ale asi doctu pozdeji,dnes jsem mela zase litani kvuli Matyskovi a jeste asi zitra.Tak uvidim a snad uz to zmaknu vse najednou :confounded: :confused: :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek