• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
nanda •posííláme mnoho energie a držíme palce. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-dekuji a i za krasny meil :wink: :wink:
Ondra se ted vzbudil a basti hned bombicko :wink:
Ja ted cekam cela netrpeliva na Matyska az se vrati ze skoly jak to zvladnul :wink: :slight_smile:
Odpoledne mame Klubicko tak kdo by jste chteli prijed tak jste vitany :slight_smile: :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem zvědavá, co Mates s první den ve škole. tak pak nezapomen Aní popsat vše. A jak jste ráno zvládli všichni se vypravit. teda Štěpa do školky a Mates do školy :grinning: měla jsi prostor jít na záchod?? :grinning: :grinning:

Kačul veřejně kárám se stavila, ale... ona ví.. :angry: :angry: počkej, až přijdu já!!!

Věruško. já tě taky zklamu a do tvé sbírky nepřidám papírek.. my takové papírky totiž moc nevedeme, my máme takovou pevnou kartičku a ta dává penízky aniž bychom je viděli... a když už je vidíme, tak je jen někomu dáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mishul, budu sbírat. akorát teda z tvého odkazu jse mplně nepochpoila, na co to je a kdo teda bude dělat tu koláž??

tak a víc jsem zapoměla. Ne vlastně. Mishali, co je s Martínkem?
24. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka- no Martínkovi dopol najednou vylezla vysoká horečka, měl 39,4 a nepomáhal ani zábal ani léky
tak jsme nakonec vyrazili k Necháňovi!
Tak mu vzal krev a ta je naštěstí v pořádku a jinak krk a na poslech je čistej..tak je to prý začínající
viroza, takže mám srážet teplotu a kdyby to do třech dnů nepřešlo máme dorazit- to je klasika!!

Byla jsem teda dneska pěkně vyděšená...takle vysoká horečka v poledne, fůj!!

Ale teď už je Martínek takovej veselejší, je vidět že je mu líp...a teplotka mu konečně trochu klesá, tak uvidíme
jaká bude dnešní noc!!!
24. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-tak Mates pry v pohode :wink: Vic byl pry s holkama-on je docela libivej :wink: :slight_smile: :slight_smile: Tak snad to bude ok :slight_smile:
Luci-jj zachod ko ja vstavala prvni tak jsem nabehla jak zavodni kobyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-ani ja Ti nedam papirky taky mame karticku ale ta namk je docela k prdu pac na ni vecne nic neni :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Misch-tak doufam ze bude Martinek uz ok :wink: :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Mishal tak at je líp, ale teda klasika Nechána :o). 3dny viroza. a uvidí se. dorazit. :grinning:

Aní jsi mě rozesmála. líbivej a holky. to musel přijít nadšen. Kdy nám dáš novou fotku do alba, kde budeš mít všechny 3kluky??? :wink: já jsme zvědavá.

Jo a Věrko, víš že zadržovat oběživo je trestné? no tak snad jsme tě přesvědčily, že sis vybrala špatnou volbu co sbírat :sunglasses: :sunglasses:

holky dnes bylo tááák krásně. Babetka i já jsme si užívali kočárkování :grinning: Domi taky. konečně mu nemrznul obličej a tak vykládal o 106. a halvně byla tma až pozdě. tak jsme kočárkovali skoro do 18hod. domů chtěla hlavně Babet - byl čas večeře :grinning:
24. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •doufáme, že už bude zítra Martínkovi lépe!
Dáda měl posledně taky z ničeho nic přes 38 a večer skro pak i 39 teplotu a druhý den to bylo už jen do 38.

luciejadr •přesně tak,Necháňa.Zatím skoro za 2 roky jsme s ním vždy spokojeni.

nanda: jojo, těšíme se na fotečky, jestli nám ho tu budeš popisovat, jako v létě přes telefon cestou z Prahy svého manžela/krásný, vysoký v modrém tričku/ :slight_smile: !
Jste šikulky, jak zvládáte!

luciejadr •bylo nádherně, i teplo,ale Dáda mi do 14:45 spal a pak jsme popojeli busem k Janě na oslavu, zbytek jsme došli, tak aspoň chvilku pobyt na čerstvém vzduchu. :grinning:
24. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci vydržet na rychlobruslení, na Sáblíkovou na 5 000m,začíná to ve22h,ale jede mezi posledními, tak to bude až kolem 23:30, ach jo!Mohli jste mi přinést žehlení a hned bych lépe vydržela.

Už vím, budu sbírat prádlo na žehlení!!! :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:

Klouz, sakra, tak to jsem propasla zivotni sanci - mam tu dve pracky, ktere cekaji na zehleni, ale ted, jak my nebylo dobre, jsem to odkladala. Mno a kdybych Ti to dala k dispozici vcera, tak jsem mohla mit vyzehleno a Ty jsi se aspon nenudila :grinning:
Ja jsem teda vcera sla spat brzo a ted rano ze zprav vim, ze mame bronz, zlato a hokejisti jedou domu :pensive:
A vcera bylo fakt krasne - uplne jsem se namlsala na jaro. Eli tapala venku a vubec se ji nechtelo domu, tak to vidim, ze brzo zacneme travit dny jen a pouze venku :wink:
25. únor 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy a prckové :slight_smile:

Klouz - okamžitě a střelhbitě ti odesílám balík s nevyžehlenými věcmi...no přece tvou sbírku nenechám na suchu :grinning: Když ty jsi právě jedna z mála, které žehlení nevadí, že jo? Mě kdysi taky moc neva, ale teď mě to téda neba :unamused:

jo a taky teda jste mě zklamali s tím přispěním papírků do mé sbírky, takže zase nic....Ale ty psí chlupy co nabízíte, tak ty teda beru, páč náš hafan mi je taky bude dodávat, akorát se mi venku budou blbě hledat :grinning:

evi - jak to že jste měli u vás hezky? u nás bylo tak nějak pošmourno, snad bude dneska letněji :wink:

já jsem si na sáblici počkala a fandila jako drak....Bylo to krásné, že vyhrála, je to šikovná holka, skoro jako já...ale jenom skoro :wink: :grinning:

jejej, hokejisti skončili? škoda :frowning2: Drahý mě ještě neinformoval a to na to určitě čučel, jsem slyšela ve čtyři ráno telku z obýváku...blázen pruhovanej :grinning:

aní - Matýsek je líbivka? tak ho pořádně hlídej, ať ti ho holky nezkazej :wink: Kam jste ho doma vlastně ubytovali?

Míšo - už je Martínkvi lépe? snad jo, broučkovi malému...posíláme mu pusinku a pohlazení :slight_smile:

Lucko - měla jsi vzít Babet do Mekáče na hambugra a mohli jste být ještě venku :grinning:
25. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes to vypadá na krásný den.
Přřijede k nám Klárka ( Beewe), tak jsem ráda, aspoň tu nebudu dopoledne sama a bude mi líp.
25. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak hlásím že večer před spaním měl martínek horečku 40 stupňů, dostal čípek a zábal šup do pelíšku...tak to začalo klesat!!

a noc byla v pohodě, krásně spinkal...a teď ráno má zatím jen malinko zvýšenou...tak sem ráda, ale co bude během dne z toho mám trošičku strach...ale snad to bude ok!
Ale jinak pořád nic jiného se neděje, žádná rýma, kašel..prostě nic!!!
25. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Mischali, Ondra měl v úterý 38,9, včera 38,5. Dr. říkala, že by to mohla být 6. nemoc - několik dní horečky bez jiných příznaků, pak se vysype, je bez teplot, za 3 dny sleze vyrážka a je po nemoci. Nicméně jsme pro jistotu dneska nesli moč, aby se vyloučil zánět moč. cest. Ale Martínek už by ti asi naznačil, že ho pálí čůrání.
Já včera chtěla taky žehlit při čekání na Sáblíkovou a dopadlo to tak, že se Ondra rozhodl taky koukat, vzbudil se v 10, koukli jsme jak dojeli běžci pro bronz, pak na Sáblíkovou a šli spát.
25. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj doktor něco o vyrážce říkal...a kamarádky holčička tu 6 nemoc měla, a taky měly pár dní horečky a pak vyrážku a konec!! Tak uvidíme..
25. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
My opet budicek po 5hod a ted jsem ho dala spat Ale rve tam jak tur-proste dnes pujde chrnet a je to :confused: :rolling_eyes:
:wink:
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda :slight_smile:

tak u nas se dnes strasakovalo take dost brzo a uz v 6:00 jsme snidaly - to je tak o hodinku driv, nez obvykle :frowning2:
Pak jsme byly ve meste a Elisek mi usnul, tak jsem juchtila domu, at ji jeste prelozim do postylky, ale tesne pred vchodem se vzbudila a jako, ze 25 min. spanek ji staci, tak jsem zvedava, kdy zaveli a odvede si me do loznice - bych se k ni asi pripojila :grinning:
25. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky!
treperenda •nic jsi nepropásla, klidně to žehlení přines.

siw:zdravíme Bewe.

evinka •brzy se uzdravte!

Včera večer po štafetách jsem na Sáblkovou vydžela tak, tak, manžel do mě musel vždy dloubnout, abych neusínala v křesle.Těsně před startem se Dáda vzbudil a chtěl pít, málem mě trefilo, čekám na to drama celý večer a pak tu běhám od TV k Dádovi a zpět.Na konec to celé rychlobruslení dokoukal Dáda u mě na klíně.
Ráno byl budíček v5:55.

Dopoledne jsem vyrazila na ORL do Modré hvězdy, Byl tam nějaký doktor Blažek.Poslali mě odtamtud do nemocnice na Audio vyšetření.Mám tam nález, výsledek u Audia nesu zítra zase MUDr.Blažkovi na M.hvězdu.
Dáda byl v Modré hvězdě hodný a v Klaudiance ho hlídala sestřička, protože při vyšetření jsem seděla v komoře a Dáda nesměl rušit.Za odměnu dostal lízátko, bylo to jeho 1. lízátko Lipo v životě.Tak aspoň z toho něco měl.
25. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je po spanku - pro Eli si prisel dedecek a me samotne je blbe si jit lehnout, tak si chvilku zarelaxuju u netiku s kavickou a pak se vrhnu na zehleni - auuuuu :slight_smile: Ty jo, Klouz, zni to lakave, ale asi bych Ti ve finale nedokazala donest zehleni - to bych musela mit zlamane ruce (tfuj, tfuj). Bych si pripadala jako moc velka lenora a navic fakt nedokazu pochopit (se mi tomu ani nechce verit), ze nekoho muze bavit zehleni - to je des :grinning:
25. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak čtu že jsem nebyla jediná, kdo koukal na včerejší medaile :slight_smile: je fakt, že jsem sice upadala do spánku ,ale viděla :slight_smile:. no na hokejisty jsem nečekala a jsem ráda. zatím se koukám vždy na to uspěšné :grinning: jo a Domi naštěstí nekoukal :o)

Věruš, tak co, už to sluníčko, co je u nás je i u vás??? :wink:
25. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýýýýý, do Loukova přišlo jaróóóóó´, to je krááááááása :slight_smile:
sluníčko mě nabilo energií na několik dní, super a hlavně ať už je takovýchto krásných dnů jen víc a víc :slight_smile:

Evi - tak mě by teda vůbec nebylo blbé si lehnout sama :grinning: :grinning:

Klouz - držíme palce, aby jsi byla zas OK a nemusela běhat po vyšetřeních :slight_smile: No alespoň, že Dáda z toho profituje :grinning:

aní - co Ondrášek, usnul dobrovolně nebo pod pohrůžkou násilí?

Lucko - Pepino mladší taky vyjímečně na medaile nekoukal, ale abych ho nechválila...šel spát asi v deset..

Míšo - to mě mrzí, že Martínek ještě stále teplotuje...že by opravdu ta 6 nemoc?

Evi, a co Ondášek, už je dnes lepší?

Tak moc přeju všem marodům /malým i velkým/ aby se co nejrychleji zotavili :slight_smile:

Já vezu zítra toho svého maroda do nemocnice na vyšetření, čekají ho dvě...A jedno z nich je takové to nemilé, cystoskopie, je to jak se spodem koukají až do močáku....ajajaja, chudák malá ...Doufám, že bude mít vše v pořádku a snad to přežije bez úhony :wink:
25. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska zatím vypadá líp, a moč má v pořádku.
25. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré zprávy, Evi :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a ja zase koukam ze jsem, asi jedina kdo na olympiadu nekoukal :confused: :sweat_smile:
Dnes jsem byla ve skole a dostala jsem oficko ze je Stepa prijaty do skoly :wink:
No a taky jsem se dozvedela ze Matyska uz vcera ve skole balili holky-tak to jsem z toho hotova :confused: A to to nevim od Matese ten se nepopchlubil :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No a taky mam jobovku-dnes nam prisel dopis od druzstva ze nam chteji prodat byty za 600-700000kc :confused: :frowning2: :confounded: :confounded: :angry: To jsou takovy zlodeji to se nevidi :angry: Mozna Vam to neprijde moc ale ty byty jsou v hroznym stavu a sklepy jeste ve vetsim-no pujde se jeste za odhadcem+pravnikem co s tim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-prodavam cele baleni plen Pampers-presne tyto :wink:
http://www.leky-domu.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=454291
My uz je nevyuzijem tak at jsou pryc-kdo by jste mel zajem tak pisnete do IP :wink:
25. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •držíme palce, ať zítra Pepa senior dopadne dobře v nemocnici.Mě ta Klaudianka dnes připadala,jak bludiště, bydlím tu už skoro 3 roky,ale na štěstí jsem zatím jejich služby nepotřebovala.

nanda • vidíš, jak se holky u Matyho ve škole činí! :confused:

S Dádou jsem dopolko pekla koláč a kus jsme odnesli sousedce na patře.byl to spíše vyměný obchod.Když nám vracela talířek, tak na něm ležely čokolády.
Dnes jsme sami,Luba slaví v práci narozeniny.
Nevím, zda se mám smát či brečet.Koupila jsem mu hodinky a volal mi, že mu dali dárek,samožřejmě Murphyho zákon, taky dostal hodinky. Ty ode mě jsou hezčí, jsou darované z lásky.
Věřte či neveřte, když mi to řekl, měla jsem vztek.
Do práce bude nosit od kolegů a doma ty ode mě.
25. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš teda jéé. takové vyšetření čeká Pepu. tka to má můj obdiv a doufám, že mu za to koupíš něco dobrého. nebo pěkného :wink:

Aní mě to fakt nepřijde hodně peněz - vím co stál náš byt. a tak si říkám že je to polovina našeho a ... no jsem zvědavá, jestli něco vyřešíte u právníka. zase budeš mít další běhání :frowning2:

Klouz - a Luba věděl o tvých hodinkách? nebo jsi kupovala překvápko? třeba Tomáš má hodinky dvoje. Střídá je. Ale teda vybírali jsme je spolu. oboje.

my se dnes máme, my máme tady Kačenku. už od 17hod.byla tady i její máma,ale už nás opustila a kačku vrátíme až po obědě. takže Domi je stále (teda byl, ted už spí) u ní :grinning: to bude krásný pátek :grinning:
25. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Luba o mých hodinkách věděl, byli jsme je minulý týden v Jičíně vybrat.Né, jako, že by si řekl, že si je k narozeninám přeje,ale řekla jsem mu o mém nápadu a šli jsme spolu do hodinářství,tam nám paní ochotně poradila ve výběru a bylo.
Tak od zítra mi už Luba nemusí vykat. :grinning:
25. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - to je fakt zákon schválnosti :unamused: ale nic si z toho nedělej. máš pravdu, ty od tebe jsou hezčí, když jsou z lásky :wink: Luba je bude střídat a je to... Já jsem na hodinky trochu ujetá, mám asi šestery a taky je dle nálady měním...teda teď si je moc neužiju, páč doma je nenosím :unamused:
klaudiánka je docela bludiště, ale musím říct, že celkem dobře značené... když jsem šla za pepou na traumatologii, tak jsem netušila vůbec kudy tudy do bavorova a náhodou podle cedulí jsem to našla hned napoprvé...a to můj orientační smysl není nijak excelentní :grinning:

aní - hmmm, uvidíte jak se to s bytečkem vyvrbí....ale zase by byl váš a to je celkem fajn :slight_smile:

lucko - Domi má parťačku Kačku a ty máš těžkej veget, co? já chci taky nějakou parťačku pro pepina...no holt jsme si museli "kámoše/-ku" vyrobit sami :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, taky jsem v úterý hledala ORL. Zaparkovala jsem na jejich parkovišti, vystoupila asi do 10 cm bahna, pak šla do komunikační chodby přes Interní příjem a pak jsem zjistila, že jsem si dost zašla...
25. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Ondra dneska udělal několikrát dva tři krůčky mezi mnou a nějakou skříňkou, nebo se rozhodl vydat do "prázdna" a po těch dvou třech krůčkách spadl.
25. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek