• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
claudie •to z lásky,1.pravil Luba,já v tom telefonu byla z toho trochu mimoň.
Od té doby, co jsem doma a hlavně, když jsem měla v práci služební, 24h denně u sebe,tak jsem hodinky nepoužívala,ale teď od prosince 2010, od narozenin je zase nosím, mám totiž nové.

Vyfoukám si hlavu a jdu chrnět, na zítra jsem nám udělala brokolicovou polévku, chci stihnout ORL a třeba se zadaří a od9:30 stihneme i cvičení.Ještě před tím vším nás čeká ráno venčení.
25. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-u nas dnes budicek ve 4,35hod a nepomohlo ani kdyz jsem si ho vzala k sobe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Musim ho dat dop.spat a zase bude asi strasit rano :frowning2: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verko-jj,ja uz jsem to chtela napsat vcera ze je Pepa dobry a drzim mu palecky at tozvladne dobre :wink: :slight_smile:
Luci-jj ja vim ze Ti to neprijde moc ale zase si vezmi ze Vy v tom byte mate topeni-my jsem si ho museli delat a musime kupovat uhli-Vy se o topeni starat nemusite,mate plastovy okna-my dreveny a strasne protahujou,jste v MB skoro v centru,mate tam vsude obchody,skolu atd-to vse cenu bytu navysuje :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: U nas byli pred 7 rokama a chteli za to 120000kc a slo to pres bytak-ale ten kdyz videl v jakem to je stavu tak od toho ustoupil.No a zase dnes ceny bytu klesaji kvuli krizi a oni daji takovou ranu :frowning2: :confounded: :angry: :angry: :angry:
Verko-ja si myslim ze stejne nic neporidime u odhadce ani u pravnika-ale zkusit to muzem.Je to proste drustva byt a oni si muzou nastolit cenu jakou chtej no :angry: :angry: :angry: :frowning2:
A mozna budeme i v TV NOVA pac ta jedna sousedka je odhodlana jim volat :slight_smile: :wink:
No ale My jsem se se Zdendou bavili ze za Ty prachy by se nam snad vyplatilo postavit vl.barak-teda samo ze za trochu vic pac i na tohle by jsme si museli vzit hypoteku alespon 1000000kc kvuli oknum atd.....
26. únor 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Ani, tedy Ondrasek je nezmar - co blbne takhle ukrutne brzo? Asi ma take pocit, ze mu neco duleziteho utece, kdyz si pospi :frowning2: Po pate je to desive, ale pred patou je budicek vylozene vrazedny.
K te cene bytu: me to tedy take nepripada moc (pravda, nevidela jsem ho), ale jen podle toho, ze kdyz jsme pred 3 rokama hledali byt a zvazovali i destinace mimo MB, tak ceny bytu v bytovkach se pohybovaly urco pres 1 000 000 (napr. Dobrovice, Mnichovo Hradiste, Chotětov). Je to sice obrovsky narust oproti tem 120 000, ale ......Mno hlavne, jak pises, asi s tim nic moc neudelate, kdyz je to rozhodnuti Druzstva. Mno a kdyz nekoupite, tak to prodaji nekomu jinemu a nebo si to nechaji ve vlastnictvi porad? Vis, jako kdyby to koupili trebas Vomackovi a naparili vam trzni najemne. Svagrovci staveli pred dvema roky baracek a material je vysel na 1 000 000 (nekupovali pozemek a veskere prace si udelali v ramci rodiny), takze jestli je Zdenda sikulka a ma zname a nebo dost rukou v rodine, tak by se to asi +/- za 1 000 000 dalo.

Vcera se Eli s dedou vratili po dvou hodinach a ja presvedcena, ze bude vyspinkana a prdlajs....tapala cele dve hodiny venku po svejch, takze se nasvacila a´sla spinkat a ja s ni :grinning: Mno a vzhledem k tomu,l ze jsme vstavaly v 16:30, tak to chtelo jeste nejaky program a tak jsme vyrazily za tatkou na zkousku, na otocku do Obi a dorazily jsme domu az v 19:15 a spinkat sla v 20:00. Tesila jsem se, ze by si tedy mohla o tu hodku a pul pospinkat rano a prdlajs, vstavaly jsme jako obvykle, takze to na nasi certici vliv nema.
26. únor 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.
Aní, ale vy platíte uhlí, my zase teplo.. to už neplatíte.. takže to beru že je to na stejno. tak jak někdo má plynové topení. taky platí plyn, ale ne teplo .. a že tu máme plastové - no protože to byla podmínka, když jsem byt kupovala. ale nebyli tu od roku 1980 kdy se to stavělo. v minulém bytě jsme si v OV taky dávali plastové okna. a někteří naší sousedi stále nemají plastové okna. nedávali se tu dohromady. kdo si zaplatil má. a že jsme blíž škodovce atd. tak to je ta polovina, co máme navíc v ceně. fakt mi přijde, že vám dali dobrou nabídku. já byt viděla. a bytovky jsou dražší než panelák :sweat_smile: :sweat_smile:
no ty asi nejvíc víš, na kolik vyjde barák - nedavno dostavěla Majka. tak to máte všichni v ruce a :sweat_smile: :sweat_smile: a teda jsem zvědavá, co napíšeš Trep, jako když to nekoupíš, co se stane - když to koupí Vomáčkovi :grinning: :grinning: . to už asi taky víte, ne?

Ondra je frajer s tím vstáváním. no historky dětí jak spí a nespí jsou fakt různé. včera vykládala kamarádka. prostě když dá spát ve 22hod, tak malej spí do 9hod klidně. když dá spát v 20hod, tak malej se ve 3hod vzbudí a je vzhůru do 5hod. prostě si nevstane dřív,a le v noci si udělá pauzu od spaní :grinning: :grinning: no tak to radši snesu toho našeho, co někdy vstáv v 6hod, nekdy jako dnes v 5:30 a někdy jako včera 7:40 :grinning: :grinning:

Věruš já jsem taky maniak na hodinky :grinning: akorát od té doby, co jsem na mateřské nosím jedny, co mi moc na ruce se nehýbou, at to nevadí a neláká Domina,, na ty ostatní se koukám :grinning: a budu je zase nosit... za 2roky :grinning: :grinning:

jo a klaudiánka.. Evi mě rozesmála s tím bahnem :grinning: :grinning: já jsem v úterý šla přes hlavní vchod a hned hodila dotaz, at nebloudím :grinning: :grinning: potěšili mě. bylo to v přízemí a nemusela jsem tahat kočár.. ufff.
26. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, hlásí se ztracená dcera.... nějak nestíhám, Míďule měla včera zase zvýšenou teplotu a dneska už jsem ji v prdelce naměřila taky takovou hraniční, tak jenom ve středu byla od (alespoň jsme mohly vrátit tu autonabíječku Lucce).... no ale snad je ta teplotka k rýmě. rozhodně jsou tu horší teploty, tak doufám, že Martínek i Ondrášek už jsou na tom lépe!

Aní - popravdě,mě se ta cena za byt zdá dost, jak píšeš, není to přímo v MB a je asi i v horším stavu, navíc je v současné době finanční krize a ceny nemovitostí šly výrazně dolů! tak držím palce, ať to uhádáte!

Klouz - hodinky jsme už probíraly, prostě klasika :wink:

Luci - heleď tu drobnost za půjčení nabíječky neřeš jo!

Věruško - doufám, že bude vyšetření ok. cystoskopie nic moc, já zažila jen cévkování a u chlapů je to o mnoho nepříjemnější....

tak a už zase nic nevím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, ještě jsem chtěla písnou nejnovější "drb", muff_101, jak se tu před časem objevila, včera psala, že se ji narodil Jeníček. :wink:

krásný den!
26. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači..teda ty víš takové drby :o))) tak snad se tady pak ukáže znova

jinak teda nevím, co vám přijde, že šlo na nemovitostech dolů. ale mě přijde, že když byt stál 1,5mil a ted stojí 1,4mil že to jako až tako dolů nešlo. kdo na to bere hypotéku, tak se to ztratí :sweat_smile: a když porovnám, že před 7lety za to mohli dát 120tis a my dali před 5lety 1,5mil.. ty bláho to bylo zadarmo :grinning: :grinning:

MIdlince přejeme at ji to brzo přejde.
26. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, berte to s tím bytem - bytovkou, že to není komerční prodej, ale převod práv družstva.... na to se mi to drahé zdá :rolling_eyes: ale jinak samozřejmě souhlasím!
26. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ceny dolů šly, vy jste kupovali ještě za slušnou cenu, ale v roce 2007 jsme za náš 2+1 platili 1.6mega (a to byl ten z lacinějších nabídek). v dnešní době za 3+1 zaplatíš 1.4mega. 2+1 se dá sehnat za 1.2mega.... ale zase dělají větší problémy s hypotékama a jsou vyšší úroky :wink:
26. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když o tom tak přemýšlím, tak je úžasné, že my máme dražší byt, než vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a to tu bylo a na předělání téměř vše :unamused:
26. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj vse ma sve pro i proti :wink: Docela me stve ze jsou hodne podmocene sklepy a nasledne i zdi a uhli je mokre :frowning2: Kdyby alespon dali neco doporadku ale tady si vse opravujem sami na vl.naklady :confused: :sweat_smile:
Evi-no kdyz to nekoupime my tak to nabidnou nekomu jinemu :confused: :wink: :wink: A to uz vubec nevime jak by jsme dopadli teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes:
Uz toho nechame uvidime jak to dopadne :wink: :wink:
Ja uz se tesim az dam Ondrouse spat a natahnu se dnes vyjmecne s nim :wink: :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím prosím, předávejte dál tento odkaz: http://picasaweb.google.cz/steklici/K_prodeji?feat=directlink

moc díky....
26. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Katko-splnino :wink: :slight_smile: A odeslano :wink:
26. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - moc díky :sweat_smile: nutně se toho potřebuji zbavit, abychom se tu hnuli a aby mě to tak nedráždilo, už takhle mi stačí, jak občas chytám depky, že už mimi nebude :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne a dobrou chuť, pokud právě obědváte!!!

byty - nemohu říci, zda cena za byt Aničky je velká, či nízká, byt a okolí domu, co se k tomu počítá jsem neviděla.
Zrovna ve včerjším plátku Sedmička psali, jak se mění ceny bytů v MB.Je to samozřejmě brané dle průměru.V roce 2008 stál metr čtvreční 24 000Kč, v roce 2009 21 500Kč a v roce 2010 stojí 19 500.Jsou to ceny tržní, nikoliv nabídkové.
V roce 2009 1 + 1 750 000Kč
2 + 1 1 250 000Kč
3 + 1 1 550 000Kč

v roce 2010 1 + 1 650 000Kč
2 + 1 1 100 000Kč
3 + 1 1 400 000Kč
dle RK Original Reality.

Jsou tu taky ceny RK RE/MAX, ty jsou vyšší.

Teď jsou zase přísnější v období krize kriteria na hypotéku.
Nám v březnu končí fixace. zvedli nám úrokovou sazbu, tak nám to dělá o 2 000Kč více měsíčně na splátce.

Kačula:my jsme v roce 2007 dali za náš byt 1 990 000 a předělávat jsme nic nemuseli, zástali tu kuch.spotřebiče. jen tu chybí ty plastová okna.

muff_101 gratulujeme k narození Jeníčka a přejeme ,aby rodičům a bráškovi dělala jen a jen samou radost.

Byla jsem zase dnes na ORL, v čekárně to bylo na dlouho, fůra lidí, tak jsme cvičení nestihli.Mám kombinovanou vadu sluchu.Dostala jsem sprej do nosu a za3 týdny kontrola a znova na Audio.
26. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: rk original reality je nejhorši MB realitka, z vlastní zkušenosti mohu říct, že jsou to pěkný podvodníci a měla jsem pocit, že v MB už pobočku nemají
26. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, hlásím se po nekonečně dlouhé době, co je nového??
26. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul, to zalezi na osobni zkusenosti. My mame trebas byt pres ne a nemuzeme si stezovat (tenkrat to s nami vyrizoval pan Kucera), pak jeste asi rok tu pobocku mela a ted je zrusena. Mozna jsme meli stesti, ale dostalo se nam i dost nadstandartnich sluzeb bez priplatku a vzdy byl moc ochotny.
26. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •jéé,pan Kučera, zrovna je v Sedmičce na fotce, jako jednatel společnosti.My máme byt přes MM reality.

bewe •Ahooj, mzhledm k tomu, že už nemám číslo na Tebe, tak přeji dodatečně Mildovi vše nej...k narozneninám.
26. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe • co je u nás všech nového, to si tu můžeš přečíst.Ale co Ty?
Jak jste v pondělí slavili?Nebo budete slavit, až te´d o víkendu???

Mishull:jak jsi dopadla u doktora??
26. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, na Sedmicku jsem nejak zapomela....uz abychom zase najely do normos koleji a treba mi ji zase prineses ke kave :grinning: :grinning: :grinning: A tehdy pan Kucera jednatelem nebyl, tak to postoupil. Az pujdu odpo s Kimcou, tak se zastavim v MH a poctu si :wink:
26. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,užijte si víkend! :slight_smile:
Nevím, jak se sem dnes večer dostanu.
Zítra ráno jedeme do JC,Luba tam má oslavu narozenin s rodinou a večer razíme s bratry a se švagrovými do víru ulic.
26. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: pytlíčky sbíráme s mamou pro jednu známou pani učitelku, budou z nich vyrábět na konci šk.roku velkou koláž ke konci školního roku
Trep: asi jo
Klouz: náběh na angínu, dal mi ATB, sirup, kapky do nosu a za týden kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •tak se koukej léčit, ať je brzy líp.
26. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, neboj, za den vypiju hektolitry čaje s medem
26. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jtse toho nakecaly. ale zasmála jsem se. Original realitka byla dřív reality live a já mám byt přes ně :grinning: pak se rozdělili :grinning: a já tam pak chvíli v té reality live pracovala. takže s Trep máme stejnou realitku :wink: (skoro, ale v té době tam Kučera už pracoval :grinning:,ale mě přišel slizoun :sweat_smile: já měla realitní makléřku maminku od Kačenky)

Mishul - a kde pracuje ta paní učitelka? já jen, že Kačka to taky sbírá :grinning: tak aby to nešlo na jednu základku :grinning:
Mish a máš aspon doma od soboty tátu, když ti začíná nemoc??? nebo naopak a budeš se rychle léčit do neděle??

Sedmičku si taky musím vyzvednout, ale KLouz nám dala uplnou aktuální zprávu :wink: a s tou sazbou to známe taky. nám to dělá "jen" 1400Kč. jako já jsem tenkrát chtěla nechat dát fixaci na 30let a tomáš i pan finační poradce se na mě dívali jak na blondýnu.. hm.. tak kdybychom to udělali tak už ted ve velkém vyděláváme :angry: :angry:splátku bychom měli o 3000Kč nižší než máme ted. jsem byla kdysi chytrá, co? jen mě nikdo neposlouchal :confounded:

Klouz - kombinovaná vada ucha a jen spray do nosu?? to mi zní tak nějak divně. ale asi ví co dělají. že ti bude stačit čistit přes nos.
26. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: myslím, že je to na 7.zš
jj, taťka je teď doma 14 dní, jinak bych to asi nedala
26. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIsh tam chodí Kačka :o)))

a super, že budeš moci stonat. tak ale fakt odpočívej, ne že budeš obskakovat oba. to až se uzdravíš :wink:
26. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

vy dneska ale drbete baby jedny ukecaný :grinning:

aní - ať se někomu cena zdá malá nebo velká, to je fuk....hlavně, aby to dopadlo dobře pro vás a vy byli /nejlépe ve svém/ spokojeni...
teda Ondra byl dneska opravdu ranní ptáčátko, jsi měla děsnou radost, co? :grinning:

evi - to už se Ondra asi brzy rozťape, teda takhle brzy, to je pašák :slight_smile: Pepino je ve fázi plazení se a to mě maximálně vyhovuje, zatím ho vždycky najdu tak v okruhu dvou metrů kde ho odložím :grinning:

kačko - moc hezké věcičky a super ceny, zkusím někomu nabídnout a když tak pošlu odkaz... Já ti kšeftíka neudělám, taky se ve věcičkách topíme...Zrovna před chvílí jsem pepinovi probírala hadříky a zase spoustu vyřadila a u toho jsem zjistila, že tak 2 třetiny neměl vůbec na sobě :grinning:
Co Midlinka, už je OK?

klouz - hezký víkend v JC

muff - gratulace k Jeníčkovi, ať vám dělá jen samou radost :slight_smile:

bewe - ahoj zatoulaná koníkovko :slight_smile:

Byla jsem ráno s Pepou v nemocnici na těch vyšetřeních a nakonec mu udělali jen to jedno, cystoskopie je odložena na středu, mudra co to dělá musela odjet, takže to mohl mít už za sebou a ono nic...
26. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •právě to ucho mám v háje od rýmy, co byla v chobotu. :frowning2: četla jsem leták a ten sprej je i na toto.doufám,že to pomůže.

více písnu v pondělí, pečou se mi hranolky a jdeme hamat.
26. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek