• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
realitka: ja to rikam porad, svet je malej a MB je pidi :wink:

Vite, jak jsem se ted "bavila" - cistila klavesnici. Neeee, nezblaznila jsem se, az tak, ze by mi vadily drobecky a prach, ale proste jsem vcera vylila zbytek kafe do klavesnice a po utreni se to zdalo OK, ale dnes jaksi zapracoval sladky cukr a nektera pismenka se zacala lepit a nechtela se vracet :frowning2: Mno tak jsem jako spravna "zena cinu" vytahla naradi a sla do akce - mechanik hard :grinning: Mno ale vysledkem je, ze uz zase tuka jako nova a ja si mohu zapsat dalsi zvladnutou manualni cinnost do svych dovednosti, takze na zalepene klavesnice jsem ted "machr" :grinning:
26. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - přijeď mi taky vyčistit klávesnici, když jsi v tom tak zběhlá... taky tam mám nasyslený nějaký drobky a možná i naslintáno :grinning: :grinning:

pepino už spí /ťuk, ťuk, abych to nezakřikla/ a já se těším, že se v klídku natáhnu na kanapíčko a budu číhat na slunce, seno, jahody.... :slight_smile:

tak hezký večer vy Kelišky :grinning:
26. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky koukam na Slunce seno......kvalitka film :slight_smile: :wink:
No uvidime jak to dopadne,jsme se bavili a Z rikal ze by jsmems i stejne museli vzit mega na hypotece a kdyby nam prodali jen nasi zahradu tak by se na ni uz vyplatilo si nechat postavit dum na klic-tak uvidime :grinning:
Evca-teda sikulka :grinning: :grinning: To ja teda nevim jestli bych si poradila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
Mildovi taky vse nej,nej k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda • Jéé, na MK je další Ferda mravenec, práce všeho druhu, aranžuješ, čistíš klávesnici a další jiné věci umiš....!!!Mám nápad, já Ti přijdu vyžehlit a ty,až dorazíš k nám, tak prosím o vyčištění klávesnice.
My jsme koukali na 1.díl nového seriálu na ČT1.

Mishulle:super,že máš doma taťku,a´t se o Tebe krásně stará,ať má Kuba mamku brzy fit.

Dobrou noc!!!
26. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já koukám na TV a doufám v další medaily. ale trat je strašná. no biatlon jsme taky nedopadli špatně :o)

Tak klávesnie.. no tak my ji máme na notasu a vylít tam kafe, tak už nemám ani PC :sweat_smile: . ale naposled mi kluci v práci něco v PC děalli a vyčistili klávesnici. já bych si ji na notasu netroufla :sweat_smile: a bylo tam jííídla :sweat_smile:

Klouz no problémy v uších jsou z 90% z nosu :rolling_eyes: akorát teda jsem čeklaa, že když tam je komp.nález, že to budou nějak řešit přes to ucho.

Ty jo, Aní doted nic neřešila a taky se může stát, že za rok pojedeme kouladouvat baráček :wink: :wink: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mááááme medaily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nevěřila jsem ji holce. stydím se.. i když ona chtěla zlatou.. tak snad ji takhle bude stačit.
26. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, všem krásný sobotní den prajem!
jj, Míďule, to je kapitolka.... včera měla ještě hraniční teplotku, tak uvidíme, jak to bude dál.....

Věruško - 2/3 neměl Pepuláček na sobě? týjo, tak takové zásoby jsem nikdy neměla a nebo tak málo peru, ale mi otočily téměř všechno, něco sice párkrát, ale alespoň to :sunglasses: moc děkuji za předání mého odkazu, třeba se někomu něco zalíbí a bude hodit. musím tam přifotit dalších pár věciček, co jsem právě doprala....

Luci - koukám, že jsi ponocovala a držela palečky (a nevěřila - já taky ne, ráno jsem tipovala 5. místo, když jsem zapínala PC)... :grinning:

Klouz - užijte si JC! a o žehlení už tu raději ani nemluv, nějak se v tom topím :rolling_eyes:

Trep - týjo, šikulka!!!! tě budu muset asi vyslat za našema firemníma ajťákama, když jsem byla ještě v práci, tam mi tvrdili, že mi klávesnici nemůžou vyčistit, že jak ji rozmontují, už ji nikdo nedá do kupy :angry: a důkladně mi to vysvětlili, že jsem se raději o to ani nepokoušela, jak vidím, bylo to jen z jejich lenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aní - správný přístup! ono to nakonec dopadne úplně nejlíp, když člověk nebude moc tlačit na pilu a moc se uzavírat ostatním řešením :wink:

Mishu - držím palce, ať jsi brzo fit!

Bewe - moc zdravíme a posíláme Míňovi opožděně přání všeho nej k 3. ročkům! jak to jde s prací?

holky, můj malej dílčí úspěch, už jsem kamarádce prodala monitor dechu a dneska expedujeme první objednávku z věciček (doufám, že s mým "obchodnickým nadáním" nebude taky poslední :sweat_smile: )
užijte si krásný víkend a papa
27. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaču: škoda, že v po nejdeme plavat, vytiskla bych to a prdla na nástěnku v herně
27. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači.. přeci firemní iťáci nebudou dělat něco takového, když klávesnice stojí pár korun :o). jejich čas je daleko dražší. to je úplně chápu :grinning: :grinning:

gratuluji k tvému obchodnímu uspěchu.. já jsem na tom jako Věru.. plno věcí Domi nenosil. ale u nás hlavně proto, že to byla věc zrovna v tu chvíli nemožná k upotřebení - jako krátké rukávy, krátné nohavice nebo naopak hrubé, když bylo léto :grinning: jsem poučena na příště :grinning: :grinning:
27. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holkly :slight_smile: :wink:
Tak u nas uz Ondra chrupe-byl vyrizeny a usinal mi u vecere :grinning: V noci strasil ,pak vstaval kolem 7hod tak jsem ho nedala spat a byl skoro celej den venku-s prestavkama malyma :wink: Jezdil na tom svem kole tak uz byl kantare :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Stepa je jeste pred barakem :slight_smile:
Ja jsem upekla kolace jsou super a poslu Vam odkaz-je to bez kynuti a rychlovka :wink: :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=74134 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Mela jsem jich 50 a je jich na dne osatky :wink: :confounded: :grinning:
27. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko+Verko-jj to znam ani Ondra a ani Stepa vse neunosili :confused:
A to jsou oba prosincovy a stejne to proste neunosime :slight_smile: :wink:
Za Matyskem prisli holky ze tridy tak je venku-chtela jsem videt jak vypadaji ale neprivedl je tak mam smulu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsem upekla,vytrela,umyla a uklidila koupelnu+zachod-nastesti jidlo jsem vytahla z mrazaku-hov.gulas+kolinka.Ty jsem teda uvarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,Vysala asi uz 3x dnes :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,vyprala,povesila a sundala pradlo.Myslela jsem ze ho i vyzehlim ale asi na to prdim a dam si oraz :wink: :slight_smile: :sunglasses:
Zdenda je celej den pryc-opravuje s tatkou traktor-takze super vikend :confounded: :angry:
Zitra jedem ke tchanovcum a svagr Petr mel svatek a synovec Tomik ho mit bude tak je oslava :wink: :slight_smile:
Pak hodim fotecky Ondry na kole a kolacku :slight_smile: :wink:
27. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní ten recept už jsem kdysi četla a trošku mě odraziovala ta majolka. ale říkáš že to je dobré, jo??? hm hm.. jen teda škoda, že mi nemůžeš říct jaké jsou další den, když už je nemáte :o)

Jinak víkend trávím opačně než ty. domácí práce dělám přes týden a o víkendu max. vařím a užívám pohody :grinning:

já chci taky někam na oslavu a napapat se dobrého jídla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já dělala kynutej závin s ořechama a taky mňam
27. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish a nejsi náhodou nemocná a neměla by jsi odpočívat??? takže už ti je dobře? tak to ti rychle ATB pomohly :wink:
27. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vám popřát dobrou noc a zítra hezkou neděli :slight_smile:

aní - no tak ten recept určitě vyzkouším, vypadá dost lákavě... :slight_smile: Ty jsi teda udělala dnes práce jak já za celý rok :grinning: :grinning:

lucko - já též se snažím víc práce udělat v týdnu, abych o víkendu měla "víkend" :wink:

kačko - kdyby jsi náhodou měla problémy s prodejem, tak se objednej k Aní na školení, to je rozená obchodnice :grinning:

dneska bylo zas tak sluníčkově, že bych už nejraději něco zasázela něco do skleníku a do oken dala truhlíky s kytkama :grinning: ...Já už se tak těším na teplíčko :slight_smile: ale to asi my všechny, že?

holky, na firemní ajťáky se vybodněte, máme přece svou koníkovou ajťačku Evču, ne? :grinning:

už se mi pomalu zavírají kukadýlka, jdu chrupkošit, mějte se a dobrou noc :slight_smile:
27. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Luci-muzu podat zpravicku :wink: Jeste jich par zbylo na snidani a jsou vyyyyyyyyyborny a vubec ne tvrdy jako klasik.kolace kynuty :wink: :slight_smile: Dala jsem je teda do ig.sacku ale to je jasny u vseho-fakt muzu doporucit.A hlavne te majolky je tam tak malicko ze se to v tom mnozstvi ztrati :slight_smile: Fakt doporucuju :slight_smile: :wink:
Katko-jj jak pise Veruska-klido dej vedet.Ja jsem pres net prodala skoro vse
:wink: :slight_smile: :wink:
28. únor 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, líp mi neni, ale máme nečekanou návštěvu
28. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues holky

koukám, že u Aní se zase brzy vstávalo, když už tu byla tak brzy :slight_smile: Naše mládě mě dnes nechalo spát až do sedmi, asi ví, že v neděli se sluší si přispat :grinning:

teď zase chrupká venku v kočárku, já bych nejraději taky šla chvíli obsadit kanapíčko, ale máme ohlášené dvě návštěvy, takže smolík pacholík :unamused:

aní -dorazily mi od tebe mejlíky, pak na to mrknu a kdyby mi něco padlo do oka, tak dám vědět :wink:
28. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky zdravím.

My neměli žádnou návštěvu dneska. byli jsme trošku sami - tatínek hrál v praze. no co, přežili jsme to a ted se jdu bavit já - na spinning :grinning: :grinning:
ale když jsem byla sama, tak jsem šla s Domim na 1,5hodky spát, heč :grinning: :grinning: taky výhoda, když jsme sami.
28. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ja jsem se pred chvilkou vratila ze spinnu a supeeeeeeer :slight_smile: :wink: :wink:
Verko-jj jasny dej kdykoli :wink:
28. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
návštěvy jsou už pryč, pepino je vykoupaný a po večeři a teď se tu kutálí na dece a dělá psí kusy...Marně se mu snažím vysvětlit, že by mohl jít spát :grinning: A náš nemocný otec měl už od včera roupy, že by se šel mrknout na stojáka /sedět nemůže a ležet by tam asi nešlo :grinning: / k nám do hospůdky...ale pak nešel, no a dneska když odjížděla ta druhá návštěva, tak se jim nakvartýroval do auta, aby prý ušetřil cestu a pláchnul mi do té hospody...To je co, nemůže nic dělat, malého nosit,ale na kamarády v hospodě je zdravej až až... :grinning: :grinning:

Lucko - to jsi udělala dobře, taková odpolední chrupka je moooc fajn a když jste tatíka neměli doma, tak stejně by ti bylo smutno :wink: Jak hrál ten tvůj sportovec, vyhrálí alespoň?

aní - jsi si zasportovala a hned je ti lépe, co?

jůůůů a já se mám, heč peč.... Dostala jsem dnes kytičku... tři krásné takové duhové tulipány, moc pěkně uvázané se slámou...Ale jako od svého chlapa ne :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš tulipánky ti závidím. já jsem si na ně ymslela ted. v pátek mi donesl Tomáš 3růže, ale jako jarní barvičky i jarní "přilohy" k tomu dali a tak jsem si říkala že by se mi líbili ve váze tulipánky :sweat_smile: jo a jako tvůj Pepa by ti asi mohl jen natrhat na zahradě. a tam sis nic nezasadila zatím. tak my se nedivíme, že to nebylo od něho

:grinning:

Aní ty ted sportuješ 1x týdně??? .o) minule ta sauna, ted spinn :wink:

Věruš nevyhrál. dalo se to čekat. ale včera jo, tak aspon něco :grinning: jinak jako tvůj Pepa je šikulka, že už najde sílu na stojáka. jen aby jsi pak pro něho nemusela autem. až bude mít těžké nohy ze stání :grinning: :grinning: a jak nemůže nic dělat. ještě to není ani týden, co vařil..ty rychle zapomínáš, ale my si pamatujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

Lucko - no tak dobře, jsem zapomněla, že vařil :grinning: :grinning: Ještě že jsi se ho zastala, chudáka malého nemocného :grinning: Tak i z té hospůdky měl odvoz, po osmé hodině ho někdo dovezl, si to teda uměl zařídit :wink:
Tvůj Tom je teda frajer, když ti donesl kytku jen tak, doufám, že jsi mu za to dala pořádnou odměnu :wink:

dneska odpo musím na OÚ, čeká mě práce až do večera, zítra máme audit, tak se musí všechno připravit a jak jinak než na poslední chvíli, že? :grinning:

venku je to nějak zatažené, snad nebude zase deštit :unamused:

tak zatím breberky :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

tak jsem v rychlosti docetla vikendove udalosti a:
Ani, kolacky zni moc dobre....asi zkusime :slight_smile: Jinak take dikas za mejliky, ale nic se nam nehodi.

Verus, spravne, Pepino senior preci varil, ne? Tak tu hospudku ber jako urcitou odmenu :grinning: Mno a kdyz si to takhle pekne zaridil s odvozem, tak to je vubec pohodicka. Proste si potreboval provetrat kebulku "po chlapskem" :grinning:

Byla jsem s Kimcou venku a fouka tam neprijemny vitr :frowning2: Mno a vcera jsem odchytla zpravu, ze jako se muzeme jeste tesit na snih :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Jinak ja ajtakum do remesla fusovat nechci :grinning: Ale tahle klavesnice je pomerne nova a tak jsem ji jeste nechtela odepsat a poslat do duchodu. Misa se vyborne bavil :slight_smile:

Predem si vystavuji omluvenku, za pripadne absence v tomto tydnu, ale prifrcel bracha s pritelkyni a mame moc velke plany.
1. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
O víkendu jsem byla u našich, v sobotu jsme s Ondrou byli chytat sluníčko, i když není ještě fit, ale nemohli jsme přece koukat jen přes okno, když venku bylo tak nádherně. Na FB mám video, jak Ondra chodí. Až to dám na youtube, tak sem dám odkaz.
1. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak ja jsem pred chvilkou zadelala na buchty to vite 4chlapi doma tak mame spotrebu.Je ze me vylozeny kuchta :confounded: :grinning: :grinning: Hmmmmmm-tak ja jsem nedostala vubec nic,natoz kytku :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci-neeee ja se snazim chodit tak 3x-4x tydne ale ted mi to nevyslo kvuli litani ohledne Matyho. :wink: Jen v nedeli mam vzdy spinn :wink: :slight_smile: :wink:
Ja opet peru-prijde mi ze nic jineho nedelam nez peru a zehlim :frowning2: :confounded:
Verus-jj bylo mi mnohem lepe to je fakt :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koníkovky!
Po víkendu jsem vás dočetla.

Taky mi Luba přinesl v pátek a včera pozdrav jara.V pátek to byly narcisy, jsou krásné i po návratu z JC.Musela jsem se smát, on má v pátek narozeniny a mě přinese kytíííí.
Včera mi prinesl petrklíč.

nanda: díky za recept.

luciejadr •ještě k tomu uchu, doktor říkal, že to můžu mít už tak třeba 10let,ale teď po té rymě,to až znatelně pociťuji.Luba pak pravil,že jsem mu tedy tím pádem před4lety při uzávirání manželství zalhala zdravotní stav.
:slight_smile: .
Na to ucho asi taky mají dopady všechny ty moje záněty zvukovodu a i záněty středního ucha.

Je tam pěkně hnusný vítr.
Odpoledne máme cvičení v Kulíšku, vzhledem k dopravnímu kolapsu v MB budeme muset jít asi pešky.MHD stále je v kolapsu.http://www.novinky.cz/krimi/193459-kamion-se-polozil-na-bok-napric-mladoboleslavskou-r10-a-zpusobil-kolaps.html
Vůbec se mi v tom větru pěšmo nechce.

Jo a asi brzy naše auto schodíme ze stráně, včera nám zase před domem přestalo jet.Asi koupě auta bude naše prioritní investice roku 2010.
1. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahijky
tak ten kamion mě pobavil. Tomáš stihnul po té nehodě ještě projet a pak už se nemohlo. nebo teda spíše v mooc zácpách. takže ufff. je v praze, ale od kamarádky manžel jel o 10Min později a vzdal to. no a já do Kulíšku dojela autobusem a pak to začalo totálně všude stát :grinning: myslím, že ted už to je dobré, co jsem viděla, když jsem jela pěšky domů. takže Luci nebála bych se. je to stare z 8:51.

Jinak holky nemáte některá zkušenost kdy vám opravna bot ztratila botu? mě se to stalo. zatím pan majitel doufá, že mu ji někdo vrátí a bude chtít tu svou, co mu nedal. dala jsem mu 14dní. vůbec nevím, na co budu mít právo. jsem naštvaná jak.. nové kozačky stojí 2000Kč a více. a tylhe byli od bati :frowning2: :frowning2: a to jsem měla takovou radost, že mi zip opraví a já ušetřím. jsem ale naivní, co??? :frowning2: :frowning2:

a venku je hnuuus. už tam dnes nejdeme. ani Babet tam být nechtěla :grinning:
1. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a ja jsem se vratila ze socialky a dostala jsem dalsi ranu :rolling_eyes: Penize na Matyho dostaneme asi az po 3mes. az nam prijde rozhodnuti-takze to porad tahnem ze sveho a je to dost zahul-jen dnes 500kc do skoly na prac.sesity a to nepocitam obleceni,sesity atd...a jeste nemame obaly :slight_smile: :confounded: :confounded:
No ale dali jsme se na vojnu tak to musime zvladnout :wink: :slight_smile:
S bytem jdeme zitra k pravnikovi a uvidime co nam rekne :confused: ale moc nadeji si nedavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci-tak to mel Tom stesti :wink: :wink: A Ty s botama smulu teda-vubec nevim jak se v tomhle pohybovat :confounded: :confounded: :confounded:
1. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek