• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Cauky,
jsme se prave vratily ze zkousky a mame dama dalsi prima "hracku" - bubenickou palicku :grinning:, takze ted abychom se s tatkou meli na pozoru :grinning: :grinning: a tatinek my pry zacit setrit Eli na skopky (bici), ze kdyz se to Eli tak libilo, tak ji bubenice vezme do uceni :grinning:

Ani, je to brut s penezama. Proste nas socialni system jaksi nejdriv papiruje, papiruje a papiruje a pak teprve resi existencni problemy :frowning2: Ale tak zase Ty jsi "holka cinu", takze o vas strach nemam - jen to asi bude ted narocnejsi.

boty: mno to je supec, ja osobne si myslim, ze za ztratu nese odpovednost opravna. Ty jsi jim boty dala, oni vystavili nejake potvrzeni a to, ze se behem opravy boty ztratily je jejich problem. Tady je sice resen problem jiny http://www.spotrebitele.info/vase-prava/poradna/pozkozeni-obuvi-pri-oprave_51533_0.html , ale urco bych zkusila zavolat na tu info linku (8 Kc/min je akceptovatelna investice, kdyz slo o boty za 2000,- )
1. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:

Lucko - tak to je docela dobrý s těma botkama....Jako asi bych byla na pána trochu nepříjemná a trvala bych, pokud botu nenavrátí, na náhradě škody...Jako přece je to jejich jednoznačné zavinění, tak není co řešit...Kdyby dělal drahoty, tak řekni, sejdeme se všechny koníkovky a pojedeme mu tam udělat čoro moro a vezmeme k tomu i všechny děti, ať tam má veselo :grinning: :grinning: :grinning:

Evi - nová hudebnice v rodině? :grinning: To bych chtěla Eliáška vidět, jak sedí za bubnama, by tam nebyla ani vidět, jen ty paličky jak by kmitaly :grinning: :grinning:

aní - no jo, to je taky blbý s tou sockou... :unamused: Dají vám to sice zpětně, ale jako je nazjímá, že ty výdaje máš právě teď a že je to zásah navíc do vašeho fin. rozpočtu...
Jsem zvědavá jak pořídíte u právníka :wink:

včera jsem papírovala do jedenácti do večera, už toho mám plný chrup! dnes máme ten audit, tak doufám, že nebudou moc prudit a dopadneme dobře :slight_smile: pak nahlásím výsledek, zatím baj baj babušky jagušky :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pěkný den.
Já tu kmitám už od půl 6, nemohla jsem spát, tak tu dělám pořádek.
Neměla jsem sílu, od té doby, co se to stalo s Jiříkem, tak teď se tu prokousávám bordelem. Ona sice Danča s Filipem něco porobili, ale není to ono.
Jdu zapnout dnes už 3tí pračku a jdu mýt okna.
Potřebuju něco dělat, nebo se fakt zblázním. :frowning2:
2. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holky :wink: :slight_smile:
A ja dnes nedelam vubec nic ale vubec :wink:
Za chvilku jdu pro Stepu a pak valime k tomu pravnikovi :wink: :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a vcera prisel Maty s tim jestli yb mohl chodit do tanecnich :confused: :sweat_smile: Tak jsem mu rekla ze se dohodnu se Zdendou a uvidime-pac to stoji kurz 2000kc :sweat_smile: :confused: Ale Z rekl ze to nejak udelame tak jsem rada a Mates od zari zacne :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. Pro ty, co nejsou na FB - Náš chodec: http://www.youtube.com/watch?v=meQqJQJsvG8
2. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vado Evi tak to je teda rychlik :dizzy_face: :sweat_smile: Sikula jeden :slight_smile: :wink:
2. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Evi dík za odkaz. ještě zítra něco zjistím na magistrátu - je tam zadarmo poradna ČOI, jen nevím, kdy tam jsou a máme bazén :o( jsou tam jen jednou za měsíc. no snad to vyjde. Věruš, to že mi bude muset něco nahradit asi tuším, ale kolik.. účet už asi nenajdu, když jsou po záruce, zas taková dobrá nejsem, abych to schovávala tak dlouho :o(. výhoda je, že si nechal jen tu jednu, takže na té druhé dokážu, že byli opravdu ve skvělém stavu (v těhu jsem je použila 2x, protože mají podpatky a vloni asi 4x, protože u kočáru jsem podpatky nechtěla, to až ted zase nosím :grinning: )

Aní oni to tak dělají vždy ta sociálka.. že dají až po zpátku. hlavně se tím trošku přesvědčují, že lidi nechtějí děti pro peníze a hlavně že jsou na to připraveni (i když je Maty tvá rodina, tak je to dost podobné tomu, když si berou cizí děti). hlavně aby dodrželi ty 3měsíce. jo a vlastně tohle dělají i u jiných věcí - vdovský a sirotčí důchod jsou schopni i 1/2roku. zažili jsme to.

Aní jaké taneční? takové ty co se chodí na střední? to už dělají i pro děti na ZŠ? teda za chvíli to začnou dělat pro školky :sweat_smile: kam se spěchá?

Evinko, tak to je šikula jak to začalo a on ti "visel" na rukou tak jsem si říkala, že bude mít ruce jak opice :sweat_smile: ale pak jak to rozbalil sám :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme dnes s Domim pozorovali z okna děti ze školky, jak si tady hráli (a mávali nám a my jim), tak jsem ho pak oblékla a že vyvenčíme babet a koukneme na ně zblízka. no než jsme se oblékli, tak děti zmizeli :unamused: tak jsme stejně šli ven. a zrovna jeli popeláři takže nadšení, stál a koukal a pak jim mával a oni taky. takže zážitek :grinning: :grinning: no pak nechtěl domů :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!! :slight_smile:

Evi:Ondra, to je,ale šikula, jak už se sám vydává do světa. :grinning:

Lucka:držíme palce ohledně vyřízení bot!
Popeláři, to je náš věčný magnet!

Nanda: no jo, penízky se jen kutálejí, co? :frowning2:
Jsem zvědavá, co můj taťka dnes vyřeší s naším autem, dělá nám dvorního opraváře, je to náš Ferda mravenec práce všeho druhu.Jinak pokud to bude něco špatného, tak už nám asi nezbyde nic jiného a v roce 2010 pořidíme jiné auto, chtěli by jsme pokojíček a to nám zvedli o 2 000Kč měsíčně hypotéku.

Dopoledne jsme zařídili, co bylo potřeba, upekli jsme bábovku( tvarohovou, pro dědu, miluje jí),taky jsme dělali jablečný džus.

jdu to pofackovat a pak asi hajat k Dádovi.
2. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Evi, tak to je mazec jak Ondra štráduje, na devíti měsících, hmmm...fakt dobrej :slight_smile:

Luci - to jo, to nebude jednoduchý kolik za ty boty chtít... Nejlepší by bylo, aby ten kdo má tu tvou jí vrátil a bude vyřízeno...Držím palec
Popeláři Domimu učarovali? Tak alespoň už teď ví čím bude v dospělosti :grinning:

klouz - chtělo by to občas nějakou tiskárnu na prachy, co? ale bez auta asi být nemůžete...Třeba Ferda mravenec stávající autí ještě na nějakou dobu zprovozní a vy budete moci udělat ten pokojík :slight_smile:

audit byl pěknej vopruz :unamused: ... mi připadá, že celý rok tam asi neděláme nic, páč na co se podívali, to bylo chybně nebo neúplně...administrativy pořád přibývá místo aby ubývala a každá změna je složitější než ten postup předešlý, už mě to fakt neba :angry: :angry:
no ještě přežiju březen a duben a pak si do konce roku dělám úřední prázdniny, budu se muset v květnu a v červnu připravovat na uzavření semestru a na absolutorium, pak budu rodit a pak nebude s dvouma prckama čas...Takže ouředničit budu zas až od ledna příštího roku, když to teda budu zvládat :wink:
2. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj normalni tanecni :wink: Tak ono se tak v 15letech chodi a dnes to je uz na zakladce-za nas to bylo na skole ucnaku :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Byli jsme u toho pravnika a tedas nemame v zadnym pripade nic podepisovat,najem nam uz letos zdvihnout nemuze,je to opravdu premrstena cena,no a ve finale to ma druzstvo v zastave a nema prevo a narok to prodat.Pry nemame strach-tak uvidime co se bude dit. :wink: :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to ho držela mamka. Já se snažím ho za ruce nevodit (i když občas ho taky tak vedu), ale on chodí sám - od stolku ke mě, ode mě k židli atp. A když ho vedu, tak ho většinou držím za hrudníček (v podpaží). Zatím to jsou tak ty 3 - 4 kroky. Horší je že k tomu chození ještě nedospěl mentálně, takže je mu jedno kam šlape (na kostky, mě na nohu atp.), kam se zvedá (rohy). Tak je to dost náročný.
2. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ono se říká, že s chozením mají děti počkat, ale co naděláš :o) (já to nemyslela zle, s tím, že mu taháte ruce)

Veruš, jsem čekala, že tě uvidí s bříškem a budou mooc hodní na tebe. a nic :o(. teda.. .

Aní tak to jsou zajímavé zprávy. čekali, že někdo bude hloupej a podepíše to? nebo že to tak zkoušeli? to je divné, že ani neví, na co mají právo, když jsou družstvo. že by měli špatného právníka??? :grinning:
2. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jukla jsem na videjko a jako cubrnela jako blazen - Ondrasek je tak nateseny do sveta, ze jako uz v 9 mesicich zacina capkat, jo? Mno tak to je sikulka sikovnej :wink: A to, ze slape kam noha padne neni tim, ze zacina uz takhle brzo. To k zacatkum chozeni patri, zase musi zkoumat veci a zachazeni s nimi z jineho uhlu pohledu.

Ani, tak to je dobre, ze jste zasli k pravnikovi. Druzstvo to na vas uplne hnusne zkouselo :frowning2:

Verus, mno jo, zase vis, jak....auditori take musi mit pracovni vysledky, takze v podstate proste musi vzdy neco vystrourat, aby si zaslouzili vyplatu :frowning2: Mno a uprava administrativy z pravniho hlediska......se nemuzeme divit, kdyz takove veci navrhuji a schvaluji ti, kteri mnohdy ani netusi o cem ta prace je :frowning2: Me stacilo, kdyz jsem jeste pred odchodem na materskou zacala pripravovat dokumentaci k ISO normam, aby firma prosla a dostala sve ISO. Jako takove, s odpustenim, p..... - to bylo presne ve stylu: "najdi zpusob, jak rozmazat mini h......, aby co nejvice smrdelo" :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko a kam si davala boty do opravny, at vim, kam chodit nemam. Stejne nechapu, jak mohli vydat Tvoji jednu botu nekomu jinemu (kdyby meli k dispozici aspon par, tak si jeste reknu, ze se nekomu hodili a je rad, ze si z opravny misto bot od Vietnamcu odnesl kvalitu, ale takhle..... :confused: )
2. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska měl Ondra ošklivou nehodu až jsem zvažovala, jestli nejet do nemocnice. Spadl na roh šuplíků a měl ďůlek v hlavě, ale je v pohodě. hlídala jsem zorničky, nezvracel, rovnováhu udrží, pacipaci mi taky předvedl. Tak to bude dobrý.
Kde kupujete dětem boitičky - hlavně ty první? V pátek se chystáme je jet koupit.
2. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko doporučuji první boty od Zlaty z Míráku..nebo co to je. Leninka vlastně. u soudu. od dpk firmy. ted jsme to probírali na unorovkách - klidně koukni. mě tam mposlal můj mudr a od jedné pediatr taky doporučil dpk. kukni na jejich net. mají tam o tom mooc napsané. ale připrav si tak 700Kč když chceš kvalitu. ale do těch prvních bych teda investovala. já investovala :sweat_smile:

Trep jsi mě rozesmála. místo vietnamců moje :o)). dávala jsem to vedle ZPŠ. má to tam mooc krásné. jako jediní vyměnuji i zip v botě.
2. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k tomu pádu.. to jsem zatím nezažila abych takhle musela uvažovat a doufám, že mě to brzo nečeká. fujjj. musela si být vylekaná, co?? :frowning2: :frowning2:
2. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tip s botama. S těma penězi počítám. Akorát jsem zvědavá jestli seženeme - Ondra má dost vysoká nárt.
Jo, byla jsem vylekaná, ale na druhou stranu, ačkoli to vypadalo ošklivě, tak se docela rychle uklidnil a začal znovu blbnout. Tak jsem si říkala, že to nebude nic hroznýho. Akorát přemýšlím, jak poznat okamžik, co je ještě dobrý, a co už chce jet k doktorovi....
2. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to asi nevíme nidko z nás.
a vysoký nárt - tak jed opravdu tam :o) ten máme my. a ještě stával na špičkách, takže neuměl zohnout nohu do bot (proto mě tam poslal mudr, ví, že Zlata a její prodavačka tomu rozumí). v Renu nedokazali mu obout botu, v Botěnce taky ne.. jen tam tušili, protože tam mají i podle šírky nohou boty. jo a nedá se tam platit kartou :wink:
2. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toť otázka, kdy rozpoznat tu hranici, kdy jet už k mudr... :unamused: asi to ještě párkrát zažijeme...

ale když je Ondra takhle v pohodě, tak to bude OK...ale vylekaná bych byla taky...

včera když jsem byla na OÚ, tak hlídala babi a tatík a byli na něj dva a stejně neuhlídali a Pepíno si stihl udělat svou první bouli na čele... ale dneska už mu pomalu mizí, tak je to taky dobrý...

evi - já to taky s tou pouze jednou botou nechápu, že by vydal obě to bych ještě pochopila, ale jednu, no jsem z toho jelenec...naše Lucka musí mít vždy nějakou specialitku, že Luci? :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky nevím zda jsem to psala, ale on si tam na tu opravu nechal jen jednu. tu druhou mi dal domů :o) což jsem nikdy neviděla. a asi takhle tam měl někdo jen jednu botu tak mu ji vydal :angry: :angry:
2. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná, že budeš si Lucko budeš muset jednu nohu strčit za krk a pak by ti ta jedna botka stačila :grinning: :grinning: dělám
2. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera poslední, dneska první :slight_smile:

dobré ráno všem,
u nás super vstávačka v půl šestý, fakt jsem byla hrozně šťastná :grinning: :grinning: doufám, že mladík brzy odpadne a já půjdu dohnat trochu spánku ještě na kanapíčko :wink:
3. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek. jsem čekala, jestli náš věruš nezanedbáš. jsem otevřela společné termíny a nahoře byla Claudí :o)

Pepi to půjde dospat.. to nás dnes vzbudil budík od tatky. jsem z toho afkt štastná vždy. už jsme uvažovali, že ho vždy kolem 4hod vzbudím (jak jdu na záchod) a on se přesune dospat do obyváku.. jak jinak mám naučit to dítě at spí do 7hod??? :grinning: :grinning: no aspon už vařím. stejně musí spát před plavčem, tak třeba se unaví...
3. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem Věruš křídáček hrníček máme doma :sweat_smile: zaměstnanci ho dostávají první :grinning: http://www.veselakrava.cz/
3. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Luci-jj je to docela husty s botou by me ranila mrtvice mi prijit jedna bota :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Evi-to je neprijemny.Zvlast kdyz se rika ze takhle maly chodici deti nemaji zadny pud sebezachovy a klidne se spusti z gauce ze schodu atd...... :fearful: :rolling_eyes: :confounded: Kamoska to mela s klukem taky od 9 mes a uzili si :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Verko-my jsme si polezeli do pul sedme-ale mezitim vsravani samo :confused: :sweat_smile: :grinning:
3. bře 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,s tim bytem jsem rada ale i tak mame zitra schuzku s fin.poradcem a ten nam zkusi sehnat hypoteku jestli nam daji a sli by jsme asi do stavby :slight_smile: :wink: Uvidime-vse se bude odvijet od toho kolik by nam pujcili :confused: Poslu Vam odkaz na baRacek ktery Z vybral :wink: :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.ms-haus.cz/?cap=3333
Tak to je on-i me se libi.Ted jeste jak Ty penize no :confused: :frowning2: :wink:
3. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nádhera. ty blááááho... no ty peníze jsou jako dborý, ale dál to dovybavit je horší :sweat_smile:
3. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek