• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Dobré ránko.... :slight_smile:
7. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •ahoj
7. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vás zdravím :wink:

snídám a čučím na Eso, oni to ještě dávají, jo? ani nevím... :confused:
Holky co budete vařit? nějak nemám inspiraci. Vyndala jsem včera z mrazu vepř. plec, tak to vypadá na guláš...
7. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouzavka- ahojky..jaké bylo cvičení s dádou
7. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám taky guláš " prezidentův gůláš " se to jmenuje ale dělám to s kuřecího masa...
7. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - tak já to taky nazvu "prezidentův guláš", ale z vepříka :grinning: Tak jdu asi oloupat cibuli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. musil až se tady objevíš, tak dej vedět, zda platí pondělí :wink: a ostatní pak napište, zda taky máte časík. my už s dominem vyzkoušeli restauraci v bondy - tu na kraji a prospal můj oběd :grinning: tak snad zaspí i kafe :wink:

je mischal bych potřebovala recept pro blbé na guláš z kuř. masa :sweat_smile: guláše mám ráda, ale ne z vepříka :sweat_smile:
7. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • na to pondělí jsem úplně zapomněla, ale přidáme se,jen písni, kdy a kde!Sice Dáda pokud nespí, tak čekání pro něho v restauraci není už moc záživné,v ve středu to dopadlo tak, že pak seděl i klidne v Bondy v restauraci vedle kočáru na zemi - byli jsme na hoře, u Drapsu, jak mají ty křesla do U.
7. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch: Dáda si cvičil dle sebe. Kuličky byly třeba v košíčku a on je pak vysypal, tak že byly po celé hale.Líbili se mu zase zrdcadla. Je mu se líbí lezení a kještě víc, když mui může utíkat.

Jdu si odpočinout, zase mě chytl nerv, kvůli úklidu. Pak jdeme ven. Dáda spinká.
7. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak uz jsem doma z oslavy u Danky a jsem prezrana jako chro,chro-hned bych usnula :slight_smile: :wink:
Diky Dani :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama: Danííí, vše nej.... k Tvým 21.narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
7. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíí, díky, :wink:
A Aničce nevěřte,kecá!! moc toho tady nesnědla,teď to tady dojídáme :grinning:
Aníí,moc díky, bylo to fajn, jsem moc ráda, že jste přijeli. Až stáhnu fotky,hned je hodím do placu :grinning:
7. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •už se tšíme na fotečky!!!!!!!!!!
7. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pry nesnedla-jeste ted se nemuzu hybat-fuuuuuuj ja jsem takove prase.Pak mi nejaka jizda na stepperu je prd platna :grinning: :frowning2: :frowning2:
7. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kuk na fotky. :confused:
en špinavej chlap je můj muž :frowning2:
7. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
\holky, zase jsem zblbla jména,jak jsem s Halí a Štěpánkem,tak to není Štěpánek, ale Ondrášek. :unamused:
Aníí promiň.
Asi to bude tím věkem :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,vekem-jen jestli to nei tim Tuzemackem :slight_smile: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé jsem se přihlásila na koníka a hned první album od Dany :grinning: gratuluji k narozeninkám
7. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daniiiii-dobry pekny fotecky :wink: :wink: :wink:
ahoj Luciiiiiii :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste si kočky pěkně užívaly s lahvinkou, co?? :grinning: fotky pěkné :wink:
7. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jaaaaaaaaaaa ne.To oslavenkyne a muj manzilek.ja jsem ridila a Arek nadaval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •krásný!!!!!!!!!!!!!!
7. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díkyyy. No jo, Zdenda mio dal flašku a vypil mi ji :frowning2: . Ale já jsem mu pomohla, to je fakt.
Aníí, ještě jednou díky,bylo to fajn.
7. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - aha, ty jsi měla zrovna tu zodpovědnou funkci řidiče.. :grinning: :grinning:

Daní - a taky ti chci říct, že vypadáš dobře a těch xx let bych ti nehádala :slight_smile: :wink: :slight_smile: /a to od tebe nic nepotřebuju :grinning: :grinning: /
7. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-no ja to rikam taky nerada aby nebyla namyslena-ale vypada moc dobre babicka jedna :grinning: :grinning: :grinning:
Tak me nevadi ze ridim,me je stejne vzdycky spatne.Tak jsem rada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc. Jste zlatíčka :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja valim spat jsem vyrizena-preju dobrou noc vsem :slight_smile: :wink:
7. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky, dobrou noc :pensive:
7. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz, ted jsem četla tvou ranní zrpávu a rozesmála mě.. teta přijela i mě :grinning: máme stejné příbuné :wink: no jo, už jsem úplně normální maminka s měsíčními náladami :grinning: :grinning:
7. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • ta náladovost je děsná!
7. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek