• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
lucka je agent FBI :grinning: to víš, že bych si nedovolila vás tu zanedbávat :wink: ten hrnek vypadá docela dobře....Ale nevím zda se na zakázníky dostane, když zaměstnanci už vše vyžrali :grinning: :grinning:

ty budíky jsou taky děs, to jo :angry: jdete dnes plavčit? a co vaříš dobrého? já ještě nevím co budu dělat, asi jen nějakou rychlovku, páč mezi 10-11 pojedeme do MB, Pepa jde na tu odloženou cystoskopii a já se potřebuju stavit na finančáku podat daňové přiznání...Mají mi vracet celých 540Kč!!!, to budu v balíku, že? :grinning:

aní, do půl sedmé-.....krása :slight_smile: :grinning:
3. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš já jsem našla ty videorecepty a dnes to byli zelené fazovlky na smetaně - a povedli se.. mnam mnam. a je to rychlé. fazolky byli ještě v mrazáku. včera se mi podle nich povedla koprovka. já jsem prostě v tomhle začátečník -nikdy jsem nepotřebovala vařit takovéto věci - jako omáčky a tak.

jdeme plavčit.. od dubna to budeme mít od 16hod, taže stihneme vše, prochajdu a tak. a budu jako věřit, že bude dobře spát v noci :grinning:
3. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy, koukám, že vůbec nestíhám.... :slight_smile: teď už snad nemůžu ani vzpomenout, na co všechno jsem chtěla reagovat :sweat_smile:
od pondělí mě bolí v krku, takže mě to taky nějak semlelo, ale mám pocit, že už mě dohání rudá :unamused: ale vypadá to, že Mídiny teplotky minulý týden jsou rozluštěny, trochu má rýmu, ale hlavně druhý zub :rolling_eyes:

Luci - s tou botou to je vážně zajímavý případ :angry: držím palce, aby vše dopadlo dobře!

Věruš - to ti finančák moc do rozpočtu nepřidá.... to my stále čekáme, tentokrát daňové dělají manžovi v práci, tak jsem zvědavá, kolik nám s odpočtem na manželku a za hypošku vrátěj (tak nějak tajně doufám, že jako loni :sunglasses: ). a s tím auditem - klasika, taky jsem jako Trep zažila ISO, všechny audity jsou podobná "buzerace" :confounded:

Aní - baráček krásný! tak pořiďte s poradcem....

Evi - video jsem sledovala už na FB, Ondrášek je šikulík!!! a pěknej čiperka :grinning: tomu by se možná vyplatila ta dětská polstrovaná bezpečnostní helma :wink: takových boulí a důlků ještě bude.... no, taky jsem vždy kontrolovala zornice, spavost atd..... :wink:

a Majda se právě durch posr..... tak zdravím a jdu přebalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro info, pokud se nic nestane (no jako mamka opět neonemocní jako před 14dny) tak by mi na víkend měli přijet naši. kdybyste chtěli křupinky (banán, jabko) tak napiště do večera počet. oni to rádi přivezou :wink:
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme vás všechny!!!!
Auto už je zase v provozu, děda ho zprovoznil, huráááá!!!!!!!!!!

evinka:
naše babičky měly taky snahu vodit Dádu za ruce, já jsem byla přísně proti, měly zákaz. Oni se pak divily, že Dáda ani nechodil po špičkách, jako třeba my, když jsme byli malí, tak jsem jim říkala, že je to tím, že mě vodily za ruce nad hlavou. :slight_smile: Ale je to věc názoru!Ale jinak je Ondra šikula veliký.
Jojo, maminy z MB jezdí pro boty na leninku, jak psala Lucka.Kámošky si chválí boty značky DPK, ty na Lenince mají.Nebo dále jsou i fajn Sante, ESSi, nebo Fare.
My botičky kupujeme v JC, máme to při ruce, jsem tam spokojená s výběrem a i s cenou.

nanda: tak koukám, že Družstvo ani neví co má a co nemá.Držím palce v další boji.Baráček je super, ale ještě tu tiskárnu na penízky, co, jak tu psala Věra.

Trep. + Claudie: Tak jsem si v práci před mateřskou zažila několik auditů a buzerací s nimi. Hlavně ISO systém, různé školení k tomu, nahánění lidí z třísmenného provozu, aby podepsali a přečetli si směrnice a tak, oni vůbec nechápali a považovali to za zbytečné a my se klepali, kde co chybí.

Na štěstí jsme na tom zatím jako Lucka s Domčou, žádné velký pád na sledování nás zatím nepotkal.

Jo, Lucka má hrneček kříďáček, to není vše,má i vestu, nebo snad i bundu Želetava.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky:Křupky z Ostravy můžeme jen a jen doporučit, hlavně ty banánové jsou mňam, chutnají i mě.

Zase jsme dnes nebyli plavat, Dáda kašle a frká.

Včera nespal po obědě, večer nemohl usnout kvůli kašli a ráno vstával v5:45,tak tu poklidím a půjdu se natáhnout k němu, snad to stihnu. :unamused:
3. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si vzpomněla, nekoukali jste někdo včera na Primu po 21h Na pořad Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem, byl tam restaurace U Šmaku a 2 restaurace z Benátek nad Jizerou, fakt jsme se s Lubošem doma pobavili :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze spaní nic není.,Lehla jsem k Dádovi, šíleně kašlal,až ho to vzbudilo a byl konec.Spal tak30minut s kašlem.Ani čtení pohádk na uspání pak nevyšlo. :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jdem koncem měsíce s Kubíkem na operaci tý kýly do Prahy
3. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •budeme Vám držet palce, a´t vše proběhne hladce bez komplikací.Do jaké nemocnice jdete?
3. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischul, budeme držet palce.
Já už od rána asi 150 x nalepila na ten roh, co se Ondra včera bouchnul chránič (teda žínku) a Ondra ho pokaždý sloupne. Do toho jsem dopoledne lovila z jeho pusiny třísku - bůhví kde jí našel a na patře měl nalepený kus kartonu. Do toho mi nechtěl jíst jogurt samotný ani namýchaný s přesnídávkou (učím ho to), ale když jsem mu naklonila misku, tak ho srkal... A to jsou teprve 2 ... Jsem zvědavá, co mě ještě čeká.
Na Ano šéfe jsou koukala, ale byla jsem mezi tím znovu uspávat, takže jsem neviděla všechno.
3. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •ten začátek pořadu jsem neviděla,ale co se týče okolí MB jsem viděla. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: na Bulovku
3. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz u Ano šéfe jsme se bavili. mysím, že Šmak na tom opět bude špatně :grinning: fakt reklama. zato k Hrochovi do Benítek nás to láká. až budeme mít co slavit, tak si tam zajedeme na jídlo. vypadalo to tam utulně. jen teda na reklamě měli že je to ráj i pro děti a nic děstkého jsem vevnitř neviděla. tak snad tam koutek mají :o) a na zahradě taky budou mít.

Evinko vy jste nemělí chrániče ještě nakoupené? a přilepené? no to jsi teda maminka :o) sice to asi moc nepomáhá, tvrdé to je stejně,a le máme to kde se dá :o) a když tu sundá, tak to nalepíme znova :O)

Luci co jsme si říkali, žádné uklízení kdo zaváhá neodpočívá :unamused:

a jinak.. 1.středu v měsíci je na magistrátě ČOI poradna zadarmo. tak jsem ráno volala jak tam jsou, no blbě pro mě, od 9hod do 14hod. což já dávm spát před plavčem a po plavču už tam nejsou, ale tak se Domi nějka vzbudil v 10:40 tak rychle malá sváča, do auta a směr magistrát. tam naštěstí nikdo předemnu nebyl. paní byla příjemná. hned mi řekla, že s tím se ještě nesetkala, aby ztratil botu. že zná případy reklamace opravy atd, ale tohle :grinning: říkala, že mám být na něho tvrdá, vzít si manžela :grinning: (nevěří, že se umím rozčílit) a požadovat náhradu na nové boty, tzn. když byli od bati, tak min. 1500Kč mám chtít. nebo chtít proplatit nové kozačky, jak si je koupím. tak jsem zvědavá. jdu tam až to další pondělí.

Na Kubu pak budeme moooc myslet. to Vám vše domluvili tady v MB, že jedete tam?
3. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, chrániče na stolku v obýváku jsme měli, ale během několika sekund byli dole a to jsme je ještě jistili izolepou. Ale tady se prastil o roh zespoda šuplíků pod pracovním stolem a tam chrániče nalepit nejdou, tak jsem tam přilepila žinky, ale taky jsou pořád dole.
Jo, restauračka u Hrocha se mi taky líbila
Já musím za broukem, o něco se pokouší v obýváku, tak ho jdu zkontrolovat...
3. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka + evinka:Šmak tu reklamu vůbec nevystihl, nebyla to trefa do černého.K Hrochovi nás to láká,ale zajímal by mě ten dětský koutek, který se tam vůbec neukázal.Když jsem viděla to prostředí u Hrocha, tak jsem hned měla na něco mňamozního chuť.Asi budu muset vyzpovídat příbuzné z Benátek, zda tam už nebyly.
3. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - dej prosím odkaz na ty videorecepty, to bych na to ráda mrkla...
No vidíš, jak jsi to dneska krásně zvládla, plavčo a i poradit se...Průběžně pak informuj jak story-ztracená bota pokračuje :slight_smile:

kubovi budeme držet palečky!

klouz - paráda s autíčkem, ještě chvilku vydrží...ferda je šikulka :slight_smile:

kači - ať je ti brzy líp! tý jo, Míďalka už druhýho zuba má! to bere hopem :slight_smile:

jo, Lucko, jaký že to křupky vaši vozí z OV? :confused:

náš tatík dnes vyšetření přežil bez úhony, tak jsem ráda, že to má za sebou...Když jsem ho do MB vezla, tak jsem myslela, že ho na dálnici vysadím, ať si tam dojde pěšky...Měl z toho bobky a prudil samozřejmě mě :grinning: Ale po vyšetření se uklidnil a byl zase jako milíus :slight_smile:

a taky jsem byla na tom finančáku, odevzdala lejstra a paní mi odpo volala, že prý jsem se ošidila, tak mám na zítra domluveenou schůzku, přiznání předěláme a já budu bohatší...Nevím teda o kolik jsem se lohla, doufám, že to nebudou třeba jen dvě koruny :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - co takhle nějaký gumový nábytek? :grinning: :grinning: taky bychom ho potřebovali :wink:

to vůbec nevím co tu probíráte za pořad, nikdy jsem to neviděla, tak nemohu podebatit, ale že bych si někde dala něco dobrého to bych si teda dala....
tatík už je skoro schopen ohlídat malého, tak myslím, že v brzké době bych se mohla večer z baráku urvat a mohli bychom dát nějakou véču, co říkate ? :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •jéé, dobrou véču bych si dala.

Lucka:tak tvrdě do toho ševce,nebo do toho, kdo přebírá a vydává obuv !

Evi:nebo všechen nábytek obalit molitanem. :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - dobře, píšu si tě.... už jsem dvě a kdo se hlásí další? teda pak musíme dát nějaký termínek, aby se bylo čeho chytit... Pokud by to bylo příští týden, tak kromě pondělí bych mohla kdykoliv, myslím :slight_smile:
a taky vymyslet kam....mě je to jednu, nakopnu vozidlo a přijedu kamkoliv, teda kamkoliv né, třeba do Brna by to bylo trochu z ruky :grinning:
3. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •jasan nějak to domluvíme.uvidíme, co ostatní. :slight_smile:
Na mě se neohlížejte.Pokud mohu mluvit zase, volila bych termín,až v týdnu od15.3.Příští týden mám možnost jít prakticky denně cvičit, tak se chystám jít více krát,než chodím.Nejdříve si zacvičím a další týden se zase nacpu, no, bláznivá myšlenka :grinning: :grinning: :grinning: .Na cvíčo se závazně hlásit nemusím, jen stačí,když těsně předem písnu SMS, že přijdu, tak že tomu všemu nechávám volný průběh.
3. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, ty brdoooooo, tady se dneska pekne klabosilo :wink: tak to vezmu postupne:

sim, sim, ja se take hlasim na nejake to "vyvenceni" - mno a coz tedy zkusit dat "druhou sanci" tomu bowlingu? A me by se to hodilo v utery a nebo ve stredu.

Ten porad o restauracich sem tam sleduji, ale jaksi vcera jsem nekoukala a o to vic me to stve, ze tam byly restaurace tady od nas. Tak Hroch vypadal dobre, rikate? To vubec neznam, tak kdo tam zajde prvni by tady mohl podat osobni reference, at vime, zda to tam mame vzit utokem :grinning: (takove stado divokych kobylek z MK :grinning: )

Evi, tak to si s Ondraskem zazivas opravdu materskou DOVOLENOU, co? Ten zivel se rozhodl, ze se proste moc nudis a ze Te musi vic zamestnat, ze? :grinning:

Klouz, tak tatka je sikulka a Ferda dostal jeste jednu sanci (nevim, kde jsem to vyhrabala, ale zila jsem v domeni, ze Ferda je Ruzenka.......ale to jsem si asi spletla s Ruzenkou, kam chodi Kulisek, ze? - tak a ted nezasvecene budou tapat, tak jim to kdyztak vysvetlime, ju? ) Co Dada, jak je na tom s kaslikem? Byli jste dnes na plavcu?

Verus, to vis....pani chlapi a doktori - to preci nejde dohromady. Ono se asi ne nadarmo rika, ze kdyby meli rodit oni, tak vymreme :grinning: :grinning:
Hele a i dve korunky jsou dobre, si budes moc dat o 1/2 hranolky vice :grinning: :grinning:

Mishul, tak masticka nepomohla? :frowning2: Chjo, tak budeme drzet palce, at to Kubik zvladne na vybornou a at je brzo po zakroku zase OK.
3. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, zde byl akční a příspěvkový den :grinning: takže vás zase nestíhám, kočky!

Klouz - taky jsme včera koukali na Zdendu a taky jsme se pobavili :grinning: Honza u Šmaka párkrát byl, kdym měli firmu ještě v Kosmonosech, takže se bavil o to víc... a k hrochovi bychom taky někdy chtěli. a co Dáda, jaký by dnes den? doufám, že lepší než včera....

Evi - jj s těma rohama a hranama je to na prd, tu mám taky dvě komody a jeden botník s ostrýma hranama a už půl roku přemýšlím co s tím.... a do čeho všeho se to Ondrášek pustil??? chutnalo? :grinning: :grinning: :grinning:

Věruš - tak ty se takhle okrádáš, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hlavně aby ti ta částka alespoň zaplatila cestu :wink: a super, že jste vše dneska tak pěkně zvládli!

Luci - taky žena činu! super :wink: a botoopravníkovi to nedaruj

takže tady se plánuje zase kalba? já tááák závidím :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul - samo moooc držíme palce!!! Kubík to určitě zvládne, jen pevný nervy!

Trep - já myslím, že Klouz má autí Růženku a Ferna je název pro jejího tatínka opraváře, ne? :sweat_smile: tak doufám, že jsem to ještě víc nezamotala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferda samozřejmě :unamused: já už dnes raději zalezu a nevylezu....

Trep - doufám, že si užíváte návštěvu!

no, jdu vymyslet co s mým nosem a nateklou sliznicí, ale asi nic :angry: no a zítra jdem na prevenci, očkování asi nebude, tajně doufám, když jsme teď takové baciloidní :confounded:
tak dobrou!
3. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: mastička byla na předkožku, ta jakžtakž pomohla, ale stejně mu to budou douvolňovat, když už ho budou mít v narkóze, jinak operovat budou vodní kýlu, co má v pytliku
http://www.fnplzen.cz/data/prac/Bory/urol/pacienti/hydrokela.html
3. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Kaci, tak to vidis, jsem malem z Ruzenky udelala Ferdu :grinning: Mno, jeste, ze jsem Kuliska neposlala vencit k Olivovniku - to by se asi jen tak nevycural :grinning:

Mish: aha, tak to jo. Drzte se :wink:
3. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přiznám ,že véču bych si dala ráda, jenže má tatínek mooc tréninku a můžu jen středy.. a to je problém příští středu - jede na noc pryč. takže pokud počkáme na cvičící Klouz, tak 17.3. je pro mě super datum :sweat_smile: akorát ted to přežiju i bez bowlingu, mě stačí posedět, dát si dobrotku do bříška, zasmát se a jet domů :dizzy_face:

Trep ty jsi to krásně poplantala :o) víc se to asi ani nedalo :slight_smile:))

Věruš, v OV kupujeme ty křupky co papá i Pepíno, ale jsou s přichutí banánu nebo jablka (ty jablka mají barvivo). tady v bolce nejdou sehnat. nechtějí je ani ve ztravé vyžívě objednat. tak si je vozím z OV. jdou objednat i z internetu ale když spočtu poštovné, tak je to nastejno nebo levnější když to dovezu já či naši :o))) jo a jinak taky nám moc chutnaj - teda tátovi a mě :grinning:
3. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek kašpárek :slight_smile:

Luci - aha, tak takovéhle dobrůtky si vozíte z OV...Tak já bych prosím pěkně prosila jedny a jedny, ať máme taky něco extra :slight_smile:

no myslím, že klidně můžeme jít až toho 17tého, to je v pohodě... Klouz si v klídku zacvičí a my jí pak budeme na véče závidět její super štíhlou a vypracovanou postavičku :slight_smile:
může to být klidně v Bakově v té Galaxii, ale bowling už bych nehrála....Jsem taková neohebná hrouda a funěla bych jako hroch :grinning: Ale pokud valná hromada rozhodne, že chcete hrát, tak to vůbec neva, páč já vám budu dělat obecenstvo a skandovat :grinning:

kačko - cesta se mi zaplatí, páč jsem včera nelenila a udělala si přiznání znovu a vyšlo mi, že jsem se okradla o 1035,- Kč...To jsem jouda, co? Jsem tam zmastila celkovou cifru slevu na dani za poplatníka... No ještě, že na FÚ pracují inteligentnější osoby než já a na chybu přišli... :slight_smile:

evi - jsem se zasmála, Ferda, Růženka, Kulíšek :grinning: :grinning: :grinning: A taky druhá Lucka má auto Růžu, ne? Já snad mému autu ani jménem neříkám, to jsem teda nějaká zaostalá...mrknu do kalendáře, co by se k němu asi tak hodilo :grinning:

kačko - no jasně, že kalba... všichni budeme na plech, hlavně já těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
Prevence ať vám dobře dopadne a tobě ať je zas co nejdříve dobře... :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tady Vy jste se vcera rozjely :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem taky pro vyvenceni-sice mam Klubicko ale to by nebyl problem :wink: Od kolika to planujete :confused: :sweat_smile:
Evi-jj to si pekne uzivas. :frowning2: :confounded: :grinning:
Mish-drzim Kubikovi palecky a at to na Bulovce zvladnete :wink: Budes s nim na pokoji? :confused:
Verko-Ty muzes klidne hrat pres brisko se to bude pekne koulet :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luci-ja dekuji jeste krupinky mame-takze s pristi varkou objednavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec: :slight_smile:
nasmála jsem fakt, jen pro vysvětlení v rychlosti. :grinning: :grinning: :grinning:

můj taťka/děda/ - Ferda mravenec, práce všeho druhu
auto - Růžena, či Růženka
růžička - tam chodí čurat Kulíšek

Lucka Jadr.:má auto Bertu.

Více písnu po obědě, náš škodič mě nenechá. :wink:
4. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek