• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Bre ranko :slight_smile:

Klouz, dekuji za objasneni. Uz si proste zacnu delat poznamky v prubehu docitani, jde to se mnou z kopce :grinning: :grinning: :grinning: Ale zase jako Claudi se mnou "drzi" a Luccinu Bertu prejmenovala na Ruzenku - Verus, diky :wink:
Jinak u nas noc paradni a to i pres rostouci spicaky. Dneska mame plavco po 14-ti dnech, tak jsem zvedava, zda jsme to ani jedna nezapomely :grinning:
4. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak Lucka má Bertu :grinning: no já jsem taky fakt už pako na entou :grinning: ještě jsme do toho měli zamontovat Aničky Klubíčko a bylo by to hotový! :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - asi by to bylo fajn zas tak jako jsme byli na té Klokočce, to časově všem vyhovovalo...Jen si nepamatuju, zda to bylo do 18 nebo do 19h??? no někdo tady má určitě lepčejší paměťové buňky a vzpomene si :wink:
4. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •věru, Klokočka byla od18h,ale tentokrát se nebráním času od19h, nebudu tu mít totiž tchýňku jeskyňku na hlídání, hlídat bude Luboš,dnes zjistím, jestli se na něho něco toho 17.3.něřítí a budu moudřejší, zda taky vyrazím.
4. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
tak hlásíme že jsme od neděle s Martínkem nemocní...minulý týden měl jeden den ty vysoké horečky, pak byl tři dny pokoj a v neděli začal chrchlat, ale naštěstí bez teplot i bez rýmy, jenom kašel!!
Za to já to docela odnesla, mám uplně všechno-bolí v krku, rýma, kašel ...ale snad už se to bude jen zlepšovat!!

KOukám že domlouváte nějaké to vyvenčeníčko...moc ráda bych vyrazila s váma ale vidím že se domlouvá středa, ale já bohužel středy nemůžu.. :angry:
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

teda mou Bertu na Růženku.. no teda.... Claudí styd se... a jinak my jméno nevybírali. jméno autu dáváme podle dne, který přišla do rodiny. Audina je Ivana, ale... říkáme ji jen Audinka. teda já ji říkám zmetek sportovní a Berta přišla do rodiny na Roberta. ale je to holka, takže jako je vlastně Roberta (vzešené, co?), ale zdrobněle jen Berta :grinning: :grinning: jsme pakoši, co?

holky jak to děláte.. my máme problém s tatkou.. zvoní mu budík v 6:20 a budí tak DOmina. a nevím jak to vyřešit. jestli ho jako yvhánět spávat jinam - to nechci :o( jenže tak nikdy nenaučíme spát déle a hlavně o víkendu :frowning2: kdyby mu zvonil ještě v 5hod tak ho uspím, ale on nemůže jezdit tak brzo do práce :grinning:

no holky když to jinak nepůjde a Klouz zjistí, že toho 17. má smůlu ona, tak to dáme ted ve středu a já budu prosit tetu Vandu :sweat_smile: tak to Klouz zjisti, hm??? no škoda, že Benátky nejsou blízko MH, protože jsme mohly do Hrocha :grinning: :grinning: ale jako klidně dejte ten bowling a my s Claudí budeme fandit. a moooc hodně :wink:

tak a ted jsem vše zapoměla. jo Aní kdy jdete za finančním?
4. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem zapoměla pro Věruš: http://ekucharka.net/zelene-fazolky-na-smetane

jo a Evi neměla jsi někdy na náhradce nebo suplování Simonu? je taková starší.. dle fotky... budeme ji mít od dubna. a nikdo kolem ji neměl :grinning: :grinning: takže vůbec nevím, do čeho jdu :unamused: no jdeme tam i s Fandou, tak holt si budeme s Jaruš myslet své a budeeme rádi že máme odpolední hodinu :grinning:
4. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •neboj, zítra během dne podám report! :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak já se opět z "kalby" :grinning: omlouvám. Pořád kojím.
Za chvilku vyrážíme pro boty a na nákupy.
My autům říkáme Mondýsek (s tím jezdím já - Ford Mondeo) a Kyt (náš Forman - od čeho má asi jméno ...)
4. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem "bezdetna" - Eli sla s dedeckem okukovat Cirkus (je mi jasne, ze s jeho vyridilkou se i pres zavrenou branu ke zviratkum dostanou :grinning: )

Lucko, Simonu neznam. A to jste opustili Janu, nebo konci a nebo proste nema hodinu od 16:00?
U nas se vstavanim tatky problem neni, nastesti ma Misa vnitrni budik, takze se budi sam.
4. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, prosím tě, nemůžeš mi znova dát odkaz na ty brambory co jsi kdysi děalal? já jsem si ho neuložila a tady na MK se mi ho nedaří dozadu najít :frowning2: :frowning2:
4. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opustili jsme Janu. chtěla jsem odpo hodinu. sice mi to bylo líto, ale my jsme se stejně rozpadli v těch 12hod. děti mění :o))) třeba na podzim takovou hodinu dostane a vrátíme se k ní. ted na jaro/léto to pro nás bude to nej. stihneme toho daleko více. nebude mít strach zda se vyspí apod.
4. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačul:
Včerejšek s Dádou byl fajn.Dáda šel spát po obědě, na konec spal v celku 30 minut a z toho 29 minut kašlal, ten kašel ho na konec úplně probudil, tak byl konec spaní.Ani pohádka ho neuspala.
Jinak ráno už strašil od 5:45.

Teď už spí, šel sám dobrovolně i dříve, než bylo v plánu.

Trep.Na plavču jsme nebyli.

Naše dítko, teď když nekašle , tak skřípe zubama, já ten zvuk tak nesnáším, ach joooo!!!!!!!
4. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak brambory zde:http://www.toprecepty.cz/recept/9556-brambory-ala-harmonika/
se ti teda ještě jednou omlouvám, potažmo madam Robertě, že jsem z ní chtěla udělat prachobyčejnou Růžu :grinning: :grinning: No tak to právě nejste pakošové, to je prima takhle pojmenovávat dle dne, kdy auto přišlo do rodiny...Ale já si už asi nevzpomenu, kdy jsme přivezli mojeho VW, takže prostě bude "no name" chudák malý :grinning:
s tím budíkem...Pepa když zrovna nepadá ze střechy a je zdráv a chodí do práce, tak vstává nějak po sedmé a někdy se vzbudíme dřív než budík zapípá, ale jinak má natažený mobil a na něm jen takové lehké pípání, které se zesiluje a většinou hned po prvním zapípání po něm zašmátrá a vypne a Pepino to ani nepostřehne...

míšo - už zase marodíte? to je děs, ať už je teplíčko sluníčko a žádné nemoci ať už se neobjevují.....
no to je škoda, že by jsi s námi nemohla... ještě s tím datumem uvidíme, když tak se to přehodí třeba na to úterý před tím, to snad můžeme všechny ne?

klouz - jsi hlavička, jsem věděla, že ty si to budeš pamatovat :wink: Mě by to od sedmi taky nevadilo, takže jsem klidně pro :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš já uterý nemůžu. Tomáš má tréninky. tak to hodte beze mě. je trenér a já mu je nechci brát. on mi to pak vrátí až bude mít pauzu (denně doma po 18hod, koupání malého denně.. a tak). holt domluva je taková. mé záliby mimo jeho tréninky :sweat_smile:

jinak jsem byla koupit dnes botičky tak mě dostali. já mysella, že Zlata prodává pdk boty pořád a ona bere jen capáčky. no a do prahy se mi nechce pro pdk tak jsem koupili essi. no jeli bych je koupit i jinam, třeba je má jičín nebo MH levnější, ale zase ten benzín a čas :grinning: no a taky jsem strašná matka. protože ty capáčky má jen 20. a mu naměřili 21nohu a boty prodali 22. takže jsem ho chvilkama trápila v malých botech :frowning2: já sice tušila že nohy rostou, ale .. .že tak rychle.. jsme kupovali v říjnu či listopadu ty capáčky.

Věruš asi zkusíme změnit to zvonění. no kdyby vstával až po 7hod tak to je v poho, ale takhle :o). vstává v tu nejblbší dobu.
4. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jsem zase nevěděla, že úterky nemůžeš ty...Ne tak s tím nebudeme manipulovat, klouz se už doma taky bude domlouvat na toho 17tého.... Tak to tak necháme a příští termín se zase udělá třeba podle Míši... Ono to nevyjde asi nikdy, aby mohli stejně všichni, to je jasný...
nebo se vyjádřete i vy ostatní, ať tady nekecám jen já :grinning:

Lucko - se teda styď macecho jedna, takhle trápit Domiho v malých botkách...doufám, že dostal nějaké prima "bolestné" :wink:
4. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo krásné modré boty za 835Kč :grinning: ale jako v našem čísle měla jen jedny klučičí. jinak červené, oranžové.. a modréééé :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapoměla. křupinky se odkládají o týden (no já v závorce psala, pokus e něco nevyto).. mi ted volala mamka. brácha má podezření na žloutenku dnes ho prohnali plno vyšetřením, ale jedna krev bude mít výsledky až v úterý - nechápu že tak pozdě. takže brácha má domácí vězení a naši se tady bojí.. co kdyby náhodou.. at neohrozí Domču (což jsem ráda, že jsou tak zodpovědní). takže v úterý se dozví, že je brácha ok a příčiny co má jsou něco jiného a přijedou na víkend :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Luci, já myslela, že v úterý míváš spin.
Hlavně, že jste pořídili a nejeli domů s prázdnou!

Nám taťka vstává v5:45, zvoní mu budík na mobilu, Dádu zrovna toto nebudí,ale normoš i někdy se budí sám a mě to nevzbudí vůbec

S tím termínem na srazík, jak jsem psala včera, buď to vyjde,či ne, nechávám tomu volný průběh,ale jinak budu dělat doma průzkum na toho17.3.,jůůů???

Ještě ke jménu auta:Naši R"ženu /Felicie/budeme mít letos v srpnu 5let, Růžena se jí už říkalo u předchozích majitelů, bylo to vlastně v rodině, dříve patřila mým příbuzným, co tu bydlí v MB v baráku,co Katka, ale v jiném vchodě.Tak Růžena dříve bydlela v MB,pak šla do JC a nyní je zase v MB.Má sice bílou barvu,ale v určitém úhlu světla nám připadá, že ta bílá barva má lehce růžový nádech.

Lucko - křupky, nevadí, počkáme.

Dáda dnes krásně 2h po oběděspal,ani nekašlal.

Míšo -brzy se uzdravte!
4. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom sněhu jsem už taky slyšela, to je teda pěknej hnus, bleee :angry:

klouz - ano ano, průzkum udělej na 17.3 a běda jak bude mít tvůj manželín nějakou aktivitu, všechno zrušit a pěkně pustit ženušku vyvětrat :wink: Musíš mu za to něco slíbit :grinning:

lucko - s křupinkama si hlavu nedělej, hlavně aby byl bráška OK a nebylo to nic vážného :wink:

chtěla jsem jít ještě s prckem ven, ale jsem nějaká namrzlá či co, byli jsme asi hodinu na dvoře, pepino impregnoval a krémoval své botky, hned jsem mu tam dvoje své podstrčila, když byl v tom zápalu boje...a už mi byla docela zima, tak jsme zapluli domů, dali si preso a teď se tu flákošíme...
hlava rodiny čte časopis, dítě se koulí po zemi a prská a já můžu koníkovat, teda zatím
:grinning:
4. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hokly, tak Domi mi jako spí 3,5hod. to je ten ranní budíček nedobrovolně :angry: já si dala hodku a něco s ním a ted už bude vstáváat a půjdeme ven :grinning:
4. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já pokud to de, bych taky prosila jedny a jedny křupky a na 17.3. se omlouvám, budeme v krkonoších
4. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Misha si bude užívat .o)))

jinak já v úterý spinn mám ,ale ten klidně oželím, chodím 3x týdně tak se to beze mě jednou nezblázní, ale tomáš má od 20hod trénink. takže já si zacvičím do 19hod, jdu domů a pak jde tomáš.. fakt bych kvůli vám cvíčo oželela :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak jsme zpět.
K botičkám - měli jenom červený http://www.dpk.cz/eshop/cap-sirsi/K51007-4-0606 a béžovofialkový http://www.dpk.cz/eshop/cap-sirsi/K51007-10-0202 . Uvožovala jsem o těch červených, ale mm to zatrhl, že jsou holčičí. . Takže jsme koupili zatím bačkůrky: http://www.oblibene.cz/detskaobuv/4300-backory-barevne/14571-000508-0/?im=83387 A podívám se, kde DPK ještě v okolí prodávají. velikost bačkůrek má 20 (13,5 cm) ale capácky bysme měli kupovat 20,5 (13,5) nebo spíš 21 (14cm).
4. bře 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Lucio, že jsme se tam dneska minuly. My byli u Zlaty po 11.
4. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: nj, musim nabrat síly
4. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky teda Vy jste ale drbny :grinning:
U nas byli Ti poradci a vzali si informace a zjisti co a jak.My mezitim budeme hledat pozemek na ten nas baracek :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ty vado s tim s snehem to je husty teda ja uz myslela ze bude jaro :frowning2: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle • to je super, budeš těch sil mooooc potřebovat!!! :slight_smile:

luciejadr •já tu středu 17.3.se také přikloním k vám,než ke cvičení, už te´d vím, že mi cvíčo na100% vyjde 15.3.
Byli jsme se maličko vyvětrat, jen v krámě pro rohlíky, vyvenčili jsme i Kulíška.
Než jsem se zula u dvěří, Dáda bežel a klepal na sousedku a volal tetéééé,prý se pro něho k večeru staví!
4. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi co se ti nelíbílo na těch s fialovým? ty máme my :o) no co jsem četla, je lepší když se děti rozcházejí v těch capáčkách. ty bačkurky jim nohu nezpevní. ale uvidíš. my jsme od počátku stáli na špičkách (a to od prvního postavení u postele, takže vodění za ruce na to vliv nemá), takže jsem bačkůrky mit nesměli. prostě než se mu noha ustáli, tak capáčky.
a minuly jsme se těsně. my v 10:50 jsme odjížeděli domů, v 11hod už jsem ohřívala oběd
4. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek