• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Cauky, tady se pekne povida :wink:
Byly jsme na plavcu a mely jsme stesticko, pac skupina po nas nedoplavala ani do konce (jeden plavacek mel nehodu v bazenu) - tak se bude cely bazne vypoustet a tzn. ze vsechny dnesni kurzy museli zrusit.

Nemate nejake zpravicky o urovni krcmy v Detenicich - jako jak to tam v posledni dobre vypada?

Klouz, to mas dobry, se casem jeste vic skamaradi a Ty budes mit porad nozky nahore a kavicku na stole, pac Dada bude mit adoptivni babicku :grinning:
4. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •Luci, myslím si, že je to samozřejmě inviduální,ale to vodění za ruce k tomu taky přispívá.Jak říkám, věc názoru,není to jen z mé hlavy! :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr:co žééé, Ty nemáš modré botky pro Domču?A fialová Ti nepřipadá holčičí,jako červená??? :wink:
4. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci-tak ja bych taky prosila 2x bananovy krupinky a 2x jablickovy :wink: Dnes tu byla navsteva a snedli nam je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, tak to jsme se minuli fakt těsně - kdybych nešla do Raifky pro peníze, tak jsme se tam potkali.
S těma fialovýma by mě chlap hnal...
Já capáčky zkusím sehnat příští týden. Ještě by je mohli mít v Pettu a někde na Havlíkovce. Podle stránek Dpk. A jinak zajedeme do Prahy, no.
4. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Té fialové ale tam je tak málo, že jsem to nějak neřešila. hlavně tycapáčky jsou na chviličku. se podívej na nás.. kdybych si dávala víc pozor, tak už je víc jak měsíc nenosí.

boty na ven bych s fialovou moc nekoupila... ty má krásně modré.

Evi jako že se pokadil? takže až tak to pak dopadne? ty jo.. tak to bych nečekala. za prv jsem myslela,že to ty plavky zachytí a za druhé že to nějak lehce zvládnou. ale celej bazén a tak..
4. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré zasněžené ráno :slight_smile:

my tu máme asi vánoce, alespoň dle toho sněhu....a to jsme sáně už uložili... Ale z okna teploučkého domova to vypadá moc pěkně :wink:
5. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
TAKY,TAKY HLÁSÍME SNÍH.
A to jsem už říkal,že bob uklidím, no, o víkendu má ještě napadnou, tak se necháme překvapit :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
fuuuj. my taky vidíme sníh teda viděla jsem ho už večer a už večer jsem usínala naštvaná :angry: coto ako je?? no březen, za kamna vlezem :grinning:
5. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
duben ještě tam budem! :grinning:
5. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
klouz - bobky neuklízej, ještě si Dáda asi letos zajezdí :wink:
5. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •včera večer jsem myslela, že mám mžitky ped očima.No, oni to naši slavní meterologové hlásili.
5. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:

Ani ja neverim svym ocim, ted tu chumeli o106, takze opet oprasim beranici a razime do Kuliska a jestli nezapadame, takk se i pak ozveme :grinning: Jo a pry nejvetsi snehova nadilka ma prijit zitra :frowning2: :frowning2: Mno jestli napadne, tak premyslejte, kde se prodavaji detske sneznice, pac Eli uz ochutnala venkovni tapani uplne bez kocaru a fakt se ji to libi.
5. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky berunky, moc zdravím, včera jsem nestíhala, tak dnes dočítání a už zase nic nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten sníh teda :angry: jako že by nestačilo, že jsem se dnes vzbudila s bolavou hlavou :confounded:

jinak koukám, jak řešíte barvičky :grinning: :grinning: :grinning: no oblékat chlapečka do šatů alá Jára Cimrman, neřeknu.... jinak asi nemám buňky tohle řešit a krom růžové mi na chlapečkovi zas až tak nic nemožného nepřijde :wink: ale na tohle nejsem ta pravá, já svorně holčičky oblékala do všeho, včetně modré a jak moooc jim to v ní slušelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - týjo, ty se té své Ostravské návštěvy asi nedočkáš, co? a růst nožičky, mám pocit, že ze začátku jsme kupovali nové cca každý druhý až třetí měsíc, je to fofr.... teď už Emule vydrží i sezonu v jedněch.

Trep - tak vypouštění bazénu :unamused: jste fakt měli štěstí, že to bylo až po vás :wink:

no, my včera očkované nebyly, máme odklad kvůli tomu celorodinnému nachlazení, tak doufám, že za těch 14 dnů bude už ok! jinak vše v pohodě.... a sestřička mi se sebezapřením dokonce i odebrala krev! :grinning:

áááá, musím letět!
5. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
evi - taky jsi už beranici a důchodky zazimovala, že? :grinning: No to budeš muset Eliáškovi nějaké sněžnice asi umontovat, protože když už ťapká jako velká slečna, tak to se jí v kočárku asi moc líbit nebude :wink:

klouz - se alepsoň jednou zase počasáři trefili, to budou na sebe pyšní, co? :grinning:
5. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nemocná kačenko - taky neřeším až tak moc barvy pepínova oblečení...Já sama jsem cáklá na červenou a oranžovou, takže mladík má dost věcí v těchto barvách...a taky jsme dostali pár poděděných hadříků po slečnách, tedy v barvách růžových, což mu na doma taky dávám....
a jestli druhé mimi bude holka, tak prožije své mimi období převážně v modré :grinning:
5. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
je tady se vstalo ve velkém :o)))

my jedeme na yamahu, ale autem..tak si odhrábnu :o)))

Trep tapání po sněhu je to nej - pády tak nebolí.

Domi má smůlu. já mu koupila jarní boty. takže bude opět v kočáru a čekat až se počasí umoudří :grinning: :grinning:

a v dubnu za kamnama být nechciiiiiii
5. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš - tak tak, taky bych růžovou dávala chlapečkovi nadoma, ale možná i na ven pod něco, mě to fakt s těma "chlapečkovskýma a hočičkovskýma" barvama přijde nepodstatné :grinning: se přiznám, že jsem pár kousků tenkrát kupovala v modré barvě i Emul, protože k těm jejím modrým očičkám byla úplně super! a to jsem vždycky chtěla holčičku, takže to není jako "náhražka" touhy po chlapečkovy :wink: a podotýkám, že i na celorůžovou holčičku s naušničkama sedící v kočárku lidi mnohdy reagují otázkou zda je to holčička nebo chlapeček :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, včera jsem seděla v poradně, Míďuli na klíně a přišla tam taková starší paní a kouká na Emuli a na Míďu a ptá se Emči, jestli má bráchu nebo ségru, že podle oblečení by tipovala holčičku, ale že nemá naušnice, tak ji říkám, že naušnice jsme nedali ani jedné, že je to jejich tělo, ať si o tom později rozhodnou samy, jestli budou chtít nebo ne (a kolik.... a kam případně). a ona mi na to konto začala vypravovat, jak dělá v ústavní péči a jak jim tento týden přivezli policajti 3-měsíční holčičku popálenou od cigarety na tvářičkách, prý 7x :frowning2: to by fakt člověk brečel....

Trep - užijte si Kulíška

Luci - a vy Yamahu!
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ha, tak to po sobě čtu a rudnu i na prd.... citlivým dušinkám na český pravopis se velice omlouvám :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: a už raději mlčím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak mě červená a oranžová pro kluka nevadí, ale jak do toho začne kecat manžel, tak sekupuje všechno v modrý. qa to jsem chtěla hodně věcí kupovat právě v béžový, oranžový atp. Prostě univerzální. A pokud druhé budeme mít holčičku, tak taky bude dost v modré. protože obměňovat celý šatník teda nebudu. Dokoupím pár holčičích věciček a jinak bude ve věcech po Ondrovi. S těma barvama to začalo už u kočáru. Já chtěla hněhý se světlounce modrou nebo béžovooranžový. Ale já vybrala typ kočáru a manžel barvu, takže máme Modromodrý...
Holky jak dlouho trvalo, než si dítka zvykla na botičky. Já mu zkusila dát ty bačkůrky a tak hysterický řev jsem dlouho neslyšela. Tak jsem mu je nechala chvilku, oblezl si se řvem kolečko a šly dolů.
5. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Kačul s tím miminkem je to hrozný. Takovýhle věci mě vždycky dostanou :frowning2: .
5. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - jj manžel :grinning: :grinning: :grinning: botičky snad Ondrášek vezme brzo na milost! a s těma miminkama - já už takové zprávy raději nečtu a nevyhledávám, vždy se mi udělá špatně a obrečím to.... tohle fakt nechápu :frowning2:
5. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné poledne :slight_smile:
Doufám, že nám Trep s Elí nikde nezapadli.

Přidávám se do klubu červených a oranžových, Dádovi tyto barvy moooc sluší.
Claudie - taky jsem cáklá na červenou!
Dáda je asi na půl lenoch, sedět v kočáru mu nedělá problém, i když už venku lítá, jak ďas.

Kačul - s tím miminkem to je vrchol hyenismu :frowning2:

Lucka - přejeme Ti, ať se v OV dají do kupy a za týden je máš tu! :slight_smile:

Před obědem jsme vylezli ven pro pečivo a vyvenčit Kulíška, brrrrrrrrrr, tam je zima a nevlídno.
Odpolko, nikam nejdeme, budeme čekat na sestřenku a jejího budoucího manžela, přivezou nám svatební koláčky.

Jinak dnes byla šílená noc, večer Dáda v postýlce nekašlal,ale asi čekal na nás,pak to začalo, kašlal a kvůli tomu brečel.
5. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
no ty barvy.hodně i rozhoduje, jakou barvu mají rádi maminky :sweat_smile: já sama bych si červenou vzala jen veeelmi vyjmečně. nesluší mi. a oranžovou taky moc ne. ted jsem dostala červené alpine budndy. tak se budu učit nosit červenou, protože je to škod je nechat viset ve skříni :angry:

Klouz já si taky myslím, že když maminka "zavelí" tak se dítě veze v kočárku :grinning: vy jste krásný příklad, jednou jdete bez kočáru, jednou s kočárem.

Evi u nás botičky trvali tak 14dní. když jsme mu je dali tak jsme ho museli zabavovat, at si je sám nesundá, takže mezi nohy hračky a tak. aspon 30min at tak vydrží, pak dostal pauzu a za hodku zase. malej nesnes ani v kočárku okrasné botičky.

já se přiznám, že jestli budu jednou čekat holčičku, tak budu kupovat mooc růžové :sweat_smile: a pak bude kombinace růžovo modrá jak chodí maminka :grinning:
5. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •Chocím s kočárem, nebo bez, dle toho kam jdeme, to je rozhodující.Ale zatím se nějak kvůli dávání do kočáru nevzteká,ale ono to přijde.
5. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď mi sestřenice psala SMS,že koláčky nebudou, musela je vrátit, byly tvrdé, tak je bude objednávat jinde! :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky, tak jsme nezapadaly :slight_smile:, ale zima je tam radna :frowning2:
Mno a cestou domu si Eli usmyslela usnout a cestu domu prospala, takze se nam poledni spanek protahnul a zavrela ocka az 13:20 (asi po 45 minutach vypraveni - dnes objevila slovo auto, takze furt auto, auto :slight_smile: Mno a ja rychle upekla jablickovy kolac a vytrela byt. Za chvilku ma dorazit kamaradka s malou, tak abychom mely co ke kavicce a holky ke svace :wink:

Barvy: je to fakt podle rodicu a jejich citu. Takze to take tak nejak kombinujeme, ale nejvic si ted tedy ujizdim na ruzove (az me manzel brzdi) - to si kompenzuji ty neutralni barvicky z miminkovskeho obdobi :grinning: Ale treba ted ma na sobe modroucke teplacky a zlutou mikinku a moc ji to slusi - ta moda ji ladi s ocickama a to je moc pekne (jak psala Kacul)

Pady do snehu jsou sice super, ale ve snehu se Eli o dost hur chodi (kdyz je ho moc a je cerstvy, tak se to smeka, namrzly se smeka a tajici je pitomej v tom, ze sebou placne a je hned jako cunda :frowning2:

Klouz, tak se stavte na kolacek - krupavy, vonavy, jablickovy :grinning: , kdyz ty svatebni nebudou :frowning2:

Evi, u nas problem s botickama nebyl, takze je to individualni.
5. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
treperenda •Rádi bychom se stavili,ale Dáda je trochu kašlikuje,tak zase někdy jindy. :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz, ja vim, ze ted nejste ready....to bylo spis takove "namlsani", kdyz kolacky nebudou :frowning2: Ale nebojte, ten kolac udelam na priste, az budete zdravoucci, ju? :wink:
5. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek