• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
treperenda •jj,pochopila jsem,že mi děláš chutě.Čekáš Romču s Pepičkou? :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my dneska s mm vyrazili do MB, do krámu, kde měli mít ještě ty capáčky (v Bambínu v Havlíčkovce). To DPK neměli, ale koupili jsme tyhle: http://www.pegres.cz/cz/katalog/detska-obuv/vychazkova-obuv/capacky/?from_katalog=1,razeni, pískové za 400,- a mají taky žirafu.
5. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •jéé,Evi, Dáda měl taky jako 1.obuv značky Pegres,ale světle modré. :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě něco,jak jsem slíbila,tak dávám report:17.3.má domluvené venčení
Doufám,že do toho nic nečekaného nevleze, člověk pracovním povinnostem živitele rodiny neporučí :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

evi - pěkný botky jsi Ondrovi koupila, se mu teď bude chodit jedna báseň... :wink: A cena taky fajn :wink:

klouz - tak super, budeme doufat, že se nic nezmění a ty budeš mít pro nás volný večer...
No já nebudu raději moc křičet, abych tady nemachrovala jak taky můžu a pak mi něco zhatí mé plány a budu sedět doma ....

tak pěknýho víkenda všem, užijte si své miláčky /myslím taťky :wink: :grinning: /...
6. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chystáte srazík??? Snad bych taky dorazila, jestli na mě budete mít nervy.
Jinak, chtěla jsem nabídnout, kdyby jste někdo chtěli nco dražšího kupovat v Gigači, mám narozeninovou poukázku na 10%, kldně vám ji věnuju.
6. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tA POUKÁZKA PLATÍ AŽ DO 30.6, kdyby náhodou!!!
6. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Siw:jééé,super,že by jsi dorazila!
jdu se natáhnout k manželákovi. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ráda, ale asi se mnou moc humoru nebude, zítra mám narozeniny, ty nejhorší ve svém životě, ale potřebuju mezi lidi.
6. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne sobotni odpoledne :wink:
Jeste mi ujasnete presne srazek v kolik a kde at vim-dekuju :wink: :slight_smile: :slight_smile:
My jsme se bylio ptat na pozemek a vypada to snad slibne.Tak uvidime zitra vecer co nam reknou a pak jak s hypotekou :slight_smile: :wink: :wink:
6. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •v jaké lokalitě kupujete pozemek?v Bosni?

U nás to bylo,jak v Šípkovém království,nebo jak,u broučků, spali a spali.Dáda spal 3h.
6. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj v Bosni-nechce se nam odsud :wink:
Jo a vecer mame schuzi od hasicu kvuli plesu maskarnimu :wink: :slight_smile:
Kona se 20.3. od 14hod detsky a od 20hod maskarni-tak jsem vsichni srdecne zvany :slight_smile: :wink: :wink:
6. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde mám fotku Matýska??? :frowning2:

ANí kde je sraz se neív, ale 17.3. v 19hod :grinning: to se ví :grinning: :grinning: (no to je i pro Danču, at ví)

Klouz já taky spala. tomáš šel na zápas tak nemoh, ale já si lehla na hodinu, domi si dal opět 3,5hod. to je pohoda, vid??? :grinning:
6. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •jj,byla to pohoda!Venku byla zima,tak nám to bodlo.

nanda:taky jsem jukla na fotky,máte pěknou Kačenku, ale kde je Mates? :grinning:
6. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyy-slibuju ze nafotim a vlozim :wink: :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •jen aby!!!
6. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
Dnes kluci odjizdeji na Petkovy a ja budu doma a zehlit a atd....Uz se tesim jak bude klid :wink: :wink: :wink:
Fotky udelam a samo vlozim at vidite jak ten nas novy clen rodiny vypaad :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Oslavencum vse nej,nej at k narozkam tak svatkum-Tomas :wink:
7. bře 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ondra se vcera ve 22.45hod vzbudil ze potrebuje ee,tak jsem mu sundala plinu a on se krasne vykakal a jeste rekl bobek :sweat_smile: :grinning: No ale rano mel plinu stejne nachcajdenou :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
7. bře 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau breberky :slight_smile:

posílám gratulaci Danušce k narozeninám :slight_smile:

a máme tady nějaké Tomáše? teď přemýšlím a napadá mě snad jen Lucčin manželín, tak tomu taky vše nej a jestli jsem na nějakého zapomněla tak se omlouvám :wink:

lucko a lucko - co jako se tady vytahujete, že vám kluci spali 3,5h? to mě chcete rozčílit? :grinning: :grinning: óóóó, já jen tiše závidím.... Včera naše dítko spalo přes den 3x po 30 min, takže to jsem se nestačila ani vyčůrat :grinning: :grinning: natož to zalomit taky :unamused:
ale v noci to docela šlo, vzhůru byl jen 2x, což je krásné a ráno samozřejmě vstávačka v 6.00...

aní - užij si klid v domácnosti :slight_smile: Kačenka v albíčku je krásná :grinning:

sraz jsme ještě definitivně nerozhodli kde se bude konat, možná Bakov-Galaxie, kdo by chtěl tak by hrál bowling, kdo ne, tak bude pít a jíst a fandit :grinning: čas a datum souhlasí, to tu psala Lucka :wink:

dneska nemúsíme vařit, heč peč...Máme od včera...Celá rodina měla zásluhy na přípravě oběda, Pepa dělal králíka a zelí, tchýňka br. knedle a já polévku...To to máme rozdělené, co? :grinning:
7. bře 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - a Ondra-Kačenka, je teda těžkej frajer, když si takhle pěkně v noci řekl ee, fakt šikulín....no co se vůbec divím, vždyť je po mamince, že? :wink:
7. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw:gratulace k narozeninám! :slight_smile:

Lucka - užijte si oslavu svátku MM,jinak vše nej....!

Holky, běžím, jedeme pryč!
7. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Danu - gratuluji k narozeninám.
Manžel je Tomáš, že má svátek jsem si uvědomila v pátek večer, takže dostane pusu a bude. :grinning: Ještě bych mu mohla ve skříni vyhrabat bonbonky :grinning:
7. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Dani vše nej k narozeninám :dizzy_face:

holky MM to vzkážu no ten náš dostal jen pendrek - jako na jídlo, ne na mámu a až se 15.3. začnou prodávat lístky do divadla tak koupím a konečně půjdeme.. juchuuu. (takže si vlastně dávám dárek i pro sebe)

Věruš na oběd se mi dělají brambory na mozaiku - tomášovi k tomu udělam i maso ještě, jsem to četla, že se to dá já budu jen ty brambůrky. ale vyměnila byhc je za váš oběd. zní to mooc dobře.

jinak taky jsem si myselal, že je to sci-fi, když děti spí tak dlouho přes den, ale není :grinning: , taky kdysi Domi spal 3x30min. .fatk, jenže pak jsem se dočetla, že ho nemám nechat, poradila to i jiné maminky, že mám zmenšit na 2x spáneka a najednou to bylo 1,5hod.. a ted je to jeden spánek a někdy až 3,5hod. je fakt, že někdy už je nevrlý, ale má smůlu.. prostě se spí až po 11hod :sweat_smile:
7. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, tak jsem dostala pochvalu za oběd :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak co Pepi ml. jak mu chutnal oběd, na který dohlížel při přípravě? mě je totiž jasné, že měl největší zásluhu na něm :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulace.
Tomášům přeji také vše nej.
7. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny nedelni podvecer :wink:

Dance vse nej k narozkam :slight_smile:

Veru, tak spanek nad 3 hodinky je pro nas take dobre sci-ficko, ale muzu Te aspon povzbudit v tom, ze jak Pepino poroste, tak se to urco bude zlepsovat (Eli take zrovna dvakrat nekamaradila se spankem a ted spi tak tu 1 a 3/4 az 2 hodinky) :wink: Treba bude druhe mimi pravym opakem Pepinka (bude spat a spat a spat) a on se ve finale necha inspirovat :grinning:

Jinak jsme vcera s "londynakama" byli v Detenicich-krcme a malem jsem se grilovala :confounded: Jsem se nechala trosku unest ve vyrecnosti a smecovala jsem v odpovedich, az se to panum "drsonum" moc nezamlouvalo a slibili mi "upaleni", ale nastesti jsme to s Misou zabalili drive a bracha nam dnes rikal, ze se po me fakt schaneli :sweat_smile:
7. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeji dobrou noc, všem děkuji za gratulace, ikdyž jako kdyby tyhle narozeniny nebyly, neslavila jsem.Nemám důvod.
A když mě vezmete mezi sebe na srazík a nebude vám vadit, že nosím smutek, budu strašně moc ráda. Potřebuji mezi lidi a jediná Klárka se na mě na mě přijela podívat. Jsem moc ráda.
7. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, jsi asi šikovná, když jsi dostala pochvalu za oběd :slight_smile:
no jasně, s divadlem je to dobrý nápad! já taky ráda dávám takové dárky z kterých mám něco i já :grinning:

pepi nám dneska 2x blindil a jednou se tak ukrutně pokakal až mu to proteklo bodýčkem /úplná čvachtanice/ a musela jsem všechno svléknout, namočit,vyprat dokonce i potah z lehátka, mladého vykoupat a pořádně doma vyvětrat, protože se tu nedalo dýchat :grinning: teplotu nemá... tak nevím co mu bylo....Večer kaši snědl celkem v pohodě a už spinká, tak doufám, že to bude už dobrý... :wink:

evi - vy si užíváte :slight_smile: Já jsem v těch Dětenicích byla jen jednou kdysi v létě a bylo tam tak narváno, že jsme se na jídlo ani nedostali, tak to znám jen z vyprávění....To jsi byla asi "huba nevymácháná" jako oni, že tě chtěli upálit :grinning: :grinning:
jak dlouho se tu brácha zdrží? a co pěkného z daleké anglie přivezli Eli?

s tím spaním - normálně pepino spí taky třeba 2 hodiny, jen včera měl takové výkyvy...Dnes už to bylo v poho, dopoledne dal hodinu a půl a odpoledne něco málo přes dvě hodiny...Tak to už zase šlo :slight_smile:

daní - samozřejmě jsi na srazíku taky vítaná :slight_smile: alespoň malinké odreagování určitě potřebuješ...moc ráda tě uvidím :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem doma ze spinnu a supeeeeer :wink:
Ondrasek haja a Stepa s Matym jsou vedle u Jolci :wink: :wink:
Dano-ale ja jsem Ti navstevu nabizela a neodepsala jsi :confused: :frowning2: Asi zrovna o moji nestojis :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Zitra jdu vyrizovat nejake papiry s Matyske na socialku :confounded: Tak doufam ze uz neco malo vyrim :wink:
Jinak pozemek vybouch pac pan za nej chce 1000kc za m2 tak by jsme dali jen mega za pozemek a to jako ne teda :confounded: :confounded: :confounded:
Evi-tak to jsi dobra ze jsi smecovala,pry je to tam dost husty jsem slysela.Svagrova bydlela nez postavili na Petkovech kousek odtamtud :wink: :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek