Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
kacula75
7. bře 2010
ahojky, přeji krásný nedělní večer....

Daní tobě posíláme vzpomínku a pusu k narozeninám!
a pánům Tomášům vše nej k svátku 😉

holky, nějak tedy vůbec nestíhám, dočítám, ale nejsem schopna reagovat. Pepínkovi přeji, aby už se blindění a kajdění neopakovalo, Dádovi, ať už je bez rýmy a kašlíku a jak je ostatním marůdkům?
zdravím dítkám, ať to zdravíčko vydrží a tetám, ať všem, co chtějí, vyjde ta plánovaná společná kalba, kde tedy budou všechny na plech :-p 😃 😃 😃

a od nás malá popůlroční vsuvka, měla být oslava s mrkvičkou, jako před téměř 4 roky u Emulky http://www.youtube.com/watch?v=mEi4hyxG0u8 ale nějak se to zvrhlo a mrkev prostě neee http://www.youtube.com/watch?v=Eg5aPN7-hU0 😃 😃 😃 možná se chytne, až najedeme na bůček :-p 😉
tak papa
claudie
7. bře 2010
aní - to je celkem darda 1000 za metr :-| pán je asi těžkej byznysmen... Třeba se namane něco jiného, šikovnějšího....

jéžíši, oni zase dávají tu Pojišťovnu? =-) na to jsem nikdy nekoukala, tak asi zase nebudu...

Kači - super videjka 😃 Je ale vidět, že Mídě se neposestřilo a Emulčin apetit /co se týče mrkvoně/ teda nepodědilo... asi fakt k tomu chce kus toho bůčku 😃 😃
kacula75
7. bře 2010
tak přeci jen ještě koukám....:
Aní - týjo, to je cena 8-( a koukala jsem taky na fota, supér! kluci jsou oba povedení a taky mi chybí ten váš třetí 😉

Trep - jé, v krčmě jsem ještě nebyla, tak až tam budu chtít, tak jdeš se mnou, ju? 😃

Věruš - nojo, holky jsou prostě megarozdílné a to nejen vzhledem 😉
evinka
7. bře 2010
Ahoj,
Teda 1000,- za m2 je hodně. U nás se pán pokouší prodat pozemek 750,- Kč za metr a nedaří se. ( a nám to před 2 lety nabízel za 450,- za m2)
Kaču, teda Emulka dlabala krásně, Mídě se taky rozjí.
Ondra si začíná zvykat na botičky ale děsně se mu pletou pod nohy 😃, zakopává o ně. Dávám je 2 x denně na půl hodinku.
Ráno si odřel bradu. Vypustila jsem ho v ložnici na zem, tak vytáhl šuplík z komody s ponočkama stoupnul do ně, uklouzla mu noha a o hranu dalšího šuplíku si jí odřel. Než jsem se sihla vyhrabat z postele.
Jo a večer, když mu dávali pořad (losování Šťastných 10 😃) tak se mě pustil a vyrazil k televizi a ušel asi 10 krůčků x-)
klouzavka
7. bře 2010
Ahojky!
Zdravím Vás na konci víkendu!!!

Trep.:čtu,jak jste si to v Dětenicích užili!Prostě s Tebou nepočítali, no zjistili, že nejsi ušláplá, tichá děva!

Anna: 1000,-Kč za 1m je dooost penízek!

Katka - no, počkej, Mídě se rozbaští, to budeš koukat, asi si to vážně nechává na ten bůček.
klouzavka
7. bře 2010
My jsme dnes byli na návštěvě v Praze u domácích, kde Luba bydlel za dob VŠ a občas ještě teď tam přespává, užili jsme si to.Dáda si tam krásně po obědě 1,5h schrupnul.
Cestou domů jsme mysleli,že se stavíme v Ikee,nebo ve Scontu,ale odjížděli jsme od známých,až po17h a naše Růžena se nám nějak nezdála, tak jsme se na to vykašlali.
klouzavka
8. bře 2010
Dobré ráno v pondělí!!!

V krčmě v Dětenicích jsem také byla,ale to už nějaký čas!

evinka: snad Ondru obal molitanem, jako ohranu proti pádům.
losování v TVho nějak inspirovalo pro pohyb,asi se letěl, juknout, zda něco nevyhrál,Sázíte?
claudie
8. bře 2010
hezký nový týden! 🙂

tak jsme ještě v deset večer blindili v postýlce, v noci dobrý a když jsem pepina před chvílí přebalovala, tak měl v plíně zase pořádnou nadílku...jinak je v poho, baštil, hraje si....tak že by to bylo k těm zubům či co? :-|

svítí venku sluníčko bluníčko, asi bude hezjý den....

tatík s náma poprvé co je doma z nemocnice šel spát včera do ložnice a ráno koukám, že tam není....prý se v půl druhý přestěhoval do obýváku, že prý smrkal a kašlal...Tak on má taky furt nějaké choroby 😃 😃
siwama
8. bře 2010
Ahoj holky, pěkný den.
Aní, no samo, že tě ráda uvidím, jsem celé dny doma, tak se klidně tastav.
A že jsem neodepsala, se vůbec nediv, hodně mi lidí mi volalo, že poslali sms a já nic. Prostě jsem byla mimo.
Moc děkuji za gratulace k narozeninám.
siwama
8. bře 2010
Holky, co musilka??? Už má miminko???
evinka
8. bře 2010
Dobré ráno,
klouz, nesázíme 🙂, ale je to u nás oblíbenější než večerníček (denně to samé, akorát se mění čísla a na těch kuličkách tam lítá dědula 🙂) Moc se mu to líbí, už dlouho. To je chvíle, kdy můžu i odejít z místnosti, aniž si toho všimne 😃
Jo, venku je krásně, už aby bylo jaro...
klouzavka
8. bře 2010
siwama •musilka ještě mimčo nemá.Pokud se mimísek nevyklube do zítřejšího rána ven, tak nastupuje do porodnice v Turnově na vyvolání. 😉
klouzavka
8. bře 2010
evinka •vím, vím,ale to je asi oblíbený pořád pro širokou věkovou kategorii dětí, i kluk od kámošky, co mu budou v dubnu 2 roky, taky na to moooc rád kouká.
nandaautor
8. bře 2010
Ahoj holky 😉
Dnes jsem opet jezdial po uradech 😉 Tak snad dostanem uz nejake prispevky 😉
Byli jsem cele dop.s Ondrou venku,jak je trosku hezky ta by byl celej den venku 😉 😉 😉 Jsem utapana uz za nej a on je v poho 😃 😃 😃
Musilce drzim palecky at to ma co nejrychlejsi 😉
Dani-mozna to vyjde tento tyden a stavime se.Mame porad jezdeni kvuli Matyskovi ale snad uz to bude ok 😉 😉
nandaautor
8. bře 2010
Jo a dnes se nam rysuje dalci pozemek a nebude urco moc drahy-tak mam radost-ale abych to nezakrikla zase 😉 :-N =-) =-)
klouzavka
8. bře 2010
nanda •tak,až se pozemek dorýsuje, dej vědět.
alzbeta.hod
8. bře 2010
ahoky jak se tu máte? Hoooodně dlouho jsem tu nebyla.
klouzavka
8. bře 2010
Ahoj,
jak se máme my, to si přečteš,ale co Ty a mimísek? 🙂
siwama
8. bře 2010
Aní, já zítra ráno jedu do MB, ale jinak jsem doma.
A na Jivině snad taky prodávají pozemky, ale ty chceš v Bosni, viď??
nandaautor
8. bře 2010
My jedeme zitra za segrou do lecebny s Matyskem.Uz se moc tesi.
Ja teda mene ale co mi zbyva ze 😞 😉
Danco-jj taky nam nabizeli parcelu na Jivine ale my chceme zustat v Bosni 😉 😉
klouzavka
9. bře 2010
Dobré ránko!
Venku pěkně mrzne, co.Na teploměru máme - 10.
Jinak už jsme od5:15vzhůru.To bude dlouhé to dopoledne! 😞
mishulle
9. bře 2010
ahoj, držíme Musilce moc pěsti, ať má mimíska brzy u sebe
evinka
9. bře 2010
Dobré ráno,
Musilko, myslíme na tebe a držíme pěsti.
musilka
9. bře 2010
čaute tak jsem z marketu zase doma
Zpráva od primáře je výborná porodní cesty absolutně nepřipravené čípek prej téměř zavřený prostě nic nasvědčující porodu. Takže vyvolávat nemá cenu protože bych akorát trpěla jak oř a tablety a oxytocin uměj akorát udělat kontrakce a ne dozrát porodní cesty. Tak mě nechaj teda do pondělka tj. 41+5. Nastupuju teď v pátek udělaj mi předoperační budou dělat monitor a v pondělí mi malou primář vyndá císařem.
Trochu jsem se jim tam po tý zprávě zbortila ale primář se ukázal jako fakt formát všechno mi vysvětlil udělal UZ i průtoky abych byla klidná a bere si mě sám do péče v pátek si mě přijme a v pondělí mě fikne.
Jsem z toho sice docela na mrtvicu že zas ještě 5 celejch dní než bude venku ale takhle mám fakt jistotu že opravdu v pondělí ráno už jí uslyšim bulet
Jen teda mám od manži zákaz netu má asi pravdu zbytečně se stresuju těma všema článkama a příběhmama a pak jsem z toho úplně vypatlaná. Takže se s vámi loučím a ozvu se až po císaři za ten týden. Potřebuju vysadit přestat na to všechno myslet a to s netem prostě nejde.
alzbeta.hod
9. bře 2010
ahojky všem mm dotaz. Rodila jste některá v Turnově nebo se chystáte? Já jsem se tak rozhodla a nevím jestli se tam mám pak objednávat a jestli jo tak kdy.
evinka
9. bře 2010
ahoj,
alžbět, já tam rodila v květnu. normálně v 36.tt tam zajedeš sepsat porodopis. Pak můžeš dál na prohlídky ke svému gynDr. nebo jezdit k nim, jak chceš. Teď tam bude rodit Musilka. O něco dřív jsem si zavolala na číslo, co mají uvedené na netu a zajela se tam podívat.
evinka
9. bře 2010
Jo a moje pocity z prohlídky a z pobytu tam jsou na diskuzi porodnice v Turnově.
mishulle
9. bře 2010
ahoj,
klouz,: kam půjdeš teď v březnu s Dádou na zápis do školky?
mishulle
9. bře 2010
já asi do Sluníčka, chci to jen posychrovat, kdyby se mi nevydařila mateřská, stejně ho při současnym počtu dětí asi nepřihlásí
klouzavka
9. bře 2010
mishulle: Sluníčko!
A hlavně si nedělám iluze,že Dádu vezmou,když mu na počátku školního roku bude jen2 1/2 a průběhu školního roku, když dosáhne věkovou hranici pro MŠ, ho těžko vezmou: 😞

Začni psát odpověď...

Odešli