• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojky, přeji krásný nedělní večer....

Daní tobě posíláme vzpomínku a pusu k narozeninám!
a pánům Tomášům vše nej k svátku :wink:

holky, nějak tedy vůbec nestíhám, dočítám, ale nejsem schopna reagovat. Pepínkovi přeji, aby už se blindění a kajdění neopakovalo, Dádovi, ať už je bez rýmy a kašlíku a jak je ostatním marůdkům?
zdravím dítkám, ať to zdravíčko vydrží a tetám, ať všem, co chtějí, vyjde ta plánovaná společná kalba, kde tedy budou všechny na plech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

a od nás malá popůlroční vsuvka, měla být oslava s mrkvičkou, jako před téměř 4 roky u Emulky http://www.youtube.com/watch?v=mEi4hyxG0u8 ale nějak se to zvrhlo a mrkev prostě neee http://www.youtube.com/watch?v=Eg5aPN7-hU0 :grinning: :grinning: :grinning: možná se chytne, až najedeme na bůček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
tak papa
7. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - to je celkem darda 1000 za metr :unamused: pán je asi těžkej byznysmen... Třeba se namane něco jiného, šikovnějšího....

jéžíši, oni zase dávají tu Pojišťovnu? :confused: na to jsem nikdy nekoukala, tak asi zase nebudu...

Kači - super videjka :grinning: Je ale vidět, že Mídě se neposestřilo a Emulčin apetit /co se týče mrkvoně/ teda nepodědilo... asi fakt k tomu chce kus toho bůčku :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přeci jen ještě koukám....:
Aní - týjo, to je cena :rolling_eyes: a koukala jsem taky na fota, supér! kluci jsou oba povedení a taky mi chybí ten váš třetí :wink:

Trep - jé, v krčmě jsem ještě nebyla, tak až tam budu chtít, tak jdeš se mnou, ju? :grinning:

Věruš - nojo, holky jsou prostě megarozdílné a to nejen vzhledem :wink:
7. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Teda 1000,- za m2 je hodně. U nás se pán pokouší prodat pozemek 750,- Kč za metr a nedaří se. ( a nám to před 2 lety nabízel za 450,- za m2)
Kaču, teda Emulka dlabala krásně, Mídě se taky rozjí.
Ondra si začíná zvykat na botičky ale děsně se mu pletou pod nohy :grinning:, zakopává o ně. Dávám je 2 x denně na půl hodinku.
Ráno si odřel bradu. Vypustila jsem ho v ložnici na zem, tak vytáhl šuplík z komody s ponočkama stoupnul do ně, uklouzla mu noha a o hranu dalšího šuplíku si jí odřel. Než jsem se sihla vyhrabat z postele.
Jo a večer, když mu dávali pořad (losování Šťastných 10 :grinning:) tak se mě pustil a vyrazil k televizi a ušel asi 10 krůčků :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Zdravím Vás na konci víkendu!!!

Trep.:čtu,jak jste si to v Dětenicích užili!Prostě s Tebou nepočítali, no zjistili, že nejsi ušláplá, tichá děva!

Anna: 1000,-Kč za 1m je dooost penízek!

Katka - no, počkej, Mídě se rozbaští, to budeš koukat, asi si to vážně nechává na ten bůček.
7. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes byli na návštěvě v Praze u domácích, kde Luba bydlel za dob VŠ a občas ještě teď tam přespává, užili jsme si to.Dáda si tam krásně po obědě 1,5h schrupnul.
Cestou domů jsme mysleli,že se stavíme v Ikee,nebo ve Scontu,ale odjížděli jsme od známých,až po17h a naše Růžena se nám nějak nezdála, tak jsme se na to vykašlali.
7. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno v pondělí!!!

V krčmě v Dětenicích jsem také byla,ale to už nějaký čas!

evinka: snad Ondru obal molitanem, jako ohranu proti pádům.
losování v TVho nějak inspirovalo pro pohyb,asi se letěl, juknout, zda něco nevyhrál,Sázíte?
8. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký nový týden! :slight_smile:

tak jsme ještě v deset večer blindili v postýlce, v noci dobrý a když jsem pepina před chvílí přebalovala, tak měl v plíně zase pořádnou nadílku...jinak je v poho, baštil, hraje si....tak že by to bylo k těm zubům či co? :unamused:

svítí venku sluníčko bluníčko, asi bude hezjý den....

tatík s náma poprvé co je doma z nemocnice šel spát včera do ložnice a ráno koukám, že tam není....prý se v půl druhý přestěhoval do obýváku, že prý smrkal a kašlal...Tak on má taky furt nějaké choroby :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pěkný den.
Aní, no samo, že tě ráda uvidím, jsem celé dny doma, tak se klidně tastav.
A že jsem neodepsala, se vůbec nediv, hodně mi lidí mi volalo, že poslali sms a já nic. Prostě jsem byla mimo.
Moc děkuji za gratulace k narozeninám.
8. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co musilka??? Už má miminko???
8. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
klouz, nesázíme :slight_smile:, ale je to u nás oblíbenější než večerníček (denně to samé, akorát se mění čísla a na těch kuličkách tam lítá dědula :slight_smile:) Moc se mu to líbí, už dlouho. To je chvíle, kdy můžu i odejít z místnosti, aniž si toho všimne :grinning:
Jo, venku je krásně, už aby bylo jaro...
8. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •musilka ještě mimčo nemá.Pokud se mimísek nevyklube do zítřejšího rána ven, tak nastupuje do porodnice v Turnově na vyvolání. :wink:
8. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •vím, vím,ale to je asi oblíbený pořád pro širokou věkovou kategorii dětí, i kluk od kámošky, co mu budou v dubnu 2 roky, taky na to moooc rád kouká.
8. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Dnes jsem opet jezdial po uradech :wink: Tak snad dostanem uz nejake prispevky :wink:
Byli jsem cele dop.s Ondrou venku,jak je trosku hezky ta by byl celej den venku :wink: :wink: :wink: Jsem utapana uz za nej a on je v poho :grinning: :grinning: :grinning:
Musilce drzim palecky at to ma co nejrychlejsi :wink:
Dani-mozna to vyjde tento tyden a stavime se.Mame porad jezdeni kvuli Matyskovi ale snad uz to bude ok :wink: :wink:
8. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dnes se nam rysuje dalci pozemek a nebude urco moc drahy-tak mam radost-ale abych to nezakrikla zase :wink: :sweat_smile: :confused: :confused:
8. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •tak,až se pozemek dorýsuje, dej vědět.
8. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky jak se tu máte? Hoooodně dlouho jsem tu nebyla.
8. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jak se máme my, to si přečteš,ale co Ty a mimísek? :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, já zítra ráno jedu do MB, ale jinak jsem doma.
A na Jivině snad taky prodávají pozemky, ale ty chceš v Bosni, viď??
8. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jedeme zitra za segrou do lecebny s Matyskem.Uz se moc tesi.
Ja teda mene ale co mi zbyva ze :frowning2: :wink:
Danco-jj taky nam nabizeli parcelu na Jivine ale my chceme zustat v Bosni :wink: :wink:
8. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Venku pěkně mrzne, co.Na teploměru máme - 10.
Jinak už jsme od5:15vzhůru.To bude dlouhé to dopoledne! :frowning2:
9. bře 2010 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, držíme Musilce moc pěsti, ať má mimíska brzy u sebe
9. bře 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Musilko, myslíme na tebe a držíme pěsti.
9. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute tak jsem z marketu zase doma
Zpráva od primáře je výborná porodní cesty absolutně nepřipravené čípek prej téměř zavřený prostě nic nasvědčující porodu. Takže vyvolávat nemá cenu protože bych akorát trpěla jak oř a tablety a oxytocin uměj akorát udělat kontrakce a ne dozrát porodní cesty. Tak mě nechaj teda do pondělka tj. 41+5. Nastupuju teď v pátek udělaj mi předoperační budou dělat monitor a v pondělí mi malou primář vyndá císařem.
Trochu jsem se jim tam po tý zprávě zbortila ale primář se ukázal jako fakt formát všechno mi vysvětlil udělal UZ i průtoky abych byla klidná a bere si mě sám do péče v pátek si mě přijme a v pondělí mě fikne.
Jsem z toho sice docela na mrtvicu že zas ještě 5 celejch dní než bude venku ale takhle mám fakt jistotu že opravdu v pondělí ráno už jí uslyšim bulet
Jen teda mám od manži zákaz netu má asi pravdu zbytečně se stresuju těma všema článkama a příběhmama a pak jsem z toho úplně vypatlaná. Takže se s vámi loučím a ozvu se až po císaři za ten týden. Potřebuju vysadit přestat na to všechno myslet a to s netem prostě nejde.
9. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem mm dotaz. Rodila jste některá v Turnově nebo se chystáte? Já jsem se tak rozhodla a nevím jestli se tam mám pak objednávat a jestli jo tak kdy.
9. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
alžbět, já tam rodila v květnu. normálně v 36.tt tam zajedeš sepsat porodopis. Pak můžeš dál na prohlídky ke svému gynDr. nebo jezdit k nim, jak chceš. Teď tam bude rodit Musilka. O něco dřív jsem si zavolala na číslo, co mají uvedené na netu a zajela se tam podívat.
9. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moje pocity z prohlídky a z pobytu tam jsou na diskuzi porodnice v Turnově.
9. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
klouz,: kam půjdeš teď v březnu s Dádou na zápis do školky?
9. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi do Sluníčka, chci to jen posychrovat, kdyby se mi nevydařila mateřská, stejně ho při současnym počtu dětí asi nepřihlásí
9. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle: Sluníčko!
A hlavně si nedělám iluze,že Dádu vezmou,když mu na počátku školního roku bude jen2 1/2 a průběhu školního roku, když dosáhne věkovou hranici pro MŠ, ho těžko vezmou: :frowning2:
9. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek