• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj holky :wink:
Tak navsteva u segry dopadla na jednicku tak jsem moc spokojena Strasne na sobe zapracovala a i psylogog na ni .Mluvila rozumne a moc ji fandim :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja porad hledam jeste nejaky domecek ktary by se nam libil ale asi vyhrava porad ten prvni :slight_smile: :wink:
Ondrasek uz haja a Stepa je jeste vedle ale pak uz taky pomaze do postele-no a dnes mu vypadl zub dal :slight_smile: Ma ho pod polstarem a tesi se v noci na zoubkovou vilu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: nevim jak je to tady, ale co mi říkala mamka, tak v LB je to tak, že od září do února bych si platila školný, ale Kuba by nastoupil až v tom únoru ve 3 letech, Dáda tedy od září 2010 až v březnu 2011
9. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •I na tuto alternativu jsem se v MŠ ptala a prý nám tam stejně místo držet nebudou,tak je zbytečný 1/2roku platit.Tato možnost je prý tak pro lidi, co třeba mají děti narozené, říjen, listopad.
9. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím....

Musil držíme palečky! a s tím pc dělá dobře, ted ať jsou hlavně v klidu!

Mish - no, tak nevím jestli nějaká jiná školka, možná čtyřlístek, ale sluníčko tohle neumožnuje, loni jsem sama byla svědkem, jak maminám opravdu nastupujícím do práce děti narozené v listopadu a prosince toho roku nevzali z důvodu nízkého věku. :unamused:

Aní - fajn zprávy se ségrou! a to není Štěpánku první ne? a nosí u vás víla penízek?

a už zase nic nevím :unamused:
9. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Ty máš informace,že toto Čtyřlístek umožňuje?

nanda:super,že je to se ségrou lepší!
9. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - já jen slyšela fůru story o různých školkách a vím, že některé maminky říkaly, že když do čtyřlístku přinesly potvrzení, že nastupují do práce, že jim dítko vzali i dýl a nemuselo nastupovat od září.... ale naposledy to byla maminka s dítkem narozeným v prosinci, takže březňátko nevím.... ale ještě máš čas si to zjistit :wink:
9. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •jasan.
9. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
no my od září budeme chodit cvičit do čtyřlístku, tam totiž mají heslo, kdo tam chodí cvičit, toho vezmou :sweat_smile: takže si to takhle budu sichrovat. se netěším až to za rok budu řešit jako vy.

jinak od září otvírají na 6.ZŠ školku. takže budete moci zkusit i tam :wink:

tak a víc nevím..jak to vždy píše Kačul

:grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •tento rok je ve Čtyřlístku hernička / je to jen hraní,žádné cvičení/teď jsme tam i byli už párkrát, co máme plavčo po ránu.Docházka se tam nepíše.
Ve Sluníčku tam k herničce i ke cvičení také přihlížejí,ale docházka se tam píše, i v MŠ Kosmonosy.
9. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jj, cvíčo je ve sluníčku, přesně jak píše klouz.... a my tedy ten minulý rok chodily cničit pravdelně a vůbec nám to nepomohlo. tak snad na tom budete líp!
9. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači vím, že vám to nepomohlo (ono to ve sluníčku nepomáhá nikomu), ale čtyřlístek měl na nástěnce toto co jsem psala napsané. o té přednosti.. asi si to holt pamatjí. myslím jako že mají pamět na obličeje :wink:
9. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ale ve čtyřlístku cvičení není.... pouze klub maminek - hernička
9. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak asi mysleli tu herničku prostě chtěljí vidět zájem o školku. fakt to tam měli napsané.

jinak se dívám na Ano šéfe.. holky.. nesmíme ten pořad probírat, až půjdeme na véču, protože fatk zázemí nikdo nevidí a dnes to byl hnus na entou.. bléééé

v sobotu sjem byla na véči s kolegami bývalími. a jedni jsou z Benátek. tak jsem se ptala na Hrocha .. prý sjem byla 155 kdo se ptá :o))) no ale nikdy tam nebyli. ale byl tam jinej kolega a ten říkal že už to je dlouho tam otevřené, ale od ledna to má nově ten kuchař.. a dětský koutek jen venku - průlizky a táák.
9. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní za jak dlouho třeba ségru můžou pustit,když dělá takové pokroky? a co pak Mates? jak vlastně vypadá jeho budoucnost? myslím výhledově. vůbec si to nedokážu představit.

jak hledáš ten domeček, tak u vás už byli ty finační a řekli možnosti? ten domeček co jsi poslala byl fakt pěkný. a neuvažovali jste třeba o hotovém domku? jako kopupit už postavený nebo starší?
9. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Vidíš a pak,že Tě nic nenapadá=otázky na Aničku. Jojo,ty vždy něco vymysílš.

Ten náš lotr zase vstával v5:45,asi se bál,aby nezaspal na plavčo! :slight_smile:
10. bře 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten mráz mě štve :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,to zase bude škrábání auta, ach jo!!!! :frowning2:
10. bře 2010 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

všechny vás zdravím!

Musilku těhulku obzvlášť, i když asi nás už číst nebude, to je pravda s tím netem...akorát by jsi se zbytečně stresovala....Buď do pondělí pěkně v pohodě, jak jen to půjde a brzy budeš mít svého mimíska v náručí a všechno bude v pořádku!!!!! Myslím na tebe maminko!!!

my už si asi na barák dáme ceduli, že jsme tu banda nemocných lazarů...Tak jak pepino v neděli blindil a srandil, tak ještě v pondělí ho to trochu zlobilo, moc nechtěl jíst a z pondělí na úterý jsem noc proseděla na porcelánu s kýblem v ruce, páč to šlo horem i spodem....Během včerejška jsem hodně spala a odpo se to už začalo lepšit, dnes už se cítím zase skoro v poho...Pepi ml. se taky oklepal, jí už normoš, neprůjmuje ani neblindí... Včera to s námi taky chytla tchýňka, bolel jí žaludek a měla teplotu...Dnes už je taky skoro dobrá...no ale pro změnu to dostal ještě poslední člen rodiny, náš tatík....Takže snad už to skončí a budeme OK...

tak takhle my si tady žijeme

:grinning:
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezký sluníčkový den
10. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berunky...

Luci --jj, rozumím, no, nic jiného než držet palce k příštímu zápisu nemůžeme! :wink:

Věruško - týjo, takže se ti viráci koukám postupně vyřádili na všech :frowning2: no, hlavně, že už vás snad opouštěj.....

mě právě vytuhlo jedno dítko, tak budu doufat, že vydrží chvilku spát a jdu zkontrolovat druhé a něco dělat, už je to tu neúnosné.....
pa
10. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak to moje male pako si v pul cvtvrte vzpomelo ze chce polevku a ja mu ji ohrivala aby se najedl a pak jeste chvilku spal :slight_smile: :wink: :confused: :rolling_eyes: :confounded:
U nas je mrazivo ale krasne-opet peru teda :confused: :confused: :rolling_eyes:
Katko-jj mel pod polstarkem korunky od vily maminky :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucko-no segra pak jde do nejakeho centra to si musi najit.Tam muze byt rok a
10. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sEM SE UCVAKLA :angry: :frowning2:
Tam muze byt rok a musi si najit praci a bydleni.A az socialka uzna ze neni zavisla,ma praci,bydleni a je schopna se postarat o deti tak ji je snad vrati :wink: Ale to nebude jen tak ,je to tezke :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak baracky vybiram podle ceny,muzeme si vzit hypoteku 25000000 mega tak to FP poslem a on vse spocita a rekne nam co ajak :wink: Starej asi ne,nechame to na klic do mesice ani ne bydlime-ale dnes vola na exekuci kvuli pozemku tak uvidim co se dozvime.Nechci to zakriknout :slight_smile: :wink: :confused: :sweat_smile:
10. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neeeeeeee 25000000 ale dva a pul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Aní.no teda nezávidím ségře ty začátky. udělala si to sama, to jo, ale když vidím, jak mají začátek těžký mladí a to neměli problémy s drogy a tak... už jen najít práci a bydlení jí zničí :o(.

Věru teda u vás se hubne, jo??? :frowning2: vůbec vám to nezávidím. jsem tenkrát byla ráda že žiju. tak aspon že vás to vzalo postupně. je to lepší než najednou.
10. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj ja vim ze si to zavinila sama no.Ale zase si rikam ze do srabu se muze dostat kazdy z nas....povidala ze tam maji alkoholicku na leceni reditelku ze skolky,reditele nemocnice,primare na ortopedii,kadernice....atd.Proste vsehochut :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Verko-jeeee ani jsem nedocitala-to je nemile a kor kdyz se musite starat o Pepouska :rolling_eyes: :fearful: :fearful: :fearful:
10. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jj, to je přesný, do srabu se opravdu může dostat každý z nás :frowning2: taky už jsem v něm před lety tak trochu byla, (tedy né závislá k tomuto řešení sklony nemám, ale k jinému a taky nepěknému - i když slabí odvárek,) takže moc dobře vím, že to není pro nikoho vůbec nemožné :frowning2: :frowning2: :frowning2: lidičky co se z toho dokážou dostat mají moji úctu! ségře držím palce :wink: a vám taky s tím bydleníčkem, jen ať se zadaří!!!!!

Luci - a u vás už úplně ok?

holky, jsem od včera vážně na prášky..... večer jsem se ještě dozvěděla "super" zprávu, že sluníčko letos bude mít jen 17 míst (pro porovnání loni jich brali 45), takže pokud jsem s Emulkou doufala v miniaturní šanci, je fuč.... chci pro Emul školku, protože potřebuje vrstevníky a hlavně nebýt 24hod dennodenně pouze s maminkou, která na ni nemá čas, a pokud se mi to přes veškerou snahu nepovede, bude z ní pravděpodobně stejný asociál jako já :cry: to už je fakt jako karma :angry:
10. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen prolítávám a nestačím se divit :sweat_smile:
Možná že by občas stálo za to si určité informace ověřit než se vypustí ven -tím myslím ty věty ktré tady čtu o SLuníčku. Moje máma tam coby zástupkyně ředitelky pracuje už přes dvacet let tak o určitým věcech kolem týhle školky mám docela přehled a ty drby mi docela vadí. Až se odpol vrátí z práce tak jí dám přečíst co se o nich povídá ať ví jaká je boleslav drbárna.... Už jsem i slyšela jak bere máma úplatky u zápisu to mě pobavilo asi nejvíc :grinning:
10. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tím nemyslim nic blbýho proti vám, ale takovej přístup jako je ve SLuníčku mají všechny MB školky z jednoho prostýho důvodu musí brát přednostně předškolní děti pak tam zůstává spousta dětí kvůli odkladům školní docházky a přednostně se berou tříleté děti kterých mamina potvrdí že nastupuje do práce.
Pokud tedy jsou dítěti 3 roky a jeho maminka má doma miminko čili bude doma tak se prostě přednostněji vezme dítě kterého matka jde do práce. Stejně tak s těmi jarními dětmi ty prostě nastoupí do školky až v září tedy vlastně ve 3,5 letech. Budu mít taky březnové dítko tak vím o čem mluvím protože za tři roky mě čeká totéž. V těhle případech prostě zas není možné držet dítěti např. 8 měsíců místo přes celý školní rok aby pak od dubna nastoupilo. Je to prostě problém nedostatku míst ve všech školkách díky babyboomu a velkému množství dětí ve věku do 6 let.
10. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Nikdo z nás nikdy neví, kdy bude potřebovat psychloga,či psychiatra.

Jinak jsem si volala doMŠ Beruška a Čtyřlístek, do obou školek přijít můžeme,ale budeme zapsáni,jako náhradníci, vpřípadě volného místa, přijetí od dubna 2011.
Jinak ve Sluníčku - viz.Musilka, mluvila jsem tam jednou v herničce s její mamkou.
10. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad mě takovéto problémy s MŠ čekat nebudou, přímo u nás teda není žádná, ale ve třech okolních vesnicích školky jsou tak snad ta naše mláďata budou mít kam chodit...

Musil, ty vypni PC a nic nečti a vůbec se nerozčiluj s takovými věcmi...nech to plavat a zabývej se jen věcmi příjemnými a hezkými :slight_smile: a pohlaď za nás mimi v bříšku a že už se těšíme až bude na světě a my se pokocháme jeho fotečkami :wink:

holky, psychiatra bo psychologa bych taky asi potřebovala, myslím, že tak obden :grinning:

aní - to by bylo super, kdyby vám bydleníčko vyšlo, moc bych vám to přála, tak držím palečky, ať hypoška dopadne a vy do toho můžete jít....
polévka v půl čtvrtý? taky prima :grinning: :grinning:

kačko - ty a asociál? no no no, nepřeháněj brouku :wink:

lucko - to máš recht, kdyby jsme měli toho vira všichni naráz, tak nevím kdo by se tu o Pepina staral, to by musel asi on o nás :grinning:
10. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek