• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
byla jsem odpo v MH a zašla na ouřad nechat si udělat nový řidičák, páč mám ten co letos jeho platnost končí...Jako docela jsem se musela držet, abych jim tam neřekla něco dost ošklivého :angry: Je středa, úřední den a on tam jeden člověk na dvě okénka....Samozřejmě žádný kvalt, že? :unamused: Byla jsem na řadě jako třetí a čekala jsem plus mínus trolejbus 40 minut!!! Pak přišla nějaká piksla, cinkala ještě skleničku, takže někde popíjela odpolední kafíčko a lážo plážo začala pracovat :unamused: No já jsem se tvářila jako masový vrah!!! :angry: :angry: Poplatek za vyřízení 50 kaček mě poslala zaplatit na pokladnu, která byla zavřená a mělo se jít platit do nějaké kanceláře, která je zase úplně na druhé straně...No prostě služby občanům...
fakt mě to štve, už jsen proto, že sama dělám na úřadě a snažíme se teda s lidmi jednat úplně jinak, ale tady bylo vidět, jak oni jsou "někdo" a ty si pěkně počkej člověku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

jsem si postěžovala a hned je mi dvacetkrát lépe :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, nešel mi net, tak jsem nemohla reagovat hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musil - nevím, co tě konkrétně naštvalo, nebo kdo, ale my jsme tu od začátku psaly, že ve sluníčku dětičkám nedržej místo ani si nenechají platit za držení místa! o úplatcích tu nebyla řeč vůbec a mě by ani nenapadlo, abych z toho kohokoliv podezírala, naopak jsem si tu školku hned vyhlédla a měla o ní velký zájem nejen kvůli prostředí ale hlavně kvůli lidem, protože ať jsem tam padla na kohokoliv, byli vždycky příjemní :slight_smile: jenže je to malá školka a už loni se mi paní ředitelka omlouvala, že mi Emu nevezme (byla malá) že je větší poptávka než nabídka a letos, když jsem ji volala, rovnou jsem ji do telefonu říkala, že máme miminko a že zůstávám doma, jestli má cenu ji otravovat :wink: jenže letos tu školku pro malou chci, opravdu už v těch 4 letech vidím problém..... takže se budu rozhlížet jinde a pokud to nevyjde, budu muset sehnat někoho placeného na hlídání, aby nebyla jen pořád se mnou :frowning2: a koukám, že závislost na netu je silná, co? :grinning:
10. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak to zkusíte jako náhradníci do více školek?

Věruško - týjo, tak to sis dneska na úřadě užila, co? :angry:
10. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - asociál jsem byla jako dítě a měla jsem s tím vážné problémy, maminka mě mezi děti přivedla až půl roku před nástupem do školy, nedokázala jsem se už naučit sociální vztahům a trpěla jsem tím ještě na střední škole, než jsem to všechno zkorigovala... do nedávna jsem bojovala ještě s nedostatky v komunikaci, teď už mám naštěstí stejné potíže jako 70% normální zdravé populace :grinning: tedy, alespoň doufám! ono se to z venčí může jevit jinak :sweat_smile:
10. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: jo, takhle to taky chodí v LB, ale v některých školkách, převážně těch menších, kde není takový zájem i tak, jak jsem psala
10. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish - no od kamarádek z Lbc, které mají stejně staré dětičky jsem taky slyšela, jak to tam chodí :unamused:
a tímto už ode mě dost o tématu školka, abych se nezáměrně nedostala do situace, že někoho poškodím (už si tu ani nebudu vylévat srdíčko se svýma problémama! slibuju :grinning: !)

chtěla jsem se zeptat, hlasovili jste o tom AKVAPARKU, tedy A/B variantě? promiňte, že jsem zvědavá :sweat_smile:
10. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak se opet hlasime (sice po delsi odmlce, ale snad nam to prominete...mno a jestli nahodou nekdo ne, tak ma smulu :grinning: )
Dneska jsme se rozloucili s brachou a pritelkyni a zitra rano odletaji zpet, takze nam zacina opet normalni rezimek, na ktery se zase svym zpusobem tesime :wink:
K diskuzi o MS: musim priznat, ze jsem nejak nepobrala, proc se ta debata tak vyostrila, ale treba jsem spravne necetla "mezi radky" :frowning2: Proste holky, komu se nenarodil mimisek posledniho srpna, tak holt ma smulu :grinning: Takze, najde se tu nejaky takovy stastlivec? Ja myslim, ze ne a z toho plyne co? Ze to nechame konovi, pac ma vetsi hlavu :grinning: Neee, chapu, ze je potreba to resit, ale urco je asi nejlepsi se zajit osobne, nez dat na rady tipu "jedna pani povidala"
Veru, mno to vis, bohuzel na uradech porad pretrvavaji stare systemove zvyklosti :frowning2: Mno a nejsmutnejsi na tom je, ze kdyz se tam nahodou dostane mlada krev s novymi napady a pristupem k lidem, tak to v ni stejne "zajete urednice" uhasi a ona, aby nevybocovala a zapadla do kolektivu, rezignuje - blby, co? :frowning2:
10. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, vidis, na ten aquapark jsem nereagovala: jo jo, hlasovali jsme. Ja jsem tedy pro zrizeni zcela noveho arealu. Dneska jsem ale ve schrance nasla predvolebni bojovny hlasovaci listek a ten jsem tedy vyhodila do kose. Co by si preferovala Ty?
10. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - za to vše zřejmě mohu já, ale dobře mi tak, nemám veřejně ventilovat své úzkosti, jsem nepoučitelná :grinning: díky za odpověď k akvaparku, jsem zvědavá, jak to dopadne :sweat_smile: jo, ještě tu sušíme to vaše kuřátko, kuřátka moji :wink:
10. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak to máte za hlasování ve velkoměstě? já tady na vesnici zase nic nevím :grinning:
10. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - myslím, že možná doneslo, ne? jde o to, zda současné koupaliště zastřešovat na zimu a přistavět něco k tomu a udělat takovýto akvapark, nebo je ještě jedna varianta, já ten rozdíl mezi A/B moc nechápu.... a nebo třetí, kterou jsem dnes taky našla ve schránce, návrh socanů udělat úplně nový areál :sweat_smile: no sama bych byla ráda, kdyby tu bylo alespoň něco :wink:
10. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - aha, to jsem fakt nevěděla...Takže takové malé boleslavské referendum?
Bylo by fajn, kdyby tam nějaký aquapark byl, já bych to brala... :wink:

jéžíši marjá, na prima cool je zase nějaká soutěž či co a taková holka je strčená ve skleněné krabici, připoutali jí a asi na ní budou dávat nějaký pavouky nebo co... má pěkný bobky (se teda nedivím)...no to jsem zvědavá jestli to zvládne :confused: :confused:
10. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vzdala...
10. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek
tak teda jsem nepochopila Musilku. Nikdo tady Sluníčko nepomlouval.. sakra. poruišla jsem Kačul větu už nic o MŠ :grinning: :grinning:

Kači já hlasuji pro tu levnější variantu. a doufám, že socani to nezablokují. nové místo na nový areál není, prachy taky ne.. a nakonec by nebylo nic.

Kači u nás ok. brácha taky. stále neví, co mu je, žloutenka to není. nakažlivý taky ne. takže další testy.. už může aspon mezi lidi, chudák trpěl doma :grinning: tak snad se nic nepoto a naši dojedou.

jinak jsi mě Kači šokla tím, jak se na tobě podepslao to, že jsi nechodila do školky.. no vidíš, někteří by třeba řekli, že se na nich podepsali jesle, že je máma odložila. .. na mě ne .) já byla všude spokojená. už od jeslí.

Kači.. když bude nejhůř.. tak můžeš zkusit tu 6zš budeš to mít daleko,ale pak se třeba uvolní místo. víš že vloni na naší 8zš vzali i Dominičku.. i když je Jana na mateřské. (nebo Eričku??? :sweat_smile: sakra)
10. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •jj,nejspíše to zkusíme do více MŠ,ale ještě mám14 dní na rozmyšlenou.
Luckajadr:když jsem volala do Čtyřlístku, tak sama ředitelka mi řekla, že při zápisu nepřihlížejí k tomu, zda chodíš do herničky.Herna slouží pouze k seznámení se školkou,jak pro děti,tak i maminky.

bazén: varianta B.

Trep.: vítám Tě.

Jinak děvčata,zítra máme náročný den, ukáži se tu,až večer!

Claudie:asi to teď řádí, kámoška také dnes nebyla cvičit ošetřuje chorého manžela.
10. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - uf, taky bych to vzdala :grinning:

Luci - šokuji? :grinning: :grinning: :grinning: no, to bude asi v tom, že "odpoutání" od maminky a zavedení do kolektivu není dobrý ani příliš brzo ani příliš pozdě :wink: a taky samozřejmě záleží na okolních podmínkách a na individualitě jedince :sweat_smile:

Klouz - děláte dobře!
10. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno maminy :slight_smile:

vstávačka v 5.30, boží :unamused:

Pepi dnes snídá jako velký kluk, namazala jsem mu chlebík s lučinou a dětskou šunkou a jak mu to chutnalo :wink: Přece už není žádný malý mimin, aby baštil jen mimiňácká jídla :grinning: :grinning:

klouz - ať vám náročný den uteče rychle :wink:

Lucko - to je dobře že brácha nemá žloutenku a držím palec, aby to byla jen nějaká prkotinka :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno!

Věruš - mňam, to má někdo dobrou snídaničku! :grinning:

Klouz - tak dneska na tebe holka myslím, ať se vše zvládne! :wink:

holky, z bolky, kukajte co jsem našla (je to naproti našemu domu), třeba se to některé z nás bude hodit: http://juniorklubmb.webnode.cz/hlidani-deti2/

Luci - tak snad už se návštěvy dočkáš a my pak ty vaší :wink: zrovna tak nějak přemýšlím, kdy vyrazíme příští týden na očkování, tak doufám, že reakce nebude moc dlouhá a moc velká :unamused:

jdeme snídat, papa a hezký den všem!!!
11. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Jen v rychlosti!!!!

claudie •jsme lepší, vstávačka už v5h.

kacula75:jojo o klubu vím, měli reklammu buď ve Ventilu, nebo v Sedmičce a v Družstevníku visí leták, i na webovky jsem koukala.

Už jsme doma z Lidlu,byla jsem pro
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_9641.htm

A Katka chtěla:
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_9642.htm

Jinak tam mají super dekorace:
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_9640.htm

papa.letím!!!!!!!!
11. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ta jsi akční! super.... maminka už dorazila?
11. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no tak dobře, přenecháváme vám první místo za brzké vstávání :grinning:
tý jo, jste teda akční takhle po ránu...já vím, že tě čeká náročný den, ale že to bude až takhle doslova, to teda čučím :grinning: :grinning:
ty lídlácké hračky jsou pěkné, tu tabulku mají synovci a fakt si s ní vyhráli, možná ještě vyhrajou...Dřevěné hračky mám taky ráda, tak to se Emulka bude mít :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •nene,jede v7:45 z JC, na n9h je tu v bytě. :slight_smile:

claudie • ta tabulka je pěkný macek 44 x 36cm!
11. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak to je skvělá tabulka! my měli podobnou ale musela jsem ji vyhodit.... se bude Dádovi hezky malovat :sunglasses:
11. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, jo jo, Klouz je proste akcnanda :grinning: Hele, Luci, priste toho vezmi rovnou vice a urco to mezi nama udas :grinning:
11. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak jsem zpátky z Lídlu i s tabulkou...super!!

Díky Lucko :grinning:
11. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tabulku má Kuba taky, dostal ji k vánocum a už je pěkně porupaná a slepovaná
11. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Klouz to moc náročné nemáš, když stíháš Lidl, zapnout PC a ještě máš doma mamku, teda jako přijela.... to teda znám náročnější dny :grinning: :grinning:

hele a fakt to je taková dobrá cena ta tabulka z toho lídlu?? mě přijde, že je to klasika, ne??? :sweat_smile:

Věruš, to Pepinovi dopřáváš. . Domi má bud chleba s Lučinou(Kiri) nebo s máslem a šunkou :o))) asi se nad sebou zamyslím :o)

tak a zase mě nic nenapadá, tak se oblečeme a jdeme vyvenčit otravnou Babetku :grinning:
11. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish - no, nám právě porupala ta naše tak, že jsem ji musela vyhodit, už nešla slepit, jenže u nás přežila tři děti :wink:

Luci - hehe, otravnou babetku :grinning:

týjo dneska už s těma hlasovacíma lístkama dneska musí, jsem to nechala vyhnít a koukám, že zítra končí hlasování :sweat_smile:
tak honem vařit a vyrazíme ven, už se těším....
11. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Sama nevíš, co a jak, mamka nepřijela jen tak atd....!To víš musím stíhat vše!!!
11. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem delala probirku a nabizim novy balik plinek http://www.raj-plinek.cz/?p=productsMore&iProduct=115&sName=HUGGIES-Premium-Superflex-4-MAXI-%288-14-kg%29-72-ks-MEGA-PACK za 240 Kč a nebo vymenim za PAMPERS Active Baby 4 MAXI (7-18 kg).
11. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek