Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
treperenda
11. bře 2010
A musim se pochvalit 😉 prave jsem vytahla z trouby nadherny mazanec - juchuuu, povedl se a ja mam takovou radost, ze jsem ho "pokorila" (s mazancema jsem moc nakamaradila a radeji je kupovat, tak letos trenink dopadl na vybornou a bude na Velikonoce domaci ) 😃 Je to super recept za nekynuteho testa, ale az zakrojim, tak dam vedet, jestli je tak dobry jako pekny 😉
klouzavka
11. bře 2010
luciejadr •V6:50jsem už byla u Lidlu,pak jsem doma dovářela oběd a jen jsem v rychlosti mrkla na PC,když jsem zjisšťovala busy po MB.
To víš, kdo umí, ten umí.....!!!!!!!!
nandaautor
11. bře 2010
ahoj holky-zdarvim v krasnem slunickovem dni 😉 🙂
claudie
11. bře 2010
evi - tak já prosím prosím taky recepta na ten oužasnej mazanec, ať můžu na velikonoce taky zamachrovat jaká jsem šikovná hospodyňka 😃 A co chuťově, je mňamózní?

no aní, co je toto? jen pozdravít a zase zmizet? 😉 asi máš taky dnes nějaké lítando grando jako Klouz...

Lucko - já myslím, že Domiho fakt nešidíš, má se u tebe jako v bavlnce 😉 😃

dnes jsem jen teda tak decentně provětrala čtyřkolku, když tatík ještě nemůže...teda ať už je hezky a můžeme někam vyjet..no ale to než bude, tak se na ní s tím megabřuchem asi zas nevejdu 😃

holky, nemáte někdo zkušenost s obkladem kovových zárubní? docela o tom uvažujeme, páč když jsme naše hnízdečko předělávali, tak v rámci úspor jsme udělali futra kovová a teď bychom je rádi nechali obložit dřevěnými...
klouzavka
11. bře 2010
Tak zdravím!!!
Uf!! Už mám dolítáno, pořízeno, pohřešeno a tak! a těším se na19h na cvičení! 🙂
Taky mě dnes čekala nemilá návštěva mimo to vše jiné u tety, co jí v úterý umřel manžel, v pondělí jdeme na pohřeb, Dádu tedy bude prvně hlídat sousedka, kterou pozvu k nám, protože zrovna v té době Dáda po obědě spí

Lucka: dle mě je ta cena za tu tabulku super, ,když mrknu na net,tak tabulky o rozměru 44 x 36 stojí více, než v Lidlu.

Trep:Už jsi zakrojila?

Jojo,holky, příště se hlaste a já ty tabulky poberu i pro Vás! 🙂
treperenda
11. bře 2010
Cauky, tak jsme vyplavcene, vytancovane a vyzpivane a ted uz se tesim, az Eli vykoupu a ulozim do pelisku a pustim se do toho mazance 😃 Je fakt mnamozni, takze recept muzu s klidnym svedomim predat dale 😉 Ten prvni, co jsem kdysi delala byl totiz kynuty a jaksi mi nejak moc v troube nenakynul, takze to byla spis takova tuha podesev 😞
klouzavka
11. bře 2010
Luciejadr: i přeci v náročném dni, kdy potřebuji hlídání pro Dádu Vás nemohu zameškávat, To by nešlo, ještě bych přeci dostala černý puntík a to néééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luciejadr
11. bře 2010
pro Klouz x-) x-) x-)
luciejadr
11. bře 2010
my jsme se před chvíli vrátili od kamaráda z porodnice. je to sranda, jak nám vyrostli a oba chodí :o))) moc jsme se bavili. taky se to tam protáhlo

Věruš..co to čtu..na 4kolce.. no zdá se ti, že máš pupík malej nebo co?,dávej na sebe pozor ;o)
evinka
11. bře 2010
Ahoj, tak tabulku jsem v Lidlu koupila pro Ondru k vánocům. A mám letos první dárek 😃 Vždycky to honím na poslední chvíli v prosinci, tak letos jsem začala už v březnu, pro jistotu 🙂.
A přišli mi zpátky daně, tak si konečně pořídím nový mobil, ten starý už fakt dosluhuje.
Á koukám, že si Ondra dělá pořádek ve skříni ... Třídí babylegs a punčocháče 😃
claudie
11. bře 2010
evi - tak to se mi ještě asi nestalo, abych začátkem března měla už vánoční dárek 😃 Jsi dobrá 😉 Ale pozor, aby jsi ho neukryla tak dobře, že na něj o vánocích zapomeneš.... pak v patnácti letech bych už třeba Ondru tabulka nebavila 😃 😃 😃

lucko - neboj jela jsem ofafrně 😉 Máš pravdu, čas letí rychle a díťata nám rostou jako o závod... 🙂

lucko - budiž ti pochváleno, že i v tak perném dni se snažíž nás nezanedbávat 😉
ajaj, v pondělí vás čeká nemilá povinnost, upřímnou soustrast |-|

evi - šup sem s receptíkem, děkujeme uctivě 🙂
claudie
11. bře 2010
jéé, teď koukám že jsem už ve 20tt....já to nějak nestíhám sledovat, ještě že to mám u fotky napsané 😃 😃
budu si to muset začít hlídat, abych nezapomněla jít včas rodit 😃 😃
luciejadr
11. bře 2010
Veruš kdy jdes na velký UZ???
claudie
11. bře 2010
lucko - příští čt jsem objednaná k Sochorovi
evinka
11. bře 2010
Věru, to to letí teda.
Na dárek snad nezapomenu, dám ho do skříně, co mám větší oblečení pro Ondru a hračky, co si s nima ještě nehraje. Tam ještě letos párkrát půjdu 😃

Jo a byli jsme na značkařský schůzi, tak máme cesťáky na letošní obnovu tras. Akorát se neví, jestli bude z čeho je proplatit, takže to asi budeme dělat za vlastní prachy. Převedli KČT z Min. pro místní rozvoj, kteří prachy měli, pod MŠMT, který je nemá. A odesli velcí sponzoři. Ne, že by jsme z toho měli nějaký vejvar, ale alespoň nám proplatili materiá (ten většinou fasujeme), cestu a stravné a drobnou odměnu. Ach jo, lidi jsou ochotní něco dělat za pár peněz a to prostě zničí. Takže až za pár let budete po turistických trasách bloudit, tak to začalo tady... Náš odbor se domluvil, že to letos uděláme a buď KČT peníze sežene a proplatí nám to, nebo je nesežene a příští rok to asi už nikdo dělat nebude z vlastních peněz.
claudie
11. bře 2010
Evi, to je v prd..., peníze prostě nějak nejsou vůbec na nic mi připadá 😞 :-| ]-(
luciejadr
11. bře 2010
no to že nejsou peníze vidím všude. já třeba ve sportu ...možná to je blbost - oproti tur.cest, ale věnují se tam i mládeži, dětem a to za nic. a ještě to sponzorují..

Věruš proč k Sochůrkovi?? ty tam máš přeci toho..čepelíka hned vedle. no hlavně at nic nevidíš :o) co nemáš :o) ještě vás to nepřešlo??? sakra...
klouzavka
11. bře 2010
Dobrý večer!!!
Claudie:děkuji! Peo strejdu to bylo vysvobození.18let byl nemocen a4roky nechodil.

evinka:jsi pilnná,jako včelka,už v březnu mít dárek na Vánoce! 🙂
claudie
11. bře 2010
lucko - já ti ani nevím, když mi mudra dala na gyndě vybrat zda chci k čepel nebo k sochor, tak jsem řekla že k sochor...no možná proto, že při těhu s pepim jsem byla u čepel, tak ať to děti nemají stejné... 😃
vezmu si tmavé brýle a zalepím oči ať nic nevidím.... nepřešlo, budeme čekat až do finále co na nás vykoukne 😃

luci - no to je pravda, pokud člověk je takhle dlouho nemocen a nemohoucí, tak je mu snad tam nahoře lépe..
claudie
12. bře 2010
čau babice 🙂

nějak mě ráno v posteli napadlo, že bychom si měli tu Galaxii /teda pokud tam vlastně jdeme/ asi rezervovat....
Takže prosím o upřesnění kdo se chce zúčastnit, ať to spočítáme a já tam cinknu.... a taky zda chcete hrát ten bowling, taky by bylo potřeba ho bloknout....

je to tedy středa 17.3. od 19h? /raději mě kontrolujte jestli jsem to už nějak nespletla 😃 /

a zatím vím, že jdu já, Lucka, druhá Lucka, Danuška....a pak už si nejsem jistá kdo účast potvrzoval...
luciejadr
12. bře 2010
dobré ráno,
mě je to jedno kde, chci tam kde vaří at si dám mnamku a bowling nehraju :-N

jinak jsi mě rozesmála tím, že každé mimi bude mít jiného mudr :o))) at se pak nehádají, že měli to samé :o)))

tak mě se nahlásili z OV návštěvy. o víkendu naši. od pondělí do pátku tchýňka a od dalšího pondělí do pátku teta jana. dobrý co? nejdřív na mě kašlou a od nového roku tady nikdo nebyl a ted během 14dnů všichni 😃
klouzavka
12. bře 2010
Jééé,ahojky při pátku!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
luciejadr •to je super, budeš mít doma veselo!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
kacula75
12. bře 2010
čavík ženštiny....

Lucí - týjo, takže si budete teď užívat!!!! a takže se neuvidíme :-| :-p nene, jen si krásně užívejte návštěv, je to supéééér!

Evi - nojo, prachy nejsou nikde na takovéhle věci, radši je utrácej ti nahoře za nějaké békoviny 😞

Věruš - nojo, vyzkoušet tu všechny dr., abys měla srovnání co 😃

tak krásný pátek!
luciejadr
12. bře 2010
tak jsem naivní ve svééém vysokém věku.. v 10hod volala moje máma, že nedojede.. bolelo ji kolínko a musela k lékaři a bude odpočívat.. holky já už jsem ironická. vím, že si to nezaslouží, ale.... :-| :-| :-|

no tchýně snad dorazí určo.. protože jsme ji dnes koupili lístek 😃

naštěstí teta Dana a Kačka mi náladu hned zlepšily, zítra s námi jdou plavat, když jsem bez tatínka (hraje) a za chvíli vyrážím do prahy na muzikál Děti ráje. Domi spí u tety Vandy.
claudie
12. bře 2010
lucko - nebuď smutná...mamina přijede jindy 🙂
to nám pak musíš říct jaký byl muzikálek....užijte si to a taky tu noc bez Domiho 😉
treperenda
12. bře 2010
Cauky,
tak se po celem dni opet hlasime 😉
Musim Elinku moc pochvalit (krasne cvicila, byla moc hodna na navsteve - dokonce i spinkala, zvladla nakupy.....), proste paradicka 😉
Ja na srazik urco nedorazim.

receptik na matlanec:
200g masla,150g mouc. cukr, 2 vejce, 1 vanick. tvaroh, citr. kura, 1 lzice rumu,, 450g hl. mouky, 1 prdopec, rozinky. Na potreni: 1 vejce, lzice mleka a posypat mandlemi.
Maslo+cukr - vyslehat penu, pridat vejce a van. cukr. Pak pridat tvarho, citr. kuru a rum. Dale zapracovat mouku s prdopecem a rozinkami. Testo vytvarovat do koule a lehce pritlacit na plech (vylozit pec. papirem) a nozem na povrchu naznacit krizek, potrit vejcem s mlekem, posypat mandlemi.
klouzavka
12. bře 2010
luciejadr •přeji příjemný kulturní zážitek a dobrou noc bez Domči.
tak aspoň,že někdo dorazí.

Trep.:Elíje holka šikulka.

Zítra čekáme návštěvu, naše kamrády, co má Luba z vejšky, trávíme s nimi i ty Silvestry a tak.Bude nás celkem6.Večer jdeme na taneček do Koliby 🙂 .
Dáda je babí a dědy v JC, vrátí se mi,až v pondělí,kdy sem naši pojedou na pohřeb.
nandaautor
13. bře 2010
Ahoj holky 🙂
Jeeeeeeeeee Luci zavidim muzikal.Jeste jsem na zadnem nebyla a zrovna Deti raje bych teda chtela videt moc.Mam rada muziku od Davida 🙂 🙂 Tak koukej hned napsat zazitek jak bylo a jak jste si uzili noc bez Domci-klidek vid? 😃 😃 😃
S mamkou nebud smutna i ji je to 100% lito 😕 :-x :-x
Srazik u nas snad klapne-dam vedet ale bowling taky hrat asi nebudu 😉 😉 😉
Evi-pry matlanec 😃 😃 -ale co nejdriv ho vyzkousim 😉 🙂
nandaautor
13. bře 2010
Jo a My dnes po O jedeme jeste lyzovat tak se docela tesim.Jedeme do Vitkovic a snad stihnem i vecerni lyzovani 😉 🙂 🙂 Ondrasek zustava u Jolany a my budeme brazdit sjezdovky-ja Tomba ze 😃 😃 😃 😃
mishulle
13. bře 2010
holky ahoj, dnes a příští týden se tu neobjevím, jedeme na hory, tak se mějte moc fajn a užijte si srázek, pak se ozvu

Začni psát odpověď...

Odešli