• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
A musim se pochvalit :wink: prave jsem vytahla z trouby nadherny mazanec - juchuuu, povedl se a ja mam takovou radost, ze jsem ho "pokorila" (s mazancema jsem moc nakamaradila a radeji je kupovat, tak letos trenink dopadl na vybornou a bude na Velikonoce domaci ) :grinning: Je to super recept za nekynuteho testa, ale az zakrojim, tak dam vedet, jestli je tak dobry jako pekny :wink:
11. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •V6:50jsem už byla u Lidlu,pak jsem doma dovářela oběd a jen jsem v rychlosti mrkla na PC,když jsem zjisšťovala busy po MB.
To víš, kdo umí, ten umí.....!!!!!!!!
11. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-zdarvim v krasnem slunickovem dni :wink: :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak já prosím prosím taky recepta na ten oužasnej mazanec, ať můžu na velikonoce taky zamachrovat jaká jsem šikovná hospodyňka :grinning: A co chuťově, je mňamózní?

no aní, co je toto? jen pozdravít a zase zmizet? :wink: asi máš taky dnes nějaké lítando grando jako Klouz...

Lucko - já myslím, že Domiho fakt nešidíš, má se u tebe jako v bavlnce :wink: :grinning:

dnes jsem jen teda tak decentně provětrala čtyřkolku, když tatík ještě nemůže...teda ať už je hezky a můžeme někam vyjet..no ale to než bude, tak se na ní s tím megabřuchem asi zas nevejdu :grinning:

holky, nemáte někdo zkušenost s obkladem kovových zárubní? docela o tom uvažujeme, páč když jsme naše hnízdečko předělávali, tak v rámci úspor jsme udělali futra kovová a teď bychom je rádi nechali obložit dřevěnými...
11. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zdravím!!!
Uf!! Už mám dolítáno, pořízeno, pohřešeno a tak! a těším se na19h na cvičení! :slight_smile:
Taky mě dnes čekala nemilá návštěva mimo to vše jiné u tety, co jí v úterý umřel manžel, v pondělí jdeme na pohřeb, Dádu tedy bude prvně hlídat sousedka, kterou pozvu k nám, protože zrovna v té době Dáda po obědě spí

Lucka: dle mě je ta cena za tu tabulku super, ,když mrknu na net,tak tabulky o rozměru 44 x 36 stojí více, než v Lidlu.

Trep:Už jsi zakrojila?

Jojo,holky, příště se hlaste a já ty tabulky poberu i pro Vás! :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak jsme vyplavcene, vytancovane a vyzpivane a ted uz se tesim, az Eli vykoupu a ulozim do pelisku a pustim se do toho mazance :grinning: Je fakt mnamozni, takze recept muzu s klidnym svedomim predat dale :wink: Ten prvni, co jsem kdysi delala byl totiz kynuty a jaksi mi nejak moc v troube nenakynul, takze to byla spis takova tuha podesev :frowning2:
11. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciejadr: i přeci v náročném dni, kdy potřebuji hlídání pro Dádu Vás nemohu zameškávat, To by nešlo, ještě bych přeci dostala černý puntík a to néééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Klouz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se před chvíli vrátili od kamaráda z porodnice. je to sranda, jak nám vyrostli a oba chodí :o))) moc jsme se bavili. taky se to tam protáhlo

Věruš..co to čtu..na 4kolce.. no zdá se ti, že máš pupík malej nebo co?,dávej na sebe pozor ;o)
11. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak tabulku jsem v Lidlu koupila pro Ondru k vánocům. A mám letos první dárek :grinning: Vždycky to honím na poslední chvíli v prosinci, tak letos jsem začala už v březnu, pro jistotu :slight_smile:.
A přišli mi zpátky daně, tak si konečně pořídím nový mobil, ten starý už fakt dosluhuje.
Á koukám, že si Ondra dělá pořádek ve skříni ... Třídí babylegs a punčocháče :grinning:
11. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak to se mi ještě asi nestalo, abych začátkem března měla už vánoční dárek :grinning: Jsi dobrá :wink: Ale pozor, aby jsi ho neukryla tak dobře, že na něj o vánocích zapomeneš.... pak v patnácti letech bych už třeba Ondru tabulka nebavila :grinning: :grinning: :grinning:

lucko - neboj jela jsem ofafrně :wink: Máš pravdu, čas letí rychle a díťata nám rostou jako o závod... :slight_smile:

lucko - budiž ti pochváleno, že i v tak perném dni se snažíž nás nezanedbávat :wink:
ajaj, v pondělí vás čeká nemilá povinnost, upřímnou soustrast :pensive:

evi - šup sem s receptíkem, děkujeme uctivě :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, teď koukám že jsem už ve 20tt....já to nějak nestíhám sledovat, ještě že to mám u fotky napsané :grinning: :grinning:
budu si to muset začít hlídat, abych nezapomněla jít včas rodit :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš kdy jdes na velký UZ???
11. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - příští čt jsem objednaná k Sochorovi
11. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, to to letí teda.
Na dárek snad nezapomenu, dám ho do skříně, co mám větší oblečení pro Ondru a hračky, co si s nima ještě nehraje. Tam ještě letos párkrát půjdu :grinning:

Jo a byli jsme na značkařský schůzi, tak máme cesťáky na letošní obnovu tras. Akorát se neví, jestli bude z čeho je proplatit, takže to asi budeme dělat za vlastní prachy. Převedli KČT z Min. pro místní rozvoj, kteří prachy měli, pod MŠMT, který je nemá. A odesli velcí sponzoři. Ne, že by jsme z toho měli nějaký vejvar, ale alespoň nám proplatili materiá (ten většinou fasujeme), cestu a stravné a drobnou odměnu. Ach jo, lidi jsou ochotní něco dělat za pár peněz a to prostě zničí. Takže až za pár let budete po turistických trasách bloudit, tak to začalo tady... Náš odbor se domluvil, že to letos uděláme a buď KČT peníze sežene a proplatí nám to, nebo je nesežene a příští rok to asi už nikdo dělat nebude z vlastních peněz.
11. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je v prd..., peníze prostě nějak nejsou vůbec na nic mi připadá :frowning2: :unamused: :angry:
11. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to že nejsou peníze vidím všude. já třeba ve sportu ...možná to je blbost - oproti tur.cest, ale věnují se tam i mládeži, dětem a to za nic. a ještě to sponzorují..

Věruš proč k Sochůrkovi?? ty tam máš přeci toho..čepelíka hned vedle. no hlavně at nic nevidíš :o) co nemáš :o) ještě vás to nepřešlo??? sakra...
11. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer!!!
Claudie:děkuji! Peo strejdu to bylo vysvobození.18let byl nemocen a4roky nechodil.

evinka:jsi pilnná,jako včelka,už v březnu mít dárek na Vánoce! :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - já ti ani nevím, když mi mudra dala na gyndě vybrat zda chci k čepel nebo k sochor, tak jsem řekla že k sochor...no možná proto, že při těhu s pepim jsem byla u čepel, tak ať to děti nemají stejné... :grinning:
vezmu si tmavé brýle a zalepím oči ať nic nevidím.... nepřešlo, budeme čekat až do finále co na nás vykoukne :grinning:

luci - no to je pravda, pokud člověk je takhle dlouho nemocen a nemohoucí, tak je mu snad tam nahoře lépe..
11. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babice :slight_smile:

nějak mě ráno v posteli napadlo, že bychom si měli tu Galaxii /teda pokud tam vlastně jdeme/ asi rezervovat....
Takže prosím o upřesnění kdo se chce zúčastnit, ať to spočítáme a já tam cinknu.... a taky zda chcete hrát ten bowling, taky by bylo potřeba ho bloknout....

je to tedy středa 17.3. od 19h? /raději mě kontrolujte jestli jsem to už nějak nespletla :grinning: /

a zatím vím, že jdu já, Lucka, druhá Lucka, Danuška....a pak už si nejsem jistá kdo účast potvrzoval...
12. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
mě je to jedno kde, chci tam kde vaří at si dám mnamku a bowling nehraju :sweat_smile:

jinak jsi mě rozesmála tím, že každé mimi bude mít jiného mudr :o))) at se pak nehádají, že měli to samé :o)))

tak mě se nahlásili z OV návštěvy. o víkendu naši. od pondělí do pátku tchýňka a od dalšího pondělí do pátku teta jana. dobrý co? nejdřív na mě kašlou a od nového roku tady nikdo nebyl a ted během 14dnů všichni :grinning:
12. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,ahojky při pátku!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
luciejadr •to je super, budeš mít doma veselo!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavík ženštiny....

Lucí - týjo, takže si budete teď užívat!!!! a takže se neuvidíme :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nene, jen si krásně užívejte návštěv, je to supéééér!

Evi - nojo, prachy nejsou nikde na takovéhle věci, radši je utrácej ti nahoře za nějaké békoviny :frowning2:

Věruš - nojo, vyzkoušet tu všechny dr., abys měla srovnání co :grinning:

tak krásný pátek!
12. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem naivní ve svééém vysokém věku.. v 10hod volala moje máma, že nedojede.. bolelo ji kolínko a musela k lékaři a bude odpočívat.. holky já už jsem ironická. vím, že si to nezaslouží, ale.... :unamused: :unamused: :unamused:

no tchýně snad dorazí určo.. protože jsme ji dnes koupili lístek :grinning:

naštěstí teta Dana a Kačka mi náladu hned zlepšily, zítra s námi jdou plavat, když jsem bez tatínka (hraje) a za chvíli vyrážím do prahy na muzikál Děti ráje. Domi spí u tety Vandy.
12. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - nebuď smutná...mamina přijede jindy :slight_smile:
to nám pak musíš říct jaký byl muzikálek....užijte si to a taky tu noc bez Domiho :wink:
12. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
tak se po celem dni opet hlasime :wink:
Musim Elinku moc pochvalit (krasne cvicila, byla moc hodna na navsteve - dokonce i spinkala, zvladla nakupy.....), proste paradicka :wink:
Ja na srazik urco nedorazim.

receptik na matlanec:
200g masla,150g mouc. cukr, 2 vejce, 1 vanick. tvaroh, citr. kura, 1 lzice rumu,, 450g hl. mouky, 1 prdopec, rozinky. Na potreni: 1 vejce, lzice mleka a posypat mandlemi.
Maslo+cukr - vyslehat penu, pridat vejce a van. cukr. Pak pridat tvarho, citr. kuru a rum. Dale zapracovat mouku s prdopecem a rozinkami. Testo vytvarovat do koule a lehce pritlacit na plech (vylozit pec. papirem) a nozem na povrchu naznacit krizek, potrit vejcem s mlekem, posypat mandlemi.
12. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •přeji příjemný kulturní zážitek a dobrou noc bez Domči.
tak aspoň,že někdo dorazí.

Trep.:Elíje holka šikulka.

Zítra čekáme návštěvu, naše kamrády, co má Luba z vejšky, trávíme s nimi i ty Silvestry a tak.Bude nás celkem6.Večer jdeme na taneček do Koliby :slight_smile: .
Dáda je babí a dědy v JC, vrátí se mi,až v pondělí,kdy sem naši pojedou na pohřeb.
12. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Jeeeeeeeeee Luci zavidim muzikal.Jeste jsem na zadnem nebyla a zrovna Deti raje bych teda chtela videt moc.Mam rada muziku od Davida :slight_smile: :slight_smile: Tak koukej hned napsat zazitek jak bylo a jak jste si uzili noc bez Domci-klidek vid? :grinning: :grinning: :grinning:
S mamkou nebud smutna i ji je to 100% lito :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Srazik u nas snad klapne-dam vedet ale bowling taky hrat asi nebudu :wink: :wink: :wink:
Evi-pry matlanec :grinning: :grinning: -ale co nejdriv ho vyzkousim :wink: :slight_smile:
13. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a My dnes po O jedeme jeste lyzovat tak se docela tesim.Jedeme do Vitkovic a snad stihnem i vecerni lyzovani :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ondrasek zustava u Jolany a my budeme brazdit sjezdovky-ja Tomba ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj, dnes a příští týden se tu neobjevím, jedeme na hory, tak se mějte moc fajn a užijte si srázek, pak se ozvu
13. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek