• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj,
co mi včera udělal manžel: Ondra usnul chvilku po 7, ale před 8 byl vzhůru a že jako spát nee. TAk jsem ho vzala do obýváku, hrál si a v 10 se mi ho podařilo znovu uspat. Asi v půl 11 jsem se šla sprchovat - jediná doba, kdy fakt vypnu a relaxuju, takže jsem tam byla asi 20 minut. Přijdu do obýváku, mm kouká na telku, chůvička svítí a je ticho. Pohoda, tak jsem si sedla ještě k PC. V jednu chvíli se ozvalo fňukání, ale hned skončilo. To Ondra občas takhle fňukne při otáčení na bříško. Mm udělal pš, pš. V půl 12 jsem si došla na záchod, vypla chůvičku, vzala mobil a šla spát. Přijdu do ložnice, jdu k postýlce vypnout chůvičku a ... Ondra nikde. Hledala jsem ho pod peřinkou, pod postýlkou (i když, jak by se asi dostal ven???), v mojí posteli (že bych byla tak blbá a Ondru dala do velký postele?), pod mojí a i manželovou peřinou ... a Ondra nikde. TAk to jdu říct mm a ten, no vždyť Ondra spí celou dobu tady. Já myslela, že ho zabiju. Prý, když jsem byla ve sprše, tak O. brečel, tak si ho vzal do obýváku, uspal ho na gauči. Jak mm ležel, tak Ondra za ním nebyl vidět. Protože běžely chůvičky, tak jsem myslela, že je normálně v postýlce. A když jsem šla spát, tak mi neřekl, že Ondra není v ložnici. A divil se, že jsem v šoku, že nám zmizelo dítě.
13. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak jako muzikál byl suprovej. celou dobu se mi chtělo jen zpívat a zpívat.. no dobrý tah udělat to z písniček co snad znají všichni. když spustili poupata a tančili tak jako spartakiádě, tak jsem se řehtala na celé kolo.. ale... víte co jsem si uvědomila? jak jsem stará :sweat_smile: ono to začínalo, jak tam 18letí tančí na ty hity, zamilovávají se atd.. a já si uvědomila, že je to táák dávno, kdy jsem na písničku Každej mi tě lásko závidí byla zamilovaná do Radka. na Zůstaň a neodcházej jsem oplakávala rozchod s Alešem.. atd.. :slight_smile: :slight_smile:

zase jsem se nažhavila a chci na další muzikál. byla jsem po roce.. no máma chce na Barona Prášila. jen je to zní horší.. koupím lístky a nakonec pojedu s Vandou :grinning: :grinning:

Evi moc jsem se zasmála :o)) halvně jak jsi ho hledala pod peřinkou i postýlkou :grinning: :grinning:

tak kam teda jdeme když bowling nikdo nechce? co je v Hradišti třeba nebo vaří v galaxii dobře? zatím to vypadá na čtyřku, co?
13. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teď už se tomu taky směju, ale dost mi to hlodalo v hlavě, kam to dítě mohlo zmizet... Našim se takhle ztratila ségra, nakonec byla skutálená pod gaučem, ale hledali jí po celém bytě, po chodbách na balkóně... A já se v roce uměla dostat z postýlky, aniž bych spadla ... Takže hledání pod postýlkou není zcela od věci :wink:
13. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:

Holky, nemate nejaky tip na cisteni zehlicky (zehlici plochy)? Vim, ze existuji takove tycinky, ale radeji bych neco, co uz mate ozkouseneho, at zbytecne nevyhazuju penizky :wink:
14. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já taky uměla z postýlky.. i bráchové od Toma a tak. třeba to Ondra taky v roce dokáže :wink: náš Domi zatím nic :grinning: :grinning:

to je hnus venku, co? no já už dělala velikonoční výzdobu a nakreslila si velké sluníčka na okno, tak aspon ty mi tady svítí :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dívky :slight_smile:

evi - na žehličku žádnej fígl nemám, tak nemohu poradit...Co včera v Obi, vykoupila jsi jim tam doufám všechnu květenu? :grinning: :grinning:

evi - dobrá story :grinning: , hlavně že byl Ondra nalezen :slight_smile:

lucko - jak stará? mladá jsi!!! to jen ty písničky jsou starý...Jé, ty si pamatuješ co u jaké písničky? Tak mě se tohle v mozku jaksi neuložilo, jen si vzpomínám že u takového oplodňovacího ploužáku co hrála Metallica jsme s kamarádkou buleli jako jako želvy, páč s ní nechtěl chodit její idol :grinning: :grinning:

tak na tu véču mě to je fakt fuk kam půjdeme, jen aby jsme se do té středy dohodli a nešli jsme každá jinam :grinning: Nechala bych tu Gallaxii třeba, už jsem tam párkrát jedla a mě tam chutnalo :slight_smile: Jinak je v Bakově na náměstí pizerka a tam mají taky dobré papu...Tak uvidíme :slight_smile:

Taky vás teď budu asi trochu zanedbávat, příští týden mám každý den nějaké lítání /zubařka, kadeřnice, s Pepou na kontrolu, školu atd.../ a taky jsem se dnes pustila do psaní absolventské práce, páč jsem si jako všimla kolikátého je a do 16. května musí být práce hotová, svázaná a odevzdaná a to je skoro za chvíli... Musím se pochválit, už mám titulní stranu a úvod :grinning: :grinning: :grinning: ale to asi nebude stačit, že? :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj při neděli!!

evinka:taky jsem sem se pobavila!

Lucka: jj,tak to si také člověk uvědomí,jak ten čas letí.
Dáda nám zatím z postýlky neutekl.

Trep.:jednou jsem četla a zkusila, vyčistit plochu kartáčkem a zubní pastou. A OK.

Jinak víkend se vyvedl, návštěva byla super, taneček v Kolibě také.Šli jsme spátve4:15!
Návštěva odjela ve12:30,tak jsme se ještě natáhli a jdu to tu pofackovat.Pakod18h jdu si mrsknout tělem!
A hurá, zítra mi přijede Dáda!!!!!
14. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evinko, nasypej na papír normálka kuchyňskou sůl a rozpálenou žehličkou po ní normálka jezdi, dokud nebude čistá. Jen trošinkumusíš přitlkačil a neboj, nepoškrábe se o tu sůl.
14. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, moc dekuju za radu - zehlicka uz je zase jako nova a stalo to opravdu jen par haliru, takze doporucuji :wink:
14. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda • + siwama •tak to také zkusím!!!!!!!!!!!!díky!!!!!!!!
14. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka:nesmutní,příští víkend má už být teplo!
Tvé sluníčko přivolá jaro :grinning:
14. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám třeba takový flek (asi 2roky), na který sůl nepomáhá :angry: :angry: takže jsem tu radu tady ani nepsala :sweat_smile: neznáte teda ještě něco víc učinného?? :grinning: :grinning: když už to tady probíráte

Věruš a tu středu si časík uděláš? jako odreagování?to jsi hodná :dizzy_face: :dizzy_face: Jen si teda uvědomuji, že jdeme zatím ve třech. mám zavolat do galaxie?? Mě teda přišlo že když ses ptala v pátek ráno, že to tady nikdo nepotvrdil, kromě tebe :o) mě a s Klouz si ted píšu na skype :wink:
14. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
v autě máme ještě 3místa :wink: :wink:
14. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
čekám, jestli tu napíše někdo zprávu od Musilky. Myslím na ní i na miminko.
15. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde dneska všechny jste? My byli na očkování, tak tvrdneme doma.
15. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky

Lucko, asi budeme jen my tři a možná danča a aní...ale tam to není jisté, tak nevím...
ani jsem to nikde nerezervovala, páč pro tři lidi to snad ani nemá cenu, to se vždycky někkam nacpeme.. :wink:

no jo, copak Musilka?? jsem na to zapomněla :confused: Moc jí držím palce, ať má všechno za sebou a v pohodě....a snad se někomu ozve :slight_smile:

evi, co očkovando, v pohodě?
15. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, v poho, fňuknul si, ale za chvilku už o ničem nevěděl a chtěl jim z ordinace sebrat plyšového Mikymause :slight_smile:. Minule byl ufňujený až k večeru, tak uvidíme.
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudie:mě to nedalo a po domluvě s Lucií jsem do Galaxie zavolala a chtěla rezervovat 5 míst/3 + Anička, Dana/.Obsluha na druhé straně mě upozornila,že právě ve středu mají zabijačkové hody,ale,že i v tomto případě nám mohou nabídnout 4 minutky a šopský, kuřecí salát.Tak jsem mu řekla, že případně zítra cinknu.
Tak co vy na to??? :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak ja potvrzuju ucast :wink: Tatka mi to povolil tak jsem rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takze plati streda v 19hod v Galaxii jo? :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
To budu mit fofr z Klubicka :slight_smile: :wink: :wink:
15. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my dnes dopo měli kulíška a odpo náhradku z plavča a mezitím jsme měli Kačku na hlídání - spala tady, takže i předd školou i po škole...

mě teda zabijáčkové hody nevadí. třeba dostanu chut.. :o) ale šopák zní mooc dobře. hmhmhmh :grinning: takže hlasuji že my je to jedno :sweat_smile:

něco z diskuze od Musilky: Jinak teda holky nevim co se deje s Market!!! Ale od jedne holciny vim jedinou zpravu!!! Psala ji dnes 10x a ona ji napsala, ze ted nemuze, ze se ozve zitra!!! Tak nevim co se deje!! Snad je vse v poradku!!
15. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky :slight_smile:
Tedaaaaaa, to si ve stredu date do nosu - uplne vidim, jak budete odjizdet s umastenyma bradama :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - klidně tu Galaxii, mě to neva...Já zabíjačku sice nejím, ale myslím, že si vyberu něco z těch 4 minutek nebo salátek...
15. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak OK,zítra tam volám!!!!!!!!! :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, hodná holka :slight_smile:

jo a Luci, dík za špionáž o Musilce.....snad je u ní vše OK :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den!

jak jste se vyhajánkovali? u nás klasika a budíček v 6.00, jsem si už sand zvykla či co a ani mi to neva....mám alespoň delší den :wink:

dneska se jedu nechat ostříhat, aby jsem se vám zítra na večeři líbila :grinning:

lucko, jsem si vzpomněla na akci BOTY....už uplynulo 14 dní a něco se řeší nebo jak to vypadá?
16. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
U nnás byl budíček v5:45!

Claudie:nebyla jsi u holiče i v prosinci před Klokočkou?

My máme od10:20náhradku na plavču.
16. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - jejej, tak to už si nevzpomínám, ale je to možný.... Prostě jinak bych asi mezi vás krásná děvčata ani nemohla :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • :grinning:
16. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
nene. před Klokočkou jsem byla já, Věruš byla o den později u kadeřnice, aby jela krásná do prahy, kde nakonec nejela :sweat_smile: .tak :sweat_smile: že ted budu vypadat nejhůr. bblec jsem si kadeřnici neobjednala :grinning: :grinning:

my tady máme babičku.. tak je to super. stíhám doktory a tááák.
16. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem dnes byla na očkování na klíštata. a už vím, jak se cítí děti po očko.. nemám teploty to ne, ale necítím ruku :grinning: nebo naopak až mooooc.

a boty??? no šla jsem tam včera před Kulíškem. pán opět hledal. vzala jsem mu i druhou botu, at ví co má teda hledat. nebavil mě pán. byla jsem hnusná a paní po mě se mě začala vyptávat co a jak. tak ji říkám co se stalo a jak to asi budeme řešit a ona - jsem z advokátní poradny a na vše co říkáte máte právo :o))). no ale pán mě teda přemluvil, at mu dám ještě 14dní. tak jsem blbec dala. já jsem tááák hloupá. nebo hodná? spíš měkká. bych se sebou měla něco dělat :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek