• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
tak Musil o sobě dává právě vědět - rodí a spontánně... ufff. od včera o sobě mlčela a to ji slibovali včera císař. ufufu.. tak za chvíli tady budeme mít zprávičku :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to na Musilku myslím. Už jsem měla strach, co se děje.
16. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Troška špionáže z Musilčiny diskuse:
Musilka ve 14:40 porodila Sofinku - 3550g a 50cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, tak gratulujeme :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, to je krásná zprávička...

oooobbbbbrrrrr gratulace k mimískovi!!!!! Musilka je maminka, jůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, už je tady ta super zprávička! :grinning: samo od nás taky velikáááánskáááá gratulka a ať se oběma jen a jen daří!!!!
16. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take moc gratulujeme k Sofince, at se ma cile k svetu a dela rodicum jen samou radost :wink:
16. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodince Musilových obrrrrrrrrrr gratulace :slight_smile: !!!!!!!!!

Musilce vše nejlepší k narozeninám!!!.Sofinku má nejlepší dárek k narozeninám a mrňousek je ve znamení ryb, to si také přála.
Před dvěma roky,když jsem čekala Dádu,měla jsem termín 18.3.,tak jsme se o tom dost bavily. :wink:
16. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, celé odpo pryč a dozvím se to jako poslední :o)))

Musilko, moc gratulujeme. tvůj nej dáreček už je na světě. holky to je tááák krásné, že se Musilka taky dočkala.
16. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka Vás zdraví a moc děkuje, i za přání k narozeninám.Až bude více času,ozve se!Psala mi SMS :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ahoj-zdravim v rychlosti a ooooooooooooooooobr gratulace Marketce k Sofince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Miry ukazkove a porod snad super a hlavne prirozeny tak parada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Juinak se tesim na zitrek,doufam ze se mnou pocitate :slight_smile: :wink: :wink:
16. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •jj,počítáme,místa jsou zamluvená.
16. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
17. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek nazdárek zdraví vás jadrani.. no a jdeme plavat. tak at víte že na vás myslíme :o))))
17. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
hlasi se marudci :frowning2: Eli ma zanet hrtanu a prudusek, takze dostala nejake sirupky a neco na srazeni teploty. Snad bude brzo OK, ted kasle jako "tuberacka" a vzdycky ji u toho vyhrknou slzicky, jak ji to boli :unamused: Jedine pozitivum na tom asi je, ze jsme se vyhnuly ATB. MUDr.a ji udelala vysetreni (ted nevim, zda se to presne jmenuje CRP) - odber krve z prsticku, to soupla do takove masinky a za 4 minutky vedela, ze to na ATB neni. Fakt jsem cubrnela, co vsechno uz dneska nemaji za masinky.
17. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!!!!!!!!
treperenda • jééé,brzy se uzdravte!
Náš MUDr, tuto chytrou mašinku také má! :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep, tak ať se brzo uzdraví.
Holky pošlete, prosím, Ondráškovi hlas, děkuji: http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=1&p=1609
17. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aohjky,
přejeme taky brzké uzdravení ... Náš mudr to má taky (to bude asi tím, že chodím tam kde Dáda :grinning: ).

Evi zítra se tam zaregistruji...at můžu hlasovat ;o)
17. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak konečně jsem se sem dneska dostala, nejdřív nebyl čas a pak nám blbnuly kabely od PC, tak jsme museli všechno poodpojovat a přepojovat, no vysokou elektrárenskou aby na to člověk měl :grinning:
ale bylo to dobré alespoň k něčemu, páč jsem vysála tu tunu prachu za stolem co tam byla :wink:

elince přejeme rychlé uzdraveníčko! :slight_smile:

tak já nevím jestli náš mudr má tuto vymoženost na krev, ale slyšela jsem o tom, dobrá věc :wink:

večer se těším, i když to vypadá že budeme jen tři ... :frowning2: Aní se nedostaví a Danča účast nepotvrdila...
no neva, si vystačíme co holky? :wink:

jo a málem bych zapomněla! máme první zub, ráno na mě vykoukla z pepinovi tlamičky dvojka vpravo nahoře :slight_smile:

tak jdu něco ještě doma pošmrdlat, aby ti moji chlapci měli na večer vše připraveno a mohli spolu úspěšně válčit, když maminka jde na "pařbu" :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že si to na té večeři užíváte i za nás, co nemůžeme.
Věru, gratuluji k prvnímu zoubku :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, posezení se povedlo, účast byla tak jak jsem říkala, Lucka, Lucka a já.... :slight_smile:
něco jsme pojedli, něco popili, pobrebentili a bylo to...
já jsem udělala radost Pepovi, koupila jsem mu tam dvě jitrnice /měli tam právě zabíjačkové hody/ a hned jak jsem přijela domů, tak jednu vdechnul a pochválil, že byla dobrá, jsem hodná, že? :wink: :sunglasses:
oni to doma taky zvládli kluci šikovní, prý si hráli, pak pepino chvíli poplakával, prý mě asi hledal a pak usnul...

evi - třeba při dalším srázku už se budeš moc "trhnout" a taky se zúčastníš :slight_smile: díky za gratulaci :slight_smile:

tak jdu taky do pelíšku, dobrou noc všem :slight_smile:
17. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, to by se Ondra musel nejdřív trhnout (odstavit) od prsa :grinning:
17. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihihi první na nové verzi - no je na pohled nepřehledná, ale to jsem nechtěla.

Pepínkovi přejeme vše nej k svátku, hlavně hodné rodiče :o) a moooc dárků.. a Pepovi seniorovi přejeme hlavně hodně zdraví
19. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-zdravim v nove verzi :wink:
Moc jsem sem ted nechodila,mame starosti s tim domeckem.Zase nam padl pozemek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
A nejak nebyla nalada,do toho je Ondra porad dost nastydli :frowning2: :frowning2:
19. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a jdou vkladat fotecky hned na diskuzi to je dobry.Hned jsem to zkusila :wink:
Jinak souhlas s Luckou-zatim neprehledne.Ale jde jen asi o zvyk :wink: :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím všechny!

jdu popřát PEPÍNOVI (vlastně oběma broukům od Věrušky) vše nej nej nej! a opožděně gratuluji k zoubku :wink:

jinak super, že se komorní srazík vydařil :wink:

Elince a Ondráškovi přeji brzké uzdravení! a posílám marůdků ozdravnou pusinku....

no, tak já zase běžím! :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím na novém koníkovi a jdu si hodit diskuzi do oblímených, ať jí pořád nemusím hledat :slight_smile: Pepínovi vše nej k svátku, Marůdkům brzké uzdravení
19. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile: :wink:
Tak u nas budicek v pul seste :confused: :sweat_smile:
Dnes mame detske i dospelacke maskarni Tak se s klukama tesime :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Ja jdu za tu baletku a Zdenda za Harapese tak pak hodim fotecku kdyz to sem jde tak krasne :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zkusim najit fotecku s Matyskem a hodim sem.Jestli teda najdu :wink:
Jj,tak ji tam mate-je to autoportret :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Musim ho objednat na tu kosmetiku s tema bedarama :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Chudaka :dizzy_face:
20. bře 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek