• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ty jsi tele mishull :grinning: nepruď já nebyla u holiče už asi tři měsíce a to jsem dřív chodívala po šesti týdnech protože mi strašně rychle roste háro takže furt musim dobarvovat a šmikat konce
25. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mě vlasy vypadávaj, hlavu si nestíhám umejt, nehty vypadaj jak okousaný a občas na vypranym tričku najdu nevypranou mrkvičku, prostě modelka hadr
Petrusam: zdravim osobo
25. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, vy tedy jedete....

NEBYL BY LEPŠÍ NĚJAKÝ SRÁZEK???? taky bych Musil ráda poznala osobně a klidně i dostatní (Evi, Silente.... ) a ke kočárkové flotile nemůžu, bychom prudily a nestíhaly :frowning2:
25. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to já nehty mám to jediný co udržuju chodít na gelovky ale to jdu jednou za měsíc a vůbec se o ně nemusím starat jsou absolutně bezúdržbový :grinning: zrovna dneska jsem měla volno tak jsem byla na doplnění
25. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market-no jasny prosim Te ze to vyjde.Proste musi.Ja jsem taky byla v breznu a v prosinci davaj na sal :sweat_smile: :grinning: :grinning: Byla jsem 18.3.na OPU a 20.3.rano njsem si zavolala v 8hod a kolem 15 hod uz jsem byla oplodnena-proste probehl ET jak po masle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych vás všechny taky ráda poznala. Znám jen Silente ze cvičení a kurzíku.
25. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
kačul: jasně, kdyť plánujem, v březnu před blázincem
25. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi no na mě jich tam čeká 11 takže když to nevyjde budou další KETíky. Nechci si řikat že to vyjde pak by mě to zas srazilo na kolena. Proto chci i fungovat jako normálně žádný sezení s nohama nahoře.
25. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, co se děje???
Celé odpoledne tu nejsem a ještě jsem byla cvičit a je tu nová diskuze MB II.
Taky bych ostatní ráda poznala a s vámi, co už znám, bych se ráda viděla.
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo - aby né v blázinci :grinning: :grinning: :grinning: po dnešku už jsem si říkala, že mám nakročeno minimálně na léky proti záchvatům hysterického řvaní :wink:

ale jak píšu, kočárková flotila pro nás padá, zatím :rolling_eyes:
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kacul jestli chceš něco ti přinesu takových léčiv tam mám habaděj :grinning:
25. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - chvíli stál a stojí opodál, znáš to :grinning: :grinning: :grinning: taky se nestíhám divit :wink:
25. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kačul, tak na ty budu mít nakročeno pokud bude půlnoc a malej bude vzhůru
25. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil - super, tak si piš Neurol..... :grinning: :grinning: :grinning: né, musím to zvládnout, čeká mě "vychovávat" ještě jedno mládě.... tedy doufám, nikdy neříkej hop.....
25. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišul - už jsi Kubíka vzbudila?
25. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kacul to byla jen sranda taky nejsem pro řešit nervy a nevyspání lékama. Ale chápu že to musí bejt na palici to nevyspání. Já jsem strašnej spavec a tohle buzení s dítětem pro mě bude asi šoking :grinning:
25. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil -ahojda, prosím jeden neurol,nebo Deprex!!!

Holky, to nás zamkli, kvůli tomu, že máme mnoho příspěvků? Nechápu, holt jsme moc ukecaný.
nee, nechám ho spát, pak ho jen nakrmim a převlíknu, vanu dnes vynechám
autor
MUsil-ja jsem lezela asi dva dny a pak uz jsem normalne fungovala.Ja jsem i musela kvuli Stepankovi.Asi to nema cenu nejak prehanet,jestli se to ma chytit tak se to chytne.Nam se taky jedno pustilo-ale Ondrasek se drzel zuby nehty :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Jasny ze nemuzes tahat nic tezkeho atd.Ale to te tam pouci co a jak-drzim strasne moc palecky.
My mame jeste 2 mrazacky a jsem porad na vazkach jestli jako jo a nebo ne ale manza nechce.Ted v breznu nam budou volat co s mimisema me je lito to dat nekam na pokus-jsou preci jenom nase-no uvidim treba manzu jeste presvedcim :wink: :wink: :wink:
25. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
admin říkal, že jsme ještě mohli kecat, ale pro jistotu
25. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Asi si jdu oskrabat brambory na zitrek,slibila jsem klukum bramboraky-to jsem si zase pomohla-delam je tak nerada :fearful: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil - neboj, zvykneš si jako všichni :grinning: taky jsem spáč, ale co naděláme.... :wink:

Mišul - tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: abys neměla pak budíček ve tři ráno :confused:

Klouz - Aní založila novou a tamtu admin rovnou zamknul, abychom byly pořád v jedné :wink:
25. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi a co darování ? my jsme se o tom hodně s manžou bavili a i když je to takový strašně divný darovat vlastní embrya ale zase by to někomu pomohlo mít vlastní dítě a i my jsme málem byly v situaci že jsme mohli být odkázaní na darované....
25. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda • že bytřetí???

Jinak cvičení bylo fajn. A Dáda a Kulíšek hlídání od sestřenky taky zvládli. KUlíšek ani neštěkal, tak Dáda krásně spí od 18:30!
Jsme ještě sami, taťka nám přijde až kolem 21:30.
autor
Kliouz za to muzu ja to ja jsem chudery holky nahnala sem-doufam ze se nezlobite. :confused: I kdyz ja si myslim ze je to asi tak nejak jedno :wink: :wink: :wink:
Aní - my budem zítra lovi v Liberci, takže se těším, že si dám nějakou výbornou baštu :grinning:
jé, holky, nedáme si tu ty těhu dohromady, kačul, nanda, Musil a já pokud vyřešik tu žlázu, pak budem moct společně kočíkovat
25. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
to by bylo fajn mišul ! Když už s váma nemůžu teď kočárkovat tak aspoň těhulit! :grinning:

holky jdu spát mám zítra ranní musim vstávat ve 4:15. Mějte se krásně já se ukážu určo o víkendu papá a lucce napíšu služby do IP abysme mohli naplánovat ten srázek papá
25. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišul - tak štítce domluv jo! ať máme s kým drandit :grinning:

Aní - no, se ti nedivím, já bych taky nechtěla pokusy na embryích.... a že by konečně Kačenka?

Klouz - tak to je super, že sis to užila, my jsme dnes taky samy, taťka je na nějaké pařbě
25. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil - papaáááá a drž se, kočko!!!
25. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek