• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Dobre rano preji holky :wink: :slight_smile:
8. bře 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:
8. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli :grinning: ráno nás budilo sluníčko a jelikož jsme ještě usnuli, atk asi schválně uteklo :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
Daní - fotečky jsou luxusní!

holky, tak dneska je mezinárodní den žen tak si to všechny pořádně užijte! :grinning:
8. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Jo jo užívám, dnes vaří Luboš, te´d je v krámě a já jsem dala vařit jen těstoviny!Pak jde Dáda hajat, tak asi zapluju s ním.
8. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kači tak na tom jsem zapoměla :grinning: ale tomáš dnes dobrovolně běžel ráno pro čersrvé rohlíky a udělal mi snídani...teda v 10hod skoro svačinu :grinning:
8. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAní, fotky jsou fakt super :slight_smile:, koukám, že sjte si to pořádně užili.... to je dobře
U nás se holky už maká.... teda venku, zdí se, už máme hotové základy na ten komín a teď dodělávají původní kotelnu (když jsme si ještě mysleli, že budem topit uhlím, tak jsem to nechtěla mít v baráku, tak jsme začali přistavovat "další místnost" se vchodem zvenčí a jaksi jsme se pak narychlo dohodli, že budem topit elektřinou, tak z toho teď bude "kůlna" a jednou třeba kotelna až budeme mít i vršek baráku - to zas z finančních důvodů - elektřinou by jsme to už asi nezvládli platit :slight_smile:)
Já mám uvařeno od včera, tak to jdu ohřát a pak se taky s malým asi natáhnu na chvilku.
Holky, tak si ten dnešní den žen užijte...
8. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

jé, tak to jsem úplně zaspala. že je dnes MDŽ.... budu se muset doma "nanápadně" zmínit :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja jsem se zminila hodne napadne a je mi to prd platny-nedostala jsem ani hudlana :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry:
No a jinak jsme doma z MB z pohotovosti a jeste ze jsem jela-Stepa ma zapal plic na preve strane a oboustranej zanet dutin.Ma je pry uplne ucpany a plny hnisu.Ma ATB Klacid-Ondra to ma na pruudskach tak ma Spiropen-no ja uz jsem na mrtvici teda fakt-je tohlento normalni?
8. bře 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný zbytek neděle. Teda Aničko, to už fakt není možný, chudinky, to je pořád něco. Heleď asi vás vezmu sebou do Polska na ten krásnej horskej vzduch, 50 km dokola není žádná fabrika,vzdoušek nááádhera.
Jinak u nás se dnes pracovalo, mám umyté auto, vše uklizené po řezání dříví a vygruntovaná celá zahrádka.
A dostala jsem takový hlad, že jsem si dala vařit koleno na ovar, už mám hubu pomalu až v hrnci :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak krásné MDŽ !!!!
8. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-ty jsi ale mlsna huba.Tak ale za tu praci si to dneska teda zaslouzis :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ještě aby ne!!!!!!!!!!!!
Chytil mě dneska nějaký elán, ale neboj, nebývá to často. :frowning2:
8. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zato ja padam na hubu-jsem uplne hotova a to uz jak psychicky tak telesne-opravdu toho mam dost :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded:
8. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ti věřím!! Prosím Tě.,kde ti kluci ty nemoce pořád berou, to už fakt není možný. Sakra, ať Tě někam pošlou s obouma na nějaký komlpexni vyšetření, nebo já nevím, ale tohle přece takhle nejde. Za chvilku jim ty ATB ani nebudou zabírat.
8. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak to už je fakt skoro nemožný!!!! Chudáčci kluci, kdy už bude těm nemocím konec?? :frowning2: To si snad vybíráte za celou vesnici, ne? :frowning2: Asi budeš muset opravdu s Dančou jet do toho Polska, když tam je tak krásně...

Daní - no, to jsi stihla hafo práce, pilná jsi jako včelka...Já teda taky dnes nezahálela, ale nějak mi to s tím bříškem nejde tak rychle jako dřív... :sweat_smile: Ale co, práce neuteče, není přece zajíc... :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, Věruš, klídek, jsi v očekávání, máš nárok zahálet. :wink:
No já jsem vlastně taky v očekávání, čekám na důchod :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja proste nevim kam na to chodime a hlavne ze to zajde az tak daleko.uz je toho moc proste :frowning2: :frowning2:
8. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí vás poslat do lázní, at naberete síly všichni tři!!!! vždyt to už přeci není možné :frowning2:

Musil, kdepak jsi????
8. bře 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi by jsme uz neco potrebovali to je fakt-ale musela by tam byt chuva abych si oddachla i od kluku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobrou noc :pensive:
8. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!!!!!!

Anííí, co Tví marůdci?? :wink:
9. bře 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Lucko-no ja bych rekla ze jsou lepsi-uz ani tolik nekaslou a v noci vubec-delam jim teda i cibuli s cukrem a dostavaji ty ATB tak snad to zabira :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, krásné ránko.
9. bře 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady se dneska nevstává ????????????? :confused:
9. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krásnéráno.
Teda Aní, to je hrůza... vás se to fakt drží ... ať jste brzy fit...

Dneska máme plavčo a zítra náhdraďku, takže tento týden máme plavací :slight_smile: V úterý odjíždí manža na služebku a vrací se až ve čtvrtek - teda doufám, už si od něj taky potřebuju odpočinout.... :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak u nas uz se strasi od 5:30 s jednim 1/2 slofickem:slight_smile: ja nevim, kde ten prcek bere energii....:.-D ale kazdopadne v knizkach uvadených 16 hiodin/den nenaspala snad nikdy:slight_smile:)
9. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, u nás se taky nespí, ale snažíme se udržet v postýlce :grinning:
9. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bew, tak to přijedeš na kafčo, viď :wink:
9. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem pořád někoho lákám, a nikomu se k nám nechce. :frowning2: :frowning2:
Aníí, ty jo, ty se mnou držíš basu :slight_smile:
9. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní tak jo :slight_smile:, tak ve čtvrtek??? :grinning: nebo v úterý ráno, ve středu jedu k mamce do Prahy
9. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek