• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky, krásný víkend.
20. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky v novém koníkovi :slight_smile:

mě se docela líbí, ještě jsem to neprostudovala co a jak, ale snad se tu neztratím :slight_smile:

pepíni děkují za přání! :wink:
20. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktuálí foto mojí vnučky Nellinky, no aktuální, prý focené den po pohřbu.
Jiřík už tak Nellku nezažil :frowning2:
20. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek v nove staji :grinning:
Dodatecne vse nej Pepinum :wink:
To vkladani fotecek je urco prima a dalsi vychytavky si musim teprve vychytat :grinning:
Dekujeme za ozdravnou pusinku. Uz je nam o dost lepe, hlavne uz nemame treti den teplotku, takze muzeme vesele chodit ven. Sice se vyhybame detskemu kolektivu, ale jinak je to OK. Akorat priste, az budeme nemocni, tak nevim nevim......budeme muset zazadat o meducinku v jine, nez sirupove forme, protoze z tech vsech sirupu uz se Eli protaci panenky a jak me vidi s tou strikaci tubickou, tak zdrha :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - Nellinka je moc hezká :slight_smile:

evi - díky :slight_smile: to se Elince nedivím, že už zdrhá před tou stříkajdou :grinning: :grinning: raději ať žádné příště není a ty jí nebudeš muset honit po celém bytě :grinning:

dneska jsem opět zá-školák, byla jsem včera a jedu ještě zítra, tak jsem si mušela přece udělat jeden den volna, ne?
zítra máme jen dopoledne, tak to půjde.... doufám, že alespoň bude odpo hezky, včera bylo taky, dneska nič moč, ale i přes to jsme udělali na zahradě dost práce a už máme vyseté ředkvičky ve skleníku, jůůů se na ně tak těším, ty já tuze rád :grinning:

chtěla jsem určitě ještě něco napísánkovat, ale páč jsem hlava děravá, tak už nevím co...

jo a co Musil, nevíte někdo jestli jsou už se Sofinkou doma?
20. bře 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-spravne jen odpocivej a radsi sazej redkvicky :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Ted mi psala kamoska na Prosincovou diskuzi ze Maty vypada jako 20 lety-ani mi to neprijde.Ale ja ho vidim kazdy den.A je fakt ze ma neco za sebou tak se to na nem treba podepsalo :confused: :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sjme szpátky z hor, v albu mám fotky, bohužel to byl smutný návrat, manželovi včera umřel dědeček :frowning2:
20. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish, přijmi upřimnou soustrast, vím, že ztráta je těžká.
20. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my dnes byli v Praze a tam bylo blaze - jako krásně :o) ale i tady mi pak přišlo, že je pěkně.

a jsem na tom jak Věrka. sakra co jsem to chtěla napsat. ale bylo toho moc. tak tralaalal.

jo vlastně. jedno se mi nevykouřilo... ty muzikály... tak se hraje Carmen, Baron Prášil (ale ten bude plnej, je to novinka), pak ted Láska je láska a Excalibur - ale to jen málo a ostatní jsem viděla :sweat_smile: no a třeba ta Carmen se hraje v dubnu každou sobotu od 19hod: http://www.hdk.cz/program/2010/04 což by byl asi super den i čas. tak Věruš, kdy nejdeš do školy? at tady můžeme začít dávat data?
20. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj holky :slight_smile:
Mish-uprimnou soustrast :frowning2: :fearful:
Luci tady se chysta jed na maskarni? :confused: :confused: :confused: Ja jsem jeste na zadnem nebyla :confused: :sweat_smile:
Vkladam fotecky at se podivate jak jsme vypadali vcera na maskarnim :wink:
21. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ne jed ale jet :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aby si nekdo nemyslel ze je tam chci jet otravit na muzikal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Misch, upřímnou soustrast.
Dani, Nelinka je krásná
Podle mě Musilka je ještě v porodnici. V Turnově pouští nejdřív 5. den po porodu. a to měla včera.
My jsme včera vyrazili na výlet. Vzali jsem Ondru poprvé vlakem. Moc se mu to líbilo. Jeli jsme pod Bezděz, jezdíme tam hodně na čundry. Počasí nám moc nepřálo, lehce poprchalo a udělalo se hezky až chvíli před cestou zpátky. Ale trošku jsme se prošli, navštívili jsme oblíbený kiosek, pokecali tam. Tak to bylo fajn. Ještě dodám fotky, musím je napřed stáhnout do PC
21. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, moc vám to slušelo :slight_smile: :grinning:
21. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty slíbené fotky. Udělala jsem si nové album: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evinka/album/ondra-2010/5105413/
21. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohodove nedelni poledne :wink:
Miso, drzte se :frowning2:
Evi, Ondra je jasnej "tremper" - s tim satkem mu to moc slusi :wink: Tak ted jeste zacit trenovat na kytaru, at muze zacit lamat slecnam srdce u taboraku :grinning:
Ani, super...bych foto poslala Harapesovi, zda nahodou nepotrebuje zaskok a novou posilu do sboru. Dobrej odvaz, mas muj obdiv :wink: :grinning:
Nas dnes ceka oslava Pepiku u tchanovcu, tak jsem si dopoledne trosku hrala a myslim, ze se docela zadarilo, tak prikladam fotecku na omrknuti :wink:
21. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj dekuji moc :wink:
Ale jako dortik je kraaaaaaaasnej povedl se Ti moc :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli přeji.. teda jako ráno jsem vám chtěla napsat, že jaro je tady, už v 7:30 jsem měla udělaný generální uklid balkonu a chtěla tam věšet prádlo..hm tak pak skončilo v sušárně :o))) svině počasí :sweat_smile:

Aní teda vy jste fakt odvaz :o) nebyli jste nejlepší pár??? :o)))

Muzikál - náčelník je Věruš, já jsem asistentka :o) takže dotazy na ní :o) já jen plním co navrhne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Trep dortík vypadá dobře.. honí mě mlsná.. na cokoliv :grinning:
21. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-ne,ne bylo tam hodne kvalitnich kostymu :wink: :slight_smile:
Napr.-Farar Otik a Cecilka,Otik a pan Pavek z Vesnicko ma strediskova atd..... :grinning: :grinning: :grinning:
Pred chvilkou odjela rodina z Petkov-Maty ma narozeniny.Sice az v patek ale to zase zabijime tak se slavilo uz ted :wink: Dostal od nas kolo ale jako fajnovy :wink: A od tety Majky a strejdy Petra cinky-vse si moc pral tak je stastnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Od babicky a dedy bombosku a 200kc tak to hned hodil do kasicky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Za chvilku jeste prijdou Stejskalovi-to jsou kamaradi a taky mu budou prat :slight_smile: :wink:
Pak hodim fotecky oslavence a dortiku :slight_smile: :wink:
21. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak pocasi me taky vypeklo,taky jsem pocitala ze povesim pradlo ven a ono prd :frowning2: :confounded: Jak pises Luci svina jedna :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď psala Musilka na FB, že je dneska propustili a že se doma sžívají :slight_smile:
21. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dortik slavil uspech. Je to fakt jednoduchy a ted mam zase dobrou inovaci, misto chlebicku (casove mi to neprislo o moc delsi).
Lucko, tak kdyz si pospisis, tak mozna u tchanovcu jeste kousek dortiku bude :wink: :slight_smile:
Vecne destove prehanky jsou otravny, ale jako to teplicko venku....hmmmm. Zitra jdu do cistirny s kabatem, tak doufam, ze nebudu druhy den litovat :grinning:
21. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak uz jsem si celkem "porechtala" s novym Konem a jsem moc spokojena - myslim, ze to byla zmena k lepsimu ve vsech smerech.
21. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep, taky se mi teď kůň líbí. Je to jen o zvyk. Obzvlášť je super fotoblog a oblíbená témata a oblíbené fotoblogy
21. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nestačím se divit,nová verze, to jde vážně jen o zvyk, musím to tu pořádně prošmejdit!

Míša: upřímnou soustrast.

Trep. - ty jsi ale hračička! :slight_smile:

evinka:díky za zprávy id Musilky.
Hlavně,že jste si výletík užili.

Claudie:tak co nám vybereš!
Dodatečně vše nejlepší Tvým klukům k svátku.
21. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer vespolek! :slight_smile:

evi - dortík vypadá moc pěkně, trošku jsem si u té fotky zaslintala :grinning: jsi šikula :wink:

aní - no to kam se hrabou primabaleríny na tebe...Nejen že jsi skvělá lyžařka, ale ještě baletíš, no já žasnu :grinning: :grinning: Pojali jste to super :wink:

lucko - tak já nevím, co třeba ta Carmen? to se hraje v Ta Fantastice? školu mám někde koncem dubna, teď z hlavy přesně nevím kolikátého, ale hoď nějaké termíny a něco vykoukáme... :slight_smile:
Lucka by jela taky a Aní ty máš taky zájem? a kdo ještě by s náma vyrazil do velkoměsta za kulturou?
21. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - zapomněla jsem, sekne Vám to!!!
21. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké pindělí :slight_smile:

venku krásně svítí sluníčko bluníčko, hned mám skvělou náladu :wink:

naše mláďátko jako pořád nic nic a od středy už máme na světě tři zuby! :wink: a další jsou v dohlednu... No ale ty "úžasný" noci, fakt prima :unamused: Dneska fňukal od půl jedný do třech, už jsem ho chtěla předat tatíkovi do obýváku ať z toho taky něco má, ale pak už mladík konečně usnul.... :slight_smile:

tak snad jste se vyspali lépe než já :wink:
22. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám všem krásný sluníčkový den!

Noc byla dobrá,ale vstávando v6h.
Na10h razíme do nemocnice jdu zase na Audio vyšetření.

Jo a taky se musím pochlubit v JC jsem Dádovi koupila botičky, 669Kč.
22. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
Venku je opravdu uzasne a mame se pry tesit na slunecne pondeli. My jsme s Eli uz zvladly Lidl a diky nasemu brzkemu vyjezdu mam zajisteny "rezervacni" system primo od souseda (ze kdyz bude neco v letaku a nam se tam po ranu nebude chtit a nebo nebudeme moct, tak mam vyjet o dve patra vys a domluvit se s nim :grinning: )
Eli uz je OK a tak se ted vychystame k detske kozni. Eli ma nejake pupinky na julince a tak se chci ujistit, zda jde o potnicky a nebo jestli neco "nevyhrala" v bazene. Takze vsem, kdo dnes miri k MUDr.um, dobre porizeni :wink:
22. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - jaké botičky jsi pokoupila?

evi - jste teda akční takhle po ránu! já tu dřepím ještě v pyžamu a prcek si hraje, tak čekám až ho to omrzí a oblékneme se a pošupajdíme taky do krámu...

přeju, ať u mudrů dopadnete všichni OK :wink:
22. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek