• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Dobré ráno, venku je úžasně :slight_smile: Za chvíli vyrazíme na procházku a pak zkusím najít houpačku a Ondru pohoupat, co tomu bude říkat :slight_smile: A taky dám vyprat zimní věci, to to bude schnout.
22. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko. Pro mě tedy ano.
Včera večer jsem se dozvěděla, že budu podruhé babičkou!!!!!!!
22. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Dani-supeer gratulace :slight_smile: Kdo je tehulka?Doufam ze ne Danca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Evi-jj taky jsem prala uz zimni.Dnes mam opet 4 pracky a uz susim venku.Je krasne :slight_smile: :wink: :wink:
22. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Ani, právě že Danča. Ale mají co chtěli.
A já se těším, jen budem řešit školu, odklad atd.
Jinak bydlet mají kde Péťa má práci, tak to je na nich.
22. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak u MUDr. jsme dopadly tak, ze to neni opruzenin. charakteru, pry to nejsou ani nejake Molousky (to jsem slysela prvne :sweat_smile: ) je to neco kvasinkoveho charakteru, takze jsme dostaly masticku, hypermangan a za 10 dni na kontrolu. Mno a zadny bazen :frowning2: (tedy ted tech 10 dni), takze kostym na maskarni zustane nepouzit - chjo :frowning2:

Dani, takze budes mit druhe vnoucatku (jestli chapu dobre)? Mno tak to gratuluju, ackoliv v 16-ti je to trosku brzo. Nicmene urcitym vecem neporucis :frowning2:
22. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, tak gratuluju. S takhle báječnou babičkou to určitě zvládnou :slight_smile:
22. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-tak Ty vole to je teda narez :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja myslela ze neco bere :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to se neda nic delat-hlavne at jsou v poradku. :slight_smile: :wink:
22. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw:gratuluji!
To je super!nejlepší náplast na bolest!

Claudie:přesně tyto botky máme!
http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/celorocni-boty/essi-1003-tinte.htm
22. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Aní, brala, ale asi se stal úraz, nebo vysadila záměrně. Hlavně ať vše dobře dopadne. Byla dnes u Sochůrka, tak je objednaná na pátek.
Holky díky
Jestli to prý bude kluk, bude to Jiřík
22. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
teda Daní moc gratuluji. a kterej tt a atd?? chci podrobnosti :o))) a Daní je nadšená? ty jo..

Dáda má stejné boty jako Domi a my je měli dřív. jak to že jste nebrali červené??? :o)))

Trep nechtěla nic prozradit. ale v čekárně jsme je přepadli my :o))) šok jak blázen. obě. protože já to ráno nečetla že tam jde :o) takže jsem se musela pak smát. já totiž chtěla k nechánovi ale tam byla fronta tak jsem to rovnou vzala tam. ještě že má ordinaci vedle.

Věruš.. vy zubejdové :o) no a co ten muzikál? vyhlaš to tady. je to tvá akce. mé auto :o) a já vše zajistím ;o)

jinak u nás v rodině už je jaro. poprév jsme vytáhli tříkolku :o) Babetku jsem ted ostříhala. chudák. jeal ajsem jak blázen. za 20min byla hotová. ze začátku to vůbec nešlo, jak měla dlouhé ty chlupy.. jsem si jako mysleela. pak jsem zjistila, že ho držím v pravé ruce.. no apak už to šlo lépe :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr:jo a to jsme ty vaše botky ani neviděli.
červený model neměli!
22. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, nevím, dozvíme se víc až v pátek
22. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama:tak nám v pátek dej čerstvé info!
:slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, ja jsem ctila "lekarske cekarenske soukromi" :grinning: :grinning: :grinning: a tak jsem to nechala na Tobe :wink:
Jinak cekarnicka u kozni Tomsove (ted doufam, ze jsem ji neprejmenovala) je tak strasne pidi-mini, ze si to v zime ani nedovedu predstavit....to mohou nektere maminky s kocarky i cekat venku :confounded:
22. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak ja to zase nenapsala :frowning2: Ja se hlasim take na kulturni zajezd :grinning: Tedy, jestli bude u nekoho flicek, pac na rovinu a bez muceni se priznavam, ze do Praglu se mi autem (jako ridicce) moc nechce. Jsem presne takovy ridic, ktery, kdyz jede do Prahy, tak necha auto na Cernaku a pak uz spoleha na MHD.
22. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep když ti nebude vadit Berta :grinning: . tak já se Prahy nebojím (nečekám, že mi tatínek půjčí Audinku). v sobotu jsem si zase pojezdila. kunratice, florenc, palmovka :o)(ale to v Audince) a teda když se začnu bát, tak budu mít navigaci..no neuražte se, ale nepočítám vás :o)) ale tu opravdovou :grinning:
jinak když jede plné auto tak se nevyplatí nechat auto na černáku a jet MHD. jak časově - hlavně večer zpět, tak cenově.

no a když nás bude více než na jedno auto, tak holt někdo pojede v závěsu za mnou :wink:
22. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co teda ta Carmen? nebo zkusíme toho Barona? ten bude asi lepší, ale více obsazený :sweat_smile: tak hlasujte...
22. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - botky do robotky jsou pěkné :slight_smile: škoda, že neměli v červeném, to by jsi neváhala, že? :wink:

lucko - no já pak mrknu kdy mám v dubnu tu školu a jinak ostatní víkendy jsou k dispozici....Jé, ty vezmeš i auto? To já klidně taky můžu, jen by jsme se u mě trochu asi mačkali, když mám to prcekauto :grinning: Ale kdyby něco, tak můžu vzít tchýnino nebo pepinovo, to se ještě domluvíme....Jsi hodná, že to zařídíš :slight_smile:

evi - místečko je volné myslím....Zatím jsme hlášené tři, takže se určitě vejdeš :slight_smile: a kdyby jsme se nějak moc rozmnožili, tak se vezmou auta dvě, no problemo! jo a neboj, já taky do Prahy jako do centra nejezdím, nechávám auto na čerňáku a šup na metro....myslím, že to tak dělá většina nás ženskejch :slight_smile: :wink:

daní - tak to je super zpráva, posílám velikou gratulaci a Danielce přeju ať to všechno bez problémů zvládne a budoucímu tatíkovi hodně trpělivosti :slight_smile: :wink:

holky, kdyby jste měli někdo doma přebytečné noviny, tak prosím poslat k nám....Mládě jaksi nechtělo jíst oběd, ale za to si pošmakovalo na kusu novinách....než jsem včas zakročila, tak jeden článek /určitě něco supr zajímavýho/ skončilo u pepína v bříšku :grinning:
22. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak celulozy se Pepinkovi zachtelo :grinning: Ty mu tak vyvaris a on se pak nenarocne pusti do novin....bacha na to, zacina to novinama a konci dirama v nabitku (neni on tak trosku Pepik - cervik - cervotoc :grinning: ?) Ja uz myslela, ze se z nudy :grinning: pustis do vyroby pletene kolebky, pro druhe mimco, z novinoveho papiru (ted to bylo v Chalupa je hra) :wink: A zase tato strava je levna, jen kdyz Te budeme zasobovat z Bolky, tak takove mnozstvi letaku, ktere se otoci v nasich schrankach.....to si Pepca posmakne :grinning:
22. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, ty můžeš používat Pepiho auto? u nás se nesmí, používám ho, ale.... klidnější jsem teda ve svém :sweat_smile: já se vždy bojím, že chybu udělá někdo jinej, ne já... a bude to v ..... ale jinak když by se brala Berta, tak je to 5míst, pak to tvé bude stačit ;o) myslím, že víc jak 8 nás ani není kdo by jel :wink: a do tvého 3 i s tebou se vlezou a mají pohodlí :wink: :wink:

Jo a konečně Věruš něco sbírá :grinning: :grinning: jen ti teda nepomůžu, noviny sbírám pro Kačku do školy. ted dávali a Kačka donesla teda tatínek dovezl 140kg - to je ta nooo Hujer, co??? :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ted jsem vyzehlila horu pradla a mezitim peru uz 4 pracku a mam tam jeste jednu-me z toho picne fakt :frowning2: :rolling_eyes:
Je tak krasne ze asi vyrazime s klukama na kolech :wink:
Na muzikal bych jela pisnete jeste cenu prosim?Abych vedela?Dekuji :wink: :slight_smile: Jeste jsem na zadnem nebyla :slight_smile: :confused: a ani v cirkuse v zivote-jsem ostuda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak my to s autem neresime-mame jen jedno takze mame jasno :wink: :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj Hujer to jsem se pobavila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš a Luci - počkám,co vymyslíte a na ceny.Je fakt,že na Barona prášila bude te´d dooost nábuch.

Věro - copak Pepíno papal, nějaký bulvár,nebo seriozní tisk???
22. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Baron Prášil je taky volný v dubnu o sobotách od 18hod. ceny vstupenek od 199 až do 599Kč. takže klidně se můžeme domluvit, že nemusíme sedět u sebe (což možná nebudeme i tak, protože nemusí být tolik volných u sebe :sweat_smile:, ale já třeba na Draculovi taky seděla sama a nevadilo mi to :sweat_smile: ).. kdo jak bude chtít. (já se přiznám, že vždy sedím na těch nejblíž, ale třeba v hybernii v divadle se dá dívat i zezadu :wink: takže se přizpůsobím).

tak co nejdřív Věruš dej vědět :wink:
22. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dívky, já nemůžu víkend 23. - 25. 4, to mám školu jinak jsem volná jen pro vás :grinning: takže se vyjadřujte ostatní jak se vám to hodí či nehodí....

ani mi neva zda to bude Carmen nebo Prášil, hlavně něco, páč jsem už ukrutně dlouho žádný muzikálek neviděla a až se narodí druhé mímo, tak ukrutně dlouho neuvidím zase :wink:

luci - služební auto pepinovo smím používat a občas si ho vezmu, ale moc nechci a to přesně z těch důvodů jako ty :wink:

evi - hned jdu zkontrolovat všechen nábytek a běda pepinovi jak bude někde nahlodanej :grinning:

lucko - a dostane Kačka-hujer alespoň jako první cenu jízdní kolo? :grinning: :grinning:

aní - kam jste si vyšlápli na kolech? dnes to počasí k tomu úplně svádělo :slight_smile: ty hanbo jedna, ty jsi nebyla v cirkuse? no tak to musíme napravit a naplánovat hned po muzikále nějakou návštěvu tohoto zařízení...

lucko - pepino je slušný chlapec a snědl tisk seriozní, bulvár by mu asi nechutnal :grinning:
22. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kdo chce asi jet, hlaste sobotu kterou můžete. já mohu teda 17.4. týden předtím to nemám jisté - zda nejedu do OV a předtím jsou velikonoce a pak nemůže Věra.. takže sobecky zkouším navrhnout 17.4. a vypadá to takto:
http://www.ticketportal.cz/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=1080119 volné lístky na Barona Prášila. Nejlevnější jsou 299 a je to trošku rozházené :sweat_smile: ale o přstávce bychom se viděly :wink: jen asi je potřeba jednat rychle :grinning:

Carmen: volné asi 106 lístku. nejlevnější za 230Kč na balkonu č.2: http://vstupenky.ticket-art.cz/view.php?pg=sal&titul=3852&sal=1280&auth=cb8f9bed3bc49cb08707646a3c0590d9¨

mám kouknout na květen???

:sweat_smile:
22. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasuju pro duben, v květnu už mám moc akcí a to by mi nemusel muzikál vyjít :wink: klíďo souhlas s datumem 17.4., počkáme ještě co ostatní :wink:

tak bábušky kdo chcete jet šup šup vyjadřujte se, ať to hlavní organizátor Lucka může zaseknout :wink:
22. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš.. hlas sice dobrej, ale pro co hlasuješ???? teda kromě dne :grinning:

já to nechám na vás... tak to mě zabijete... tak Baron Prášil :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baron prášil :wink:
22. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: :wink:
Ja se podridim takze i s datumem i s muzikalem :wink: Na zadnem jsem jeste nebyla tak budu stastna za kazdy ale hodne bych chtela videt Deti raje :slight_smile: :wink: Nekdy......
Jj s cirkusem taky souhlasim-fakt jsem nikdy nebyla :confused: :fearful:
Jo a cena je taky dobra takze beru a pocitejte se mnou. :wink: :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek