• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
čaues beruny :slight_smile:

takže to zatím vypadá, jestli dobře čtu, že účast bude ve složení: 2 x Lucka, Aní, Evi a já a že pojedeme 17 .4. na barona prášila??

Lucko, tak to objednáš?

Včera naše dítě bylo tím novinožroutem a dnes se rozhodlo stát se prskavcem, od rána jen prská a prská a děsně ho to baví :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedoucí kulturního zájezdu: je možné Vám potvrdit účast i s cenou lístku večer, či nejdéle zítra ráno? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak to nase ditatko si vstavalo v sest a ted si vyzadalo spanecek - tak to nejak nechapu, ale kdyz chtela, tak at chrupka :grinning:
Tak ja se omlouvam z muzikaloveho zajezdu. Ja bych radeji na Carmen, ale v pohode - treba vytahnu Misu :grinning:, hlidat bude baci (uz se na to tesi a porad se pta, zda nechceme nekam vyrazit).
A jinak bych si nejradeji nafackovala, protoze jsem od soboty mela nastavene hlidani nahradni lekce v Delfinkovi, vcera to zapomela zrusit (po tom koznim) a dnes rano v 8:30 mi pipla sms-ka, ze jako mame mit nahradu dnes od 13:20. Zrusit to slo, ale jiz bez nahrady, takze tu soptim :frowning2: Bleee, venku je oproti vcerejsu bekane a tak si jdu zalest k Elince :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak na muzikál bych taky jela, ale mám stejný problém jako s večeřema - kojení. TAk snad jednou kojit nebudu a budu si moct vyrazit. Ale manžel už Ondru umí uspat :grinning: Obvykle se vzbudí, když já se rochním ve spše a než vylezu, tak drak zase spí - sice se roztahuje v mojí posteli, pod mojí peřinou, ale spí :grinning:
23. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Dáda dnes vstával v5:38.Už máme za sebou kontrolu v Modré hvězdě, vyprané prádlo a v10h jedeme plavat.
23. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - já myslím, že se dočkáš! Ondrovi tak v osmnácti začne chutnat pivo a už nebude chtít tvoje mlíčko :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem docela ráda, že už kojím jen v noci a že se můžu z baráku občas trhnout :wink: Jak často Ondru kojíš ty? Odstříkané by nebumbal? No jestli je jako ten náš prďola, tak asi ne, ten to taky chce jen z "přírodního obalu" :grinning:

klouz - jste teda zase fofrníci :wink: My měli taky vstávando docela brzy, kolem šesté, ale já byla ještě v devět v pyžamu :grinning: Teď už teda vařím, aby jste si nemysleli, že nedělám vůbec nic :grinning:

evi - to je škoda, že nebudeš účastníkem zájezdu...Tak třeba jindy :slight_smile:

klouz - ty se opovaž říct, že nepojedeš, ty ty ty!!!! :grinning:

kde se toulá vedoucí zájezdu Lucka?
23. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru - Jak často kojím? Jak si řekne - min. 2 x přes den, večer na uspání, 1 - 2 x v noci a k snídani. A pokud má mrzutý den, tak přes den i 6 x , ale často si jenom cucne
23. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím, nemáte některá, co máte podobně staré děti na půjčení na čtvrtek černé kalhoty 92 nebo 98?
23. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky.. já se toulala venku :o) hned po kouzelné školce jsme vyrazili venčit babetku, pak na trhy - to víte, je jaro :o)))

TREP:jak v 8:50 zalést k Eli?? co to je? tak si pospáváte? ale teda s tím zrušením je to na prd :o(. no až tak dokonalej ten systém není. když se maminka odhlásila ráno do 8hod, že ti to přišlo až tak pozdě. kdyby se odlásila dřív, třeba bys to stihla taky odhlásit :o(.

holky lístky ještě jsou, tak budeme čekat na Klouz, ok? a Evi nechceš vidět 2muzikály?? těch není nikdy dost. jako divadla :sweat_smile:, je to novinka. no tááák. Aní kdybych děti ráje neviděla před 14dny tak bych je klidně s vámi viděla znova, ale takhle :o)))

a jinak jsem už předem sobec na Leontýnku, ale pokud bude chtít mé prso, tak bude učená i na odstříkané. fakt se na rok doma neupoutám. se přiznám. mám bujnou představivost, ale tohle je pro mě scifi. mě fakt pomáhá je nechat samotné doma a jít pryč.
23. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dala jsem do alba naší těhulku.
A holky, nemáte některá na prodej kočárek, lacino, abych měla jen tady na balkon a nebo po vsi, aby ho netahali tam a sem. Teď ho ještě nepotřebuji, ale kdyby náhodou.
23. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, nechci být ošklivá, ale podle nových praviel by si měla většina z vás změnit profilové foto, šli i po mě, proto upozorňuji
http://www.modrykonik.cz/nastaveni/jaka-fotka-je-ok/
23. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nová fotka. sakra. něco budu muset vymyslet :o)))

Siw.. já bud akorát tak prodávát ten svůj ale to není na balkon.. ale vzpomínám, že chtěla prodávat Klouz. tak se ji zeptej :wink:
23. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas je poledni siesta (Eli spinka, ja obedvam u PC :grinning: )
Mno teda, Mish, tak takhle daleko jsem jeste ve zkoumani novinek nedosla :frowning2: Ach jo, tak s tim take budu muset neco udelat.
Siw, kocarek (hlubokac) po Eli poputuje k babi do Brezna a tam bude cekat na dalsi vnoucatka (stane se z nech presne takovy premistovak, jaky asi schanis), takze bohuzel.

Ja tedy take prispeju s troskou do mlejna :grinning: Holky, nemate a nebo nevite o nekom, kdo by mel a pujcil rakev na auto (ulozny prostor na strechu) tak na 10 dni o skodovacke dovolene? Prosim, prosim, prosim - klido i za symbolicke "pujcovne" :wink:
23. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma z plavča! Bylo to dnes zajímavé, dělali jsme kotrmelce ve vodě /teda zatím jen my maminky/!

Luciejadr:jéé,tak já jsem teď brzda,ohledně muzikálu.

Siw: kočárek už mám dlouho pryč!
23. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: kdy mají škodováci dovolenou nevím, ale rakev máme, máme teda na octávku, ale to by mělo bejt stejný, ne? domluvim se s MM a dám vědět
23. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso letos to vychazi nejak strasne moc brzo a to od 5. cervence na 3 tydny. Pricemz by mi Misa mel dnes upresnit, kdy bychom +/- vyrazeli. Tak to prober s MM a kdyz by to klaplo, tak budeme mooooc radi.
Nad kalhotama premyslim, ale neznam zadneho jineho klucinu (mimo "koniku") ve veku Kubika. Akorat vim, ze ted nekdy nedavno otevirali bazarek s detskym oblecenim na Starem meste a inzerovali (prislo mi to e-mailem) tam i sluzbu zapujceni spolecenskeho obleceni. Zksuim projet stare mejliky, zda to tam nenajdu.
23. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty myslíš v létě, tak to je v pohodě, asi nikam nepojedem
Jinak kalhoty už nehroť, obleču ho takhle:
+ mi možná ještě stihne dorazit tenhle svetr pro něj
23. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja jsem zapomela reagovat-tak na kolech jsme nikde nakonec nebyli :wink: Kluci jezdili kolem baraku oba dva a ja jsem kecala s holkama :wink: :slight_smile: :slight_smile: Vecer jsem si dala rotoped :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Mish-katata taky nemam.A Ty beres Kubika na pohreb? :confused: :confused: :frowning2: :frowning2:
Evi-My rakev nemame :frowning2:
Luci-to jeeeee skoda ten me hodne laka-mam rada Davida :wink: :slight_smile:
23. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda, na pohřeb přímo ne, to ho bude hlídat teta, ale pak na hostinu
23. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-tak to jo to chapu.Tam uz to bude ok :wink: :slight_smile:
Ale i tak Vam to nezavidim :frowning2: :fearful:
23. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla a nestačím napsat.

Klouz čeká se na tebe ;)

Evi a kam se chystáte? my teda asi budeme do léta kupovat rakev - moc se nám to na dovču líbilo. ale tak u Mishul je to jistější :o)
23. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc zdravím a vůůůůbec nestíhám, tak jsem tak trochu dočetla, ale reagovat jako asi nebudu :confused: taky nás skolila potvora střevní viroza, takže jsme to tu od soboty měli veselé, jen zatím Mídě se drží ťuk ťuk ťuk, tak se jen modlím, aby vydržela. dneska už jsem celkem fční, ale včera jsem fakt umírala.... tak snad už se budu zase moc připojit do diskuze!

Mish - moc na vás myslím! s kalhotama žel nepomůžu :unamused:

Daní - moc gratuluji těhulce i celé rodince. kočárek budu prodávat asi tak až za rok, počítám, že jako sporťák ho ještě využiju (jako hluboký slouží vložná taška), ale lacino by určitě byl :sunglasses:

jinak super, že se chystáte na muzikálek, ať to vyjde! já jsem na tom asi tak jako Evča :grinning:

no a už se nechytám, tak jen že na všechny myslím, obzvlášť ty, co mají nějaký zdravotní problémeček (Domču a Elinku vítám do klubu klientů Tomšíkové a držím palce, ať to je brzo ok)....
no a přeji krásnou dobrou noc!
23. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tetky koníkovky!
Včera večer jsem se sem už nedostala,tak jsem Lucce písla alespoň SMS.
Na muzikál jedu!

Jinak náš synátor dnes vstával v5:20h a to včera nedoposlouchal ani pohádku, jak padnul.
Za hodinku už zase jedeme plavčit.
24. bře 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

lucko - super, že se zúčastníš akce muzikál :slight_smile:

daní - u nás bude možná časem jeden přebytečný kočár, právě takový co používám uvnitř doma na uspání...dala bych ještě vědět...Cenu vidím symbolickou tak za 200 kaček :slight_smile: Až bude čas tak ti ho když tak vyfotím :wink:
na kdy má Danča termínek?

evi - rakev taky nemáme, ale vypadá to že jste se už s mishulí skoro dohodli, takže vyřešeno :wink: Kam se chystáte na dovču? Chorvatsko? Já zas můžu v létě jen závidět, jsem myslela, že letos jako něco už podnikneme a zas budeme rodit :grinning:
24. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
za chvilku vyrážíme do bolky do sekáčích - musím Ondrovi koupit jarní bundičku a pár dalších věcí. A pak si do Obi zajedu pro nějakou kytičku :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky :slight_smile:
Venku je nadherne, byly jsme dopoledne s Misou na piskovisti a to by nebyla nase dracice, aby se neco nestalo, ze? Takze si jumpla z dojezdove drahy skluzavky a kousla se pritom do rtu a hned bylo krve dosti dost :frowning2: Nicmene plac moc dlouho nevydrzel, protoze tam bylo moc veci na zkoumani.
Jo jo, chceme se znamejma frcet do Chorvatska, tak uz pomalu zacinam schanet a zajistovat nejake veci. Mno jo Veru, Ty mas ale zase prekrasnou zahrada s fantastickym vyhledem na Drapky....roztahnes decku a nechas tam pidatka plazit a kutalet a bude take hej :wink:
Jinak vite, co je momentalne u nas nejlepsi zabava - nasedat a vysedat z "golfek" :grinning: Vzdycky si tam sama vleze, snazi se pripoutat, kdyz toho ma dost, tak "stece" pod hrazdickou :grinning:
24. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Klouz tak to je fajn, že jedeš. a mrknete si holky na lístky které asi chcete? at objednám ty správné? nebo spíš za cenu co chcete vy? a dám nás nějak do kupy???

Nám včera Domču srazila holčika na kole. byl 1/2metru od mě, prostě kousek a ona jela rychle...a nabrala ho předním kolem. spadla ona, on taky, naštěstí se nějak dostal tak, že spadl na kolo, vzala ho ještě i šlapkou.. řev šílenej oba. já jsem se tak bála, že mi slzy tekly taky. ale nechápu to. nemá nic. ani škrábanec. pak už jsme chodili jen po trávě. tam kola nejezdila. ale bylo mi z toho ještě večer zle. její maminka z toho taky byla špatná. mě bylo líto, že jsme vyděsili holčičku.

My ještě nevíme kam budeme na dovču. Tomáše chce moře, já česko.. takže listuji katalogama .... ale víme kdy chceme :o) to je hlavní, co??? :grinning:

Jo a termín Danči by mě teda taky zajímal. ale Daní tady nic nepsala, že až v pátek.. tak čekám a čekám na pátek :o)))

jo a pozor, doma jsou objednané křupky. pytel jak blázen :o) 29ks.. takže až vás postupně uvidím, tak donesu. kdo by se chtěl stavit, není problém.

VEČER KOUKNU A CHCI MÍT VYBRANÉ CENY TĚCH LÍSTKŮ :o) AT TO FAKT MŮŽEME OBJEDNAT ;o)
24. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: kolik ti dlužím za křupky?
24. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak máme za sebou náročný den a mě už třetí den tak šíleně bolej záda, že jsem na to všechno zvědavá.... ale je krásně :grinning:

Trep - tak Hrvatsko ju? taky bych si dala říct :wink: a Elince foukáme na bebí....

Luci - Domčovi taky posíláme taky veliké pofoukání! tohle musel být děsný karambol.... apropo, je možné, že jsem Domíka mohla včera vidět v kočáru s blonďátou paní a holčičkou? ta holčička vypadala možná jak Kačenka, ale neměla jsem možnost moc analyzovat, jen jsme se tak mihly.....

Evi - pak písni, zda si někde v sekáči pořídila, taky bych potřebovala někam kouknout :wink:

Věruško - nesmutni, pak si užijete dovču s velkou šťastnou rodinou :sunglasses:
24. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači pořídila. V sekáči naproti nějaký bráně (číslo nevím), ale je to u starého hřbitova mají do konce března všechno po 20,- Kč Tam jsem koupila takovou podzimní bundu a tenkou vestu (vevnitř bavlna, zvenku šusťák). Pak jsem byla v Pomeranči (Palackého u sběrných surovin). Tam jsem koupila za 50,- pletenou vestičku a nakonec jsem zašla do Havlíčkovky do Sluníčka a tam koupila teplou vestu za 169,-, ale je jak nová. Ještě mi pro Ondru chybí větrovka. A pak se musím mrknout na kalhoty - zatím nosí zateplený. A v Kiku v Bondy jsem mu koupila kšiltovku s takovým tím přes krk, aby se nespálil a dva trojúhelníkový šátky - na krk nebo na piráta.
24. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek