• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Holky, me z toho klepne :frowning2: Tak, kdyz uz to vypada, ze budeme zdravoucke, tak NE :frowning2: jsme dnes kolem treti odpoledne namerili 38 po odectu (rano v sest a ani v osm bylo mereni OK). Aaaaaaaa, to je sileny, tak celou zimu relativne preckame ve zdravi a jaro promarodime - neeee :-/
Evi, tak to je slusny ulovek. Ten bazarek je naproti 3. brane (jak je uz nepruchodna), min. utery, kdyz jsem sla od zubaka, tak jsem tak jukla a odnesla si mikcu GAP na piskoviste za 20,- a vidis, to jsem ani nepidila po tom, ze maji vse za 20,-.
Kaci, mno vy si to take pekne vybirate :frowning2: Tak jsem zvedava, kdy se sladime a budou vsechny kocky zdrave, abychom se mohly konecne sejit.
24. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tady se marodí a bourá, jejej.... :frowning2:

lucko - je mi to jedno kam a za kolik ty lístky budou, prostě něco vyber a hotovo :wink:
24. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Eví - týjo, vy jste byli úspěšní nakupující! :slight_smile: no, já jsem na tohle hrozná, nákupy moc nemusím a když konečně vyrazím, málokdy mám štěstí..... díky za inspirace :wink:

Trep - jéje to je mi Elí líto :frowning2: snad se z toho nevyvrbí nic vážného! nejlépe aby to spravil spánek.... teď toho fakt strašně řádí, jarní klasika :angry: snad vám budeme moct už v dohledné době vrátit to kuřátko! tak se držte!!!

no my dneska dost lítali po venku, už i s taťkou, už mu bylo taky líp. Mídě byla po třetí v životě venku v šátku a jak kulila očiska :grinning: jen ten vítr byl nepříjemný, tak doufám, že už konečně chvilku vydržíme zdravé i přes tohle zrádní jarní podnebí.....
24. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
tak zkouíšm ještě psát Aničce, co ona s lístky tak snad mi odpoví.

Kači jojo, včera jsi viděla tetu Janu z OV a Kačenku. já byla na pedikůře :sweat_smile: no a pak se to stalo. jak jsem dorazila za nima. a dnes jsme tam byli taky. Domi se tam prohání na trávě :wink: tátínek dnes došel moc brzo - teda v 16:30 :grinning: ale pro nás je to moo brzo.

Trep teda.. co se Eli děje?? :o(. to je záhada. no někdy si říkám, že nás někdy musí potkat 6nemoc. a tak třeba to je ona :o(.

Evinko super jsi nakoupila. to jsi fakt na to měla asi tu správnou náladu, i jak jsi přejížděla. já jsem neschopná na ty sekáče. ještě že máme babi, která v OV je má vytipované a ví kdy a kam jít. ale někdy se musím podívat i tady do nějakého.

holky chtěla jsem se zeptat. němáte náhodou některá prstové rukavičky, které vaše dítě neobleče příští zimu a zbavili se jich? jako prodali? Domi si nemůže hrát s prachem, trávou a tak a tak jsem sháněla. a v Koze už měli jen fialové. no tak jsem je vzala. byl nadšený, že má k dispozici i tak všechny prsty jen bych chtěla i náhradní.. když je zašpiní moc a budu je chtít měnit venku (na noc si je peru).. tak kdyby náhodou. budeme moc rádi.
24. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
preji krasny vecer :slight_smile:
Dnes jsme byli na stav.uradu a nas baracek nam nepovolila pry bungalov v zadnym pripade :frowning2: :frowning2:
24. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci tak jsem domluveny :wink:
Ja urcite nejake rukavicky najdu ale budou taky barevny :wink: :slight_smile:
Cetla jsem o nehode-teda nic moc.Musel to byt sok pro Vas vsechny :fearful: :zipper_mouth:
24. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a Stepovi rostou konecne predni zoubky tak snad uz bude mluvit normalne
:wink: :slight_smile: Vubec si ho s prednima zubama neumim predstavit-nikdy je nemel :slight_smile:
24. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní jak nikdy neměl zoubky přední? jak to myslíš?

jinak díky za ty rukavičky. hlavně když nebudou holčíčí :o) a nevíte, dají se sehnat látkové rukavičky? až bude tepleji?

tak lístky jsem objednala. jsou všechny za 299Kč. budeme sedět dvě vedle sebe a dvě nad sebou :wink: odjezd upřesníme později. vy z mimobolky si dáme sraz někdy u sparu, at auto necháte u dálnice, hm? at nejdezídte více do města - ztráta času. pak jen přesednete :wink:

Aní vy už jste vybrali pozemek a šli se ptát, zda ten domeček co jsi se zamilovala vám povolí? nebo jste se ptali předem, aniž byste pozemek měli? nejsem v obraze. ale jsou hnusní, že ti tvůj milovaný domeček nedovolili. co jim na něm vadilo? vždyt ani nevypadal jak bungalov...

holky za křupky 20Kč za jedny .. .a nebojte, čekají na vás, tak nemusíte se bát.. třeba Mish tobě je můžu vzít v neděli na zápas, jestli jdeš koukat. my na chvíli přijdeme. nebo je pošlu přes Jadrana Samovi :o))) na druhou stranu aspon bychom se viděly. a to platí i pro druhou Mish :o) a vlastně pro všechny. s Klouz už jsme si rande domluvily :grinning:
24. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravíme :slight_smile:
Tak jsem letmo prolítla,co jste tu nakecali!

marůdkům a účastníkum nehod přejem rychlé hojení!
Trep.:na vás se to nějak valí, doufám,že se dáte do kupy a konečně se zase uvidíme.Už se na vás těšíme.

Luciejadr:brr,karambol,raději si to ani nepředstavuji!
:frowning2: ! No, rande domluvily, zatím jen předběžně, holky, Lucka už dělá závěry! já si hlavně vezmu tučnou peněženku / placení křupek a lístků/! :slight_smile:
S rukavičkami Ti nepomůžu, měli jsme jen palčáky.

evinka: jéé,super jsi nakoupila.Já vždy ten sekáč u 3.brány vidím jen z auta, či autobusu a ještě jsem tam nebyla a ani v Pomeranči.

U nás se už spí,ze cvičení jsem přišla ve20:05 a vítal mě už jen Kulíšek.

Dobrou noc!
24. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co máte starší děti než já, nechala jste je očkovat proti neštovicím, jak je to v 15m???
24. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě Klouz veřejně odmítla :grinning: :grinning: tak teda rande nemáme a nechce mě.. chcete mě aspon někdo??? :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé a ještš otravuji. holky nemáte doma náhodou Boleslavský denik z pondělí a úterý?
24. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jEŠTĚ JSEM SE NA SKOK VRÁTILA!

Luciejadr:asi musíš na ČT do pořadu Chcete mě! :grinning: !
neštovice jsem očkovat nedávala.
Luci, co bylo v deníku tak zajímavého, zasvěť nás do toho! :slight_smile:
24. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - a nepovolili proč? nevhodná zástavba? jinak super s těmi zoubky!

Klouz - ještě že máš alespoň toho kulíška, co? :wink:

Luci - můžu si tedy já domluvit nějak to rande? prsťáky jedny máme, v šedivé barvě, právě je mám v koupelce připravené na praní....
24. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko,
tak uz jsme zase bez teplot (posledni cipan byl v 21:00), tak to mi hlava nebere. Jo jo, o nejake 6.nemoci jsem slysela, ale to by se pak mela osypat, ne? Mno a na telicku ani puntik. Po ryme ani pamatky......nicmene izolacni rezim holt dnes dodrzime :frowning2:
Kacko, kdyz bys mela cestu kolem nas, tak se klido stav aspon pro ten kado-kontrabant :grinning:
Ani, to jsou vazne jeho prvni predni zoubky? Tak to je opravdu zvlastni.
Tak zensky, ale musite se chovat v tom velkomeste oplocene, at nam neudelate ostudu :grinning:
25. bře 2010 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Také Vám přeji dobré ráno!

treperenda:Evi, hlavně, že už jste zase OK.
Aní - já to taky s těmi zoubky nechápu. :slight_smile: :frowning2:
25. bře 2010 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Oni mu narostli prdni zuby.Ale hned mu vyhnily-pigment :confounded: :angry: A zbyly mu pahejlky a ty mu pak jeste vytrhla zubajda pac se mu podvackovaly :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chudera muj.Ale ted uz to bude snad ok :wink: :wink: :wink:
Luci-super uz se tesim :wink:
Katus-no bungalovy vubec u nas nepovolujou-asi se to nehodi do vystavby :angry: :angry: Tak vybirame jinej no-to se neda nic delat.
Luci-byli jsme s papirama na pozemek na staveb.urade aby nam potvrdili ze se tam da stavet,pak ukazat asi jakej baracek a podle toho se bude odvijet hypoteka :wink: :wink: :wink: :wink:
25. bře 2010 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-tak hlavne ze jste bez teplot-a nema to treba od zoubku?Ondra na to taky docela trpel-to u Stepanka neznam :slight_smile: :wink:
25. bře 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsem se po ránu pobavila, tohle jsem ještě nezkoušela: http://www.novinky.cz/krimi/195726-kojici-ridicka-sokovala-pardubicke-policisty.html :grinning: :grinning: :grinning:

Trep - tak to je fajn, jestli je Elí už ok. Emule tohle před časem taky jeden den měla - 38.5 teplota a druhý den nic.... tak snad bude u vás taky vše ok. :wink: u 6. nebo 5. nemoci jsou ty vysoké teloty třídenní záležitost a pak vyrážka, to snad mít nebudete. jinak bychom vám příští týden tu pipinku klíďo hodily, jestli budeme fit!

a já jdu zavolat a objednat rodinku k zubařce, už to dělám měsíc - Aní dík za připomenutí :grinning:
25. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
Luci s těma rukavicema mě napadlo - zkusit nějaké zahradní centrum, jestli nemají dětské zahradnické nebo pracovní rukavice. Jinak teda nevím. ještě mě napadli cyklistické, ale ty bývají bez prstů.
trep, Ondra měl taky v únoru takhle jeden den horečku a nakonec se z toho vyklubala jen slabá rýma.
25. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeee, dekujeme za podporu. Zatim se stale drzi. Zubani to asi nebudou - tech uz mame plnou papulu. Rikam si, ze to mohlo byt jeste posledni vykrik telicka, ktere dobojovavalo s tim zbytkovym zahlenenim na pruduskach. Uvidime..... ale uz chci normos program a zdravou Eli :wink:
Rukavice: ja bych se mozna zasla zeptat do zdrav. potreb, zda nemaji detske rukavicky primo pro deti trpici ekzemem - urco nejste sami a asi by bylo fajnove sehnat nejake bavlnene (neco jako prodavaji v drogerkach na ty nocni kremove zabaly)
Kaci, tomu rikam akcni matka, co by neudelala pro utiseni ditete, ze? :rolling_eyes: :confounded:
25. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my jsem prisli s Ondrulkou z venku,zatopila jsem aby se ohrala voda v bojleru,Ondra uz je tedy vykoupenej a za chvilku pujde spat :slight_smile: :wink: Dnes vubec nespal a byl celej den venku-tak bude ko-si teda myslim :grinning: :grinning: :grinning:
Bylo cely den tak krasne-zitra pecu kolace pac v sobotu opet zabijime tak at je napecino :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes bylo nadherne.Tak jsme takz bzli moooc venku.
Nevim, jak se sem zitra dostanu, tak uz vam radeji predem preji prijemnz vikend.
zitra jdeme na svatbu.
25. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
čau bambule :slight_smile:

aní - zase bude zabíjajda? to zase bude "žranice" co? :wink: ale taky hafo práce :unamused: No myslím, že už to máte nacvičené a zvládáte to i poslepu :slight_smile:
Tak to je supr, že štěpa bude zubejda :wink:

lucko - máš pochvalu za objednání lístků, a nápad nechat auto u sparu je gut...No je vidět, že tu vysokou školu nemáš nadarmo :slight_smile:
Domi trpí na ekzém když sahá na trávu nebo na prach?

Lucko - tak svatbit se jdete? taky prima akce..Vezmi si sebou ešusy a pěkně pod stolem do nich nasbírej dobrůtky pro nás a v sobotu se u vás všechny koníkovky sejdeme :grinning: :grinning:

evi - neboj, Eli se oklepe a bude brzy jako rybička a už zase budete moci jít ven :slight_smile: Jsem dneska byla u Sochůrka a když jsem šla k autu, tak jsem ti mávala do okna :wink:

kačko - tak jste k zubolékaři objednáni? i Mídě? :grinning:

my jsme na ty pepinovi čtyři zuby koupili ten kartáček prsťáček a při koupání mu poctivě čistím chrup a on drží a drží :slight_smile:

kontrola v poradně dnes OK a u Sochůrka též...Ultrazvuk dopadl na jedničku, Adalbert/ka je v pořádku a máme i fotku, jen ji musím ofotit či naskenovat a vložit...No snad v příští pětiletce to zvládnu :grinning:
25. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé,vidíte,ani jsem Lucce nepoděkovala za lístky!
25. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kukuč, ještě než se vrhnu na hyenu a do hajan :grinning:

Trep - tak snad bude Elí opravdu v poho!

Aní - taky jsme byly dnes hodně venku a Emul jen lehla byla tuhoň, ale do poslední minuty nás přesvědčovala, že spát nepůjde :grinning:

Klouz - tobě ještě jednou moc děkuji a užijte si super svatbu!

Věruš - tak super zprávy! a doufám, že se fotečky dočkám :wink: a u nás zubárna objednána a jdeme už v PO :confused: Majolenka možná bude mít zatím jen exkurzi po čekárně, s dvěma klofáčkama to vážně zatím nemá cenu :grinning: :grinning: :grinning:

jo a koho zajímají jména dítek (statistika), taky zde je letošní lednová http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejsi_jmena_deti_v_lednu_2010 pro inspiraci zatím jen Věrce, že? :wink:
no, jdu, nebo to zase nestihnu, než bude prďolka vzhůru.... papa a dobrou!
25. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak u nas uz se spinka-ale Ondrulka ma strasny ale opravdu strasny kasel.Takze zitra razime smer dr. pac uz se to tahne dost dlouho :frowning2: :frowning2:
No a ted jsem si precetla dopis co psal Maty segre-jako jeho mame-vim ze bych nemela ale byla jsem zvedava jak o nas mluvi :confused: No asi jsem to nemela delat-psal ze ho to ve skole bavi vic nez u nas ze je tam alespon sranda a at uz jaKO odtamtud vyleze ze je to na palici a psycho tady :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak jsem docela zklamana pac se snazime aby se mel dobre a nestradal a ted se dozvim toto-ach joooo :frowning2: :frowning2: :fearful: Je mi to lito no :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No a ja se loucim a valim do pelisku-dobrou noc :pensive: :dizzy_face:
Verko-jo zranice-ja to teda zrovna moc nemusim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký den! :slight_smile:

aní - chápu, že jsi zvědavá co Mates píše své mamince, ale fakt sama vidíš, že jsi to neměla číst...někdy je lepší nevědět...
No ale taky chápu, že tě to moc mrzí, když se snažíte udělat pro něj maximum a on to cítí takhle.... :frowning2: Ale zkus se nad to trochu povznést, on je puberťák a to víš, ty jsou zpruzelý ze všeho, takže to třeba nemyslel ani tak jak to popisuje...
Ondráškovi posíláme pusinku, marůdkovi ukašlanému...

Kačko - dík za statistiku jmen, zajímavé.... No ale myslím, že to není pravdivé, protože jsem nikde na prvních příčkách nenašla jméno Adalbert ani Adalberta a to není možné, že by se neumístilo :grinning: :grinning:
Takže Míďalka si to zatím jen u zubaře obhlédne z čekárny, no ještě si za svůj život zubařů určitě užije dosytosti tak není kam spěchat... Kam chodíte? Jen že vás objednali hned takhle za pár dní....Já u své zubařky čekám tak přes měsíc....
26. bře 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
No Aní, to Mates trošku přehnal, viď. Ale to víš, taky to je pro něj veliká změna. Uvidíš, bude dobře :wink:
Nechceš se zastavit na kafe až pojedeš do Hradiště??
26. bře 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek