• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Dobré ránko kočky!
Aní, - bude líp!Ale je fakt, že je v pubertě a že to s ním asi mlátí ode zdi ke zdi!
Jak víme,tak pro puberťáky je vše negativní.
Asi i v tomto případě platí, co oči nevidí, to srdce nebolí.
Je mi jasný, že Tě to mrzí, snaží te se pro něho dělat moc a pak toto :frowning2:

Luba už odvezl Dádu ke tchýni,aspoň si tchýňka taky užije vnoučka a přijde na jiné myšlenky.
Já jdu s Kulíškem a pak se začnu šlechtit. :slight_smile: No, stejně už na mě už nejde nic vylepši, jsem materiál, který vylepšit nejde.
26. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko, nám tu svítí sluníčko od brzkého rána do oken a Mídě e nějak nechtělo spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aní - já bych to taky viděla jak holky, i když vím, jak to zamrzí... popravdě bych sama v tom dopisu nic jiného neočekávala. a počkej co se za pár let dozvíme od svých vlastních dětí :frowning2:

Věruš - to víš, je to statistika vždy jen za jeden měsíc v roce, tak jim tam ta Adalbertka vypadla :grinning: ale ona taková Ribana taky stojí za to, ne? :dizzy_face: k zubařce chodíme na staré náměstí k Roubalové (Top dent)

Klouz - nojo, to se tak někdo má, když je materiál tak kvalitní, že na něm není možno nic vylepšit :wink: to já bych měla vždycky práce (a nejlépe kdybych si udělala i plastickou chirurgii :grinning: :grinning: :grinning: )

Daní posíláme sluneční pozdrav!
a papa
26. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už jsou jména vybraná.
Kluk Jiří, holka Veronika.
Já teda bych chtěla vnoučka, a mladí chtějí holčičku, no uvidíme, kdo vyhraje.
Holek už je teď v rodině převaha.
ikdyž největší výhra bude, že bude vše OK a všechno v pohodě zvládnou a hlavně zdraví, no že jo!!
26. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: já to taky myslela,že já jsem beznadějný případ,ani plastika by nepomohla,prostě jsem nekvalitní materiál,
26. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jj, já to pochopila ale nesouhlasím :grinning:

Daní - já jsem tedy taky víc na ty holčičky, i když je převaha, však se mi to krásně splnilo :grinning: a jak píšeš, hlavně zdraví! dneska jde Danča k dr., co?
26. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, je objednaná na půl 11, tak jsem jak na trní. Snad bude vše OK
26. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.
Aní, ať se Ondra co nejdřív uzdraví. My taky vyrážíme k dr., Ondra měl v noci horečku.
Klouz, hezky si užij svatbu.
My už se k zubařce musíme objednat teď, aby nás vzala v červnu.
26. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confounded: ahoj holky :wink:
Tak na ORL se Stepou dobry.Byli jsme aby mu zkontrolovala uzdicku pod jazakem-ma to ok :wink:
S Ondrou jsem ani u dr.necekala pac dalsi 2 hodky bych s obouma uz asi nezvladla teda :confounded: :confounded: Dostava Stoptussin a snad bude ok :wink:
Ja mam zadelane testo na bor.kolace s tvarohem-kynute :slight_smile: To uz mi krasne kyne a ted cekam az mi vzejde kvasek a jdu pect kolacky s majolkou :wink:
Pak musim pobalit a vyrazime snmer Petkovy :wink: :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja vim ze to ani nemyslel spatne a ze je to pro nej taky hodne tezky- necitim k nemu ani zast nic.Proste to neni lehke ani pro jednu stranu :frowning2: A to dnes na socialce trekli ze pridavky nedostanem ani nahodou ze se do toho nevejdem ani se trema detma a na pest.peci nevim kdy dostanem penize pac to porad jeste neni zpracovane :confounded: :confused: :confused: Uz jsem z toho docela zoufala-to je porad neco-litani po uradech at uz kvuli Matyskovi a nebo kvuli baraku-ale musime to zvladnout no :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, tak tohle jsem chtela poslat rano a teprve ted zjistila, ze mi to porad blika jako neodeslany text, tak opozdene:
Bre ranko :slight_smile:
Ani, tak jak psaly holky, je proste v puberte. Mno a nebo by to take mohlo byt tak, ze je mu u vas fajn, ale nechce to moc chvalit pred segrou, aby ji to nemrzelo....Vis co myslim? Mama je mama a i pres vse zle je k sobe poji urcite pouto a prozili spolu spoustu spatneho i dobreho. A pak je tu treti moznost, ze nekdy vlastne nezazil takovou peci a starost o neho a ted, obzvlast v pubertakcem veku, je pro neho tezke si na to zvyknout. Ale je fakt, ze jsi se snad poucila a uz nebudes cist takove dopisky. Opravdu je nekdy lepsi zit v nevedomi a domnivat se, ze realita je mnohem ruzovejsi.

Jinak jsme uz zase druhy den bez teplot, jen rano dost kaslala a polykala ten sajrajt (jaksi se takovemu mrnouskovi neda vysvetlit, ze to ma plivat ven) - jako by se po noci potrebovala procistit a pak z toho hodila savli rovnou na me :frowning2: A od te chvilku po kasli ani pamatka. Jsem zase stala tam, kde jsem nemela :grinning:
26. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
BUDEME MÍT KLUKA JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
termín 18.8.
26. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danii-gratulace velika :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to uz je tehu hodne teda-ja myslela tak na zacatku :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Na kafe urco dorazim-tak pristi tyden Ti dam vedet.Myslela jsem uz min.tyden ale fakt jsem se nezastavila skrz urady :frowning2:
Hodim fotecky z oslavy Matyho narozek,dortu a co jsem napekla dnes :wink:
Ten prsaty jsem nedelala ja-ale zbytek jo :wink: :slight_smile:
26. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dnes nam prisel dopis od jezedaku at neprodlene zlikvydujem vse co jsme na zahradach postavily,pergoly,ploty atd pac s tim maji jine ucely :frowning2: :frowning2: :frowning2: Me asi picne fakt....... :confounded: :confounded: :confounded:
26. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste hodim tri fotecky :wink:
26. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jeste jednou :grinning:
26. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ja se loucim.Za chvilku odjizdime na tu slavnou zabijacku :wink:
Preju krasny vikend :wink: :wink:
V nedeli dop.jedu se Stepou na vyhaneni zimy.Budem posilat Moranu po Jizere-tak se tesime.Ahooooooj :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - jůů, tak budete mít Jiříčka, to je krásný :dizzy_face: Termín 18.8.? No tak to je danča asi o tři týdny míň těhu než já....To ty fotky bříška byly aktuální? Já jen že ona má takové jen elegantně přifouklé bříško a já takový batoh :grinning: :grinning:

všempřeju krásný víkend a ať se vydaří zabíjačky, svatby a všechno ostatní taky :slight_smile:
26. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Daní, to je fajn, že to bude kluk :slight_smile:
Ondra má pořád horečku, dr. vyloučila zánět moč cest, v krčku nic neviděla, kašel, rýmu nemá. Tak asi ta 6. nemoc.
27. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda:slight_smile:
Dani, gratulace ke klukovi :wink:
Vsem marudkum hodne sily a brzke uzdraveni. My se v tom nejak patlame a Eli se rozhodla si vsechny nemoci vybrat na jare, takze jsme se dnes vratili z pohotovosti s diagnozou stredousni zanet :frowning2: A uz mame sva prvni ATB :frowning2: , ale hlavne kdyz zaberou a uz se vsechny nemoci pujdou o dum dal.
27. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: ahoj tak já se snažim sebevíc Kubu zbavit rýmy, aby moh na tu operaci a včera řekla dr, že je to ok, tak zas odpoledne dostal průjem, ale vypadá to, že byl pouze 1denní k zubům a je to zas celkem ok, tak uvidíme
27. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Siw:gratulujeme budoucí babičko!
Hlavně,ať je vše OK.To už je Danča v těhu celkem daleko, já myslela, že je někde na začátku.

Marůdci, brzy se uzdravte!

mishull:29.3.na Vás budeme myslet.

Svatbu jsme si užili a už jsme všichni zase doma. :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak nám dnes odjela teta Jana domů a začíná nám zase režim klasika - takže i net a ufff dočetla jsem vás.

Evi jak se pozná středoušní zánět? já pořád odkládám návštěvu mudr. domi si stále šahá na uši. a tak uvažuji, jeslti ho třeba nebolí .o/. doufám že ne. uši mě straší. co vás vedlo jít k mudr? že mi přišlo,že včera jsi psala že je ok ... přejeme at to brzo přejde. snad jste nechytli špatnou mudr a nemáte ty ATB zbytečně (vím, že je moc ráda nemáš, já už to beru jinak :sweat_smile: ), že ti to potvrdí (že byli potřeba) i vaše mudr až tam půjdeš na kontrolu.
my jsme kolem vás šli včera dopo a taky jsem koukala (a chtěla mávat, kdybys byla v okně) :grinning:

Dani.. no teda.. to jsji nám pěkně dlouho vše tajila. já jsem nějak pochopila, že je na začátku těhu.. tak asi jak ostatní :grinning: a ona je tak dlouho jak Věruš málem. ty brdo ...jak dlouho to víš ty? no ale gratuluji k UZ a k Jiříčkovi.

tak a zasee nevím co dál jste psali.. jo vlastně, Klouz si užívala včera na svatbě..jééé

Kačul - jsem včera odpo byli na prochajdě směr staré město - (mimichodem šla jsem tam pro lístky na muzikál :grinning: ) a pak jsme zůstali na Výstavišti na písku.. a hádej.... no jasně že jsem si pozdě vzpoměla na ten den otevřených dveří :frowning2: :frowning2: v pondělí tam nemůžu. to mám Kulíška. tak doufám, že jsi tam byla ty v úterý povykládáš.

Věruš a fakt jste na UZ neviděli co to je? Ani Sochůrek se nepřeřekl? a co velkej Pepi? byl taky? a co je kontroly? se mi zdá, že sji nepsala, jak vše dopadlo.. a to je měl, ne? už bude duben a to v počátku byl takovej termínek,kdy by možná mohl třeba pracovat, ne?

holky díky za ty tipy na rukavičky. zatím se mi nedaří je sehnat. ale uplně krásně se nám to zlepšilo od té doby co nesahá na zem a mažeme ty krémy co nám mudr dala. prostě se mu to nevysuší a to je asi hlavní. dnes odpo jsme zkusili na prochajdě bez rukavic. vzal si pár věcí ani moc nesahal na zem, nbyl na pískovišti a měl to zase škaredější... děs.. už jsem říkala Kačul, že až začne tepleji, že snad se budu v ruce pokoušet ušít rukavice z látky (nepíšu z bavlny, protože jsem asi blbá ... když jsem si dala vyhledat bavlněné dětské rukavice, tak mi vylezly i ty pletené, co má ted. já se fakt v tomhle nevyznám :grinning: )

Aní u Vás v rodině je pěkná spotřeba prasátek :grinning: :grinning:

evinko, a co Ondra a mudr??,

holky sorry za román. nesmím prostě zaostávat :o)) a to jsem nepsala ke všem tématům :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zánět stř. ucha příp. zvukovodu poznáš tak, že když mu šáhneš těsně před ouško, nebo do ďolíčku za lalůčkem, tak bude uhýbat, nebo brečet - bude ho to bolet.
No u nás přetrvávají horečky, jinak žádný další příznaky, takže bych to tipla na tu 6. nemoc. Uvidíme jak zítra a v pondělí.
27. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno buchty makový :slight_smile:

nezapomeňte si přeřídit čas :wink: Já to doma přetočila už večer a ráno vstávačka, kouknu na hodiny a ono půl sedmé, tak říkám paráda, jsme si přivstali....no ale vlastně nic se nezměnilo, páč bylo jako půl šestý včera a to je teď náš vstávací čas posledních dní :unamused:
Včera jsem byla už tak postižená, že jsem v sedm hodin ráno začala vařit, no carda retarda :grinning: :grinning: Dnes nemusím vařit, páč zbylo od včera, tak mám volňáska :wink:

marodům ještě jednou posíláme přání rychlého uzdravení!!! :slight_smile:

klouz - jak je to s tou výslužkou ze svatby, máš plné ešusy? :grinning:

lucko - tak lístky už máš? šikulka! a co prašule, chceš už teď? když tak písni číslo oučtu a já pošlu :wink:
Pepa na kontrolách dopadl relativně dobře, mudr v nemocnici mu řekl, že ty záda mohou ještě cca 1/2 roku zlobit a že buď to sroste nebo ne....ale že na operaci to není a momentálně s ním dělat nic nebudou, doporučil dodržovat nadále klidový režim, do práce ať brzy nepospíchá /ale Pepa by rád po velikonocích šel, tak nevím/ a už ho mudr převelel k jeho obvodnímu mudr....
28. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přivstali je blbost, myslela jsem přispali, ale vy chytré hlavinky by jste to určitě pochopily i tak, že? :wink: :grinning:
28. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:stav se, nějaký zákusek tu mám!
28. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - :grinning: :grinning:
a co nevěsta, byla jako princezna?
28. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie :mooooc jí to slušelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
28. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebojte, nic jsem netajila. danču jsem sice už přes měsíc podezírala, že je těhu, prej nééé.
Ona to v prosinci měla, pak tu měla ještě 2 dny, když jsme byli na pohřbu, ale to asi pracovaly nervy. Jak přestala brát antiko, tak jí to haprovalo, takže ji ani nenapadlo, že by mohlla být ěhu.
Už mi v sobotu říkala, že to mimi cítí, říkala jsem jí, že má zaražený prdy, no prd prdy, pohyby. :grinning:
Byl to šok pro nás všechny, že už je tak daleko. Ale hlavně, že jsou oba v pořádku a že to bude chlap, už je tu přebuchtíno až až
28. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw: no, dobře,ty jsi nic netajila,ale Danča je pěkná tajnůstkářka a tak dlouho,ale hlavně,že je vše v pořádku.

Claudie:neboj,hodiny máme přeřízené! :slight_smile:
28. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek