• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Bre odpoledne (vcera by to bylo jeste popoledne), takze caek i u nas prerizeny a hnedle je to vstavani veselejsi, kdyz na budiku blika 7:00 :slight_smile:
Lucko, Evinka To vysvetlitla spravne. Proste je-li tam zanet, tak si tam dite nenecha jen tak sahnout bez slzicek a place. Mno a nejsem takova odbornice, abych to poznala z fleku, takze jsme na pohotovost jeli s placici Eli. Meli jsme za sebou spatnou (probdelou noc), k ranu usnula a probudila se naprosto usmevava a OK, nemela teplotu nic, tak s ni Misa vyrazil dopoledne na hodinku ven a kdyz prisli z prochazky, tak sla spinkat, ale to vydrzela jen hodinku a i tak se budila s bolestivym placem. Po hodince uz usnout nechtela a porad plakala, nic nezabiralo (ani nas "kouzelny" balon). Byla uplne hotova, ocicka jako kuratko, klizily se ji, bylo patrne, ze chce spat, ale vzdy, kdyz zavrela oci, tak zacala znovu brecet. Mno nic, vydrzeli jsme to hodinku a pak se oblekli a jeli na pohotovost. Rikala jsem si (mela ridsi stolici), ze zuby uz to asi nebudou, ze mozna ji boli brisko, jak je napolykana toho humusu (hlenu), ale MUDr. ji poslechla, prohledla a pak prohmatla uzlinky pod usima a bylo jasno. V levem uchu zanet. Tak jsme sli na ORL, tam to MUDr. potrvrdil a rovnou ji ousko pichnul se slovy, ze bychom se v noci nevyspali (tak to uz jsme meli za sebou). Ulevilo se ji, dostala jeden pichanej penac a recept na dalsi ATB a jeli jsme domu. Mno a protoze jsou ty ATB opet v podobe takoveho naoranzoveleho sirupu, tak valcime, jak se da. V ciste forme je odmita a davat do mlecnych vyrobku a nebo presnidavek se nemaji. (doporucuje se banan, rohlik pred podavanim ATB). Tak rano je mela v bananovem dzusiku a ted odpoledne prokladane kur. polevkou. Nemate nejake dalsi tipy, jak "obleknout" ATB do prijatelne podoby pro deti?
28. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, jeeeee, kdyby jste meli zakuskove prebytky, tam sem s nim :grinning: , pac nemuze ven. A budes mit nejake fotecky nevesty?

Claudie, teda takovy pracant je Pepa - to uz tak moc chce do prace a nebo na nej tlaci?
28. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moc děkuji za vysvětlení..tak Domi chce mít asi lopuchy místo uší, potože si je fakt tahá a dává do nich prsty. a když jsem ho zkoušela, tak neřve :sweat_smile:

My jsme teda dávali s chlebem ATB. po ránu má být jídlo v žaludku než se dají. tak to dostal 1/2chleba a pak atb a to jsme je dali většinou mezi soustem (já se bojím, zda fungují uplně, když se dají třeba do džusu). a odpo jsme třeba je dávali mezi banánem a tak. jen v noci teda to zvládal suprově.

Daní tak to ses to taky dozvěděla pozdě, co?? :grinning: to je sranda. a v pátek to byla její první návštěva u gynekologa jako těhu? a on ji hned řekl takové velké datum? teda těhu týden? no stejně je teda odvaha. vysadit v 16letech antikoncepci.
28. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zítra se sem asi nedostanu, tak se mějte krásně a někomu z vás budu posílat info - buď Kristě nebo Pétě. Zatim papa Míša
28. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje, blbě jsem to napsala, u vás budu dávat info trep nebo Lucce
28. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No lucí, nevím, proč vysadila antiko, ještě mi to nevysvětlila, ale na druhou stranu, pro mě je to náplast na bolest jak dělá, zvlášť, když to bude Jiřík.
Je mladinká, ale v té době, když mě bylo tolik co Danče, se holky vdávaly normálně a rodily děti děti. Která se nevdala do 20, byla divná.
Neodsuzujuji za to, jsou s tím smířený a těší se na mimi. a ve mě budou mít velikou oporu, v druhé babičce taky.
Určitě bych Danče potrat nedovolila, ani náhodou.
28. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, do normalniho dzusiku bych nesla (kvuli nesnasenlivosti ovoce s ATB), ale kdyz se snese s bananem, tak si myslim, ze cisty bananovy (zadny jablecny zaklad s primesi bananu) to snad nejak neohrozi. Noc nas dnes ceka prvne, tak uvidime. Bohuzel jsme pred tim absolvovali lecbu toho zanetu hrtanu dvema sirupy a od te doby nesnasi tu aplikacni trubicku a cokoliv ji podavam lzickou, tak je strasne neduveriva a vzdy jen trosku olizne lzicku a pak do toho proste nejde. Mno a nasilim se mi to nechce davat, aby to pak nevyblinkala zpet.

Mishul, tak budeme drzet zitra palecky. Uz vite cca. casek?
28. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle - Držíme vám zítra palce!
28. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za palečky, ale prosim až v úterý, zítra pouze nastupujeme do nemocnice
28. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ok, tak budeme zitra trenovat drzeni a na 100% to rozjedeme v utery :wink:
28. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle - jo,aha,tak v úterý!!!
28. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přejeme předběžně Dádovi vše nej k narozeninám
28. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky držíme palečky, ať je vše OK
28. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: mishulle - Dáda moooc děkuje!
Holky ani mi snad nepřejte, už dnes mám depku! :frowning2:
28. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi my jsme teda dávali pak násilím... a naštěstí v pohodě. no ale díky všem těm ATB apod. tak když je teplota, tak na ní jedině čípek.. ten mi zatím nevykakal :o)))
v noci doporučuji vůbec nerosvícet, ani ji nezvedat hlavičku a nachystanou vodu na zapití. u nás to tak funguvalo :sweat_smile: a někdy jsem začala tou vodou, on se chytil, cucal, pak jsem přehodila a pak zase přehoila :o)))

Mish držte se. A určitě dávej vědět. protžoe my budeme za každou zprávu vděční.

Daní já to nemyslela zle. každý se cítí na miminko v jiném věku. a pokud nastavající tatínek měl byt apod tak proč ne. jen teda znám mooc párů kterým to pak nevydrželo :o(. ale i krásnou vyjímku v mé sousedce. dostudovala pak i vysokou. a pak až bylo další mimi :o)
a potrat je asi blbost, když chtěla miminko sama. a je mi jasné, že tobě to dodává novou energii :dizzy_face: ještě tě stihne Jiřík i na mateřské, co?

Klouz - depku z 2roku? to spíš já čekám depku až se bude blížit Dominovi 3roky a budu vědět, že mi končí prázdniny :o) teda dovolená :grinning:
28. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr - Luci,to taky,už tedy jen1rok :frowning2:
28. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Mishu - budeme na vás myslet.
Ondra byl dneska bez horečky, má "jen" zvýšenou teplotu.
Já doufám, že si ty "prázdniny" prodloužím s druhým prckem. O to horší to bude potom.
28. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:

Vsechno nejlepsi DADOVI ke 2 rockum a mamince minimalne slz a depek :wink:

Tak nocni ATB akce dopadla docela dobre - se strikackou jsem se tedy nechytala, ale mela jsem v zaloze jeste lahvicku od jupiku a to vycucla "raz dva", pak to zapila vodickou a pokracovala ve spanku, takze parada.
29. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Dádovi všechno nej k narozeninám :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte prosím někdo číslo na Kačulu????? Nebo Ty kačko, jsi tady????
29. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Dáda vám všem mooooc děkuje!!!!!!!!!!!!!!
29. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

chcete popsat jak jsem blbá? noc byla děsná (3hod nespal, pak to dospal teda ráno do 8hod) a ráno jsem nekoukala ani sem, ani do kalendáře jaké je datum, chtěla jsem vše stihnout než přijde návštěva.. a měli jsem super návštěvu - Dádu.. a blbá teta mu ani nepopřála osobně.

trep - to jsi vymyselaa dobře, dát i atb do lahvičky :wink:
29. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr:Dáda děkuje! :grinning:
29. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi psala Míša. kvůli rýmě jim to přesunuli až na 13.4. takže asi více napíše až bude doma :o(. mohl to mít Kubík zítra za sebou a zase budou čekat.
29. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Dnes jsem byla s Matym u pediatr. a ma zapal plic-je na ATB :frowning2: :frowning2: :frowning2: Me uz asi picne fakt-porad neco :frowning2: :frowning2:
Klouz-Dadovi vse nej,nej k narozeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dani-ja uz jsem Katce cislo poslala :wink: Ve stredu by jsme se mohli s Ondrou stavit-budete doma a hodo se Vam to? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja teda nikoho nesoudim-kdyz chtela dite tak ho mit bude.Na me je to taky brzy ale kazdy to citi jinak.Hlavne at jsou v poradku oba dva a je to-kdyz se o ni Petr postara a toho prtouse takto bude snad ve fajnu :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: a bude mit milujici babicky tak zu je vubec parada a jeste mladickou teticku Halinku :slight_smile: :wink: :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
29. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme z cestování dema, byla jsem d Dančou u doktora a pak u Kačky, tak se tam Danča napakovala :grinning:
Dádulkovi také přejeme vše nej, nej.
Aničko, ve středu budu doma, ale až po 12té hodině. Mám od půl 11 soud kvůli výživnýmu.
Holky Madlenka od Kačky je kouzelná, a Emulka samo taky.
29. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, co chtěli mají. Petr už přivezl dnes postýlku, koupili přes net, krásnou, vyřezávanou za slušný peníz, tak mají radost.
29. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama: Dáda mooc děkuje!

mishulle : vidíš, pediatr vám v pátek řekl,že Kubík je zdravý a dnes v Praze je to jinak!Škoda,už to mohl mít uličník za sebou!
29. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak Danče už nakupovaly jo??? založ ji album u tebe, když jich může být moc a dávejte nám to tady, at se kocháme :sweat_smile:

Dáda byl v Kulíšku dnes mooc originální - donesl bonbonky.. bylo to milé.
29. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek