• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj kočky :slight_smile:

Davídkovi velikou pusinku k jeho 2. narozeninám a mamince, ať z toho nemá depku, že to tak letí :wink:

Jdu jen nahlásit, že mám bebíčko a trpím a trpím.... :frowning2: Udělala se mi nad horními zuby boulička na dásni /asi nějakej zánět či co/ a noc byla teda fakt "kouzelná"....budilo mě to každou chvíli, ledovala jsem, vyplachovala, masírovala, mazala Mundisalem,a le vše pomohlo jen na chvilku....Do toho naše drahé dítko od jedné do půl čtvrté se usmyslelo, že bude vzhůru a bude mít taky hlad, takže ve tři ráno tatík krmil....

Ráno byla ta moje huba už trochu lepší, ale volala jsem k zubařce a zítra ráno mám naklusat....Tak už se tam kupodivu těším :slight_smile:
Dnes to bolí taky celý den,ale krapet méně....snad do zítra vyděržím :wink:

jdeme se cákat, tak zatím pa pa
29. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem psala Danče, ať vše nafotí a pošle mi to na emila, ještě pojedeme ve střebu vybílit Lucku, Klouzavku. :grinning:
No a zbytek dokoupím příští týden v Polsku a výbavička bude vyřešená. Na kočárek dostali korunky od druhé babi.
Ještě ušiju nebesa, mantinel a povlečení do postýlky a bude hotovo. :wink:
29. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:děkujeme za přání!
Ať Tě u zubaře moc netrápí.

Jojo,čas letí!
Ještě,že tenkrát jsem poslechla mé okolí /Lubu a mamku/.Původně jsem chtěla být doma jen2roky a to bych už šla do práce.jsem vděčná,že jsem dala na ně.Jasně,že by to nešlo,být doma, jen2 roky, jesle v MB jsou moooc drahé!
29. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Claudi..teda bebíčko.. auauauauaauau. vůbec ti ho nezávidím..ale jinak doporučuji Sama doma. tento týden tam je o číštění a starání o zoubky malých dětí a starších a starších... zítr je to péče o první zuby :wink:

Danuš teda vy jste to dohnali rychle :grinning:
29. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jeeeeeee drzim palecky at to tolik neboli a to ani u zubarky :frowning2: Kam chodis?
Me uz asi 4 dny poboliva Moudrak ale nikam jeste nejdu :wink: :slight_smile: :wink: Jsem srab :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Klouz-jj to je dobre ze budes jeste doma-uzivej si prdolku :wink: :wink: :wink:
29. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jdu na skok pozdravit, nějak vždycky na skok dočtu a pak už mě volá jedna z berunek, takže je to všechno v poklusu. včera jsme konečně spáchali tu x-krát odkládanou návštěvu v HK, ale ta neděle nějak chybí a já prostě nestíhám :unamused:

Dádovi ještě jednou přejeme vše nej nej nej a posíláme broučkovi velikou pusinu! a popřejeme snad i osobně :wink: Luci s depkama soucítím.... však víš!

Věruško - tak to posílám velké pofoukání a ať zítra zubařka pomůže!

Mish - nestihla jsem písnou podporu a jste doma. vím, že bys byla raději, aby to už bylo za vámi....

Aní - moc děkuji za čísilko, a promiň, že jsem otravovala, bylas jediná, kdo mě napadl, že by číslo mohl mít a nakonec to Daní zvládla s holkama úplně suprově i bez kontaktu :sweat_smile:

Daní - já moc děkuji za krátkou návštěvu, Emul tu pak seděla, zničeně, že Halí už je pryč, holky by si asi super vyhrály! Danče to moc sluší a asi bych si těhu ani nevšimla, kdybych to nevěděla, je jak proutek :wink: heleď, koukala jsem, že si nevzala žádné ponožky, nechce nějaké? dávám je k věcičkám a klidně je nechám u Lucky, když tam ve středu budete....

Trep -super, jak jsi to s ATB vyřešila, mě to taky celkem ničilo, když jsem tu se sirupem pak Emuli honila po bytě! hlavně že už je Elí líp a snad už máte nadlouho vybráno!

Lucí - tak co my zítra? už se těšíme.....

Evi - tak u vás už je taky jasno, co? hlavně že už je Ondrášek ok, vyrážky brzo zmizí....

tak já zase prchám, doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, kdyžtak se moc omlouvám :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75:děkujeme!
Klidně sem pro Danču něco hoď!

Trep.:až bude mít Dáda ATB,tak přijdu pro rady, co a jak a kdy!Zatím, to ještě neznáme.

Díky změně času, teď bojujeme s večerním usínáním, prostě usne o hoďku déle,než je zvykem,snad se to upraví!
29. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Katko prosim Te neomlouvej se je to v pohode :slight_smile: :wink: :wink: Hlavne ze jste se domluvili :slight_smile:
Tak u nas ATB a veskere sirupky probihaji v pohode-absolutne bez problemu :slight_smile: Asi uz je zvykli od malicka :slight_smile: :wink:
30. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko:slight_smile:
Ani, tak vy take jdete z jednoho doktorskeho trapeni do druheho, co? :slight_smile:Treba se moudrak umoudri a zase "usne" :wink:

Klouz, treba je Dada nikdy nebude potrebovat (prala bych mu to) a jinak je to asi strasne moc individualni. Eli ted dost stavkuje i s jidlem, takze fakt bojujeme na vsech frontach a aby toho nebylo malo, tak lehl tatinek(ma teplotu) a uz to stihnul prsknout i na me a ja uz skoro nemluvim (sedlo mi to na hlasivky), takze fakt.....co muze byt lepsiho :frowning2: Letos si to fakt uzivame, ale snad, snad, snad....uz brzo bude dobre.

Siw, kdyby jsi se nechtela sit s vybavou do postylky, tak Ti muzu nabidnout po Eli - neutros zluta barvicka s medvidkama
30. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no vy jste sluníčka. Eví, Danče ukážu a dám vědět, ju.
30. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ondra je krásně kropenatej :grinning:
Jinak těhulkám můžu nabídnout půjčení bezp. pásu do auta: http://www.boots.com/en/Clippasafe-Bump-Belt_12264/
A malou postýlku do dalšího pokoje (kuchyně) Je to tak do 4-5 měsíců
30. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, mohla bys blejsknout Ondraska (myslim to osypani), at jsem pripravena na 6. nemoc a vim, jak to vypada. Kuju
30. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočky mourovatý :slight_smile:

včera večer mi ta boule na dásni sama praskla a hnis z toho odešel pryč...to vám byla taková úleva, jéééé....i jsem se normálně vyspala....

on za všechno vlastně může malý Pepino, páč to začalo tím, že mě hlavičkou klepnul do pusy a pak se ta boule utvořila...
ráno jsem byla u zubařky /kdo se tu ptal kam chodím, ty aní? do Modré hvězdy k MUDr.Šlejharový - je fajn :wink: / , ta na to mrkla a pravila, že tím nárazem mi pepino zabil nerv...takže mi to vyčistila /to docela bolelo/, nerv vytáhla a nechala mi to otevřené...za 14 dní jdu na rentgen, uvidí jak to bude vypadat a buď to zadělá a nebo v tom horším případě bude hrozit resekce...

musím odejít, dítě je vzhůru
30. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme!!!!!!!!!

Trep.:jak čtu, vás ty nemoce teď nějak pohltily,bude líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

claudie:taky jsme byli dnes v Modré hvězdě,ale na kalmetizaci
Myslíme na Tebe,a´t Tě čeká jen rentgen a né resekce.
30. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep, zkusím to, ale vypadá jak kdyby spadl do kopřiv - světle červené pupínky a flíčky.
30. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. evi no za tu fotku budu vděčná i já, protože my sice teplotu nemáme, ale pupínky za to ve velkém už teda týden. v pondělí jsme byli na kožním s prstíčkama a ve středu večer se mi osypal. ale mě se tam nechtělo..takže jsem nikam nešla a doufám, že to přejde samo. ty to nečím mažeš?

Věruš fujj jak to popisuješ. praskl sám a hnis. to musel být šok, ne? a jak rtg? ty přeci nemůžeš, ne???

HOlky u nás sirupy taky jaksi v poho. my se ho neptáme. my ho prostě chytneme a dáme :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zapoměla jsem vám napsat dnešní dopoledne... jsem byla ohledně těch botů.. tak dořešeno. bota se nenašla, takže nastala konečně ta správná hádka. protože mě vytočil. prý máte paragon? tka mu říkám, boty mám po záruce, opravdu nesbírám tolik papírů doma. a on a kolik mi chcete tvrdit že stály? tak říkám jsou od Bati stáli 1899Kč a chci 1500Kč. tak on ž emi nevěří že jsou od Bati - hm, tak Bata si na zip dává písmeno B, takže jsem mu to dokázala a už jsem byla opravdu nabroušená. tak říkal, že mi tolik nedá, že mi dá 500Kč. idiot. to ani u vietnamců nemám boty. a já už začala řvát, že mi to měl říct už minule, co po mě bude chtít za papíry že já jsem byla ta hodná doteď, že jsem mu dala čas, ale už nebudu atd... tak nakonec jsme skončili na 1000Kč a ještě mi vrátli 100Kč zálohy na opravu. holky fakt tam nedoporučuji jít. protože mu říkám, kdyby náhoda tomu byla a ona se vám vrátila, tak mi zavolejte. a on - nemám vaše číslo.. tak mu říkám, že před měsícem si ho právě proto psal. ani to nedohledal :angry:

a jiný příběh z této opravny je ted k zasmání v česaně: paní si tam nechala opravit zip na kožené bundě a zaplatila 350Kč. když si ji po opravě donesla domů, tak zjistial, že na ten zip ani nesáhl. že ji vrátil neopravenou bundu - z kupičky neopravné věci ji přesunul rovnou do kupičky opravené věci :angry: . ona si tam neenchala předvést, jak nový zip funguje ....
30. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, co si to Domi vymysli (pupinky)? Ale kdyby to byla ta 6. nemoc, tak ma teploty (prvni tri dny), ne? Treba se jen osypal radosti z prichodu jara :wink: A ta 1000,- je adekvatni naplast (myslim podle Tveho usudku o "ochozeni" kozacek)? A jeste jednou prosim, kde, ze to je? (to neni ta opravna v Jaselske, ze ne? )
Venku sviti slunicko, tak si asi vsichni uzivate - to je dobre a naberte nejake i pro nas :grinning: Zitra jdeme na kontrolu k Vedralovi, tak jsem zvedava, jak se ousko bude MUDrovi jevit. Tatkovi uz je aspon lepe a ja se i rozmluvila, takze snad se zraci na lepsi casy.
30. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě spíme. tak na sluníčko zatím koukám :grinning:

Evi je to ta v Jaselské..no a 1000Kč.. jako .... když si vezmu, že v prosinci jsem mysella, že ty kozačky vyhodím uplně, protože praskl zip, tak je to super, že mám za ně aspon 1000Kč, ale na druhou stranu jsem pak byla natěšená, že za 250Kč je opraví a já další 2roky budu mít kozačky - nechodím v nich tak často.

A dokdy berete ATB? a pak půjdete ještě k váší mudr?
30. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciejadr:GRATULACE K VÝSLEDKU!
lepší něco než nic :slight_smile: .lepší holub v hrsti,než na střeš :slight_smile:

Treperenda:zítra na vás myslíme.
Když jsme šli na kalmetizaci,tak jsme vám mávali do okna. :grinning:

U nás se také ještě spí.
30. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evinka/album/ondra-2010/5123586/ a předchozí Ale není to moc vidět
30. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Bolky, uz u vas byl zastupce Centropolu? - ohledne distribuce elektriny od CEZu? Nebo vite neco o teto spolecnosti?
30. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, vy se máte holky, budete mít elektřinu SKORO zadarmo. NO JÁ CÍÍÍÍ TAKÝÝÝ
30. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda:néééééééééé,nikdo tu nebyl, o co jde?
30. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem tam dala pár fotek, ale fakt se to blbě fotí
30. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych taky brala levnou elektrinu :wink: :wink:
No my uvidime jak dopadneme s tim barackem-ale vypada to snad ok :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Zoubek je uz trosku lepsi tak jsem rada :wink:
Verko-a to Te vezme jako tehu na rentgen?Ja kdyz jsem byla tehu s Ondrou tak mi zubajda rekla ze az po porodu :frowning2: :confused: :sweat_smile:
Dnes je krasne-tak jsem prala a krasne to schne :wink:
Luci-jj gratulace k 1000kc -taky bych ji potrebovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Centropol: mno prave, ze jsem z toho nemela moc dobry pocit. Zazvonil u dveri chlapek v obleku a ze nam jde nabidnout levnejsi sazbu elektriny, ze jde s poverenim od CEZu. Mno ok, tak jsem zavrela dvere a sla pro smlouvu, aby zjistil, ktery tarif mame. A pritom se ho ptam, ze kdyz je od CEZu, tak by tohle mel mit zjistene, ne? To se pry neda zjistit. Kouknul na smlouvu a rekl, ze nam tedy nabizi 10% slevu a jestli si muze jit sednout, abyhom to sepsali (byl doma Misa, tak proc ne). Mno ale jak jsem si tak s panem povidala, tak najednou to uz nebylo s poverenim CEZu, vlastne jde o spolecnost Centropol, ktera jen preprodava elektrinu a bla bla. Rikam, ze ted je sice hezke, ze nabizi 10% slevu, ale kde mam garanci, ze za 1/2 roku to nebude treba plus 20%. Zacal se ohanet registracnim formularem. Mno proste jsem z neho nemela dobry pocit a tak jsem se zeptala, zda by se dala domluvit schuzka na zitrek s tim, ze si potrebuji neco overit (trebas i zavolat do CEZu), tak to pry nevi, ze toho ma moc a tak....mno chtel odchazet s nasim podpisem. Nakonec jsme se ho zeptali, zda nam nemuze nechat jeden ten registracni formular doma k detailnimu procteni. Tak to vubec, ze vse potrebne pry najdeme na internetu, tak to me dostalo. Takze pan odesel s neporizenou a dvakrat mile se uz netvaril.
Chtela jsem se tedy zeptat, zda s tim nemate nekdo zkusenost. Ja jsem dosti opatrna (porad posloucham nejake Obcanske juda, Cerne ovce apod. ) Treba jsme prisli o prima nabidku. Skoda, ze sem nechodi Musilka - ta pracovala na CEZu, ne? To by se asi dalo zjistit i nejake neofiko stanovisko CEZu.
30. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, kuju moc za fotecky. Tim prirovnanim s koprivama si to vystihla.
30. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-ja jsem o tehle nabidce v zivote neslysela :confused: :sweat_smile: Ale k nam na dedinu se to asi nikdy nedostane-a asi i dobre :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda :o tom jsem zatím neslyšela.
Kdyby "milý "pán přišel knám,když jsme sami, tak by se ani třeba nedozvonil, já,co slyším různé případy, jak důchodci otevírají jen tak dveře, tak já mám takové bobky, že otevřu jen pošťačce! :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek