• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
no holky.. zítra vám asi vyfotím Domina. nechápu to. vypadá to podobně. ale já myslela spíše na potničky, když nemáme teploty a tak. takže asi to budou ty potničky :sweat_smile:

trep - v OV to kdysi proběhlo, nevzpomínám si zda tahle firma nebo jiná.. nenalítni je to fakt blbost. upřímně já bych od Čezu neodešla i dkyby mi nabízeli zadaro elektřinu. A já teda bych ho vykopla rovnou. Vy jste fakt dobří, že jste si s nm vykládali. no ale naznačil vám co si o vás myslí, když si to chcete rozmyslet. fakt chtěl jen podpis...

Aní tak jaký baráček jsi vybrala ted? když ne ten, co se ti tak líbil???nech nás pokochat.
30. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tenhle ale neni to jisty :wink: Ale libi se nam i podminky-no kazdopadne zitra tam Zdenad bude volat a uvidime co a jak :wink:
http://www.welfast.cz/webb1/dum.php?no=123&nah=z
30. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,dneska ej to samej podvodnik-taky se bojim nekoho si pustit do bytu :frowning2: :frowning2:
30. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska je venku uplakaně.
Aní, pěkný baráček. :slight_smile:
31. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Tak u MUDr.a jsme dopadli dobre, mame douzivat ATB, pocitat s tim, ze se ousko bude jeste docistovat, ale nic noveho tam neni. Mno a za peknejsiho pocaska (ne na prime slunce) muzeme i zacit postupne chodit ven. Jen nevim, ale predpoved pocasi nezni moc optimisticky, tak nebudeme pospichat, at se v tom pak neplacame zase o neco dele.

Elektrina: ja prave take slysela (ale uz presne nevim o jakou firmu slo, ze by se lide meli vyhnout temto nabidkam a upisovani se). Mno ale pocitejte, ze casem dorazi i k vam. U tchanovcu byli v prosinci a bohuzel, ti se upsali. Verim tomu, ze jsou docela uspesni, kdyz se ohani jen slevami a lide se moc nezamysli, tak proc to nebrat, ne? Mno jsem zvedava, jak se to bude u tchanovcu vyvijet.
Lucko, ja bych ho take pres prah nepustila, kdyby nebyl doma Michal. A jinak jsem vseobecne k temto prodejcum chladna a odmerena.
31. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
U nas je taky pekne hnusne a ma taky byt i v pondeli na velikonoce-to mam radost teda :frowning2: :frowning2:
31. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-dekuji me se taky libi ale hoooodne se zadluzime no :frowning2: :confounded:
Ale v dnesni dobe to asi jinak ani nejde :angry: :frowning2: :confused:
31. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to my jsme taky zadlužení. Dneska to fakt jinak nejde, pokud člověk nedědí.
31. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, stoji to zaprd ale snad to nejak zvladnem-proste musime :frowning2: :wink: :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě asi nefunguje koník. mám tady pořád staré příspěvyk. i na unoru. nebo tady bylo všude volno odpoledne??? :sweat_smile:

Aní domeček vypadá užasně. já jsem kdysi od nich měla celý katalog. ráda se na to divám a sním :sweat_smile: a s tím zadlužením, se holt přidáte k kupě ostatních mladých rodin :sweat_smile: jen ty to můžeš brát pozitivně, zadlužíte se, když si ted na mateřské a víte, že to ještě chvíli i tak budete zvládat splácet a až půjdeš do práce, bude o moooc líp :wink:

Evinko, vždycky jem si přála dědit, ale není po kom.. sakra :grinning: a i kdyby bylo, tak Tomáš má další 3bráchy, tak to by nic nezbylo :O) a já mám 2 sourozence :grinning: (a vlastně dkyž bych počítala od mamčina přítele děti, tak teda 4 :grinning: ) to jsem v pytli :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní:pěkný baráček :wink:
Taky jsme zadluženi, kdo dnes není?
31. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - no přála bych, abyste mohli brzo ven, ale radši bych to sluníčko (na které nesmíte). to počásko je takové divné :wink:

a teda budu ráda, když pak někdy napíšeš co ti tchánovci -když se to tam změní, nikdy jsem neznala nikoho, kdo se jim upsal. takže platí menší poplatek za elektřinu než vy? když se podíváš na kW/Kč?
31. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek! :slight_smile:

nám taky nikdo zatím žádnou jinou alternativu odběru el. proudu nenabídl.....Zatím jsem o tom nic neslyšela....

minule byl u nás pán od VaK /vyměnit vodoměr/ a taky jsem na něj tak nedůvěřivě koukala /a to byl pepa doma/ a vodoměr máme venku v šachtě, že do domu ani nemusel...
člověk je fakt vyblblej z těch všelijakejch podvodníků, ža pak tihle opravdoví vodáci apod. mají smůlu, že je nikdo neche pustit domů....

Lucko, no tak sláva, že za botky je alespoň litříček :wink: Ale asi se mu do toho moc nechtělo, co? :unamused:

s tím rentgenem: taky jsem se lekla, že mě chce rentgenovat, ale pak jsme debatili a prý se bát nemám, půjde jen o hlavu a ještě budu mít přes sebe nějakou "neprorentgenovatelnou" zástěru....sama mudra se prý nechala taky ve 4tém měsíci těhu... Tak předpokládám, že ví o čem mluví a důvěřuju jí.... :wink:

tatík šel na jedno, takže jsme sami...mládě chrupká a maminka má oddych :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tetky! :slight_smile:

Trep.:super,že jste u MUDr.dopadli dobře.
1. dub 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau beruny :slight_smile:

téda, u nás je mlha, že by se dala krájet.....Nevidím z okna ani sousedy pod námi :confused: Doufám, že bude dneska lepší počasí než včera, to jen pršelo a pršelo :frowning2:

včera u nás zůstal na noc synovec /příští týden mu bude 6 let/ a já mu večer říkám, že si ho tu necháme na stálo, že nám bude pomáhat...a on že jako jo....tak já říkám, budeš vařit, prát, žehlit, uklízet atd....A Tomášek pravil, no teto ale to všechno nezvládnu, vždyť nemám čtyři ruce :grinning: :grinning: :grinning:
z toho vyplývá, že my ženský asi čtyři ruce máme, páč toto všechno zvládáme a ještě k tomu děti jako bonus.... jsme holt dobře "vyšlechtěné plemeno" :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:no, dobrý,Tvůj synovec mě rozsekal!
Tady je také mlha,ale bylo to horší,už mi tu svítí sluníčko do okna.Tak za chvíli vyrazíme ven, potřebuji do Rosmannu pro odlakovač, vezmeme sebou i našeho hafíka.
:slight_smile:
1. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky
:slight_smile: Ondrasek celou noc plakal a byl protivny i rano a porad i v noci ukazoval ze ho boli ousko
:frowning2: Tak jsem rano naklusali k dr na ORL a je to oboustrany zanet str.ucha jedno mu pichla Pak jsem sli k pedistr.se zpravou a ta aby mu ta ATB rychleji zabrala hned prdla penicilin do nozicky-tak tolik plakal chuderka moje :fearful: :fearful: Ven muzeme pac nesviti slunko tak alespon ez tak je krasne
:sweat_smile:
:wink:
1. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:A zase ty uši, vy si s nimi teda užijete,co?je to trápení, Přejeme,ať je brzičko lépe.
1. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj stoji to za prd :fearful: :fearful: :fearful:
Ale dr.rikala ze je to pry dobry je to poprve od prosince ze se to zlepsilo.Tak alespon ze tak teda no :frowning2: :wink: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
my si užíváme prázdniny - máme tady Kačku. Takže dopo po procházce jsem měla klidné, jelikož si hráli. a já lenora si sedla na zem a koukala na ně :dizzy_face: :dizzy_face:

Aní ještě že Ondra už umí ukázat na ouško.. a ty víš kam máš jet. že neuvažuješ co mu ai je..

Věruš synovec zase perlil :slight_smile: že by to slýchaval doma od tatky, že to nemůže udělat, že nemá 4ruce? to je totiž obvyklá hláška :grinning: teda i u nás,když se ptám, mám čtyři ruce? nemám, tak si to udělej sám :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem doma-Praha se nekonala teda pac bud jsem Zdendu spatne pochopila a nebo mi to nerekl se tam jede az 8.4.ale kazdopadne jsme vyresili prekl.uver na pozemek od Lisky :wink: Jeste posbirame papiry a mame vse :slight_smile: Do mesice by meli byt korunky :slight_smile:A nasledne je pozemek naaaaaaaaas a muzem na nem zacit makat :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
1. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, vy jste fakt akcnani. Neni to tak dlouho, co jste si hrali s myslenkou jit do stavby a uz mate vyreseny pozemek, penize na nej. Fakt lidicky cinu :wink:
Za nami je zase jeden fajnovy den. Ackoliv musime tvrdnout doma, tak si to docela uzivame. Eli je zlaticko a moc nam to usnadnuje. Naucila se krasne a na pomerne delsi dobu sama zabavit. Meducinku uz jsme take preprali, sice malym uplatkem, ale aspon ji nemusime nutit a jinak premlouvat a jeste se u toho spolecne zasmejeme :slight_smile: A odpoledne si Eli na dve hodinky vzala babi s dedou, tak jsme s tatkou relaxovali a koukli na filmek - nejvetsi kravina meho zivota, kterou jsem videla "jak dostat miliardare" (nevim, mozna jsem to zkomolila). Ale jako jestli hledate totalni kravinu, tak vrele doporucuji. Po prvnich peti minutach jsme to chteli vypnout, ale cosi nas donutilo to shlednou do konce. To je tak ujety, ze se tomu ani nechce verit a porad cekate, ze prijde nejake rozuzleni a nahozeni do normos. koleji a ono nic :grinning:
1. dub 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak to byl ten film asi opravdu pěkná blbina, máte můj obdiv, že jste vydrželi až do konce...Jste ten čas měli s manželem teda využít úplně jinak :wink: :wink:

aní - teda vy jedete jak motorový myšky... to už na vánoce budete snad v novém baráčku, ne? :grinning: ale je to super, že se daří a vypadá to, že budete mít svoje... :slight_smile:
Ondra zase marodí s ouškem? tý jo, pokolikátý už? chudinka malá....posíláme pofoukáníčko :slight_smile:

lucko - se ti to tráví dny, když máš super zabavení pro Domiho co? pepino taky miluje když jsou kolem něj starší děti a může si s nima hrát...dneska dopo taky řádil s tím synovcem co nemá 4 ruce :grinning:
to víš, že to určitě slyšel doma, to je jasný.... :grinning:

pepa dostal od kamaráda kapra, tak ho zabil, naporcoval a něco je v mrazáku a něco naložené v lednici na zítra k obědu...alespoň se vyřešilo co vařit zítra k obědu :wink:
1. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:jéé,kapra bych si dala :slight_smile:

Aní - prostě jedete rychlostí blesku, jen tak dál!

Trep.:jak se říká, všechno špatné, pro něco dobré, myslím tím,jak se umí Elí sama zabavit
1. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsme byli v MB a videla jsem Misu od Evci jak venci pejsana :wink: Mel cerno zelenou bundu-jsem Colombo jen si nemyslete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky ono nam asi nic jineho nezbyva totiz-je to fakt nahnuty s tema bytama :frowning2: :confounded: :confounded:
Luci-to je dobrej relax vid kdyz si Domca hraje s nekym a mas trocha klidu-taky to mam rada :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no jo, ty máš ryby ráda, viď´? Já už mám zase delší dobu chuť na lososa a pokaždé když jsme někde v obchodě, kde ho třeba mají, tak si na něj prostě nevzpomenu...
1. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja teda kapra moc nemusim ale jednou za rok si pochutnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja budu zitra delat obal.kvetak :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa maaaaaaaaaaaaam doma lososa v mrazacku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - Colombo je odvárek....ty jsi agent FBI :grinning: :grinning: P.S.: co měl na sobě pesan? :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek