• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
aní - tak to je dobrý, my měli květák zrovna včera :wink: taky jsme si šmákli, páč u nás dlouho nebyl
1. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták, v mrazáčku? asi vás dneska v noci někdo vyloupí a ztratí se vám jedna rybička z mrazu :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:výměna:já mám filety z lososa a ty máš kapra!platí???
1. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pesan byl na ostro-celej cernej :grinning:
Vsechno poznam-beda jak se mi ztrati jedina kosticka z mrazacku :grinning: :grinning:
Klouz jak somruje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky, zdravím a hlásím, že žijeme, jen jsme stále nějak v poklusu.... vlastně poslední dobou úplně ztrácím, přehled co je za den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aní - Ondráška mi je líto, snad tím bude trpět míň a míň až to úplně přestane! a baráček super a skvělé zprávy s pozemkem.... dneska je zadlužený snad každý....

Věruš - tvůj synovec perlí, je to ten s tou "dědečkovou milenkou"? :grinning: :grinning: :grinning: a co se týče zubního rtg, tak vůbec žádné obavy, víš kolikrát jsme za mé praxe posílali těhotné na rtg zubů - tento rtg je hodně slabý, má velmi slabý rozptyl záření a dává se ještě ta olověná zástěra a nákrčník, takže to má nižší nebezpečí pro miminko než UZ :wink:

Trep - to je super, že se doma tak dobře zabavíte a s léky zvládáte :slight_smile: budu ti muset dovalit ty penízky za plínky a tu pipinku, co tu máme, tak se asi vydáme venčit k vám za MH.... :wink: a dobrá zkušenost s tím "energetickým dealerem", já o tomhle též nic nevím....

Luci - tak rozuzlení s botama je opravdu :unamused: alespoň, že ti "část vrátil" v penězích!

no, tak my dnes musely jít koupit motorku=odstrkovadlo, naše tříleťačka ji prostě nutně potřebovala, tak celý den jezdila.... včera jsem ji poprvé nechávala hlídat v JK, zatím dvě hodky a nechtěla mi odtamtud domů :grinning:
1. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé. kapra miluju! :grinning: a lososa mám v mražáku taky, Věruš :grinning: :grinning: :grinning:

jo, mám novinku, dnes mi Mídě konečně alespoň trochu papala, chytla se na brokolici, to ji testuji příkrmy už téměř měsíc :wink:
1. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-tak super ze Madlenka basti :dizzy_face: Gratulace :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jj,taky doufam ze konecne uz bude lepe s ouskama a tak nejak celkove-uz to je docela napor :confounded: :confounded: :frowning2:
1. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kači..samé dobré zprávy. Emi spokojená v centru a Midlinka papá :o) ale je krásně vybíravá :grinning: :grinning:

Trep já jsem minulý týden vyhrála DVD a knížku Jak ulovit miliardáře na rádiu Jizera. tak jsem si to tam vyzvedla a v pátek, kydž tady ještě byla Jana, tak jsme se dívali. a nadávali ve třech..ono to chvílemi vypadalo jak nízkonákladový film co točil student :grinning: :grinning: holky daruji originál DVD :grinning: :grinning: a i knížku - tu fakt číst nebudu :grinning: :grinning:

Aní a kolik teda dáte za pozemek? psala jsi to? a gratuluji k potvrzení, že vám to dají.
1. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak beru...vyměním kapra za lososa a alespoń nebudu muset jet v noci k aniččce loupit...stejně už dala beztak na mrazák ostnantý drát a petlici :grinning:

kači - děkuji za info o RTG, to ráda slyším od odborníka :slight_smile: Míďalce zachutnala brokoška? Tak paráda, ono se to pomalu rozjede a za chvilku bude baštit příkrmy o 106 :wink:
Emulka už takhle drandí, jo? a má na to odstrkovadlo řidičák? :grinning:
1. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jj, to věřím, nejistota bydleníčka a k tomu nemocná dítka + "běžné" provozní starosti.....
1. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - to je blbý, co? jednou něco vyhraješ a ono je to taková békovina :unamused: V jaké soutěži to bylo? Já nic vyhrát nemůžu, páč nic nesoutěžím...
1. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a DVD a knížku uschovej a až budeme mít příští předvánoční srazík, tak máš vyřešené dárky :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a Trep koukám, že tento filmek mohu s klidným svědomím vypustit :grinning:

Věruš, no řidičák nevím, ale chlapy už na něj loví :wink:
1. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě něco, jestli si to vylosuji zrovna já, tak tu pod stolem šlápnu za trest na nohu :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - tak takhle se věci mají? To je Emulka zdatná lovkyně :grinning: Myslíš, že se na to dají ulovit i starší ročníky? Já jen kdyby mě už pepa nechtěl, tak bych pořídila taky odrážedlo a vyrazila do ulic :grinning:
1. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - s naším krásným zářivým růžovým určitě někoho ulovíš, nebo někdo uloví tebe :dizzy_face: Emul jistě ráda časem zapůjčí :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - už jste testli nový kočár?
1. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači jojo, dneska.. a zatím samá pozitiva. teda až na rukojet. tu mám o 5cm niž než byl předtím kočár a je to znát, ale to jsem čekala. holt golf/sporták nedělají na žirafy :angry: :angry:

jé růžová motorka. tak my máme teda modrou :o)))

Věruš.. tak ted jsi to prozradila a už nemůžu darovat nic. sakra... ale jako... když to musíte vidět, at víte, co je hovadina film. protože horší jsem viděla snad už jen jeden a ted si nevzpomenu, jak se jmenoval. ale byl taky český.. nějaké ovoce bylo v názvu a je to tak 8let zpět :grinning: a z kina jsem neodešla jen proto, že lístky kupoval kluk co mě balil a bylo mi to blbé :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, už se těším, až kočárek uvidím v reálu! :wink:
1. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
vy teda dneska jedete :slight_smile:
Mě Ondra teď pár dní jíst pro změnu nechce, vlastně od těch horeček. Ani příkrm, ani kaši, ještě do něj dostanu trochu přesnídávky nebo banán a jogurt od Hami.
Odrážedlo taky musíme koupit.
A lososa bych si taky dala, mňam. A smažený květák taky.
Nandi, baráček zavidím. Hned bych ho vyměnila za tu naší ruiničku :grinning: Ne nebudu si stěžovat, nebo mi za trest spadne na hlavu. Včera to vypadalo nadějně, otáčel se tu na křižovatce kamion a vypadal, že nám ho kus odbourá. Ale nevyšlo to :grinning:
A Ondráškovi brzké uzdravení a ať už mu to dá pokoj napořád.
1. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, co jste kupovali za golfky ? My o nich uvažujeme kvůli cestování. Kočár nám zabere moc místa v kufru.
1. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko, já golfky nemám. já nechtěla. nemám ráda nespojenou rukojet. i když teda. ty jedny byli mooc vysoké, ale nenene. ani kvůli té výšce jsem do toho nešla. Důvod proč jsme kupovali kočár byl ten, že ten náš má krátkou opěrku zad a domi už měl hlavu nad ní a to mi přišlo nepohodlné.. jinak bych vydržela až do příštího jara jen s tímhle a pak už by jen chodila jezdil n akole.. ale nakonec teda jsme koupili v Bambínu tenhle: http://obchudekuterky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1252275
1. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na smažený květák jsem měla chut minulý týden, ale stál 60Kč tak mě chut zašla :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí tyhle golfky: http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=639289 Chceme do terénu dál jezdit s inglesinou.
1. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

jéé,vy jste toho napovídali!Já měla včera žehlící a TV večer.

evinkapřesně tento model,ale v jiné barvě máme, jsem spokojená a v terénu taky OK.Klidně přijeď ozkoušet! :wink:

Jinakodrážedlo máme oranžové.Dnes ho zase bereme do Jičína.Dáda loví holky i bez odrážedla.Jako v létě Elišku v růžovém županu /od kámošky/ na koupališti,jak sem Silente dávala odkaz na fotky.

Claudie:kdy se mohu stavit na výměnu rybiček? :grinning: :grinning: :grinning:
Nanda:nesomruji:je zkouším výměnu.

Kacul:mňam brokolice, vidíš my ti jsme k smíchu, že ji máme často,no, už dlouho nebyla, Dáda je stejně na zelené věci, moooc rád baští brokolici a špenát.

Užijte si víkend a Velikonoční pondělí s tatínky.Moc toho nenakecejte,ať to pak nedočítám celý týden.
Během dopoledne jedeme do JC.
Luciejadr:taky se těšíme,až kočárek uvidímě v reálu.
2. dub 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
2. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf tak jsem vás dočetla, já jsem byla včera v Polsku, jela jsem sama, jen na otočku na nákup. už jsme měli vše vyžraný. A potřebovala jsem na Velikonoce taky něco.
tak máme zase co jíst :grinning:
2. dub 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau buchty :slight_smile:

klouz - budete přes velikonoce v JC? tak si to tam pěkně užijte a Dáda ať vykoleduje samé dobrůtky :slight_smile:

lucko - ten váš kočárek vypadá pěkně, se to Domimu drandí v novém, co? :wink: Já taky květák nekupuju když stojí tak moc peněz, to by mi drhnul v krku...Jsem si na tebe posledně vzpomněla v Lidlu když jsem kupovala mléko za 9.90 a nahamtala jsem si ho půl košíku :grinning: :grinning: No co, šetřit se musí, že? :wink:

evi - no takhle se rouhat s domečekem? :grinning: :grinning: No ale jestli máte dobrou pojistku, tak by se to možná s tím kamionem vyplatilo :grinning: :grinning:

daní - ahojda, v úterý jsme jeli přes Jivinu, tak jsem koukala zda tě někde nezahlédnu a nic....Co Halí, jak se těší na koledu, už trénuje básničku nějakou?

za chvíli jdu nakoupit a pak rychle oloupat brambory k tomu kaprálovi, páč v deset má přijít nějaká ženština na nějakou předváděčku, poslala ji k nám tchýnina kamarádka, že prý dostaneme nějaký dárek...tak jsem zvědavá co bude nabízet, doufám, že bude pepi protivný a já budu mít možnost úniku :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:jj, do JC jedeme,Dáda už má pomlázku! :slight_smile: Jen tu básničku asi bude muset říkat tatínek.
2. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko
tady se vcera zilo :wink: Tak to vezmu, jak mi pujdou myslenky:
Klouz, mno jo, Dada je ale "ostrej" balic, ten se s tim nemazli a ani ne za 5 minutek ma zenskou na lopatkach (to doslova) a pak bez rozpaku zkouma dal :grinning:
Ani, mno jo, FBI by Te vzali z fleku. Presny popis MM bundy a nasi Kimci, akorat Kimi se ted citi "ukrivdena", ze jsi si nevsimla jejiho noveho tmave hnedeho obojku :grinning: :grinning:
Lucko, tak ja bych DVD nechala povinne kolovat po MK, at v tom nejsme samy :grinning:
Kacko, pocitam, ze pristi tyden uz budeme fungovat normos - tzn. ze budeme zdrave, tak to nehrot (s korunkama a pipikem - aspon mate na VElikonoce vyzdobu :grinning: ) a domluvime se, ju?
Kapr: tak toho ja moc nemusim a to tchanik je tak zdatny rybar, ze kazdy vikend se min. s jednim vraci z chaloupky. Tchynka uz nevi, kam je ma davat, tak mame nacpane mrazaky vsichni kolem. Nemate nekdo nejake receptiky na kapra - myslim takove, kdy se dobre zaskuje ta "rybi rybnikova" chut? Jednou jsem jedla pomazanku a ta byla moc dobra, jenze to je strasna piplacka s obiranim :frowning2: Na kvetacek uz se tesim, jen co zacnou trhy na Miraku.....to pak zacina u nas kvetakova sezona.
2. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek