• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Tak jsme se s Eli usnesly, ze vyrazime ven (idealne pod prackem), ze musime zkusit, co to s nama udela, kdyz nas zitra ceka zabijacka na cerstvem vzdousku, tak at tam nevypadame jako bledulky :grinning:
2. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Věrčo, chceš na prdel??? Jedešš přes Jivinu a nestavíš se???
No to je teda troufalost. No mě po vsi těžko někde potkáš, tak jedině kolem baráku.
2. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkky
Věruš, tak jsem dnes zase vyhrála na jizeře. jen nevím co. už jsem neposlouchala rádio(koukali jsme na kouzelnou školku) a bylo mi blbé se jich ptát do telefonu, když mi volali že jsem vyhrála :o))) tak uvidím v pondělí, až se tam projdu.. ale možná to bude sleva do solné jeskyně.. je vlatně musím vydržet až do úterý..sakra :angry: (no možná to je CD Baron Prášil. tak to by byla sranda :o) ) fakt jsem zvědvá :o)))

Evinko, vybíráš klasiku ;o). my se chceme Implastu zbavit uplně. už nebude potřeba. když máme novej "sporták".

Trep super nápád s tím DVD. takže za půjčení krosničky ho hned v úterý dám Lucce :o))) (taky jsem na tebe dnes myslela, Domiho má ted na 2hodky teta Hana a já tady lítala jako debil a říkali si, přijde někdy doba, že si tak sednu jak Evča s Míšou? nepřijde... :angry: ale může být i hůř, takže mlčím :grinning: :grinning: )
2. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak už tu byl taky agent s teplou vodou přes tu elektriku, nepochodil
2. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Ja jsem rano vycistila Ondrovi hnis co mu vytekl z ouska-chudera
Peru,obalila jsem kvetak a ted ho smazim,brambory mi oskrabal Matysek
Povlikla jsem postele a jeste koupelnu uklidit,vysat.Zitra vytru a upecu mazance,udelam tirramisu a pripravim na br.salat
2. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj staci mi zaplatit a nejmout a jdu do patracky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi-baracek mate pojisteny?Ze jsi cekala jak dopadnete?To by byla pak dobra vymena za novy co? :grinning: :grinning:
Lucko-kocarek je krasnej.Taky se mi takovy libi,cena teda silena aale je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Verko-jj ostnaty drat byl naraficen :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Klouz-jasny cenzujes ja to tak myslela samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se taky gruntuje, filip s Halí se vrhlo na obývák a pokojík, já udělala koupelnu a záchod, až dobordelařím v kuchyni tak ještě tady a ložnici a konéééééc.
V 6 jdeme na večeři a rodičema od Petra, a na oběd na zítra mi zbylo ještě ze dneška, pekla jsem stehna a brambory.
V neděli jedou mladí k našim, tak jsem jim vnutila Halinku a já si v klidu vykostím stehna a udělám salát. paráda.
no a jdu pověsit další pračku, udělalo se fajnovka počasí.
2. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme vyvencene, dokoupili jsme nejake veci, naobedvali se a Eli uz chrupka.
Lucko, ale jo, prijde. Ja jsem takova neposeda, takze bych normos v tuhle hodinu na filmek nekoukala, ale take poletovala po byte. Nicmene jsem fakt uvitala, ze je klidek (nachlazeni dozniva a tak jsem po tele takova rozlamana :frowning2: )
Ani, chtela jsem se zeptat, zda nahodou Zdenda nedonesl domu takovou slevovou knizku pro odborare ze Skodovky? Je tam spousta kuponku do Bondy a pak je tam take do jejich Zoolandu na granulky (15 kg Ontario sleva 250,- ), tak kdyby jste to nahodou doma meli a nevedeli, co s tim, tak si na me vzpomen. Klido cenznu za neco, co zase nevyuzijeme my. Kuju
A koukam, ze jsme mely stejnou zabavu - take jsem povlikla postele a uz se povleceni i pere a na nebe se dere (je jsem basnirka) slunicko, tak by to mohlo i dnes uschnout.
Miso a byla jsi na nej (agenta) sama a nebo byl doma i MM a dali jste mu sanci se rozpovidat?
2. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak Eli vzkazuje malym kolednickum, ze v pondeli dopoledne bude doma :grinning:
2. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-Zdenda ale nedela ve skodovce :fearful: :confused: :sweat_smile: :grinning:
Ja jeste povleceni neperu asi az zitra-jeste jsem mela dost pradla.A zitra ma byt taky krasne :slight_smile: :wink:
2. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsem zpátky z nákupů, dopoledne mi nešel net, tak jsem toho využila, tak jsme jeli hned po ránu.
Luci, my Inglesinu budeme schovávat i pro druhého prcka.
Baráček máme dobře pojištěnej. :grinning:
Zítra jsdeme na otočku na mýma rodičema na chalupu na Sázavu a pozítří ke tchánovcům do Hradiště. Takže vařit budu až v pondělí. Koledníkům upeču bábovku a slaný štrůdl , ať mají čím zakousnout tu štamprdličku.
Tak jdu prolítnout ještě termínovou diskusi a Facebook, pak uvařím Ondrovi oběd, sice trochu pozdě, ale v než jsme jeli, tak snědl půlku přesnídávky, v Hypernově banán a teď si vyžádal prso.
Převlíct peřiny bych taky potřebovala, hmm. Uvidím jak budu stíhat.
Tak zatím, nakouknu sem ještě večer.
2. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, kde jsem teda prisla na to, ze je Skodovak? :grinning:
2. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-joooo tak to teda nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jak se u některých z vás dneska gruntovalo, tak u nás nee...teprve mě to čeká asi zítra, ale jen tak zlehka...potřebuji ještě umýt okno dole v chodbě a jinak jen běžný úklid, nic divokého....

dančo - tak ať se vydaří večeře s budoucími prarodiči malého Jiříka :slight_smile: Budou se mladí brát nebo budou žít na hromádce?

lucko - se z tebe picnu, zase jsi vyhrála...jak to děláš? :sunglasses: tak ti přeju, aby ta výhra alespoň stála za to a nebyl to zase nějakej přiblblej film....

jdu hledat váleček na nudle, asi s ním dneska Pepa dostane :angry: Ve středu šel na jedno, no dobrý to jsem přežila, včera mu volali kamarádi z vedlejší vesnice, že jedou do naší hospůdky na pivko a jelikož se dlouho neviděli, tak tam samozřejmě taky musel, no a dneska měli hasiči úklidovou brigádu na návsi, tak šel brigádničit, ale mezitím se už mihl na dvoře /mé bystré oko ho zahlédlo/ a samozřejmě doma ještě není, páč tutově pláchnul a hádejte kam? :angry: :angry: :angry:
2. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní mě ten kočár nepřišel drahý. dala jsem si limit do 5000Kč a vlezla se... :sweat_smile: holky co kupovali golfky od Chicca - vyšší verzi, než si vybraa Evinka, tak platili 3600Kč a tak je to podobné

Trep a jak spí Elí? At ji neprobudí koledníci :sweat_smile:

holky teda co to prádlo? uschlo vám? já jen, že tady to po 16hod bylo hnusné. jako počasí. zima a vlhko ve vzduchu. takže já si vyperu asi v neděli a dám do sušárky :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš :grinning: :grinning: mihl na dvoře. to je ale odvaha, že ti aspon nezamával. asi nečekal, že už ho vyhlížíš :grinning: :grinning: ale užívá si. a co jde v ůterý do práce????

taky jsem zvědavá co napíše Danča. jaká to byla večeře. jestli jako seznamovací, nebo jako rodinná porada co a jak? a svatba? a kde byli? a jak bylo :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-me drazsi prijde ale je fakt super-asi bych do nej taky sla kdyby to bylo aktualni :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Fakt je peknej :wink: :wink:
Verko-bystre oko Ty jsi pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak Pepouskovi teda otrnulo vid? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko a budeš tam někdy objednávat???
2. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Musím to ještě prostudovat, to jsem jen překopírovala z naší termínový diskuse.
2. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
No večeře super, svatba bude, ale později, za 1. Danče ještě není 18, mohla bych ji nechat zplnoletnit, ale ten rok to ještě vydrží. A za 2. stejně by z té svatby teď nic neměla.
Jo a kde jsme byli? Na Bukovině v Navetě, oni jsou Petrovi rodiče spolumajiteli, tak to bylo tam.
Jedli jsme kančí medailonky, ňaminka. Byla i živá hudba. Paráda.
Přijeli pro nás, zase nás odvezli domů.
Probrali jsme co bylo potřeba, ale je to na mladých, je to jejich prcek, né náš.
Samo, že pomůžem, když bude potřeba.
3. dub 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues všichni :slight_smile:

daní - no teda jste si pěkně pošmakovali včera, mi děláš chutě :wink: na Navetě mívali mejdany zaměstnanci z Profsvaru z MH, tchýňka tam pracovala, tak vím, že jsem tam pro ní párkrát byla...hezká chajda :wink:
Jasně, svatba není důležitá, důležité je aby těhu bylo v pohodě, Danča si to pěkně užila a prcek se narodil v pořádku.... Ale jak to má se školou, studuje ještě ne? Bude přerušovat nebo mít individuelní plán nebo budeš chodit do školy za ní? :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, bude mít přerušení, byla jsem tam ve středu, tak jsme vše vyřídily, tak bude chodit do konce června a pak si dá 2 roky prázdnin. :grinning:
3. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak jsme doma ze zabijacky - bylo to super (ale to asi proto, ze jsem tam byla rano jen tri hodinky a ted hodinku :grinning: ) za to masa jsme dostali napakovano, ze mi praska mrazak. O sadle ani nemluvim (to si nastesti vzala tchynka a budou ho skvarit). Jitrnicek a jelitek ma Misa take habakuk, vzhledem k tomu, ze ja to nejim a Eli je na to malicka. Osobne se tesim na tlacenku, ale ta dorazi az zitra a ted jsem ochutnala zabij.gulasek - bych tam mohla mit jen sama jatyrka :slight_smile: :slight_smile:

Siw, jasan, at si to mladi udelaji podle sveho. Je dulezite, ze budou vedet o vasi podpore, ze tam jste, ale at si to udelaji podle sveho.

Kolednicci, Elinka tak na 10:00 bude pripravena :wink:
3. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Daní je jasné, že si to mladí udělají sami, ale myslím, že podporu budou potřebovat. přeci jen Danča ani nepracovala, nic nenašetřila tak za každou podporu bude ráda. Jak se starat o mimi má ještě v živé paměti :grinning: :grinning:, ale když ji pak babičky nabídnou hlídání bude určitě mooc ráda.

My byli dnes na výletě. Bylo nás 7dospělých, 3psi a Domi :grinning: Měli jsme půjčenou krosničku od Dády a super. Domi vydržel v ní asi 8km bez přestávky. Pak šel i pěšky a tak ho tatka nesl normálně, at ho nebolí už zadek. ale jinak fakt suprovej. takže jdu kouknout kolik stojí použítá :sweat_smile: Jinak jsme šli ze Mšena do Mšena. Jsou tam pěkné okruhy. Na obědě jsme skončili v Ráji :grinning: :grinning: Jediná chybička - Domi spal jen ráno v autě asi 30min. možná mín, než jsme tam dojeli. pak už ne, a pak se přetáhl a vydržel až do večera. zato my s tátou tady trpěli :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, lrásnou neděličku.
4. dub 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nonononono???? Co je to tady za nekázeň?????
Dala jsem do alba druhé vnpučátko fotky z Navety
4. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zkoukla... jééé

No nekázen teda tady byla :o) to bude tím, že jim nevyšla předpověd a bylo nakonec pěkně :dizzy_face:
4. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, lucinko, asi jo, dnes se to celkem vyvedlo, kéž by to vydrželo i na zítra.

VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ A BOHATOU POMLÁZKU!!!!!!!!!!!!!!!!
4. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak se konecne taky ukazu :slight_smile:
Byla jsem na te brigade a vcera od 7 do 19hod a dnes od 7 do 14,15hod :wink:
Zdenda mi nabarvil vajicka,ja jsem pak udelala salat,vytahla maso an zitzrek an rizky-budou kralici,kureci a veprove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsem poklidila,vykoupala Ondru-stepa uz se myje sam Zadelalan na mazanec-opet a uz se krasne pece :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek