• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Jinak preji Vsem krasnou pomlazku a Vesele velikonoce :slight_smile: :wink: :wink:
4. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky no ja jsem zvedava na zitrek-kluci se tesi na koledu a jestli bude fakt hnusne tak budu nastvana :confounded: :angry:
4. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my teď dva dny strávili po babičkách. Teď jsem dopekla slaný štrůdly, ať mají dospělý koledníci čím zajíst štampdličku. Bábovka mi zbyla ze dneška, vajíčkům jsem dala jen takový ty umělý košilky, protože jsem jaksi zapomněla koupit barvy :sweat_smile: (teda je mám vsugerováno, že jsem je kupovala, ale nemůžu je najít) TAk ráno vyndat panáčky, šoupnbout stůl do předsíně, naaranžovat a můžou chodit koledníci. Manžel jde s Ondrou taky na koledu, ale nevím jak dlouho je to bude bavit, jestli bude lejt a Ondra bude muset být v kočáru pod slídou :-/
4. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne proziti Velikonocnich svatku :wink:
Kluci uz jsou v terenu tak apk hodim fotecky :wink: :slight_smile: Jsem zvedava jak budou vypadat velky i maly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
U nas je teda zima jak v morne 4 st. :confused: :confused: Ale alespon ze neprsi-tak jsem rada :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hezké velikonoce.
Chtěla jsem se zeptat, kde že jsou v MB dobrý a levný dětský sekáčky?
5. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Mish - já jsem byla v sekáčích
1. naproti 3. bráně - je to maličky, taktak se tam vejdou 2 kočárky. Já narazila na akci, kdy měli vše za 20,-.
2. V Pomeranči - Palackého ulice pod nemocnicí u sběrných surovin. Tam je to trochu dražší, ale mají značkové věci. K tomu bude víc vědět Treperenda, dělá tam její kamarádka
3. Sluníčko - v Havlíčkovce. Tam jsem se moc nerozhlížela. Našla vestu a šla. Bylo tam dost lidí a já se tam s kočárem pletla. Tam mají i hračky, kočárky atp.
A pak jsem někdy na podzim byla v nějakém paneláku pod Omegou. To bylo úplně mini a zarovnaný až po strom, ale paní věděla kam sáhnout a vyndala mi hromádku s tím, co jsem potřebovala na prohlídnutí.
Jo a pak v Havlíčkovce, jak je zastávka, tak v paneláku je prádlo a vedle je malý sekáček a myslím drogérka???, pak jsou látky a nějaký ten dětský obchod.
5. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
O jiných nevím, ale ráda se poučím.
5. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko
Mish, Evinka podala vycerpavajici info - ja jeste pridam www.denda.cz - ten je ted kousek od nas, ale byla jsem tam jen jednou, kdyz se rozjizdeli. Chce to chodit na kukacku prubezne.
Evi a do toho kose (v Pomeranci) u pokladny jsi koukala? Tam Iva miva vecicky za hubicku (rika, ze jsou to takove veci na pisek).
My dneska frcime na ORL - Eli je uz ok, ale ja mam uz treti den zalehle ucho, tak si ho necham proplachnout, at Eli vidi, ze ji v tom nenechavam samotnou :grinning:
6. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep, já šla cíleně pro teplou vestičku. a tu zrovna neměli, uspěla jsem ve sluníčku. A koše jsem si ani nevšimla, abych pravdu řekla.
6. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dobré ráno.
dneska vyrážím na trk, chci ondrovi koupit větrovku od Wolfa. a nějakou čepičku
6. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau cholky :slight_smile:

tak přeji všem dobré pořízení, až už u lékařů či na nákupech :wink: Já mám oblíbený netový sekáč www.laclik.cz, tam už jsem několikrát objednávala :wink: Ale asi je trochu dražší než ty v MB, no nevím, ale podívat se můžete.... :slight_smile:

ráno jsem volala na gyndu, posledně mi mudra dělala cytologii a výsledky jsou naštěstí OK, tak jsem ráda....ale i tak mě čeká příští týden kontrola u Apolináře na COP, musím tam jezdit každého půl roku...Pepa pojede se mnou, pak se stavíme na gáblík v Ikee a určitě si tam budu muset koupit něco velmi "důležitého" jako vždy... :grinning: :grinning:

mám vůbec ten příští tejden nějakej našlapanej...v pindělí zkouška z psychologie / zatím jsem u prvních 2 otázek :grinning: /, v úterý zubařka, ve čtvrtek ten apolinář a v sobotu muzikál... apropo Lucko, od kolika se to hraje a v kolik budeme vyrážet?????

hezký sluníčkový den vám všem koníkovky :slight_smile:
6. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj po velikonočním víkendu!!!! :slight_smile:

Tak nějak jsem Vás dočetla,už ani nevím,co bylo na počátku!

Trep.:jéé tlačenku a třeba i jelítko bych si také dala.
Misch.:holky daly vyčerpávající info o sekáčích.Už konečně musím zajít do Pomeranče - věci na písek a zahradu.

Claudie:super,že je kontrola OK.

Jinak víkend jsme si užili. Oslava byla také dobrá, dort se tchýni povedl,no, já si na všem nějaké chyby najdu, třeba že: dort - kamion byl zdoben růžovým krémem :grinning: !No, skousla jsem to!Dádu stejně nejvíce zaujaly lentilky a želé abeceda na dortu.
Včera si Dáda i něco vykoledoval.
6. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: v sobotu jsem měla sraz s Karolínou :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no teda to bych tchýni nikdy neodpustila, že ozdobila kamion růžovým krémem :grinning: :grinning: :grinning:
jé a co arwen a její dvojčátka, jak se mají a jak vše zvládá? už v letních maminkách pěkně dlouho nebyla, tak nemám žádné info...
6. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: ten kamion nebyl celý růžový, byl bílo - růžový!Vepředu byl nápis Dáda, měla vypracované i okénka a u dveří měla kliku, nějak dodám foto.
Furt lepší,než minulý rok mi hrozila,že dá na mašinku růžičky, to by byl teprve rachot.
Náš táta,než si přestříkal auto, tak měl taky původně nádech růžové metalízy, teď má červené auto.

Karolína se má tak nějak stejně, děti rostou a ona chodí do práce.
6. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:celý růžový kamion - to by byl horor!!!
6. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidíš jak se tchýňka snažila....příští rok už bude mít auto i stahovací okénka a airbagy :grinning: :grinning:
Až bude mít Pepíno své první narozeniny tak pověřím asi švagřici zda by nějaký ho dorta neudělala, ona je šikovná a umí moc pěkné, já bych to třeba i zkusila, ale mám obavy co by z toho vzniklo za paskvila :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudievypracované oknénka,spíše jen namalované.Na to,že není cukrářka, tak to bylo dobrý.
Nápis Dáda byl ze želé abecedy.
6. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné sluníčkové ránko!!!!!
Claudie, máš IP
7. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, více napíšu jak bude malej spát - teda ohledně muzikálu. zatím něco na koukání ...

a Trep mě jsi teda neprosinkovala ani nědělala kujůůů :grinning: ale i tak mám pro tebe zatím jeden kupon na granule :sweat_smile: . v neděli ho teda budu mít doma... tak pak se nějak musíme potkat, hm???

jo a Věruš co Pepi? je v práci ebo stále s Vámi???
7. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
se ty fotky nějak popřehodili.. sakra. ale vy jsi pořadí najdete jako soutěž, jo??? :o)))odměna žádná, zábava veliká :o)))
7. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný fotečky!!!!!!!
7. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak se priznam, ze Ty jsi me teda vubec nenapadla - jela jsem jen tak v hlave, kdo je a nebo ma nekoho ve Skodovce. Tak tedy dodatecne KUJu :grinning: Staci?
7. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kočárek pro Jiříčka. v sobotu už bude tady
7. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co jedou na muzikál.. tak mapy.cz hlásí, že za 45min jsme tam. já jsem myslela, že vyjedeme 1,5hod před.. Tomáš mě varuje, že bychom měli 2hod před, tak je to na vás. odjezd bud v 16hod nebo v 16:30 - ale to fakt nejpozději. já doufám, že parkovat budeme u vody a pak dojdeme asi 5min pěšky - lepší a levnější varianta. když nebude volno, tak se parkuje v paladiu - je to hned u divadla, ale... parkování trošku dražší.
Věruš a Aní.. kde budete chtít parkovat? na spar parkovišti? já bych teda radši mimo to parkoviště. někde třeba u koupaliště a tááák. at neste nápadné. LUCku vyzvednu doma. budu asi na hokejbale, tak se pro ní otočím :wink:
7. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr:Luci, klidně někam dojdu,a´t se nemusíš otáčet!
Jsem raději pro větší časovou rezervu. :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - klidně můžeme vyrazit už v 16h...raději mít rezervu a když tak si dát někde kafíčko, než pak honit každou minutu kdyby něco :wink:
auto ještě nevím kde nechám, ale někde v té oblasti jak popisuješ to bude...ještě se dohodneme kde budu na tebe číhat, ju?

druhá lucko - dík za fotku dvojčátek :wink:
7. dub 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-jj taky jsem pro 16hod :slight_smile:
Verko-to by jsme se mohli svezt jednim autem,mam pro Tebe dojed a nebo Ty pro me? :sweat_smile: :wink:
7. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-fotky krasny-pekne jste hodovali :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - zatím ještě nevím jestli nepojedu do MB už o něco dřív, chtěla jsem se stavit ještě u ségry...Uvidíme, ještě se domluvíme co a jak :wink:
7. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek