Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
12. dub 2010
evinka:super, máš doma kus chlapa.

siwama:není to tak dlouho, co jsi psala,že budeš babičkou a už máte pomalu celou výbavu,jste holky šikulky 🙂 🙂 🙂
nandaautor
12. dub 2010
Ahooooj holky 🙂
My jsme dnes opet litali jak pometla.Byla jsem u dr.a mam ATB Pak jsem jela s Ondrou do MB nakoupit-uz jsme to potrebovali,no a prijela jsem a davaj se Stepou na logopedii a pak na SU kvuli baracku na zapis a pak jeste do mesta koupit Ondrovi backurky uz je potreboval-stali 130kc a vybral si zelene-myslela jsem ze hrabne po modrych a prdlajs 😃 :-p Ja jsem si v sekaci koupila 2x tepalky a tricko za 25kc-dohromady za 192kc a pekny tak jsem rada-na parcelu se to bude vse hodit 😉 🙂
V Albertu jsem potkala kamosku atk jsme sli na kavicku-ja na ledovku-jinou nepiju,poklabosili jsme a jelo se domu 🙂 Jo a musim se pochlubit Stepanek rika krasne Ř-R mu nejde ale to dopilujem 😉 🙂 😉
nandaautor
12. dub 2010
Jinak musim rict ze Ondra je ted proste zlaticko milovany-je strasne hodnej ale strasne moc.A jak posloucha x-) x-) x-) Proste si MD krasne uzivam 😉 😉
Holky tak se asi atky domluvime na tu sobotu co Vy na to? 🙂 😉 🙂
nandaautor
12. dub 2010
Danka-IP 🙂 😉
kacula75
12. dub 2010
ahojky holky....

Klouz - krásné fotečky a teď Dáda musí být super frajer! 😉

Daní - gratuluji ke kočárku a vůbec k výbavičce! zvládli jste to super 🙂

Evi - vám gratulka k úžasným mírám! my měly na očko zítra a dnes jsem to rušila, zase se to protáhne :-|

Luci - tak super víkend v OV? to je bezva! ani jsem nevěděla, že tam jedete.... bylo tam hezčí počasí?

Aní - tak ATB? hlavně, aby brzo zabrala a byla jsi ok. a posíláme gratulky k vyslovování ř a poslušnému Ondřejíčkovi 😃

u nás je od pátka veselo, Emule mi lehla, od včera začíná Mídě.... no, prostě jsme byli dlouho zdraví a mělo být očko ]-(
tak krásný den a snad se časem i počasí umoudří!
siwama
12. dub 2010
Anííí, IP 😉 😉
klouzavka
12. dub 2010
nanda:koukám,že máš stále lítání, no, dobře jsi nakoupila.

Marodům přejeme brzké uzdravení.

Jinak Dáda byl včera u holiče,no děs a běs, co vám budu povídat, zlaté očkování.Prost on si na ty vlasy nenechá šáhnout.Ale sluší mu to!
nandaautor
12. dub 2010
Dani-uz jsem Ti odepsala do IP 😉 🙂 🙂
siwama
12. dub 2010
já tobe taky 😃
nandaautor
13. dub 2010
ahoj holky-krasne poledne 😉 🙂
U nas je nadherne-uz se tesim az vyrazime s klukama odpol.po lidusce ven 🙂 🙂 🙂
Ondrasek haja,ja jsem upekla pac Matymu dnes prijde kamos a uklidila,vyprala a povesyla pradlo 🙂 😉
nandaautor
13. dub 2010
tady hazim nejake fotky z velikonoc,konecne 😉 🙂
nandaautor
13. dub 2010
Hmmmmmmmmmmmm a povesyla se mi opravdu povedlo 😞 😞 😞 😃 😃 😃 Jsem spravna cecha ]-( 😃 :-p :-p =-)
treperenda
13. dub 2010
Hojda🙂
Nandi, treba si ho tam povesila tak silne, ze se tam to "y" hodi vic 😃 Jeee, to neres, tohle nech konovi 😉
U nas nic noveho. Dneska jsem byly na trhu, ale nepotesili me, nemeli staleplodici jahudky (sazenicky), tak to zkusim priste. Mno jo no, jaro je tu a ve me zase zacinaji rasi zelene pupence a kvetinove silenstvi 😃
Tak se mejte fajnove.
mishulle
13. dub 2010
treP. ahoj, v obi je maj za 80 korun 10ks myslim
luciejadr
13. dub 2010
ahojky,
trep a to budeš sázet na chatu nebo k vašim? já teda půjdu akorát pro ty na balkon :o))) místo květin.

Mishul.. jsme na tebe dnes s Klouz mysleli. kdy jedete na tu operaci? se nám spletli dny...

My dnes byli s Dádou v solné jeskyni. Protože jsme jaksi věřili předpovědi že i dnes bude hnsuně. ale moc se nám líbilo, že když jsme vyšli,t ak bylo krásně.
klouzavka
13. dub 2010
Ahoj!
jojo,jak píše Lucka,dnes jsme prvně zkusili solnou jeskyni.
mishulle
13. dub 2010
Luci: dnes ve 4 na příjem a zítra na operaci, ve čtvrtek snad domů. Za chvíli budem vyjíždět, tak paa
evinka
13. dub 2010
Ahoj,
Mishulle budeme na vás zítra myslet.
luciejadr
13. dub 2010
Mish už to číst nebude, ale Klouz si to pamatovala dobře. tak snad Mish zítra někomu napíše sms. a ve čtvrtek se tady objeví. to by bylo super tak brzo.

tak něco jak jsem si to užili:
claudie
13. dub 2010
čau žabky kvákalky.... 🙂

jé, tak vy jste se byli nasolit v jeskyni? závidím, to mohlo být docela prima 😉

asi se nám klubou další zuby, takže máme bezva noci a dny....dítě je nevrlé a já unavená...
včera jsem udělala /páč jsem velmi chytrá 😉 / zkoušku z psychologie, tak alespoň nějaké pozitivum...jo a dneska jsem byla u zubajdy, ve finále mi rtg nedělala, jen mi zoubek zadělala a prý že to vypadá dobře a zatím to necháme osudu....Tak jsem ráda 🙂

už se těším na sobotu na ten muzikálek...

mish a kubíkovi držím palce, aby vše bylo v poho a ve čtvrtek už aby byli zase doma 😉

jsem dutá jak bambus a nevím už co jsem chtěla, tak se mějte všechny bájo a zatím pa pa 🙂
luciejadr
13. dub 2010
psala Mishul. na pokoji je s maminkou a holčičkou. Kubík byl z toho paf, ale uklidnila ho TV na pokoji a pohádky :o))) zítra jde na řadu jako první a to hned v 8hod. operace bude trvat 45min. Jen teda tatínek nebude moci čekat s Mishul ... tak bude chudák na pokoji sama nervozní :o(.

Věruš gratuluji ke zkoušce...jinak jako mě zub v těhu zadělávala 2x... pak i po porodu.. musím zaklepat, že ted už drží asi 5měsíců.. ufff. tak at drží tobě rovnou ten první pokus 😉
klouzavka
13. dub 2010
claudie: posíláme gratulaci ke zkoušce.Až mě bude Dáda zlobit, přijdu pro rady.

Kubíkovi a mamince držíme palečky! 🙂
nandaautor
13. dub 2010
Holky taky drzim moc Kubikovi a Mise palecky at to zvladnou co nejlepe 🙂 😉 🙂 🙂
Verko-veeeeeeeelika gratulace Ty nase chytrolinko 😃 😃 😃 😃
nandaautor
13. dub 2010
Lucky obe dve-krasne jste si to uzili vcetne kluku 😉 🙂 Uz o tom premyslim jakou dobu ze tam taky zajdu 🙂 V MH je taky solnicka.Pomohlo by mi to i na lupenku 🙂 🙂 A vezmu tam i Ondru-bude se mu tam taky libit 🙂 😉
claudie
14. dub 2010
ahoj holky 🙂

kde jste? to ještě všichni spinkáte? 😃

Jsme chtěli jít dneska do MH do kina na Ženy v pokušení a bohužel obě dvě představení jsou beznadějně vyprodána, takže smolík pacholík :-|
klouzavka
14. dub 2010
Halooo,tady jsem!
Byli jsme plavat!
Odpoledne jdeme ke kamarádovi Danečkovi na oslavu narozenin.
Ta´tka nám dnes odjel na služební cestu,vrátí se,až v pátek!

Jinak mi dnes psala Míša,v7h,že je vizita a pak hned jsou na řadu.

Tak už to má Kubík za sebou a teď to bude jen a jen lepší.

Claudie:na Ženy v pokušení bych také šla.
claudie
14. dub 2010
klouz - no jo vlastně, vy máte to ranní plavčo 😉 Takže už jste vymáchaní a vyčvachtaní...
Jsi slaměnka, jo? Tak si užívej pohodu bez tatínka a zítra ho máš doma jako na koni....

Co vlastně kubíkovi dělali?
luciejadr
14. dub 2010
ahojky
hokly zprávu o Kubovi jak je po operaci nemáte? já ne... a tak se ptám.

Věruš my jsme dnes jeli pro opravenou věc, pak přišla revize plynu, pak oprava žaluzii, vysáli jsme, uvařili koprovku a ted chrní :o))) moc jsme toho nestihli, co?
Co vy, už bez Pepy st,?????

včera jsme byli poprvé v divadle. azčal mi kulturní týden :o))) lístky na balkon už nebrat, je to děs a teda hrálo se od 19:30 a můžu říct, že ke konci jsem už chtěla odejít. já tam málem usnula. bylo to suer, ale skončilo to 22:15 a to je pro mě moooc pozdě na to jen sedět a koukat.. doma bych si vstala, šla se třeba osprchovat, odlíčit v reklamě :o)) ale tam? nic.. ještě že v sobotu je to od 18hod.
treperenda
14. dub 2010
Hojda,
tak u nas byla dopo navsteva. Odesly, Eli se nabastila a uz spinka.
Od Misi mame asi vsichni posledni zpravu z rana: me tedy psala, kdyz ji Kubika odvezli po osme hodine na sal. Zatim nic vic nevim, tak snad uz je po operaci a jsou v poradku.
Verus, to uz tatka naklusal do prace?
Klouz, jeeee, zase slamenka, tak si to poradne uzij, ono je to nekdy prima.
treperenda
14. dub 2010
Tak se omlouvam, ale Eli si hrala s telefonem a ted jsem zjistila, ze si "precetla" dve zpravy od Misi:
8:56: "Uz mi ho privezli, musim ho uklidnovat, je v tom polospanku neklidnej a place, dudl nechce."
9:16: "Uz spinka, ja jdu snidat"