• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
evinka:super, máš doma kus chlapa.

siwama:není to tak dlouho, co jsi psala,že budeš babičkou a už máte pomalu celou výbavu,jste holky šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj holky :slight_smile:
My jsme dnes opet litali jak pometla.Byla jsem u dr.a mam ATB Pak jsem jela s Ondrou do MB nakoupit-uz jsme to potrebovali,no a prijela jsem a davaj se Stepou na logopedii a pak na SU kvuli baracku na zapis a pak jeste do mesta koupit Ondrovi backurky uz je potreboval-stali 130kc a vybral si zelene-myslela jsem ze hrabne po modrych a prdlajs :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja jsem si v sekaci koupila 2x tepalky a tricko za 25kc-dohromady za 192kc a pekny tak jsem rada-na parcelu se to bude vse hodit :wink: :slight_smile:
V Albertu jsem potkala kamosku atk jsme sli na kavicku-ja na ledovku-jinou nepiju,poklabosili jsme a jelo se domu :slight_smile: Jo a musim se pochlubit Stepanek rika krasne Ř-R mu nejde ale to dopilujem :wink: :slight_smile: :wink:
12. dub 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak musim rict ze Ondra je ted proste zlaticko milovany-je strasne hodnej ale strasne moc.A jak posloucha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Proste si MD krasne uzivam :wink: :wink:
Holky tak se asi atky domluvime na tu sobotu co Vy na to? :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danka-IP :slight_smile: :wink:
12. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....

Klouz - krásné fotečky a teď Dáda musí být super frajer! :wink:

Daní - gratuluji ke kočárku a vůbec k výbavičce! zvládli jste to super :slight_smile:

Evi - vám gratulka k úžasným mírám! my měly na očko zítra a dnes jsem to rušila, zase se to protáhne :unamused:

Luci - tak super víkend v OV? to je bezva! ani jsem nevěděla, že tam jedete.... bylo tam hezčí počasí?

Aní - tak ATB? hlavně, aby brzo zabrala a byla jsi ok. a posíláme gratulky k vyslovování ř a poslušnému Ondřejíčkovi :grinning:

u nás je od pátka veselo, Emule mi lehla, od včera začíná Mídě.... no, prostě jsme byli dlouho zdraví a mělo být očko :angry:
tak krásný den a snad se časem i počasí umoudří!
12. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, IP :wink: :wink:
12. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:koukám,že máš stále lítání, no, dobře jsi nakoupila.

Marodům přejeme brzké uzdravení.

Jinak Dáda byl včera u holiče,no děs a běs, co vám budu povídat, zlaté očkování.Prost on si na ty vlasy nenechá šáhnout.Ale sluší mu to!
12. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-uz jsem Ti odepsala do IP :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tobe taky :grinning:
12. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne poledne :wink: :slight_smile:
U nas je nadherne-uz se tesim az vyrazime s klukama odpol.po lidusce ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ondrasek haja,ja jsem upekla pac Matymu dnes prijde kamos a uklidila,vyprala a povesyla pradlo :slight_smile: :wink:
13. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady hazim nejake fotky z velikonoc,konecne :wink: :slight_smile:
13. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmmmmmmmmmmm a povesyla se mi opravdu povedlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem spravna cecha :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
13. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda:slight_smile:
Nandi, treba si ho tam povesila tak silne, ze se tam to "y" hodi vic :grinning: Jeee, to neres, tohle nech konovi :wink:
U nas nic noveho. Dneska jsem byly na trhu, ale nepotesili me, nemeli staleplodici jahudky (sazenicky), tak to zkusim priste. Mno jo no, jaro je tu a ve me zase zacinaji rasi zelene pupence a kvetinove silenstvi :grinning:
Tak se mejte fajnove.
13. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
treP. ahoj, v obi je maj za 80 korun 10ks myslim
13. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
trep a to budeš sázet na chatu nebo k vašim? já teda půjdu akorát pro ty na balkon :o))) místo květin.

Mishul.. jsme na tebe dnes s Klouz mysleli. kdy jedete na tu operaci? se nám spletli dny...

My dnes byli s Dádou v solné jeskyni. Protože jsme jaksi věřili předpovědi že i dnes bude hnsuně. ale moc se nám líbilo, že když jsme vyšli,t ak bylo krásně.
13. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
jojo,jak píše Lucka,dnes jsme prvně zkusili solnou jeskyni.
13. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: dnes ve 4 na příjem a zítra na operaci, ve čtvrtek snad domů. Za chvíli budem vyjíždět, tak paa
13. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Mishulle budeme na vás zítra myslet.
13. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish už to číst nebude, ale Klouz si to pamatovala dobře. tak snad Mish zítra někomu napíše sms. a ve čtvrtek se tady objeví. to by bylo super tak brzo.

tak něco jak jsem si to užili:
13. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau žabky kvákalky.... :slight_smile:

jé, tak vy jste se byli nasolit v jeskyni? závidím, to mohlo být docela prima :wink:

asi se nám klubou další zuby, takže máme bezva noci a dny....dítě je nevrlé a já unavená...
včera jsem udělala /páč jsem velmi chytrá :wink: / zkoušku z psychologie, tak alespoň nějaké pozitivum...jo a dneska jsem byla u zubajdy, ve finále mi rtg nedělala, jen mi zoubek zadělala a prý že to vypadá dobře a zatím to necháme osudu....Tak jsem ráda :slight_smile:

už se těším na sobotu na ten muzikálek...

mish a kubíkovi držím palce, aby vše bylo v poho a ve čtvrtek už aby byli zase doma :wink:

jsem dutá jak bambus a nevím už co jsem chtěla, tak se mějte všechny bájo a zatím pa pa :slight_smile:
13. dub 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala Mishul. na pokoji je s maminkou a holčičkou. Kubík byl z toho paf, ale uklidnila ho TV na pokoji a pohádky :o))) zítra jde na řadu jako první a to hned v 8hod. operace bude trvat 45min. Jen teda tatínek nebude moci čekat s Mishul ... tak bude chudák na pokoji sama nervozní :o(.

Věruš gratuluji ke zkoušce...jinak jako mě zub v těhu zadělávala 2x... pak i po porodu.. musím zaklepat, že ted už drží asi 5měsíců.. ufff. tak at drží tobě rovnou ten první pokus :wink:
13. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: posíláme gratulaci ke zkoušce.Až mě bude Dáda zlobit, přijdu pro rady.

Kubíkovi a mamince držíme palečky! :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky taky drzim moc Kubikovi a Mise palecky at to zvladnou co nejlepe :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Verko-veeeeeeeelika gratulace Ty nase chytrolinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucky obe dve-krasne jste si to uzili vcetne kluku :wink: :slight_smile: Uz o tom premyslim jakou dobu ze tam taky zajdu :slight_smile: V MH je taky solnicka.Pomohlo by mi to i na lupenku :slight_smile: :slight_smile: A vezmu tam i Ondru-bude se mu tam taky libit :slight_smile: :wink:
13. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

kde jste? to ještě všichni spinkáte? :grinning:

Jsme chtěli jít dneska do MH do kina na Ženy v pokušení a bohužel obě dvě představení jsou beznadějně vyprodána, takže smolík pacholík :unamused:
14. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo,tady jsem!
Byli jsme plavat!
Odpoledne jdeme ke kamarádovi Danečkovi na oslavu narozenin.
Ta´tka nám dnes odjel na služební cestu,vrátí se,až v pátek!

Jinak mi dnes psala Míša,v7h,že je vizita a pak hned jsou na řadu.

Tak už to má Kubík za sebou a teď to bude jen a jen lepší.

Claudie:na Ženy v pokušení bych také šla.
14. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no jo vlastně, vy máte to ranní plavčo :wink: Takže už jste vymáchaní a vyčvachtaní...
Jsi slaměnka, jo? Tak si užívej pohodu bez tatínka a zítra ho máš doma jako na koni....

Co vlastně kubíkovi dělali?
14. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hokly zprávu o Kubovi jak je po operaci nemáte? já ne... a tak se ptám.

Věruš my jsme dnes jeli pro opravenou věc, pak přišla revize plynu, pak oprava žaluzii, vysáli jsme, uvařili koprovku a ted chrní :o))) moc jsme toho nestihli, co?
Co vy, už bez Pepy st,?????

včera jsme byli poprvé v divadle. azčal mi kulturní týden :o))) lístky na balkon už nebrat, je to děs a teda hrálo se od 19:30 a můžu říct, že ke konci jsem už chtěla odejít. já tam málem usnula. bylo to suer, ale skončilo to 22:15 a to je pro mě moooc pozdě na to jen sedět a koukat.. doma bych si vstala, šla se třeba osprchovat, odlíčit v reklamě :o)) ale tam? nic.. ještě že v sobotu je to od 18hod.
14. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda,
tak u nas byla dopo navsteva. Odesly, Eli se nabastila a uz spinka.
Od Misi mame asi vsichni posledni zpravu z rana: me tedy psala, kdyz ji Kubika odvezli po osme hodine na sal. Zatim nic vic nevim, tak snad uz je po operaci a jsou v poradku.
Verus, to uz tatka naklusal do prace?
Klouz, jeeee, zase slamenka, tak si to poradne uzij, ono je to nekdy prima.
14. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se omlouvam, ale Eli si hrala s telefonem a ted jsem zjistila, ze si "precetla" dve zpravy od Misi:
8:56: "Uz mi ho privezli, musim ho uklidnovat, je v tom polospanku neklidnej a place, dudl nechce."
9:16: "Uz spinka, ja jdu snidat"
14. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek