• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Míšo a trep.:díky za info!
14. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi. takže ted už víme zase o 2hod více.. a dááál zase nic. jak se probudil a tááák. ale snad napíše a někd si to přečte :wink: jinak nám se naposled vymstilo půjčit Domimu mobil - vybil se a nenašla jsem ho.. a byl za lůžkem. náhoda jak ... že jsme potřebovali spravit koberec a postel nadzvedli. (asi p 5dnech co jsem tušia, že nevím kde je)
14. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas mame jednu ztratu (moje manikura), jeste si porad rikam, ze by mohla byt nekde pod sedackou, tak uvidime, az budeme v dohlednu malovat. Jinak bych to videla, ze ji Eli uklidila do kose :grinning: Mno co, byla stejne reklamni, ale mrzi me tam nuzky, ktere jsem si kupovala zvlast ve zdrav. potrebach a nebyly tenkrat zrovna nejlevnejsi :frowning2:
14. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se neustále něco hledá :grinning:
14. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás až tak ne.. tím že Domi nemá v dosahu mnoho věci co nemůže.... a jeho hračky nepostrádám :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela,že jako já sama něco hledám, , stále mobil, nebo te´d i postrádám Dády traktor,ale on se někde vyloupne. :grinning:
14. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tááák. ty jsi z "pomlouvání" dětí, že nám něco berou a ztrácí přešla na naší sklérozu :o))) tak to se k tobě přidávám.. to je děs. něco mi fuuurt chybí.
14. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr: já hlavně psala o té své!!!! :grinning: Tak bacha,abych v sobotu nehledala vás. :slight_smile:
14. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no to ani nezkoušej, když tak si tě dáme na vodítko, aby jsi nás nemusela hledat...a neboj, náhubek ti nedáme, ty jsi hodná a nekoušeš :grinning: :grinning:

u nás se zatím taky nic neztrácí pepiho vinou, ale spíš naší...ale už se těším až to na něj budu moci svádět :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-hezky vecer :wink:
Zitra jdu na rodicak Matymu tak jsem na nej zvedava :wink: ale dnes schytal dve 5 jednu z matiky a jednu z fyziky. :confounded: :confounded: Matika,fyzika a anglina mu nejde a zrovna s timhle mu neporadim-chudak.Sle uz jsem mu opet vyjednala doucovani tak snad to zvladnem :slight_smile: :wink:
Misa s Kubikem snad dobry-po te narkoze prtatky vyvadeji :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak jako holky-na nas ve ztraceni veci nemate-me se totiz ztratila PALICKA NA MASO :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: Nikde neni ani v hrackach proste nikde.Jedine co me napada ze ji schoval Zdenda aby s ni nedostal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsme doma, večer napíšu co a jak
15. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-tak super to je rychlovka.Tak hlavne ze je vse v poradku a jset doma-mam radost jak jste to hezky zvladli :wink:
My jsme se vratili z navstevy u Danci-tak jsme trochu vypadli.Ale uz zase strasime doma :grinning:
15. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Mishull:zdravíme vás opět doma.Doufám,že jste OK. :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
no hurá. víme něco o Kubovi.. teda jen to že jsou doma.. Mish a to si slibovala info a skončilo to včera v 9hod ráno a pak jsem nic nevěděla :confounded: :confounded:
15. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: omlouvám se, byla jsem s nervama v pr a měla co dělat
15. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish chápu tě, ale já pak měla černé myšlenky, že je něco špatně.. :sweat_smile: :sweat_smile: ale ty sou zažehnané a ty nám napíšeš jak je vše ok.
15. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady, byla jsem dát Kubovi najíst a vykoupat se. Takže přijali nás v úterý před čtvrtou hodinou, na pokoji s náma byla maminka s osmnáctiměsíční holčičkou, která ji vypadla z postýlky, zvracela a měla průjem, tak nevěděli, zda je to k tomu pádu nebo střevní chřipka, no to jsem byla nadšená, že dítě, který má jít na operaci dají k někomu, kdo má podezření na střevní chřipku, Kuba byl chvíli paf, ale pak se koukal na pohádky a byl ok, večer usnul brzy, nicméně z holčičky se vyklubala pěkná rozmazlenkyně a hysterka, takže do půl12 vřískala i když jí nic nebylo a maminka na ní absolutně nestačila, tak vřískala taky, no Kubu mi nakonec zbudili, naštěstí zase brzy usnul, pak vytuhly i ty dvě, ve dvě hodiny jsem mu mohla dát poslední sunar, tak jsem ho budila a ve 4 poslední čaj, ten už nechtěl, v 7 byla vizita, pak mu dali v sirupu nějakej oblbovák na zklidnění, svlíkla jsem ho do plíny a jel na sál, za třičtvrtě hoďky ho přivezli na posteli, sestra ho musela násilim držez dekou přitisklýho k posteli, brečel a škubal sebou, ale prej je to část tý narkózy, kterou si to dítě nepamatuje, mezitim ty dvě pustili domu, tak sme měli na pokoji klid, tak jsem Kubu v tý dece vzala do náruče a nosila po pokoji až usnul, tak jsem ho jen oblíkla a nechala spát, ale po 30 minutách přišla uklízečka a zbudila mi ho, naštěstí byl v pohodě až asi 2 hoˇky po tom se začal klepat a brečet bolí bolí, tak dostal dva čípky a dobrý, tak jsme zjistili, že plakal, protože čůral a toho furt dost bolí, jak má citlivou tu předkožku, pak k nám dali maminku s 18m chlapečkem a ta už byla supr, ty šli dnes na břišní kýlu, noc byla opět děsná, protože přijali 3letýho romskýho chlapečka, kterej do půl3vřískal na chodbě, pak si ho sestřička vzala na sesternu, tak konečně usnul a my taky, ale já jsem se furt budila, ráno v osm chodila velká vizita a v 9h nás pustili domů.
15. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish teda ta spolubydlící. to je popis :o) a co ted? kdy kontrola? a kdy bude Kuba moci zase vše? a máš ted Sama tento týden doma?
15. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
za týden na stehy, měsíc bez fyzických aktivit, pak to bude ok. jj, Jenda jede do práce až v pondělí a v neděli nás hodí k mýmu taťkovi natýden do LB,on je doma sám, mamka jela do lázní, tak si budeme vzájemně pomáhat
15. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to tě čeká super týden se zahrádkou ;o) kde je mamka v lázních?

takže plavčo tenhle čtvrtrok asi nechodíte, co?
15. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka je v Bohdanči
plavčo máme v pondělí, už sme dva měsíce nebyli, protože šel z rými do rýmy a ještě měsíc nebudem, ale jsme dlouhodobě omluvený
15. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v neděli ti vrátíme foťák, právě nám PPLka přivezla novej
15. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: přišla jsem tu na archivní fotky s Vámi, když mi pošleš do IP mail, pošlu ti je
15. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba tahle, snad se nebudeš zlobit
15. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Míšo - to je fajn, že jste s Kubíkem zase doma a vše jste krásně zvládli.... :slight_smile:

aní - co rodičák, dobrý?
Palička na maso mě fakt pobavila :grinning: :grinning: To musel být doopravdy jedině Zdenda, má z tebe asi strach :grinning: :grinning: :grinning:

Tak teda nevím, zda budu moci jet na ten muzikál.... Mé těhu břicho stále a neustále roste a já budu muset asi jet v pytli od brambor, páč na sebe asi nic jiného neoblíknu...nebudete se za mě stydět? :grinning:

kontrola u apoli dopadla dobře, další bude zase za půl roku :slight_smile: Takže jsme si udělali vlastně prima výlet do Prahy...mlaďoch byl doma, tchýňka dýňka hlídala a my se stavili v Ikee, napapali se tam, koupili nějaké blbosti a pak ještě nějaká útrata v Hornbachu...no hlavně kytičky, z těch mám radost :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš.. jako a i kdy napíšeš, jesti Pepa už chodí do práce? nebo jsem to přehlédla??? :sweat_smile:

já chci taky do Ikei utrácet :o)))

a bereme tě i v pytl :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie : jééé,vy jste měli utrácecí výlet do Prahy, no super!!!!!!!!!!!!
Neboj, nebudeš jediná v pytli od brambor v sobotu! :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjej, tak to jsi to Lucko asi nepřehlédla, ale má hlava děravá to určitě nenapsala...Tatík je od pondělí práce schopen a tvrdě maká a vydělává, abych prý já měla co utrácet :grinning: :grinning: No jak na tohle přišel, to teda nevím, vždyť mám přece bezva rodičák, celých 7600Kč přece!!!! :grinning: :grinning:
Dneska měl teda dovču, aby jel k Apoli se mnou....

Jsem se fakt v Preze pobavila nad billboardy s Paroubkem, to jsou teda hlášky :grinning: :grinning: Viděli jste je někdo?

Lucko - to jsem ráda, že budeme v pytli dvě, hned se mi ulevilo....Jen Lucko s Aní nám to budou kazit, frajerky naparáděné :grinning: :grinning:

Jo a s Ikeou, no probleme.....Pokud bude zájem, tak se v sobotu můžeme dohodnout a klíďo píďo si jeden den udělat výlet s dětičkama a jet poutrácet a dát si dobrý gáblík....Musím takovéto akce zvládnout než se zase rozmnožíme, páč pak to jen tak hned s mimískem nepůjde :wink:
15. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - super fotka v pase, máš pochvalu!!! :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí dííík. jsem si ji dala na FB, tak jsem zafrajeřila i tady :grinning: ale už stará 4měsíce.. holt jaksi karta z fotáku je daleko a v PC nestáhnuté fotky :o))) jo a taky jsem si všimla, že i ty máš novou fotku a další taky dávali..tak jako jsem taky museal :o)))

A jak zlvádá pracovní nápor a jak dnešek? teda myslím, Pepa st. ty jsi plná energie.. ale on.. se chudák rozjíždí :sweat_smile:

billbroardy jsem neviděla..takže se začínám do prahy těšít. ale asi mi to bude muset někdo číst :o) at se dívám dopředu a ne do boku :grinning:

s Ikeou klidně souhlas. tatínek můj bude mooc rád... asi mi zabaví i kapesné :grinning: já totiž nic nepotřebuji, ale pak tam nechám peněz. to spodní patro je fakt děs :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek