Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
claudie
15. dub 2010
no taky jsem nedávno změnila fotku v pase, v Letníkově mají taky skoro všechny holky fotku s prckem a já nemůžu trhat partu přece! 😉 No ale za pár měsíců jí asi budu měnit znova, páč tam budu muset nafotit i Adalberta/u 😃 😃

Pepinovi se do práce v pindělí moc nechtělo, plakal jako krokodýl 😃 No ale už se zase začlenil a je to v poho....Po dobu jeho nemoci se jim změnil šéf a byla to změna /zatím to tak vypadá/ k lepšímu, takže je to taky znát 😉

Já jsem právě taky dneska dělala čtenářku billboardů, aby se Pepa nemusel rozptylovat a neskončili jsme někde pod náklaďákem....
Třeba mě dostal takový, kde je Paroubek s naprosto přiblblým úsměvem, kolem něj asi deset miminek a nápis: Prosadím 60letou mateřskou... 😃 😃 😃 Jako fakt dobrý tah od protistrany 😃 😃 😃

já taky nikdy v Ikee vlastně nic moc nechci a pak máme plný kufr v autě.... 😃 😃 Jsme asi všechny stejné, co? 😃 😃 Tatínkovi dopředu nic neříkej, nech to až na poslední chvíli, aby neměl čas na zabavení karty 😃 😃
mishulle
15. dub 2010
mě dostal ten s marťanama a nápisem vrátím vám Elvise, a du spát, papa
evinka
15. dub 2010
Ahoj. DAlší co jsme zaregistrovali bylo: Do dvou let bude pivo za 2 koruny a Zruším ranní kocovinu 😃
kacula75
15. dub 2010
ahojky berušky, vůbec nestíhám, teprve teď jsem jakž takž dočetla a už se chystám ke spánku....
jinak jsem ráda, že Kubík s Míšou to zvládli bravurně a mají to za sebou, super!
a Věrušce gratulka k dobrým výsledkům....
a všechny ostatní zdravím....
snad bude brzo zase chvilenka abych taky něco písla, dobrou všem! 😎
claudie
16. dub 2010
dobré ránko všem maminkám a díťátkům 🙂

jo, ještě jsem si vzpomněla na jeden: Prodloužím víkend o pět dní 😃 😃 😃
klouzavka
16. dub 2010
Dobré ráno!
Já tu chytám dítě,oblékneme se a jdeme venčit a pak máme nějaké pochůzky. 🙂
kacula75
16. dub 2010
ahojky babuly, koukám záplava nových ikonek, kráááása! bych s tím taky měla něco udělat :-N
klouzavka
16. dub 2010
kacula75: ty si ikonku nechej,máš jí super!
kacula75
16. dub 2010
Klouz - je už trochu neaktuální 😃
klouzavka
16. dub 2010
kacul:ale.... 🙂
nandaautor
16. dub 2010
🙂 ahoj holky 😉
Verko tak to nebudes v pytli sama teda-pac ja se svoji figurou se taky do niceho nevlezu :-S Ty jsi alespon tehu a mas to na co svest 😉 🙂 🙂
A jak teda pojedes k te segre?Jen abych vecela jak se zaridit s autem 🙂 😉 😉 😉
Jinak rodicak nic moc-matika,fyzika nedostatecna.Tolik me mrzi ze mu proste nemuzu poradit pac jsem v tom sama litala-alůe snad jsem sehnala zdatnou doucovatelku-uvidime 😉
klouzavka
16. dub 2010
Přesně tak, Věruš má ten pytel na co svést! 🙂
claudie
16. dub 2010
aní - ještě nejsem dohodnutá se švestrou co a jak, tak zatím nevím....kdybych tam nejela, tak ti dám vědět třeba na mobil a vzít bych tě mohla, ale raději počítej s tím, aby jsi měla auto k dispozici...
no jo, mat-fyz, to jsou hnusné předměty....taky bych neuměla pomoci asi...jen možná s malou násobilkou 😃 Doučování zabere a Mates bude premiant třídy, neboj 😃

tak to mám výhodu s tím těhu, co? na co to svedete vy??? 😃 😃 Ba ne, vy jste holky fešandy a i kdyby jste jeli v krabic od bot, tak vám to bude slušet 😃 😉

kači - ty máš prima fotku v pase, přece ji nebudeš měnit každý měsíc 😉

a Klouz ji tam dala schválně s tím dortem, aby jsme měli chutě, co? 😃 Ale je taky hezká 🙂
klouzavka
16. dub 2010
claudie? trefa do černého - dělám vám chutě,co? 😃
nandaautor
16. dub 2010
Verko-jj jasny ja uz jsem to doma nahlasdila ze na sobotu je proste Baboracek muj 😃 :-p 😉
No to nevim no jak budu krasna-co si vubec berete na sebe-kalhoty a halenu-samo vse spolecenske a nebo sukynku ci satky? =-) =-) =-) :-p :-N :-N
Jj holky mate krasny fotecky v pase 🙂
kacula75
16. dub 2010
Věruš - jo, kdyby každý měsíc, ono se to nezdá, ale ta fotka je stará půl roku a Majolena už je úplně jiná 😎

Aní - fyziku bych vysvětlila možná též, matika by byla trochu horší, chemii a bižuli v pohodě, kdybybylo du budoucna potřeba 😉

a zítra vám to bude slušet všem, se vsadím! jen mě mrzí, že vás neuvidím....
klouzavka
16. dub 2010
kacula75 :mě to bude neslušet, či slušet, nevím,ale fotit se nebudu,aby jsi mě viděla. 🙂
nandaautor
16. dub 2010
Katko-joooooo?Tak treba vyuziju Tvych znalosti za poplatek neboj 🙂 😉
kacula75
16. dub 2010
Aní - bude-li potřeba, ráda pomůžu 😉 ale věřím, že to nakonec nebudete potřebovat :-N

u nás hysterák, to je tak, když mi ta malá potvora nechce doma dlouho spát a pak nevydrží do odpoledne.....
tak hezký den a já jdu ustrojit tu větší uřvanku, sebe a jdem ven.....
treperenda
16. dub 2010
Tedaaaa, zaplava novych vizitek, asi na tom take budu muset zapracovat 😉
Tak se holky pekne vyfesakujte, at v te Praze konecne maji na co koukat, at vidi, kde jsou pekne baby 🙂 Uzijte si muzikal, nezabloudete v Praze.
My se chystame na chaloupku, hlasi pekne pocasko, tak snad to vyjde (uz jsem koupila i burtiky na prvni opekani 😉 )
Mejte se pekne, uzivejte vikend a hlavne slunicka.
klouzavka
16. dub 2010
treperenda:jé buřtíky bych si dala, mňam!
luciejadr
16. dub 2010
ahoj holky,
tak technická pro ty kdo jedou kulturně žííít 😃 dnes jsem ve volné chvíli bez Domina dala auto do pucu. takže všechny piškůtky a dobrůtky co Vám tam Domča už delší dobu schovával jsou pryč, takže kdo bude mít v autě hlad, musí mít své jídlo 😃 😃 a co jsem myslela, že je špína a nešlo vyčistit je asi stářím ... tak se moc nerozlížejte :-N
v 16hod Vás čekáme s Klouz na autobusové zastávce u koupaliště. (plus minus, na všechny čekáme 😃 )

Kači.. teda na vizitce nejde vidět Emulka... ccc.. já ji to řeknu 😃
nandaautor
16. dub 2010
Lucko-nic se neboj vezmu si kastrulky s jidlem 😃 😃
Dobry v 16hod u zastavky-doufam ze se tam nekde da zaparkovat =-) :-N =-)
luciejadr
16. dub 2010
Aní právě proto sraz tam, protože tam je plno místa u různých paneláku a i na té hlaní cestě. takže budeš mít na výběr.
luciejadr
16. dub 2010
Kačííí už jdete vidět líííp 😃 x-)
kacula75
16. dub 2010
Luci 😃 😃 😃 to víš, zkoušela jsem toho víc :-p
nandaautor
17. dub 2010
Ahoj holky 😉
Luci-jj ja si to pamatuju ze jsi to psala.Tak jen doufam ze tam zustane az prijedem 😃 😃 😃 😃 I kdyz s tim nasim pekacem teda nevim,nevim zda by ho nekdo chtel 😉 🙂 😉 😃 😃
Katko-kraaaaaaaaasna fotecka 🙂 😉
siwama
17. dub 2010
Ahoj holky, krásné sluníčkové ránko
klouzavka
17. dub 2010
Dobré dopoledne!
Tak jsem sama, pánové odjeli na výlet, na Riegrovu stezku.Já už mám za sebou trampolínky a jdu poklidit a pak vařit, aby tu něco měli,až se večer vrátí, to bude Dáda plný zážitků, pojede vláčkem.
kacula75
17. dub 2010
ahojky, přeji krásný den!
tak jsem pořád šmírovala, kdy už padne ten popílek, abychom mohly ven a už na čekání prdím a po obídku vyrážíme užít sluníčka! 😃

Začni psát odpověď...

Odešli