• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
no taky jsem nedávno změnila fotku v pase, v Letníkově mají taky skoro všechny holky fotku s prckem a já nemůžu trhat partu přece! :wink: No ale za pár měsíců jí asi budu měnit znova, páč tam budu muset nafotit i Adalberta/u :grinning: :grinning:

Pepinovi se do práce v pindělí moc nechtělo, plakal jako krokodýl :grinning: No ale už se zase začlenil a je to v poho....Po dobu jeho nemoci se jim změnil šéf a byla to změna /zatím to tak vypadá/ k lepšímu, takže je to taky znát :wink:

Já jsem právě taky dneska dělala čtenářku billboardů, aby se Pepa nemusel rozptylovat a neskončili jsme někde pod náklaďákem....
Třeba mě dostal takový, kde je Paroubek s naprosto přiblblým úsměvem, kolem něj asi deset miminek a nápis: Prosadím 60letou mateřskou... :grinning: :grinning: :grinning: Jako fakt dobrý tah od protistrany :grinning: :grinning: :grinning:

já taky nikdy v Ikee vlastně nic moc nechci a pak máme plný kufr v autě.... :grinning: :grinning: Jsme asi všechny stejné, co? :grinning: :grinning: Tatínkovi dopředu nic neříkej, nech to až na poslední chvíli, aby neměl čas na zabavení karty :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dostal ten s marťanama a nápisem vrátím vám Elvise, a du spát, papa
15. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. DAlší co jsme zaregistrovali bylo: Do dvou let bude pivo za 2 koruny a Zruším ranní kocovinu :grinning:
15. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, vůbec nestíhám, teprve teď jsem jakž takž dočetla a už se chystám ke spánku....
jinak jsem ráda, že Kubík s Míšou to zvládli bravurně a mají to za sebou, super!
a Věrušce gratulka k dobrým výsledkům....
a všechny ostatní zdravím....
snad bude brzo zase chvilenka abych taky něco písla, dobrou všem! :sunglasses:
15. dub 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem maminkám a díťátkům :slight_smile:

jo, ještě jsem si vzpomněla na jeden: Prodloužím víkend o pět dní :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Já tu chytám dítě,oblékneme se a jdeme venčit a pak máme nějaké pochůzky. :slight_smile:
16. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babuly, koukám záplava nových ikonek, kráááása! bych s tím taky měla něco udělat :sweat_smile:
16. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75: ty si ikonku nechej,máš jí super!
16. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - je už trochu neaktuální :grinning:
16. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul:ale.... :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: ahoj holky :wink:
Verko tak to nebudes v pytli sama teda-pac ja se svoji figurou se taky do niceho nevlezu :confounded: Ty jsi alespon tehu a mas to na co svest :wink: :slight_smile: :slight_smile:
A jak teda pojedes k te segre?Jen abych vecela jak se zaridit s autem :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Jinak rodicak nic moc-matika,fyzika nedostatecna.Tolik me mrzi ze mu proste nemuzu poradit pac jsem v tom sama litala-alůe snad jsem sehnala zdatnou doucovatelku-uvidime :wink:
16. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, Věruš má ten pytel na co svést! :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - ještě nejsem dohodnutá se švestrou co a jak, tak zatím nevím....kdybych tam nejela, tak ti dám vědět třeba na mobil a vzít bych tě mohla, ale raději počítej s tím, aby jsi měla auto k dispozici...
no jo, mat-fyz, to jsou hnusné předměty....taky bych neuměla pomoci asi...jen možná s malou násobilkou :grinning: Doučování zabere a Mates bude premiant třídy, neboj :grinning:

tak to mám výhodu s tím těhu, co? na co to svedete vy??? :grinning: :grinning: Ba ne, vy jste holky fešandy a i kdyby jste jeli v krabic od bot, tak vám to bude slušet :grinning: :wink:

kači - ty máš prima fotku v pase, přece ji nebudeš měnit každý měsíc :wink:

a Klouz ji tam dala schválně s tím dortem, aby jsme měli chutě, co? :grinning: Ale je taky hezká :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie? trefa do černého - dělám vám chutě,co? :grinning:
16. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj jasny ja uz jsem to doma nahlasdila ze na sobotu je proste Baboracek muj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
No to nevim no jak budu krasna-co si vubec berete na sebe-kalhoty a halenu-samo vse spolecenske a nebo sukynku ci satky? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jj holky mate krasny fotecky v pase :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - jo, kdyby každý měsíc, ono se to nezdá, ale ta fotka je stará půl roku a Majolena už je úplně jiná :sunglasses:

Aní - fyziku bych vysvětlila možná též, matika by byla trochu horší, chemii a bižuli v pohodě, kdybybylo du budoucna potřeba :wink:

a zítra vám to bude slušet všem, se vsadím! jen mě mrzí, že vás neuvidím....
16. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 :mě to bude neslušet, či slušet, nevím,ale fotit se nebudu,aby jsi mě viděla. :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-joooooo?Tak treba vyuziju Tvych znalosti za poplatek neboj :slight_smile: :wink:
16. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - bude-li potřeba, ráda pomůžu :wink: ale věřím, že to nakonec nebudete potřebovat :sweat_smile:

u nás hysterák, to je tak, když mi ta malá potvora nechce doma dlouho spát a pak nevydrží do odpoledne.....
tak hezký den a já jdu ustrojit tu větší uřvanku, sebe a jdem ven.....
16. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedaaaa, zaplava novych vizitek, asi na tom take budu muset zapracovat :wink:
Tak se holky pekne vyfesakujte, at v te Praze konecne maji na co koukat, at vidi, kde jsou pekne baby :slight_smile: Uzijte si muzikal, nezabloudete v Praze.
My se chystame na chaloupku, hlasi pekne pocasko, tak snad to vyjde (uz jsem koupila i burtiky na prvni opekani :wink: )
Mejte se pekne, uzivejte vikend a hlavne slunicka.
16. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda:jé buřtíky bych si dala, mňam!
16. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak technická pro ty kdo jedou kulturně žííít :grinning: dnes jsem ve volné chvíli bez Domina dala auto do pucu. takže všechny piškůtky a dobrůtky co Vám tam Domča už delší dobu schovával jsou pryč, takže kdo bude mít v autě hlad, musí mít své jídlo :grinning: :grinning: a co jsem myslela, že je špína a nešlo vyčistit je asi stářím ... tak se moc nerozlížejte :sweat_smile:
v 16hod Vás čekáme s Klouz na autobusové zastávce u koupaliště. (plus minus, na všechny čekáme :grinning: )

Kači.. teda na vizitce nejde vidět Emulka... ccc.. já ji to řeknu :grinning:
16. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-nic se neboj vezmu si kastrulky s jidlem :grinning: :grinning:
Dobry v 16hod u zastavky-doufam ze se tam nekde da zaparkovat :confused: :sweat_smile: :confused:
16. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní právě proto sraz tam, protože tam je plno místa u různých paneláku a i na té hlaní cestě. takže budeš mít na výběr.
16. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačííí už jdete vidět líííp :grinning: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: to víš, zkoušela jsem toho víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Luci-jj ja si to pamatuju ze jsi to psala.Tak jen doufam ze tam zustane az prijedem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I kdyz s tim nasim pekacem teda nevim,nevim zda by ho nekdo chtel :wink: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
Katko-kraaaaaaaaasna fotecka :slight_smile: :wink:
17. dub 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné sluníčkové ránko
17. dub 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne!
Tak jsem sama, pánové odjeli na výlet, na Riegrovu stezku.Já už mám za sebou trampolínky a jdu poklidit a pak vařit, aby tu něco měli,až se večer vrátí, to bude Dáda plný zážitků, pojede vláčkem.
17. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přeji krásný den!
tak jsem pořád šmírovala, kdy už padne ten popílek, abychom mohly ven a už na čekání prdím a po obídku vyrážíme užít sluníčka! :grinning:
17. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek