• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj,
užijte si večer kultury :slight_smile:
17. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Kači já taky čekala..jestli jako prádlo ven či ne.. a na autě nic. tak jsem pověsila ven prádlo :o)) tak snad do večera nespadne ten sajrajt .o)))

Daní taky dala novou vizitku..ale teda kde je Danča a Filip??? :o))) to se ti tam ani nevleze taková fotka .o)))

A teda... Trep asi máš nejstarší vizitku a to se tad Kači psala, že musí měnit, že už ji má starou :grinning: :grinning:
17. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak nejstarsi mam asi ja fotecku-ale ja jinou zatim faaaakt nemam :slight_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
Taky jsem cekala na popilek a proste pradlo uz teda vydi venku :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní.. no nevím s tím stářím vizitky. To máš na ní Štěpánka? jeslti ne...tak vyhrává Trep. co vím, tak se dřív vdala,než byla těhu :wink: a Eli už má skoro 1,5roku... Evíí sorry, že tě tak probíráme :sweat_smile: :sweat_smile: Ale už se těšíme na novou vizitku :wink:
17. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj Stepanka a byli mu asi 4 roky-a ted mu je 6 let tak holky nevim,nevim no :frowning2: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz ji tam mam taky novou :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nafotim se s obouma klukama a hodim ji tam-slibuju :wink: :wink:
17. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí gratuluji k vítězství :o)))) no i když.. nevím nevím.. To nám asi rozluští Trep :wink:

A tady teda Ondra vypadá hodně mladě.
17. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-no bylo to vloni v zari :wink: :wink: :wink: Takze skoro dva roky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nejak kolem 3-4 zari pac tu byl Karel Gott to si moc dobre pamatuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mela jsi hlavne napsat ze tam ja vypadam hodne mlade at se muzu cepirit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda :slight_smile:
Jupi, jupi, jupi....vyhrala jsem, mela jsem tu nejstarsi vizitku :grinning: Mno tak to je takova naplast na ten nezdar ve vcerejsim bowlingu.

Tak jak jste si dnes uzivaly krasneho slunickoveho dne? My na chate a nemelo to chybu, akorat jsme ubehani, pac si Eli usmyslela, ze se proste pujde koupat a tak se snazila vyuzit kazde vhodne prilezitosti k tomu, aby se mohla zas o krucek priblizit k potoku. Az bude tepleji, tak prosim, at si tam hupne, teprve pak pozna, co je ledova voda a mozna zacne kolem chodit obloukem, ale dnes to fakt na koupani jeste nebylo, ackoliv na slunicku bylo nadherne.
Zahajili jsme chatovou sezonu a to jak jinak, nez pecenym burtikem :wink:
Zitra nas ceka foceni pod vodou, tak se snad neutopime. Mno a kdyby nahodou, tak novou vizitku uz tedy mame, tak se budete mit zase cim par let "kochat" :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, bylo to focené v létě na Slovensku, když jsem byla u Jiříka. nechám se vyfotit aktuálně s dětičkama, určitě se tam vejdem. jinak děti mají každý své foto u jmenovky.
17. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásíme se zpět, jsme v pořádku a důkaz, že jsme byli na kultuře :o)))

a víc nepíšu, protože by se mi holky smáli, že z dnešních zážítků neusnu....

Trep pěkná vizitka.
17. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: -ja uz jsem se sem vcera nedostala pac to tu okupoval Mates :confounded:
Takze bylo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Muj prvni muzikal a takova naaaaaaaadhera :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak Luci jen se pochlup jak jsi prepadla Brozovou a premlouvala policii aby Ti dali dychnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jdu pripravit chlapi na ten dnesni turnaj v golfu-uz se tesej :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
18. dub 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Trep.:pěkná fotečka,už se těšíme na zítřek dopoledne.
Nedělej mi chutě s buřtíky!!!!!!!!!

nanda:jééé,ty jsi to tu vše práskla :grinning: :grinning: :grinning:

Lucka:přiznej se,že jsi spala s telefonem pod polštářem a ve snu se Ti zjevila Brožová.

Muzikálek byl fajjjjn, nádherný zážitek.

Claudie:vášnivý večer u nás nebyl, páč manžílek právě uléhal do pelíšku, když jsem přišla.
18. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky

Tak i já se musím přidat k pozitivnímu vyjádření o včerejší kultuře.

Malá ochutnávka pro nezúčastěné účastníky :wink: :
V hlavní roli barona Prášila jsme měli Dana Hůlku, ze známých tváří pak dále účinkovali: Kateřina Brožová, Roman Vojtek, aleš Háma, V.Zavřel /ten hraje v růžovce Jindřicha Valšíka :wink: /, Vilém Čok....
Muzikál má perfektní efekty, triky, hudbu, kostýmy...celkový dojem na jedničku.... Pokud máte někdo možnost na něj jet, tak vřele doporučuji :slight_smile:

Po skončení muzikálu jsme se nechali od tamního fotografa vyfotit /viz foto od Lucky/ a při čekání na fotky odcházela z divadla Brožová, Lucka /Jadr/ se na ní "vrhla" a chtěla se s ní vyfotit...Brožovka byla milá a souhlasila.... Anička chvíli přemýšlela a pak zahlásila, že když už jste jako tady, tak já se obětuji a taky se s váma vyfotím :grinning: :grinning: To Brožová koukala jako puk, ale vyfotila se i s Aní...Takže fakt sranda :grinning: :grinning:

Pak ještě ve finále při cestě domů nás v Praze stavěli policajti, běžná dopravní kontrola....Lucka byla šťastná jako blecha, že ji konečně za ty roky co má papíry zastavili pánové policejní...Jen byla moc smutná, že jí nedali dýchnout...Strašně se na to těšila, ale policie má asi nedostatek dýchacích trubiček, tak šetří :grinning: :grinning:

tak takhle my si žijem :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:koukám, že jsi i kulturní referent!
No super jsi to vše popsala.
Jinak poslušně hlásím věco z Ikey byly dnes po9:30předány Katce! :slight_smile:
18. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-vycerpavajici,vycerpavajici a vycerpavajici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uz nikdo z nas nic psat nemusime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Umim si Te predstavit jak se vrtis na kresilku kdyz to pises a jsi stastnaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme prijeli z turnaje-bylo supeeeeer a sranda-pak hodim fotecky :wink: :wink: :wink:
18. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, tak šmudla dostal opravdu od tý holčičky v nemocnici střevní chřipku, takže hlídám vršek, spodek a furt peru
18. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no jo, chtěla jsem sice být referentem sběrovým, abych vyhrála jízdní kolo :grinning: :grinning: , ale žádné sběry tu nepořádáme, tak jsem se prohlásila referentem kulturním :grinning:
děkuji za předání věcí Kačce, jsi hodná :slight_smile:

aní - vy jste měli ten golfový turnaj vlastně, tak šup fotky sem :slight_smile:

Já se dnes rochnila ve skleníku a přesazovala kytičky, pak jsem vypustila Pepina na zahradě na trávník, nejprve tak nejistě koukal co jako na té zemi má dělat, pak objevil travičku a myslím, že se z něj stal býložravec...nacpal si plnou pusu a náležitě si na ní šmakoval :grinning: :grinning: Zanedlouho se odplazil přes půl dvora ke garáži kde máme keříky obsypané mulčovací kůrou a ani tou nepohrdl....No jestli to takhle půjde dál, tak budeme muset celou zahradu asi vybetonovat, páč to nám jí jinak mláďátko takhle brzy sní :grinning: :grinning:

Aní - jeli jsme provětrat 4kolku, vzali jsme to na Branžež a pak přes Boseň zase domů.....Mávala jsem u vás na křižovatce a nic :grinning:
18. dub 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish - snad to nebude Kubíka dlouho držet....To byl teda od nich fakt nápad dát vás na pokoj se "zavirovaným" prckem :frowning2: :unamused:
18. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek.. jen si do mě rejpejte :o) ale na tu dýchací trubičku jste mě navnadily vy.. jako...

Věrko.. jak jako na 4kolce? co tvé bříško jako??? hejj.. na něj se helma neprodává!! no jak vidím, tak Pepovi otrnulo a už si užíváte :angry:
Zeleninku už jsi taky zasadila??

a pepi se plazí nebo se snaží po čtyřech lézt? jestli plazí tak je frajer, že vám bříškem uklidil zahradu. má pochvalu :grinning: a jelikož si ho obrousil, tak se nedivím, že měl hlad a chtěl se najíst a ty jsi mu sváču nenachystala. styd se.
18. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo..dnes nadával Sam. říkal, že už ráno to bylo jasné, že to chytil :frowning2: :frowning2: že fakt jako nejsou normální vás dát do kupy. tak at je brzo o moooc líp.
18. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - helmu na bříško nemám, jedině nějakej krunýř že bych si tam přimontovala :grinning: Ale to není potřeba, tatík se mnou jezdí jako s pokladem a já řídila po cestě zpět a jezdím opatrně a kochám se okolím :wink:

jejej, to mě nenapdalo, že si pepino to bříško obrousil a proto měl takový hlad :grinning: :grinning: :grinning: Že má kolena sice objevil, ale na přemisťování je nepoužívá, takže razí stále heslo plížením plazením vpřed! :grinning:

a máme další dva zoubky :slight_smile:

Co říkal Tomáš na naše včerejší zážitky z velkoměsta? :grinning: Já to Pepovi líčila ještě večer, když jsem dorazila domů....sice už spal, ale jak jsem přišla do ložnice, tak se probral a já to začala chrlit...
18. dub 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uvidíme, koupila jsem smectu, má dietu, ani moc jíst nechce, ale bohužel ani pít
18. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-jj to je fakt napad a ja se vubec divim ze je vzali na zakrok teda :angry: :angry: :angry:
Pokusim se hodit fotecky vecer-ale neslibuju :wink: :slight_smile:
Luci-jj jen to hazej na nas teda-culila jsi se na benga jak mesicek a cekala co z toho bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-jj i ja jsem vypravela-Zdenda nad nami kroutil hlavou a myslel si asi sve.Ale zasmal se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj to zname.Taky kdykoli jsem vypustila kluky na travicku tak se napasli :grinning: :grinning: Ale bacha na klistaky-dnes na turnaji uz klukum kamoska tahala za uchem.Musim taky ty nase loupezniky prohlidnout :confused: :confounded: :confounded: :confounded:
18. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: nebyli na zákroku, nebylo jasné jestli holčička nezcrací a neprůjmuje po pádu z postýlky, no, ale v době kdy řádí střevní chřipka měli být předvídaví, njn, ve čtvrtek tam jedem na stehy, tak jim to tam řeknu, že jsme si přivezli nechtěný dárek
18. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš. já přišla a Tomáš psal článek. a nálada na bodu mrazu za tu prohru (dnes jsem se ptala ostatních manželek, přítelkyn a maminek a všude bylo doma ticho :angry: ) tak asi po 5min jsem to nevydržela a říkám, jelti není aspon trochu zvědavej, tak si to nechal povyprávět a .... zase psal článek :angry: no co.. já jsem se tomu smála sama ještě kdž jsem šla spát :grinning: teda až o půlnoci - protože jsem dávala na net ten článek a čuměli jsme na nějakou pakárnu :grinning:

že Pepa mít žádné klištáky nebude ... ten je rovnou snědl :grinning: :grinning: máš aspon fotky jak se dítě plazí venku? my toho našeho nechávali jen na dece a kousek od ní, tak nemám až tak bujnou fantazii, jak se dítě plazí po zahradě :o)))
18. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Já jsem také zážitky z kultury vyprávěla,až včera ráno,Luba si asi také myslel své, ukázala jsem fotku, Dáda i s dvěma bradama mě poznal na Lucku ukázal a říkal teta.
Luci:jsi dobrá, já bych to nevydržela ani těch 5 minut čekat.

Misch:jéé, to nám je líto,a´t se brzy Kubík uzdraví a můžete normálně fungovat.
19. dub 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: pepíno už takhle zahradničí, to j,ale kabrňák.

Včera jsem také slušnou formou šla na sousedy nad námi,2dny jim rekonstruují byt,včetně oken a já mám z jejich práce svá okna pocákaná od barvy, panu sousedovi jsem říkala, ať mě to prosím příště řekne předem, že nebudu, 14dní předtím mýt okna,nebo,že si je zakryji igelitem.Tak, že dnes mohu začít s mytím oken znova.V sobotu po návratu z muzikálu, ještě do 23h vrtali.
19. dub 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek