• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahojk holky-krasne rano :wink:
Klouz tren soused to je ale magor-to se nevidi :wink: :wink:
Ja bych u nej zvonila teda ze ve 22hod je nocni klid a je to.Nebo ze zavolam policii :angry: :confounded: Kdyz muze delat dusno on tak co by ne Vy-problemy s nim uz stejne mate tak co. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
U nas se spalo krasne celou noc ale v v 6.15hod budicek.Hlavne ze hajal a byl klid :slight_smile: :wink:
19. dub 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda : t¨co teď píši, to jsou sousedi nad námi, od sousedů pod námi bych barvu na okně neměla.tyhle sousedi jsou hodní mladí lidé s2dětmi, jeden je o3 měsíce mladší než Dáda a druhému klukovi bude6let.
19. dub 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, přeji krásné ráno!
koukám, že jste si sobotní večer užily suprově, což je moooc dobře!
veřejně tu chci poděkovat duu Věrka - Lucka K. za zakoupení a transport ikea věciček, jste zlaté a máte to u nás!

jinak Mídě - průzkumnice mi právě vytahovala věci z kuchyňské skřínky, vytáhla pánev a ochutnávala ji, tak jsem si představovala průzkumnou výpravu po zahradě alá Pepíno :grinning: možná by byla chutnější a voňavější, než ten polykarbonát na pánvy, nerez ocel, molitan a podobné chuťovky, co mi tu denně žere :rolling_eyes:

Klouz - poprvé, když jsem to četla, tak jsem taky přemýšlela, nad sousedama pod vámi a lámala si hlavu, jak od nich můžeš mít zacákaný okna :sweat_smile:

Luci - takže první silniční kontrola a foto s Brožovou v jeden večer? týjo, tak to byla přímo adrenalinová jízda :grinning: :grinning:

Mishu - myslím na vás, ať Kubík je už ok a hlavně ať to nechytnete i vy, ta chřipka je fakt chutná.... a chuděrka Kubík po operaci a do toho toto :angry: proto nesnáším nemocnice, Emule svojí první střevní virozu chytla taky při hospitalizaci v nemocnici ve 4 měsících a to jsme tam byly jen jednu noc :unamused:

no a už zase nic nevím..... tak prchám odtrhnout jedno dítko od kabelů (ty co jsou zapojené v zásuvkách jsou samozřejmě nej), obléct druhé dítko, sebe a půjdeme brázdit park s kolem, mám to co pět minut připomenuto, od té chvíle, co dnes otevřela oči :wink:
tak krásný den!
19. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás kočky! :slight_smile:

klouz - co ty víš? možná, že by barva na oknech mohla být i od sousedů pod vámi, kdyby je natíral nějaký zuřivý natěrač :grinning: :grinning:

kači - pánvička je taky určitě dobrá :wink: Pep mi taky kramaří v kuchyni a já mám vždycky hrůzu, že si přerazí prsty jak lomcuje se šuplíkama :confused: a taky moc rád moje pantofle co nosím doma, takže super chuťovka :grinning:
Emulka tě musí upomínat, aby jsi na to náhodou nezapomněla, víš maminko? :wink: :grinning:

aní - u nás teda noc opět vášnivá :unamused: Mladík se budil každou chvíli, nevím jestli ho trápí furt ty zubiska či co....a vstávando před šestou...Ale alespoň stihnu něco podělat, po obědě jedeme na 10M a pak nakoupit, takže co neudělám teď dopo tak pak už nic :wink:

těší mě, že svítí slunce blunce, úplně mě to nabíjí energií, které mám stále méně a méně...tak alespoň že tak :wink:

Holky, tak jakou kulturní činnost vymyslíme na příště? Že bychom dali tu ZOO?????? Co?????? Zvířátka já rád!!! :slight_smile: :wink:
tak dávejte tipy a návrhy a uspořádáme referendum :grinning:

No jo, jak dopadlo to hlasování v MB o koupališti? Už je nějaké rozhodnutí?
19. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk,y
tak nás ráno sluníčko navnadilo.. a jelikož jsem včera večer vařila poprvé čočkovou polévku(jindy dělám sáčkovou) tak jsem měla navařeno a vypadli jsme v 8hod ven (jelikož vstával v 5:30 tak už i to pro něho bylo pozdě). něco zařídili a pak byli hodinu před barákem na písku. a ted už mi spinká. fakt nádhera venku. pokud se vzbudí rozumně tak ještě před Kulíškem zase pojedme se venčit :o)))

Věruš, klidně ZOO, jsem pro dny úterý nebo čtvrtek a vleze se mi do auta jedno dítě a jedna maminka a kočár :wink: no klidně pro začátekm můžeme dát boleslavskou miniZOO, tam jsem taky nikdy nebyla :o) ale jela bych klidně do Liberce - tam jsem atky nebyla. Praha je zbytečně daleko a velká. Je zde nějakej jinej nápad? no taky můžeme dát výlet do lesů :wink: i s kočárky. jednu trasu znám - teda více. ale ta končí restaurací :grinning: :grinning: . no problém.

Věruš, rozhodnutí padlo.. ale momentálně začal dělat problémy kraj. všichni vše schválili, včetně obou hygien - krajská i a ted nevím městská? at nekecám a oni si něco našli, co chtějí navíc, takže se vše zdrží.. ale pozor ..novinka pro letošní rok je, že bude teplá voda v koupališti. bude se připouštět normálně městká voda.. otevřou už od 1.5. koupák a vodu budou dopouštět teplou, at se dá koupat a v létě to budou dopouštět na večerní koupání.. což jako.. jsem zvědavá :o) zní to dobře :grinning: termály to asi nebudou, ale ta ledovka co vloni třeba taky ne :sweat_smile:
19. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
tak jak ctu, tak jste si Prahu pekne uzily a dokonce jste i zaperlily, tak to je parada :grinning: A takovych "prvnich" zazitku za jednu akci na muzikal...... To jsem zvedava, cim to budete trumfovat priste, pac tohle je vazna konkurence :grinning:
venku je opravdu nadherne. Ted se u nas chrupka, ja mam v troube jablecny kolac a odpoledne si Eli berou tchanovci na pisek, tak mame s tatkou volne odpoledne :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jdu jen na skok, Kubík už je relativně ok, teď běhám k míse já, už se na to vy... nemocnice zasr...
19. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - aby nebyl brzy pro Eli sourozenec, když máte s taťkou takového volna sami pro sebe :grinning: :wink:
Doufám, že příští koníkovské akce /ať už to bude ZOO nebo prochajda lesem nebo cokoliv jiného/ se zúčastníš též, páč jinak bych tě už mušela napsat na černou listinu a až budpou chodit čerti, tak by ti to tůůůůze přitížilo k cestě do pekel!!! :grinning: :grinning: :grinning:

lucko - no to by bylo docela dobrý s tou teplou vodou... :wink: To nám asi Jizeru nikdo ohřívat už od května nebude co? :grinning: No jo, vy měšťáci si žijete na vysoké noze a my chudáci vesničani tu třeme bídu s nouzí :grinning: :grinning: :grinning:
Mini ZOO je dobrej nápad na rozcvičku....Takže klidně můžeme... A jakou že to cestu po lese máš na mysli? To by se taky dalo.... :wink:

Jsme zvážení a změření od mudra...Máme 9kg a 71cm, jsme čilí a zdraví a dostali jsme krabici kaše /asi jsme se mudrovi líbili, heč! :wink: /...Jinak nic nového...
Divočák teď venku chrupčí, počkám až se vzbudí, nakrmím, přebalím a odevzdám ho tchýňce a půjdu ouřadovat...Už jen 2x a mám ouřední prázdniny do konce roku :slight_smile:
19. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, neboj, tak odvazni "strelci", jako vy, nejsme :grinning:
Ty jo, tak to bych asi nemela "zlobit", mno ale ja nevim, zda bych to vase "tempo" udejchala - jste moc akcni a zivelne :grinning:
Jo jo, taky jsem slysela , ze koupalko ma byt letos teplejsi, tak uvidime. Zase se ale trochu bojim zhorseni kvality vody (ze se bude vice kazit), jako nejspis to dozenou nejakou chemkou, ale abychom pak nemely plavky na jedno pouziti (ze nam je za ten den sezerou a rozleptaj :grinning: )
19. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky půříští týden napustíme bazén. Přikryjeme solární plachtou a až bude na koupání, bude i voda teploučká. loní jsem vás všechny k nám zvala a nic, no tak letos už se nevnucuju. ale kdyby jste některá chtěla.......
Je tu písek, houpačky, bazén.......
19. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš.. tak naposledy s kočárkem jsme šli ...no najdu to na mapě, ale točil se tam Jak dostat tatínka do polepšovny :sweat_smile: a došli jsme :slight_smile:)) tak jo.. otvírám mapy.cz

takže z Věžáku na Hrubou skálu http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=mlad%C3%A1%20boleslav@sss=1@ssp=120446060_127364812_150133868_150007500@x=134825728@y=137474304@z=14 tam je restaurace.. a zpět :o)))
pak jsme procházeli Kersko...tam se točili ty.. no.. však víte :grinning: :grinning: Slavnosti sněženek.. a teoreticky nejoriginálnější by byla Klokočka a následně papu v naší restauraci :grinning: :grinning:

jsem chtěla najít jakou váhu jsme měli my.. ale nechce se mi vstávat :grinning: :grinning:

Daní.. písek a houpačky a bazén jsou u nás aktuální letos :o) vloni jsme pouze napouštěli bazének a to teplou vodou jak na koupáku tak na balkoně. tak já se teda letos pozvu, jo? až bude krásně :grinning: už aby to bylo...a teda... udělám zel.sálátek... a k němu by byli dobré tvé vyhlášené bramboráky :dizzy_face: :dizzy_face:

Mish.. nám hubneš jo? tak upřímně přeji, at ti to jde jen spodem .. to je aspon mě příjemnější..

Kači. tak co, jak šlo kolo???
19. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka:jééé, Český ráj se vám zachtěl, no super, tam to znám i na kole a cesty kolem Věžáku a Vidláku miluji

Daní - letní vyžití u vás, no neříkej 2x.,nějkäkou mňamku taky přivezeme.

Mishulle:lepší dárek jste si z nemocnice přivézt nemohli.Jinak je to děsný ,jak ještě jinak ty střevní chřipky řádí.
19. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish:a´t je brzičko lépe.
19. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko
Tak kde se toula ten zluty puchyr? :slight_smile: Chtely jsme na trh, ale ale....mno uvidime.
Ve Strednich cechach je vyskyt strev. chripky nejvyssi, tak doufam, ze se nam to vsem vyhne obloukem.
20. dub 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno

žlutý puchýř se neobjevil ani u nás, ale za to tu prší prší jen se leje kam koníčky pojedeme :wink:

docela dobře jsem se vyspala a přesto jsem nějaká zmordovaná či co.... asi až pepíno půjde dopo chrnět, tak to taky zalomím....Asi na mě působí to počásko...
20. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by byla fajn prochajda na tu Hrubou skálu...Kolik je to asi km? a s kočárem v pohodě, ju?
Pak už jen stačí vybrat nějaký prima den a objednat si ještě primovější počasí a můžeme výletnit.... :wink: Nebo myslíte jít o víkendu i s taťkama, aby se kluci naši taky seznámili??? :wink:
20. dub 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné ránko! týjo, další plány, tedy holky, s jarem jste pěkně akční :grinning: no, bychom se třeba konečně taky někdy přidaly :wink:

Mish - toho jsem se bála, že to chytnete i vy :unamused: ta chřipajzna je fakt síla, dodneška nechápu, že to Míďul ustála..... tak ať je brzo dobře!!!

Věruš - jj, boty byly v kurzu u obou mích potvůrek v určitým období (Majda ho teď právě taky má :grinning: )

Luci - tys ještě nebyla v mini zoo? :fearful: :grinning: kolisko dobré, zkusím hodit fota, loni jsem ji na něm vyfotit nestihla, tak to musíme letos dohnat :wink:

Trep - ať pořídíte na trhu, sbak se sluníčko už škrabe.....

Daní - jů, bazén, písek, houpačky....! hned bych jela k vám, jen musí sebrat odvahu a vlézt za volant :sweat_smile: sice to plánuji už dýl, ale do prázdnin fakt začnu jezdit, už je to nutnost.
20. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - písni mi někdy až budeš s novým kočárem někde v parku, jsem tůůůůze zvědavá a chtěla bych ho okouknout! jak se v něm Domčovi líbí, spokojen?

Věruško - no vidíš, seznámit chlapy, to je nápad :wink:
20. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak se zase po pár dnech ozývám. Na výlet bych s váma ráda vyrazila, tak dejte vědět. Akorát teĎ má manžel dovčů do konce měsíce, takže až v květnu :slight_smile: a to plánujeme z květnovkama sraz v pražské Zoo, talk doufám, že se to nebude krýt.
Na koupák na léto se těším, tady nic není, tak budu jezdit do Bolky. Akorát si asi ušiju nějaký koupací pytel, protože plavky na sebe asi neseženu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mish, ať jste brzy fit,
Moje bačkory jsou hitem někdy od listopadu, kvůli nim se začal plazit a pak i lézt. a dneska ráno mi je přinesl do postele :grinning:
a pár fotek ze včerejška:
20. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - Ondra už hraje fotbal? :grinning: Pěkný fotky! :wink:
Kdy máte srazík s květnovkama? Aby jsme se tam náhodou nepotkali, my v Letníkově taky máme domluvený srazík v ZOO v praze, v sobotu 8. května :slight_smile: Doufám, že bude krásně a vydaří se to....Vloni jsme tam měli sraz v dubnu, ještě jako těhulice, valilo se nás tam 8 pupkatých...Letos bude hafo kočárků a pupkatá jen jedna - já! :grinning:
to by bylo fajn, kdyby jsi výlet podnikla s náma :wink:

kači - Emulka je už velká bycyklistka :slight_smile: Nemáte kuchyň náhodou olši? :wink: My totiž jo, tak mi na té fotce jak Mídě zkoumá pánev, připadá ta vaše taky jako olše....Já jen, že bychom měli obě stejně krásný vkus :grinning: :wink:

Kači - počkej až seznámíme naše chlapi...tak už se k PC nesdostaneme a koníkovat budou oni :grinning: :grinning:

Daní - kočárek pro mladé je odstaven v garáži a čeká na vás :wink: Až by se vám to hodilo, tak si pro něj můžete přijet, nic za něj nechci :wink:
Pokud by jste ho nechtěli, tak dej prosím vědět, mám jinou zájemkyni...
20. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem teda hanba :pensive: přece bicyklistka!!!!
20. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, když ho držíme za ruku a jdeme za míčem, tak se do něj snaží trefit a kopnout a docela se mu to daří, sám ještě ne, venku má zatím co dělat se samostatnou chůzí. Vevnitř už celkem bez problému (teda hlavně jde o rovnost plochy po které jde) Ale včera mě překvapil, máme do baráku jeden schod a Ondru napadlo, že se zavře vevnitř a ten schod vyšel !, když se přidržoval zdi. Dveře pro jistotu už privazuju v otevřené poloze, abych naskončila venku s dítětem sedícím za dveřma :grinning:
Termín s květnovkama nemáme ještě stanoven, ale my půjdeme někdy v týdnu, o víkendu si užíváme tatínků. My se 8. května chytáme na Konopiště na Folkový kvítek. Loni jsem tam s pupkem vydržela posedávat do půlnoci, letos pojedeme (pokud bude slušné počasí) s Ondrou a v podvečer povalím domů. Manžela tam asi nechám, ať si přijede vlakem.
20. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko:jéé,Emulka cyklistka, moooc jí to sluší, už je velká holka.

Evinka:neboj,taky nevím, co si na koupaliště vezmu na sebe.
20. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak já už si letos plavky koupila :o))) protože ty staré ničím každý týden v bazéně a peru je.. a nějak se jako natahují apod :o)) takže už jsem byla navštívit Litex a mám nové plavečky :sweat_smile:

Kači pěkné fotky s kolem. včera bylo mooc príma počásko. dnes je to horší, co? měla jsem chvíli strach, že dopo na trhu zmokneme. a kočár určo napíšu.. už bych Vás taky chtěla vidět. A spokojen? no jasně :wink: třeba včera po Kulíšku jsme s holkama šli na Vystaviště na písek. tam si hrál 2hod. a pak velmi rád si šel udělat hačí a jel domů :grinning: :grinning:

Věruš když se jde z toho parkoviště rovnou na Hrubou, tak je to max. 8km. myslím, že ale 6km to bylo. kočárkem opravdu v pohodě - my to šli :grinning: a teda u nás jsou ty víkendy horší. zatím stále je sezóna :o(. Třeba 16.5. zase jdeme s partií na výlet, ale to ani nevím, zda nepůjdu jen já, Domi a babetka. akorát mě nebaví čekat, kdy hokejbal skončí a pak se domlouvat. takže jako klidně to můžeme hodit na víkend, jen abych vám pak nezáviděla tatínky :grinning: :grinning:

Kači v miniZOO jsem ještě nebyla. přišlo mi, že si počkám, až z toho něco bude mít i Domino. a nejradši bych kdyby tam šel tatínek s ním poprvé..ale než to bude :o) tak to půjdu s ostatníma :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - jj je to olše, měla by to být z těch dvou odstínů ta světlejší :grinning:

Eví - týjo, Ondrášek už trénuje na profiligu :wink:

Luci - tak to bys měla to minizoo vážně napravit. tento týden by tam měli být akce, když je 22. ten den země, ale nevím nevím, jestli se tam vyhrabu :confounded:
musím letět, Mídě asi devastuje Emule vláčky....
20. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky:slight_smile:
Kaci, Emulce to v prilbe moc slusi, velka slecna na kole :wink: Ty jo a Mida uz zase taaaak vyrostla, ale porad ma ten krasny sibalsky vyraz v ocich :wink:
Vite, ze jsem take "hamba", ze jsem v nasi miniZOO take nikdy nebyla a to jsem zdejsi, ale asi to hodne brzo napravime a ted uz je prima, ze z toho Eli bude neco mit. Zrovna dneska jsme jely kolem autem a tak jsem zahledla oteviracku a jestli jsem nejukla spatne tak od 8:00 do 18:00.
Ockovani Ely zvladla na vybornou, jeste se zvedave divala, jak ji zajizdi jehla pod kuzi a sestricka ji tam pumpuje ockovaci latku. Tak to je dalsi vec, kterou nema po me (ja totiz injekce nemam rada)
20. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj holky-tak ja jsem sem dorazila teprve ted.Byli jsem cely den venku a az ted se tam zkazilo pocasi a zacina prset :angry: :angry: :frowning2:
Klouz-no jo no ja jsem nejak nepobrala ze soused co prudi je vlastne pod Vama-teda pobrala a neuvedomila jsem si to-omlouvam se :sweat_smile: :confused:
Holky-krasny fotecky.Ondrasek je krasnej a sikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky od Katky jsou kraaaaaaaaasny princezny okaty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi-jj ja taky nesnasim jehli a injekce bojim se jich :cry: :frowning2: :frowning2: :sunglasses: :sunglasses:
20. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jste na tom příští týden s časem babušky? mohli bychom dát tu minizoo....Já mám příští týden celkem volný, jen pindělí ne, to mám ouřad....a pak od úterý mohu kdykoliv :wink:
Pepi nevím jestli z toho bude něco mít, ale já jo :grinning:
20. dub 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já příští týden nemůžu. Taťka má dovolenou a musíme udělat něco kolem baráku. Stačí, že o víkendu půjde obnovovat značení.
20. dub 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nemuzeme ve ctvrtek (plavani). Nevim, jak vam prckove presne spinkaji, ale my bychom tam mohly byt tak na pul ctvrtou.
20. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek