• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
k příštímu týdnu: na100% nemohu pondělí po15:30, úterý bych ráda zvládla očkování mezi 10 a11h, ale to se dá upravit.,středa na100% nemohu od8 - 10:20h,
Pište, pište, my se přizpusobime.
Jen co vím, tak ve středu 9 - 11h tam je zoo kroužek a bývá tam narváno, tak že my nemáme dopoledne šanci, to jen pro info.

Jinak my také chodíme po obědě spát,tak na15h jsem už v provozu.

nanda: :grinning:
20. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja nemuzu v pondeli od 12.30hod do 13hod-logopedie Stepa
Utery-od 12.30-14hod-liduska Stepa a ve stredu jedeme s Klubickem a skolkou do Zoo v Liberci-pak uz mame volno-Pristi tyden nemuzu jen v utery stejny cas a ve stredu od 16hod-to mam Klubicko-jinak jsme volny :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak na to koukám, Evinka nemůže vůbec, Trep ve čtvrtek, já v pondělí a vy ostatní to máte všelijak...

tak jestli se nemýlím, tak v úterý kolem té 15h by se to asi většině mohlo hodit, ne? No uvidíme....

ale já tu něco vymýšlím a navrhuji a má účast je v ohrožení... Tchýňka si chtěla půjčit moje vozidlo a nenastartovala, takže jsou dvě varianty, ta lepší - baterka vybitá /Pepa ji dal nabít, tak to se pozná/ nebo varianta horší - startér... :unamused:
20. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, tak za nas utery je OK - mno a casove bychom to mohly i zvladnout :wink: prinejhorsim dorazime o chloupek dele - aspon uz tygri budou najedeni (vtip, vim, ze tam nejsou.....nebo, ze by? )

Jinak jsem prohrabla svou obalovou sbirku a kdyby nekdo mel zajem, tak tu mam 10 obalu od Kinder - mlecny rez s postavickou "Pana chladka". A naopak, je-li tu nejaky velky konzument Milka-cokolad a nesbira je, tak budu rady za obaly. Dekuju
20. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě se taky hodí úterý :o))) a od 15hod jsme taky připravení :o) a pro Věruš klidně zajedu osobně :dizzy_face: :dizzy_face:
Nebo spis takhle, budu rada za kazdy obal od Milka cokolady :grinning:
my už pana chládka máme :grinning: :grinning: je to dobrá blbost. kreslíme na ní očička :grinning: nos a pusu
20. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já doufám, že do úterý budu pojízdná....Musíme s tím něco udělat honem rychle, páč ve čt potřebuju jet do MB, mám poradnu a ráno test na cukrovku a v pá+so jedu do školy, takže bez auta nemůžu existovat :wink:

ale děkuji za Lucčinu nabídku :slight_smile:

se z vás picnu, vy pořáds něco sbíráte....já nic, všechno vyhazuju a když je na obalu nějaká soutěž, tak to ani nečtu...No co já už mohla mít asi výher :grinning:

ale pana Chládka mám každé pondělí a to doslova, páč tak se jmenuje můj kolega na OÚ :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš a kreslíš si na něm očička??? :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nekreslím, ale příští týden bych to mohla zkusit, schválně co on na to :grinning: :grinning:

jdu hajánkovat, tak vám přeju hezký večer a dobrou noc :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj!
úterý po15h taky bereme.
Normálně chodíme do MŠ Kosmonosy,ale dáme si pauzu a užijeme si s vámi. :slight_smile:

claudie: užij si kreslení v pondělí na OÚ.
20. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aby jsme věděli ,kam jdeme,my tam také ještě nebyli. :grinning:
20. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:pohla´d autíčko, ono se umoudří!
20. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Claudie, IP :wink:
no a zrovna dobrou noc.
20. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Krasne rano-u nas sviti slunko zatim a je hezky :slight_smile: :slight_smile:
Ondrasek uz asi 4 noc spi celou noc.Mam uplne strach to sem napsat abych to nezakrikla. :sweat_smile: :confused: :grinning: Dnes ve 3hod si me jen zkontroloval a zavolal na me 2x mami tak jsem mu rekla pssssst a zase hajal milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska mame Klubicko-tak bude mezi detma uz se tesime oba dva :slight_smile: :wink: :wink:
No a vecer bych mela jet na aquaerobic tak se tesim taky :slight_smile: :wink:
Jinak utery 15hod mi vyhovuje a prijedu s obouma klukama :slight_smile: :wink:
21. dub 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
U nas noc suprova, vyspinkali jsme se vsichni do ruzova a dokonce vstavali az v 7:00 :slight_smile:
Veru, to si ted ujizdim, ze jsem doma a mam na to cas, ale jinak jsem vzdycky take vsechno hazela do kose :grinning: Pan Chladek me nelakal, pac mam jeste po sobe z detstvi medvidka na stejnem principu (pomaluje se fixama a pak se znovu vypere, aby byl cisty).
Ok, tak se tesime na utery do ZOO. Z Klouzavcineho odkazu jsem se docela navnadila :wink:
21. dub 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne! :slight_smile:
U nás se také spinkalo v pohodě, celou noc,až do 7:30, dokonce jsem musela Dádu na plavčo budit a tak se mi ho budit nechtělo.
Jinak jsem volala do té miniZOO a přijit v pohodě můžeme.
Dáda a Kulíšek mi dnes odjedou do JC, já zítra musím do Prahy něco zařídit, taťku máme na služebce.Zítra rovnou z Prahy jedu do JC. V pátek budu "krásná" jdu v JC na kosmetiku :grinning:
21. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau cholky :slight_smile:

tak auto se neumoudřilo, zrádce jeden! je sto startér....Už jsem ho dala do servisu a prý pokud všechno klapne, tak bude zítra večer hotové, takže na zítřek na ježdění po mudrech si půjčím auto od tchýňky a do školy už pohasím zase svým malým ďáblíkem, doufám tedy :wink:

klouz - jak budu krásná? ty jsi přece krásná stále a neustále :slight_smile: Zítra drandíš do Prahy? tak ať vše dobře vyřídíš....a manželín vás zase služebně opustil?

jdu taky číhnout na ten odkaz minizoo, ať se namlsám na ty tygry a slony co tam budou :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:JJ opustil,dnes v noci tu budu sama, i bez psa. :frowning2: :slight_smile:
21. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie. auto jedno nezbadný, ach jo, ale je super, že tchýňka půjčí.
21. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nam dnes privezou vestavenou skrin - huraaaa, takze nas pres vikend ceka kramovani a bordel :frowning2: Ale pak, az bude hotovo, tak budu moc rada. Ted jen vydrzet to kramovani. Nicmene pisu tohle hlavne proto, ze nam tu bude prebyvat ta satni stena, tak kdyby jste nektera mela zajem a nebo o nekom vedela (za symbolickou cenu, k mani ihned), tak pisnete.
21. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda:vydržet krámování a pak to bude super!!!!!!
21. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-doufam ze s nami pocitas s tim stolkem a tou bilou skrini? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: To si berem na 100% :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:taky se zítra chystám na aquaerobik,ale v Jičíně.
21. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my můžem příští úterý též
21. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, neboj, mam tady cedulku s rezervackou :grinning:
21. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:Ahojky, je fajn, že dorazíte v úterý! :slight_smile:
21. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - vyděržaj pioněr vyděržaj....bude krámování a bordelung, ale pak to budete mít krááásné a budeš mít hafo místa na věci, vestavěné skříně jsou gut vynález :wink:

vypadá to, že bychom si na úterý tu zoo měli asi zarezervovat celou pro sebe :grinning: , asi účast bude hojná, to je dobře!!!! :wink: no jen abych to nezakřikla, tak už raději mlčím :astonished: :grinning:
21. dub 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavík holky, nestíhám, sotva dočítám, ale v úterý, když bude vše ok, tak bychom se taky mohly přidat.... zoo rezervovat nemusíme, ale v kavárně už bychom se poptat měly, pokud tam budeme chtít posedět, ta je celkem malá, tak abychom se tam vlezly :wink:

jinak zdravím a zase letím! držím palce, ať všechny nepříjemnosti rychle přežijete (stávkující auto, vestavěné skříňobordelingy a podobně) a ať si užijete to dobré, co vás čeká...
ufff, už mě zase honí Emul od počítače :grinning: tak pa
21. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek