• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Holky, dle rad Katky, jsem štrachala na netu, našla jsem nějaké tel. číslo, tak tam do kavárny cinknu,nebo mám i číslo do ZOO a nějak se zkusím domluvit, zda to tam zarezervují , na kolikátou to kafčo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Cinknu tam zítra a dám někomu z vás info na mobil,aby sem podal informace. protože já zítra v7:15 opouštím byt a u PC budu až v neděli večer, či až v pondělí ráno.
Možná se tu ukážu během pátku, když půjdu v Jičíně do knihovny a bude volno na PC. :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Katka má pravu v kavárně zase tolik prostoru není.
21. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - asi máš kontakty dobré, ale i pro ostatní: http://www.ddm-mb.cz/kontaktyddm.php#3 http://www.ddm-mb.cz/pracoviste.php?p_place=3
sakriš, že bych jim tam konečně zanesla to tvrdé pečivo :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kacula75: já jsem si napsala to číslo do kavárny City.
21. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!
Mějte se tu krásně, užijte blížící víkend.papa :slight_smile:
22. dub 2010 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky :slight_smile:

no toto, zase je tu docházk jako do holubníku! :grinning:

klouz - ty si užij v JC kosmetiku a všechny další aktivity co máš naplánované :slight_smile:

já dnes test na cukrovku přežila bez újmy, ten lektvar mi chutnal, chtěla jsem si přidat, ale všude se šetří, tak mi už nedali :grinning: Pak následovala gyndoška, mudra mi napsala magnézko, samo že jsem si ho zapomněla v lékárně vyzvednout, tak to zítra musím napravit :slight_smile:
Jinak se nic neděje, dítě venku spí, myslím, že se´za chvíli vzbudí, už se na něj těším, ještě jsem si ho dnes ani neužila, když jsem od půl sedmé byla pryč a přijela až před dvanáctou...

co vy babušky jagušky, jak ke při čtvrtku?
22. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny den :wink:
Tak ja jsem dala Ondraska dnes po dlouhe dobe odpol.spat a bez pliny .No spal skoro 4hod a prochcajdil i igel.podlozku :confused: :sweat_smile: Tak tudy by cesta nevedla a rozhodla jsem ze jeste s hokusama pokusama koncim a pockam na pozdejc :wink: Mel mokre i ponozky :wink: :slight_smile: :wink: :wink:
Verko-tak super zpravy a me taky lektvar mooooooc chutnal-nam,nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky
Tak prvne: Klouz zamluvila kavarnicku v ZOO (akorat tedy nepisla cas, tak az mi to upresni, tak to sem pisnu)

My dnes byly na plavceni a Eli se zamilovala do skakani do bazenu (z okraje, ve stoje a bez podpurnych pomucek). Nemohla jsem ji z bazenu dostat a zadna jina aktivita ji uz pak nedokazala takhle zabavit. Mno a jinak mem 2v1 plavani s vyukou anglictiny. Dnes prvne s nama byla maminka (Holandanka), ktera mluvi jen anglicky. Nase instruktorka tedy umi, takze ty se v poho domluvi a ja lovim slovicka v pameti, ale svete div se, sem tam i neco naskoci. Jsem za to docela rada, hlavne v saune byla sranda, kdyz jsme se dorozumivaly. Aspon me to bude motivovat - uz ted jsem koukala na par slovicek do slovniku :wink:

Ani, cooooooo, spanek 4 hodiny? Tyjo, kdy rano vstaval a jak se Ti ho podarilo takhle zmordovat? Dej mi tip na dopoledni aktivitu, po ktere Eli bude chrunet skoro 4 hodinky :grinning:

Verus, Ty jsi exot, ja tedy nemuzu osobne posoudit, pac jsem na testech nebyla, ale co slysim, tak se vsechny holky oslibaji a jeste jsem se nesetkala s nikym (pardon, ted tedy s Tebou) komu by to chutnalo :grinning:
22. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Klouz pise:
"Beru, ze v 15 h zoo, tak je to domluveny, jak jsme se domluvily na MK"
22. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

holubník .o) to jsi trefila. ještě že jsi to nenazvala kurník .o)))

mě teda ten teplý čaj tenkrát mooc chutnal. venk byla zima, já byla rozespalá.. manm mnam.. vzpomínám :grinning: jen ta unava byla velká a hlad než jsem zase mohla jíst. jako :grinning: ale myslela jsem že tě toho ušetří, když jsi byla před rokem :grinning:

my jsme dopo byli v solné jeskyni zase. já doufala, že mi dodá energii a vyléčí rýmu a krk a nic.. jako .. za ty prachy :grinning:

aní mě spal Domi jen skoro 3hodky. ale my tak dopsáváme špatné noci. a brzké vstávání. takže Evi rada? budit v noci, ráno taky brzo a pak to bude potřebovat dospat :grinning: :grinning: :grinning: už ti stačí, že ti spí třeba jen hodku??? :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep.. tak to jsem nepochopila takže ZOO i kavárna od 15hod? to je divné....kavárna by měla být aspon až od 16hod, ne?
22. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a máte dobrou maminku :slight_smile:)) myslím v plavání. musí mít radost, že se snažíte s ní komunikovat.

jinak se zeptám, jaké pomůcky jste dávali, když dítě skáče do vody? my Domimu nic nedávame. at si tam spadne - jako dojde do vody a udělá krok (hop mu ještě nejde) - a já ho vylovím :sweat_smile: (když jsme o víkendu s tatkou). tak třeba že bychom mu to zpestřili :grinning:
22. dub 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok, tak to se spokojím s naší obligatni hodinku a pul (nekdy dve) spanku pres den a budu rada, ze jsou noci (doufam, ze to zakriknu) OK.
Mno ja to tedy take moc nepochopila, ale vzhledem k tomu, ze si nekdy stojim na vedeni, tak jsem vam sem hodila presne zneni sms-ky od Klouz, s nadeji, ze z toho budete moudrejsi. Tak hura, jestli tentokrat nebyla chyba na mem prijmaci :grinning:
Zatim jsme skakali jen takhle: takove molitanove "smajliky" na rucickach (na kazde dva) a kolem pasu ten pas s molitanovymi kostickami. A pri vynoreni jsme prcky motivovaly, aby zacaly "plavat" k nam. Dnes byla prave premiera bez niceho.
Ty jo a malem bych zapomela: dekuju za kuponek :wink:
22. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to jsi nenapsala, že už i plave bez podpor :o)) a kam až doplavala? to je žůžo. nám tohle na tělo dávala Jana v jarním kurzu.. ale Domi se cítil, že se nemůže hybat, a hlavně hlavu dával dolů :o)) ale Fanda se cítil a plaval. Jenže ted jak máme tu novou lektorku tak se nic nenaučíme.. včera nechala jen 3x potápět a teda 2x skákali z podušky sami do vody. dobrý co??? :angry: to je výkon. tak málo toho nedělali ani když šli poprvé do bazénu.

až se nám Klouz vrátí, tak to dořešíme a v pondělí tam zavoláme znova :wink:
22. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Házím aktuální foto Danči
22. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Tak dneska by melo byt venku nadherne slunecne pocasko, tak to je parada.
Lucko ne ne, bez pomucek jeste neplave, ale byla nadsena, ze na sobe nic nema (lepe se ponorila). Ji totiz moc tahle "tankystycka vyzbroj" nevyhovovala. Poskytuje to sice jistotu, ale zaroven je to omezuje v prirozenem pohybu. Aha a koho ted nove mate? To je blby, ale proste kazda instruktorka ma svu pristup a bude chvilku trvat, nez si zvyknete. Treba pro nas, kdyz jsme odesli od Jany, tak byla Kacka najednou moc akcni, ale tak na treti lekci uz to bylo suprove a zase kdyz jsme dostali Klarku, tak take uplne jiny pristup a ted? Zase max. spokojenost. Clovek proste podvedome srovnava.
23. dub 2010 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
ty jo, tak Danča už má pěkné bříško a to říkala Kačka že na ní nic nejde vidět a byli jste tam nedávno :o)) toto letí. co ve škole? stále to zlvádá? nebo už lenivý a těší se až bude doma??? :grinning:

Trep - jsem ale.... tralalall. ty se raduješ se samostnantých skoků a já už ji nutím plavat :sweat_smile: ale ta výzbroj - to máš pravdu. proto ji ani Domi nechtěl. Jiank my jsme 3maminy, co jsme chodily k Janě a všechny tři po třetí lekci stále nadáváme. ta hodina je fakt o ničem. takové zpomalené. připadá mi nejistá, co s dětmi dělat, jak se bavit s námi. je fakt, že každá lektorka je jiná. to už jsem taky zjistila. Ve středu jsem zažila dopo Aničku a to jsme neslyšeli vlastního slova - jak má veselé hodiny a jak je taková uječená :grinning:
23. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem!
uvádím na pravou míru:po pár SMS s Katkou, jsme vydedukovali, že ZOO je prý proběhlá rychle, ovšem záleží na dětech.Pak jsem cinkla do kavárny a tam jsem jim nastínila situaci, že +,- v15h máme sraz, jdeme do ZOO a pak do kavárny.Paní říkala, že v úterý odpol., v kavárně moc lidí nebývá, že na nás bude s místem mysletBylo pro mě samotnou, bez SMS s Katkou odhadnout, kdy dojdeme na kafe.
Tak se omlouvám, že jsem vám,tak zamotala hlavinky!

Jinak si užíváme sluníčka, já mám za sebou akvaerobic, kosmetiku atd!

Trep.: tak Elí už má skoro na sobě ploutvičky, co?

Přeji vám příjemný víkend,užijte si sluníčka!!!!! :slight_smile:
23. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Tak ja jsem si dnes nechala Stepanka doma a udelali jsme si hezky den.Jeli jsem do mesta na zmrzlinu a kazdemu jsem koupila hracku.No hracku-vybrali si oba takove ty umele vidle od certa a pak chodili po meste delali blblblblbllllllll :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lidi se jim smali-kaspari maly-tolik je miluju :dizzy_face: :dizzy_face: Ted si hrajou venku :slight_smile:
Taky nam konecne prisli dane tak mam radost-hned jsem poplatila kartu at ji mame z krku :slight_smile: :wink: Jeste se vrazi neco do auta a budeme svorc opet :slight_smile: :wink: :slight_smile:
23. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty vidle stali 29 kc tak mam radost ze nejsou ani drahe :wink: :slight_smile:
Jo a dnes mi prisli listky na deti raje :grinning: :grinning: :grinning: Tak nejsem takove kopyto a zvladla jsem to objednat :slight_smile: :wink: Mame za 399kc 2x a i s dop to vyslo na 888kc coz nei tak strasny :slight_smile: Jedeme nakonec sami se Zdendou tak se navzajem uzijem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: Uz se mooooooc tesim a jedeme 19.6. :slight_smile: :wink: :wink:
23. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a stou zoo-ja vubec nevim kde to je takze si s Vami s nekterou musim dat spicha-nevadi? :slight_smile: :wink:
23. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Huraaaaa, tak vestavena skrin stoji JUCHUUUUU, mam tuuuuuze sikovneho manzilka - nepocitala jsem s tim, ze to vymlaskne za jeden den. Jeste nas cekaji zitra doladovacky, ale stoji, dvere krasne lehce jezdi, takze ja jsem stastna jako blecha :grinning:
Prominte, ale musela jsem se pochlubit, tak snad se to nekoho nejak nedotkne :wink:
23. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Evi-me se to nedotklo :wink: Naopak jen se pochlub i ja se tu chlubim kdyz mam z neceho radost :wink: A nebo nejake trapeni :wink: :slight_smile:
To je super ze mate postavene skrine :slight_smile: :wink:
Pockej jak se budu chlubit ja az budeme stavet :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dnes jedeme ke tchanovcum na oslavu 35vyr.svatby :wink: :slight_smile: Tak jedeme na obed :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Taky musime vyryt ze zahrady keriky atd......a pak je presazet u rodicu na zahrade :slight_smile: :confounded: :confounded: :confounded: Takova zbytecna prace ale neda se svitit :unamused: :unamused: :unamused:
24. dub 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko, Ani, hele vidime to tak, ze pristi vikend by bylo mozne odvest tu bilou skrin (jen tedy ji bude treba rozmontit, je pomerne tezka, tak to bychom nechali na Zdendovi a Misovi). A ten PC stolecek by byl az pozdeji, pac jedeme na etapy, ale pro ten uz by ses pak kdykoliv mohla zastavit jen Ty sama pri ceste do MB (v poho se do Octavky vleze, myslim rozlozeny). Co Ty na to?
24. dub 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-jj jasny ja to vyridim a zaridim.Uz se na ni tesej :wink: Dekuji moc jsi hodna :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky, tady je vymrtveno - jste si urco uzivali krasneho pocaska venku :wink: Ty jo, akorat se to ma zacatkem tydne kazit :frowning2:
My dnes byli v Praze u znamych a ted jeste zasli na piskoviste.
Ani, ok, jeste Ti to koncem tydne potvrdim - musim ji vykramovat, prebrat a potrebne veci prerovnat do nove skrine, tak snad to klapne podle planu :wink:
25. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
My byli celý víkend venku. Včera obnovovat značení a dneska na Loučeni v parku. Před chvílí jsem koukala do zrcadla, a mám pěkně sluníčkem chycený dekolt :grinning:
Chtěla bych si dojít na masáž zad a šíje. Poradíte mi kam?
25. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky babušky, moc zdravím, my byli taky celý víkend v trapu, v sobotu v Práglu na srazu se zářijovými miminky, bylo to v dolních počernicích v rodinném centru a bylo to naprosto luxusní (jen na oběd jsme v místní restauraci čekali snad dvě hodiny, což mi už tedy s kvílejícím dítkem, že má hlad, tekly nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).... dnes jsme byli v zoo v liberci a až na ty lidi pohoda....
berušky, nestíhám nějak reagovat, tak doufám, že vás všechny uvidím v úterý!
Trep - gratuluji, na skříň jsem zvědavá a na info ohledně jí taky (však jsme se bavily....)

Daní - týjo, bříšánko Danče krásně poskočilo! :wink:

Evi - masáž viz IP, kontakt když tak ráda zašlu....

já zas letím a zdravím všechny!!!!!
25. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko
Kaci, mno snad uz nam to brzo vyjde a zajdete s holkama k nam. Budes moct omrknout na zivo :wink: Je moc pekna a mega prostorna, akorat je to porad nezvyk, ze nemam v predsini "okladaci" policku (jako byla na botniku), ale na te uz se take pracuje - proste to chce jeste "vymazlit". Ted uz nas ceka postupne stehovani a odvazeni nabytku, nakupovani noveho, malovani....mno bude to beh na delsi trat s prckem, ale taky se to zvladne. Zitra se domluvime v ZOO, jak na tom jste casove tenhle tyden, ju?

Jinak holky, drzte prosim palecky jedne 10-ti mesicni slecne (dcera zpevacky z Misovi kapely), ktera je od ctvrtka v Motole a nevypada to moc dobre. Dostala zanet mozkovych blan. Nechce dychat, drzi ji v umelem spanku. Doufame, ze je Anicka velika bojovnice a ze to nevzda.
26. dub 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek