• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Dobré ráno všem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdravíme vás po slunečném víkendu!

Trep.:Malé slečně Aničce držíme palce a myslíme na ni i její maminku!
gratuluji ke skříni,těším se,až jí uvidím v realu!Vydržet, vydržet a bude to doma krásnýýýý a novýýý :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj breberky...

hlásím se po náročném víkendu.....v pátek a v sobotu byla škola, mám další zkoušku a dva zápočty v kapse, takže zatím jde vše podle plánu...No myslím, že u absolutoria /pokud mě k němu pustí/ mě humor rychle přejdde....

ještě jsme o víkendu stihli dvě oslavy, první byla mojí neteře co odjíždí na 5 měsíců do ciziny, takže takové rozloučení a druhá oslava byla od pepovi sestřenky manželín měl kulatiny, takže jsme si celý víkend jen cpali pupky dobrůtkami :grinning:

ještě jsem nedočítala, tak jdu mrknout co jste tu nažvandaly :wink:

jo a zítra doufám nám to ZOO vyjde....

zatím přeju všem krásné pindělí :wink:
26. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ HOLKY, KRÁSNÉ RÁNKO
26. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde mám jako fotku v pase???? :frowning2:
26. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my se omlouváme ze zítřka. Dnes jsme skončili u Necháni. Dle jeho jako nejsme až tak nemocní, ale ven jen tak lehce - at se fyzicky nenamáhá at se kašel nezhorší ale jen lepší. tak abyste neměli strach že vás nakazíme, a taky aby moc neběhal s ostatníma se budeme zdržovat jen u baráku.
26. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr :jéé,to je škoda, že nepůjdete s námi! :frowning2:
Domi,brzy se uzdrav! :slight_smile:

Holky, doufám,že se nás zítra sejde dost. :sunglasses:
Paní jsem říkala,pokud nedorazíme,tak jí cinknu ,ať nás v kavárně nečekají. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nenašla by se nějaká dobrá dušička, která by mi dokázala seřezat konečky vlasů břitvou - nebo aspoň zastřihnout a případně obarvit hlavu? Barvu a břitvu mám
26. dub 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky nudě doma jsem vymýšlela co péct a už chystáme nějakou novinku :o)) fakt krize. honíme mě mlsná a dohonila, tak ted olizuji tu nápln co tam patří :o)))

Evi nevíš něco nového o Aničce? přeji jim at se drží holka. at to přepere!

Věruš ty studenkto.. stejně jsi frajerka :grinning: (jo a vidíš, ty si o víkendu mlsáš a já tady krizuji, to je ale nespravedlivost :grinning: )
26. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Drzim Anicce strasne moc palecky at bojuje a je silna.At se ze vseho dostane bez nasledku :cry: :frowning2: :frowning2:
Lucko-Ty mlsoune ale i me honila mlsna dnes celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky at je Domca co nejdriv OK :slight_smile: :wink:
Verko gratulace ke zkouskam :wink: :slight_smile: Jsi sikulka-zadny maly blbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na zitrek se se s klukama uz tesime-jen teda jestli bych si mohla dat s nekym spicha-prosim,prosim :slight_smile: :wink: :wink:
26. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrka - jsi šikula, úplně jsem Ti zapomněla gratulovat ke zkouškám,tak blahopřeji.
26. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - tak tak, žádný malý blbec....jen velký :grinning:

všem díky za gratulace, ale ještě není vyhráno :wink:

lucko - škoda, že vám to zítra nevyjde, tak jindy :slight_smile: Domískovi hubana a rychlé uzdravení :wink:

mishul - při své šikovnosti bych ti tou břitvou uřízla asi i hlavu, takže já se nehlásím :grinning:

evi - to je mi líto s aničkou :frowning2: Moc držím palce, aby kočka všechno ustála a rodiče byli silní a věřili, že vše dobře dopadne :slight_smile:

tak zítra čao bao :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Trep.:co Anička?

Jinak my si už od7:15hrajeme s modelínou.Dopoledne jdeme na očkování - prevenar.
27. dub 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holk

nemám ráda něco odříkat na poslední chvíli, ale sama to musím dnes udělat.... My se nedostavíme, jsem si jako teď všimla, že musím zítra vrátit knížky z kterých čerpám do absol. práce, takže dnes místo zoo budu sedět u PC a psát jako mourovatá....tak neplačte, že nás neuvidíte, příště to napravíme.... :wink:

klouz - očkovando ať Dáda zvládne bez slziček :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak my jsem po ockovani taky dnes-ani nevim na co ale bylo posledni a chybelo nam :wink: Tak jsem s nim mazala dokud je zdravi a nic ho netrapi :wink: :wink: :wink:
My se teda do MB chystame-tak doufam ze tam nebudem sami :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jen porad nevim kde to je-jedu uz s predstihem chci se jeste mrknout na trhy tak uvidim :wink: :slight_smile:
27. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: je to kousek od úřadu práce a kousiček od Českobratrského náměstí.
My dorazíme.

claudie:no co se dá dělat, tak se pilně uč. :frowning2:
27. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:Jaselská ulice
27. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den všem.
27. dub 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak taťka nám musí do práce, takže my taky přijedeme do zoo.
27. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berunky, jen v letu, jdeme ven.... všechny zdravím!

Trep - na Aninku myslím od včerejška, teď nás tu postihla taková nepříjemná věc, ale ve světle případu Aničky je to prkotina.... držíme palce! snad bude mít vše dobrý konec!!!!

Aní - už víš kam, nebo chceš bližší info?
27. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky uz jsem pisla do IP tak snad to najdem :wink: Dekuiji
27. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky dorazíme
ahoj Kačul, vy dorazíte s prďolkama?
Aní - pokus o nastínění místa na mapě, zkus mrknout, jestli tomu rozumíš..... (poslední odkaz, nějak mi ty předchozí blbly)
27. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul - plánujeme že jo, ale nejsem schopná odhadnout čas - dle spaní Majdy, budem muset sfrknout busem a uspat ji tam.... teď už musím jít ustrojit dítka a jít uspávat...
27. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katko-moc se v tom nevyznam-reknete mi vztycny bod.Kde je pracak to vim a neco okolo a ja to najdu :wink:
27. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlavne mi to pise nejake hamotiny takze si ani nic neprectu :frowning2: :confounded: Ale dekuju-snaha byla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracák, průmka, naproti zadnímu vchodu hotelu Trumf
27. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek