• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
počkej, až budete zdravější tak se scukneme. přece nebudeš lítat ty za mnou kydž já něco chci :sweat_smile:
10. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jestli půjdeme pro obídek, tak to k tobě můžeme hodit, je to téměř za rohem :wink:
10. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, jáměla taky tu hrací deku s hrazdičkou. Opravdu výborná věc, naše Máňa pod ní strávila hodiny!!!!
Škoda, nechala jsem ji jedné paní tady ze vsi.
A mladí taky kupovali a říkala snacha, jak je pod ní Nellinka hodňoučká
10. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - tak my hrací deku s hrazdičkou neměly.... Emule by mi pod tím stejně nevydržela, u téhle hrazdičky jsem slavila 10ti minutové úspěchy, někdy jsem se i stihla najíst :grinning:
10. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásné ráno.... my měli hrazdičku taky, ale půjčila jsem jí kamarádce.... takže já nemohu sloužit :unamused:
10. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní tu deku máme, ale ta se nedá dát nad přebalovák :grinning: a přebalovat na ní odmítám :wink: to už bych byla fakt cvok :grinning: :grinning:
Kači tak když ti to nebude vadit my jdeme ven ve 13hod do té doby jsme doma :wink:
10. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ok, tak my to s Emulkou vezmeme, není problém! ta hrazdička je vidět na t=hle fotografii, tak když tak mrkni: http://rodina.cz/steklici/album/sxhyndouxkonicci.jpg
10. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, prosím vás, máte některá zkušenosti s přírodním linoleem????
10. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - jestli nakoukneš, bude dneska těhujoga???
10. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránO!!!

kacula75 •že by už chystání na podlahy?
10. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jojo, včera jsem mluvila po telefonu už s jedním podlahářem, měl by mi do konce týdne dát nabídku, ale to přírodní linoleum mi dost vymlouval, tak jsem se chtěla zeptat na zkušenosti.... ale my moc nemáme jiné alternativy...
10. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, díky za odkaz!
10. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Jak nemáte jiné alternativy?
10. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
plovoučku, koberec, ani PVC nechci - plovoučky nesnáším, koberec se s hafínama blbost a ani zdravotně nic moc a PVC mi prostě vadí hlavně zdravotně...
10. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže co zbývá??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •s plovoučkoum nemám zkušenosti, proč jí nesnášíš?
10. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě příliš špatná údržba, hlavně ty lesklé povrchy jsou naprd, všechno je na nich hned vidět.... a mě se to strašně nelíbí...
10. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kačko, cvičení doufám je. Kdyby nebylo, tak se to asi dozvím až zase těsně před tím :unamused:

S tím přírodním linem - my jsme to řešili hrozně dlouho. Chtěla jsem ho, konkrétně marmoleum, už jsme měli i vybraný vzor, ale pak jsme si nechali navrhnou cenu a bylo to příšerně drahý. Krom toho se to opravdu poškrábe, právě ti podlaháři, co jsem ti na ně psala kontakt, nám to taky vymlouvali.
Kdybys to chtěla vidět ve skutečnosti, jsou z toho udělané skoro všechny podlahy v boleslavské nemocnici. Byli jsme se tam podívat a je to fakt dost zničené.
10. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem taky slyšela, že je tam prý vidět každý škrábanec! A vidíš, mezi lidmi je to takový boom
10. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-jasny stav se jsme stejne doma s klukama :slight_smile: :wink:
LUci-ja jsem hrazdicku prodala nedavno-ale u nas nic moc ani jeden kluk-oni je proste hracky nezajimaji no :frowning2: :frowning2:
10. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, já jsem byla hrozně zklamaná. Když jsem si k tomu hledala informace, všichni z toho byli děsně nadšení, tak jsem už byla úplně rozhodnutá...
Ale osobní zkušenost nemám, tak bych nechtěla nikoho odradit.
10. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - no, já bych se do nemocnice inspirovat nechodila, tam musejí být speciální zátěžové, protože je to úplně jiný provoz a v domácích podmínkách je to trochu jiné... jojo, to jsou ty podlaháři, cos mi dávala kontakt, strašně ochotný pán. já plovoučky prostě nesnáším, když pominu z čeho jsou vyráběný, tak s nimi mám jen a jen blbé zkušenosti :rolling_eyes:
10. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla bych něco co nejpřírodnější a dřevo mi do paneláku nejde, to by nepřežil Honza, korek je stejný jako to linoleum, taky se hodně poškrábe, to bych řekla, že už snad žádné jiné varianty nemáme....
10. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, to máš pravdu s tou nemocnicí. My jsme to chtěli do kuchyně a tam jsem si říkala, že to je taková nejzátěžovější místnost.
Když jsem si o tom hledala informace, narazila jsem reportáž z Rady ptáka Loskutáka na stránkách Novy a tam to dávali myslím do dětského pokojíčku a taky to chválili.
10. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - no my to právě máme do pokojíčku a do ložnice, ale v tom dětským to bude taky dost pod zátěží.... ale co dát dětem na podlahu jiného???
10. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v ložnici plovoučku a pokojíček budeme teprve dělat až s mimčem.
Ono je to fakt těžký co vybrat, když vám nevyhovuje plovoučka ani koberec. A dlažba je hrozně studená, to je taky blbost.
10. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď koukám na diskuzi na rodinu o marmoleu a tam si to tedy maminy hrozne chválej.... a jak je super, že to má barvu zapuštěnou až do spodních vrstev, že tam škrábance nejsou vidět.... tak tedy nevím???
10. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bohužel nikoho osobně neznám, kdo by měl marmoleum doma. :unamused:
10. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - dík za odkaz, četla jsi to??? taky si to tam chválej, stejně jako na rodině....
10. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek