• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Tak jsem si to napsala na papirek a myslim ze to najdem :wink: :slight_smile: :slight_smile: Dekuji
27. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda
tak ja take potrvzuji nasi ucast (tedy neprijdeme jen, kdyz bude prset a to snad nebue :wink: )
Holky, Anicka moc dekuje, urco ji vsechny ty palecky predame, ale bohuzel nic pozitivniho se zatim nedeje. Stale spinka a dychaji za ni pristroje.
Kaci, co se vam stalo? Ja jsem sem nechtela vnest nejakou smutnou naladu, jen proste rict, jak je ten zivot nespravedlivej :frowning2: A taky jsem jsem byla v soku, z ceho (tak banalni zalezitost) to vlastne muze vzniknout :frowning2: Ze nechavame nase deti ockovat Prevenarem a jinejma latkama proti potvoram a pak zautoci neco, proti cemu je proste uchranit nemuzeme.
Ani, tak zachytne body uz vis a kdyztak tel. na me mas, tak volej.
Mishul: na obarveni bych si troufla, ale na strihani ne ne ne, to by nedopadlo dobre :frowning2:
Verus, tak to je teda.....kulturni referentaka a organizatorka vyletu a pak na nas hodi bobika :frowning2: Ale jo, chapu, vzpominam na skolni leta a to jsem jeste nemela prdolku a taky jsem z toho nekdy byla na palicu :frowning2: Jinak opozdena gratulka ke studijnim uspechum :wink:
27. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanda: Katka je šikula, že to takhle vysvětlila, já jí o to poprosila,a´t se Tě ujme.prostě Káťa má lepší navigační schopnosti.

Trep.:na Aničku mooooc myslíme!

Claudie a Lucka, sice nepřijdou, my ano,ale zase budeme mít asi zpoždění, no, každý má něco.
27. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
babušky, užijte si to a pozdravujte zvířátka! :slight_smile: u nás se mraky honí, ale zatím neprší, tak snad počásko vydrží a vy se sejdete v hojném počtu :wink:

evi - je to tak, někdy je ten život moc moc krutej a nespravedlivej....Doufám, že bude anička velká bojovnice a zvítězí....
27. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...
od nás taky pozdravy zvířátek. holt si to opravdu Domča užije s tatínekm...

Věruš.. ty studentko.. ty i tu zábavu házíš stranou. ty jsi teda pilná...

Míšo a jak jde tobě učení? a co Kubík a kontrola minulý týden? vše ok?

Evi a jak to vzniklo? Myslím, co bylo předtím, než se Anička dostala do tohodle stavu :frowning2: .jsem to nějak nepochopila z tvého příspěvku. jesti myslíš jako co o tom píšou všeobecně, nebo přímo, co se stalo Aničce?
No teď si psali Silente a Musilka ohledně očkování a třeba Sil našla, že když se očkuje hexa a prevenal najednou, že to může mít takový dopad, jako to mělu i Ený - tu epilepsii :o(. (jsem si na to vzpoměla ohledně toho prevenalu).
27. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: učim se s Filipem Š. anglinu a na státnice po nocích, nebo když Kuba spí, kontrola dobrý, prej že mu budou vyndavat stehy, ale tam sme se dozvěděli, že jsou vypadávací, ještě mu "doškubnul" pinďulu, že jsem prej špatně přetahovala, tak to Kuba řval, teď ho má zase trošku přilíplýho a to přitahuju několikrát denně jak můžu, ale už mu to rvát nenechám, Jenda taky říkal, že se mu to plně dolouplo až před pubertou, tak nač to chůdě trápit
27. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:vidíš a Kuba bude v pohodě.Já jsem zvědavá,jak dopadneme my jednou s pinďulou.
DRžím palce,ať Ti to učení leze do hlavičky.
27. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ty se učíš s Filipem? a jak vám to jde? já se nidky nedokázala učit s někým. místo toho jsme vždy skončili u jiného tématu, at to byla kámoška či kámoš :sweat_smile:

Lukymu z prahy to přetahovali nedávno.. takže Lucka mě varovala, at doma přetahujeme o 106, že je to děs. dostali i nějakou mastičku potom. auaua musel trpět. bobek. a určitě si špatně nepřetahovala.. protože Lucce dali 2měsíce an to, aby se to zlepšilo a nemuseli trhat a stejně. prostě i když se tolik snažili tak nic.
27. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, s filipem, teda zatim jen jednou, pak jsme byli v tý nemocnici a na tento týden se s nim musim domluvit, celkem to jde, ani malej nás moc neruší, jen zjišťuju, že jsem prostě na aj blbá
27. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu to červený mažu framikoinem a to přilíplý triamcinolonem, kterej pomáhá k uolnění, tak uvidíme, nicméně Jenda říkal, že si příští týden udělá volno a pojede s námi, aby kdyžtak toho primáře zadržel
27. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teď jsem narazila na domečky toho typu co jsi chtěla: http://anyka.mimishop.cz/katalog.php?typ=5907&kategorie=67459
27. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím mamky zooložky:slight_smile: S martínkem je to bohužel hrozně složité, ale aspoň na tu chvilku to vyšlo! Potřebovala bych být s ním prostě někde kde by mi nemohl vůbec nikam útéct...ale takhle - ufff!!!

Mějte se krásně, papaááá M+M
27. dub 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch: jsme rádi že jsme vás aspoň na chvilku viděli, Martínek je živel, ale doufám, že ste si to aspoň trochu užili
27. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak neco noveho o Anicce: posledni odberove vysledky prokazaly, ze Anicka bojuje, je to trosku lepsi. Zitra ji ceka odber mozkomysnich tekutin a uvidi se.
Ja jsem to tu asi spatlala dohromady, tak se omlouvam. Anicka proste nekde chytla bacilaka, ktery se normalne projevi rymou, kaslem, ale u ni se rozhodl se prostrednictvim krve dostat do mozku (tzn. ze tohle muze i nase prcky, naprosto zdrave deti). Mno a ta poznamka o Prevenaru a jinych ockovacich latkach byla myslena, ze sice jako existuji nejake ockovaci preparaty, snazime se do nasich deti dostat vse, jen abychom je ochranili a pak prijde takovyhle "obycejny" ksindl a BUM :frowning2:
27. dub 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady nejake fotecky z dnesni akce
27. dub 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po fajn odpoledni!

mischali :to znám, Dáda je také takový živel..Aspoň, že to na tu chvíli vyšlo, snad jste si to také užili!
evinka: už jste se rozhodli pro golfky, zapomněla jsem se optat a to jsme spolu šli,až k Bondy, co a já mlčela :frowning2: Promiň.
27. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fajn odpoledne a taky přidávám pár fotek
27. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: držíme Aničce pěstičky, ať dál bojuje
27. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep, taky Aničce držíme palečky.
Klouz, zatím ne, nějak jsme to zatím odložili
27. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondra samozřejmě usnul v autě, tak jsem ho uspala až teď.
Golfky musí počkat, napřed musíme koupit kola na auto. Pak dárečky k 1. narozeninám. Snad na ně dojde v průběhu léta.
27. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka: mohla jsi prubnout po ulici ty naše multiway,jak jsi o nich mluvila. :slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
holky, moc ráda jsem vás včera všechny alespoň na chvilku viděla a omlouvám se, že jsem vám tam zavlekla cizí element, ale po dlouhé době nám taťka přišel brzo domů, potkali jsme se ve dveřích, tak jsme ho prostě museli vzít sebou :sweat_smile:

Trep - doufám, že Aničky zlepšení bude trvalejšího charakteru a hlavně, že ho bude víc a víc!!!!

Klouz - včera Emule obrečela, že jste odešli, natrhala Dádovi nějaké lístečky a chtěla mu je dát - příště se tomu asi nevyhnete :grinning:

tak krásný den všem!
28. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky berunky puntíkovaný :slight_smile:

včerejšek se vám koukám povedl, to je dobře... :slight_smile:

fotky pěkný, jen nevím jestli to sluší víc vám nebo zvířátkům :grinning: :grinning: ..... no dobře, tak vám no! :wink:

Teda to se Emulce vůbec nedivím, že chudinka oplakala, že nemohla dádovi dát ty lístečky...Takže Klouz, klidně si můžeš pořídit králíky, páč Emul vás bude zásobovat potravou pro ně :grinning: :grinning:

Dneska bude krásně, to je parádička....

hezkou středu pro všechny!!!
28. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
kacul:jéé,chděrka Emulka!Mohli jste nás zadržet, čas jsme měli.

Holky pěkný fotky ze ZOO!
28. dub 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky dávám pár fotek (ale je tam hlavně Ondra, no):
28. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk !!!!!!!!!!
Evinka - pěkné fotečky!
29. dub 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Holky, fotečky parádní, je vidět, že jste si to všichni užili.
A já taky přidávám jednu fotečku.
Náš Jiříček :wink:
29. dub 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Fotecky jsou moc pekne. Bylo to prima.
Je to tu nejak vymrtvene, ale to pri tom krasnem pocasi asi uz ted bude normalka a to je dobre, uzivejte krasneho slunickoveho pocaska. Nam je ted take moc dobre venku - treba vcera jsme se krasne vyblbnuli s bublifukem (diky Mise a Anicce za inspiraci). Za bublinama beha Kiminka i Elinka, takze super zpusob, jak je utahat obe naraz :grinning: :grinning:
Mejte se fajnove.
29. dub 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ah :wink: oj holky-krasny slunickovy den
:slight_smile: Nam je bohuzel prd platny pac Ondra ma nestovice :confounded: Dnes jsem mu nasla pupinky a jela k dr.a bylo to jasny.Ja jsem si teda byla jista ze to jsou oni.Pamatuju si je od Stepanka :confused: T :sweat_smile: ak ho mazu-nastesti zatim nema horecky ale v noci asi mel.Byl rozpaleny. :frowning2: Doktorka byla paf ze uz nestovice nevidela ani nepamatuje a kde k tomu pry prisel-vubec nevim-asi nekde neco ve vzduchu :frowning2:
Tak je holky mozny ze jsme nekoho z deticek v minizoo nakazili-omlouvam se.Ale fakt jsem nemela ani tucha :confused: :cry: :confounded: :confounded:
29. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Nando, teĎ jsem četla, že je to infekční až po vyražení prvního pupínku, tak snad to bude v pořádku.No a v nejhorším bysme to měli rychle za sebou, no :slight_smile:
http://plane-nestovice.cz/
29. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek