• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Já také říkám,jednou si to ty naše dětičky prodělají,tak je jedno, či teď,nebo později.

nanda:a´t je brzy hej!!! :slight_smile:

siw:Jiřík je fešák.
29. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, jeje, tak at je Ondrasek brzo fit. Chi chi, tak ted budeme asi vsichni zkoumat kazdy pupinek :wink: Tak schvalne, kdo driv, jo? :grinning:
29. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ,ja vim ale stejne no :confused: My jsem treba s zadnym nestovicakem do styku neprisli-PRISAHAM a stejne je mame :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Docela me to steve pac jsou zitra carodejnice v sobotu jsme meli jit na 1maje do pruvodu na Koprnik a ja s Ondrou mame smolioka :confounded: :confounded: :pensive: :confused:
29. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:tak my přijdeme na návštěvu,a´t nejste sami doma a budeme to mít za sebou. :confused:
29. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jj klidne prijedte ja budu jen rada :grinning: :wink: :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jéje, tak tady se neštovicuje.... tak držím palce, ať Ondrášek má co nejmírnější průběh!

berunky, mám prosbu, kdybyste věděli o někom, komu by se hodila takováto pohovka s úložným prostorem rozložitelná na dvoulůžko (třeba na chalupu). je asi 5 let stará, až ji vyčistím, myslím, že bude víc než zachovalá, ale my už tady na to nějak nebudeme mít místo :unamused:
29. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak prave jsme se vratili z pohotovosti a Ondra ma jeste k tem nestovicim zanet str.ucha-opet mu ho pichali :confounded: :frowning2: :frowning2: ATB nema ale uvidime do zitrka jaky bude mit vitok z ouska :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, tak ť ho ouško co nejdřív přestane bolet. asi jak má těma neštovicema oslabenou imunitu.
29. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - au au, foukáme na dálku.....
29. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dekuji :slight_smile: :slight_smile:
Jj,presne jak rikas Evi-ma pry oslabenou imunitu a uz to bylo :frowning2: :confounded: :confounded:
Jdu spat-preji dobrou noc a ja doufam ze bude lepsi nez dnes.Dobrou noc :slight_smile: :pensive: :pensive:
29. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Katus-jeste za kolik ta sedacka-ze bych se poptala :slight_smile: :wink: :slight_smile:
29. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky kecalky!
nanda:jéé,chuděrka jedna, vám nestačí jedna nemoc, vy hned dvě!

Včera jsme šli na Michalovickou putnu byly tam čarodějnice od Sokola a MŠ Kosmonosy, opekly jsme si buřty, bylo to super a domů jsme přišli v19h.
Večer jsem se pak tu ani nestavila, nějak nám nešel net.
30. dub 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

aní - ale jejej, zase marůdkujete? :frowning2: Ondrášek má na to ouško teda smůlu a neštovice k tomu jako bonus...Tak snad se brzy vykurýruje...Škoda, že to vyšlo zrovna na čáry, co? :unamused: No jo, co se dá dělat....

klouz - tak vy jste měli už čarodějnice s předstihem! tak je vidět, že jste si to prima užili, což je fajn :slight_smile:

My se půjdeme mrknout na oheň taky....od sedmi je průvod, děti jsou převlečeny za čarodějníky a čarodějnice a jdou s lampiony....pak se zapálí vatra, opečou buřtíky a pivečko se k tomu točí...paráda. No ale uvidím, jak to s mladým půjde či nepůjde...ale alespoň na chvíli bych ráda :slight_smile:

kači - pohovka vypadá moc dobře, taky se zeptám....

tak prima den, užívejte slunce blunce, prý se to má taky pokazit, tak dokud hřeje šup ven!! :wink:
30. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak Ondrasek je zlaticko a necha se krasne mazat a je hodny.Ted se zrovna teda dostl na zadek pac se vztekal ale celkove je moooooc hodny :slight_smile: :wink: :slight_smile: Na to jak je nemocny myslim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spinkal celou noc tak jsem byla rada :slight_smile: :wink:
30. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co bydlíte poblíž Radouče, kde se tu pálej nějaký veřejný čáry? nějak jsem to nikdy neřešila, ale letos bych se šla s prckem někam kouknout, půjdete někdo někam tady poblíž?
30. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Mish na Krásné louce je od 17hod program a v Kosmonosích taky. a pak nevím :o)
30. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na dotaz jesti půjdeme. chtěla jsem jít s malým kuknout, ale... zítra malujeme, tak máme sraz s tatínkem v OBI a jdeme koupit barvu. nemůže ji koupit sám, protože nevíme, jakou chceme chodbu.. takže možná až to koupíme, jestli někam nesjedme,a le to už bude asi pozdě na Domču.. sakra :grinning: holt za rok...
30. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak na krásnou louku se mi právě nechce, no tak asi to nechámena příští rok, až bude taťka doma, tak sjedeme na chalupu
30. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle: na Krásnou louku Ti jede i bus:
http://www.dpmlb.cz/images2/dokument236-1.pdf

Kosmonosy: u Galatey,nebo areál Altamiry.
30. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak jak,jste včera lítaly?já jsem lítala v okolí Galatey v Kosmonosích, s kámoškou jsme měly masku a soutěžily jsme v letu na koštěti.Byl to fajn večer. :slight_smile:
1. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak ja sjem byla s Ondrou doma a kluci hrali u carodejnic pry fotbal a hrali si tak asi to asi uzili :wink: :wink: :wink:
Tady Vam davam fotecky Ondraska jak je pomazany,Matyho a Evce motorku :wink: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KLouz-tak super ze jste si to krasne uzili :wink: :wink:
1. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:tak tuto motorku máme doma,ale oranžovou, vy máte i tu větší?
Evče jsem pak poslala i odkaz,aby jsme si ujasnili pojem Enduro :grinning:
1. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mame i tu vetsi ale ja si myslim ze Elisce bude uplne stacit tato :wink: Jj,ja jsem ji taky posilala odkaz na Enduro-to je presne toto :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ke včerejšímu reji čarodějnic:I vlastní syn se mě v paruce bál, vůbec nechtěl věřit, že je to maminka. :slight_smile: :frowning2: Až mi kámoška pošle foto,tak dodám.
1. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jé tak tu motorku máme a taky modrou a drandíme na ní :o) je to super zábava pro Domču. včera drandili i s Kačkou - ona na fábii, on na motorce. ona existuje i větší motorka? fakt? jako pro starší?

My jsme včera nelítali. teda já. pořád se bojím ven, tak jsme nikam nešli, i když nás lákala Kačka a Dana do Altamiry, kam chodí každý rok. Příští rok snad budeme zdraví.

Ondrášek se teda rozjel s těmi pupínky. závidím, že to budete mít za sebou.
1. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda holky
Ani, kuju za fotecky. Uz jsem zase o krapet chytrejsi a vim, jak vypada Enduro. Na fotkach vypada dobre, takze do toho pujdem. Neplanujes nahodu cestu do MB jeste v tydnu (pred stehovanim)? Ze bychom se mohly nekde srazit a udelat obchudek.
Ty jo a Ondrasek je pekny indian - to uz si ho mela natrit rovnou celeho, ne? :grinning: U nas zatim nic a kdyz bude, tak se svet nezbori, ale osobne bych radeji jeste pockala, az bude trosku vetsi.
Klouz, tak to se tesim na fotky. My byli v Altamire a Eli mela pekny respekt z malych carodejnic, ze ani moc nechtela chodit :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi tak ja jedu s Matym do MB az v patek na rentgen zubu :sweat_smile: :confused: Drive se tam na 100% kvuli Ondrovi nedostanu :confused: :fearful:
Kluci prijeli z Bezdezu,Ondrasek sel hajat a kluci jsou k.o.
Jinak Ondra uz je opravdu na namazani celoplosne-docela se mu to rozjelo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale je hodnoucky zlaticko moje milovany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jeste jsem vyzehlila dva kose pradla a pujdu asi koukat na Frantiska.Zdenda sel do hospody na has.schuzi :slight_smile: :wink: :wink:
1. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Pár fotek ze včerejška z nákupu a pak ze stavění májky a ze dneška:
1. kvě 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Do ted nam nesel net ale uz facha :wink: :slight_smile:
Ondrasek odpociva a kouika na DVD Prazdniny pro psa-to miluje :slight_smile: :wink: :wink: Dnes jsme vykopali posledni skalnicky a Z se Stepou je odvezli na Petkovy :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Luci-jeste jednou se moc omlouvam ani ja jsem netusila ze ten kluk dorazi a sepiseme to.Prijeli neobjednany ai 2hod pred navstevou.No a pak uz jsem Ti fakt zapomela napsat.Je mi lito ze jsi zbytecne zabila cas :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
2. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek