Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
29. dub 2010
Já také říkám,jednou si to ty naše dětičky prodělají,tak je jedno, či teď,nebo později.

nanda:a´t je brzy hej!!! 🙂

siw:Jiřík je fešák.
treperenda
29. dub 2010
Ani, jeje, tak at je Ondrasek brzo fit. Chi chi, tak ted budeme asi vsichni zkoumat kazdy pupinek 😉 Tak schvalne, kdo driv, jo? 😃
nandaautor
29. dub 2010
JJ,ja vim ale stejne no =-) My jsem treba s zadnym nestovicakem do styku neprisli-PRISAHAM a stejne je mame =-) :-N :-N :-N Docela me to steve pac jsou zitra carodejnice v sobotu jsme meli jit na 1maje do pruvodu na Koprnik a ja s Ondrou mame smolioka :-S :-S |-| =-)
klouzavka
29. dub 2010
nanda:tak my přijdeme na návštěvu,a´t nejste sami doma a budeme to mít za sebou. =-)
nandaautor
29. dub 2010
Lucko-jj klidne prijedte ja budu jen rada 😃 😉 🙂
kacula75
29. dub 2010
ahojky, jéje, tak tady se neštovicuje.... tak držím palce, ať Ondrášek má co nejmírnější průběh!

berunky, mám prosbu, kdybyste věděli o někom, komu by se hodila takováto pohovka s úložným prostorem rozložitelná na dvoulůžko (třeba na chalupu). je asi 5 let stará, až ji vyčistím, myslím, že bude víc než zachovalá, ale my už tady na to nějak nebudeme mít místo :-|
nandaautor
29. dub 2010
Holky tak prave jsme se vratili z pohotovosti a Ondra ma jeste k tem nestovicim zanet str.ucha-opet mu ho pichali :-S 😞 😞 ATB nema ale uvidime do zitrka jaky bude mit vitok z ouska 😞 😞 😞
evinka
29. dub 2010
ani, tak ť ho ouško co nejdřív přestane bolet. asi jak má těma neštovicema oslabenou imunitu.
kacula75
29. dub 2010
Aní - au au, foukáme na dálku.....
nandaautor
29. dub 2010
Holky dekuji 🙂 🙂
Jj,presne jak rikas Evi-ma pry oslabenou imunitu a uz to bylo 😞 :-S :-S
Jdu spat-preji dobrou noc a ja doufam ze bude lepsi nez dnes.Dobrou noc 🙂 |-| |-|
nandaautor
29. dub 2010
Jo a Katus-jeste za kolik ta sedacka-ze bych se poptala 🙂 😉 🙂
klouzavka
30. dub 2010
Dobré ránko holky kecalky!
nanda:jéé,chuděrka jedna, vám nestačí jedna nemoc, vy hned dvě!

Včera jsme šli na Michalovickou putnu byly tam čarodějnice od Sokola a MŠ Kosmonosy, opekly jsme si buřty, bylo to super a domů jsme přišli v19h.
Večer jsem se pak tu ani nestavila, nějak nám nešel net.
claudie
30. dub 2010
ahoj kočky 🙂

aní - ale jejej, zase marůdkujete? 😞 Ondrášek má na to ouško teda smůlu a neštovice k tomu jako bonus...Tak snad se brzy vykurýruje...Škoda, že to vyšlo zrovna na čáry, co? :-| No jo, co se dá dělat....

klouz - tak vy jste měli už čarodějnice s předstihem! tak je vidět, že jste si to prima užili, což je fajn 🙂

My se půjdeme mrknout na oheň taky....od sedmi je průvod, děti jsou převlečeny za čarodějníky a čarodějnice a jdou s lampiony....pak se zapálí vatra, opečou buřtíky a pivečko se k tomu točí...paráda. No ale uvidím, jak to s mladým půjde či nepůjde...ale alespoň na chvíli bych ráda 🙂

kači - pohovka vypadá moc dobře, taky se zeptám....

tak prima den, užívejte slunce blunce, prý se to má taky pokazit, tak dokud hřeje šup ven!! 😉
nandaautor
30. dub 2010
Ahoj holky-krasne rano 😉
Tak Ondrasek je zlaticko a necha se krasne mazat a je hodny.Ted se zrovna teda dostl na zadek pac se vztekal ale celkove je moooooc hodny 🙂 😉 🙂 Na to jak je nemocny myslim 😃 :-p 😃 :-p 😃 :-p Spinkal celou noc tak jsem byla rada 🙂 😉
mishulle
30. dub 2010
ahoj holky, co bydlíte poblíž Radouče, kde se tu pálej nějaký veřejný čáry? nějak jsem to nikdy neřešila, ale letos bych se šla s prckem někam kouknout, půjdete někdo někam tady poblíž?
luciejadr
30. dub 2010
ahojky
Mish na Krásné louce je od 17hod program a v Kosmonosích taky. a pak nevím :o)
luciejadr
30. dub 2010
jo a na dotaz jesti půjdeme. chtěla jsem jít s malým kuknout, ale... zítra malujeme, tak máme sraz s tatínkem v OBI a jdeme koupit barvu. nemůže ji koupit sám, protože nevíme, jakou chceme chodbu.. takže možná až to koupíme, jestli někam nesjedme,a le to už bude asi pozdě na Domču.. sakra 😃 holt za rok...
mishulle
30. dub 2010
hm, tak na krásnou louku se mi právě nechce, no tak asi to nechámena příští rok, až bude taťka doma, tak sjedeme na chalupu
klouzavka
30. dub 2010
mishulle: na Krásnou louku Ti jede i bus:
http://www.dpmlb.cz/images2/dokument236-1.pdf

Kosmonosy: u Galatey,nebo areál Altamiry.
klouzavka
1. kvě 2010
Ahoj!
Tak jak,jste včera lítaly?já jsem lítala v okolí Galatey v Kosmonosích, s kámoškou jsme měly masku a soutěžily jsme v letu na koštěti.Byl to fajn večer. 🙂
nandaautor
1. kvě 2010
Ahoj holky 😉
Tak ja sjem byla s Ondrou doma a kluci hrali u carodejnic pry fotbal a hrali si tak asi to asi uzili 😉 😉 😉
Tady Vam davam fotecky Ondraska jak je pomazany,Matyho a Evce motorku 😉 🙂
nandaautor
1. kvě 2010
KLouz-tak super ze jste si to krasne uzili 😉 😉
klouzavka
1. kvě 2010
nanda:tak tuto motorku máme doma,ale oranžovou, vy máte i tu větší?
Evče jsem pak poslala i odkaz,aby jsme si ujasnili pojem Enduro 😃
nandaautor
1. kvě 2010
Mame i tu vetsi ale ja si myslim ze Elisce bude uplne stacit tato 😉 Jj,ja jsem ji taky posilala odkaz na Enduro-to je presne toto 😉 🙂 🙂 🙂
klouzavka
1. kvě 2010
ještě ke včerejšímu reji čarodějnic:I vlastní syn se mě v paruce bál, vůbec nechtěl věřit, že je to maminka. 🙂 😞 Až mi kámoška pošle foto,tak dodám.
luciejadr
1. kvě 2010
ahojky
jé tak tu motorku máme a taky modrou a drandíme na ní :o) je to super zábava pro Domču. včera drandili i s Kačkou - ona na fábii, on na motorce. ona existuje i větší motorka? fakt? jako pro starší?

My jsme včera nelítali. teda já. pořád se bojím ven, tak jsme nikam nešli, i když nás lákala Kačka a Dana do Altamiry, kam chodí každý rok. Příští rok snad budeme zdraví.

Ondrášek se teda rozjel s těmi pupínky. závidím, že to budete mít za sebou.
treperenda
1. kvě 2010
Hojda holky
Ani, kuju za fotecky. Uz jsem zase o krapet chytrejsi a vim, jak vypada Enduro. Na fotkach vypada dobre, takze do toho pujdem. Neplanujes nahodu cestu do MB jeste v tydnu (pred stehovanim)? Ze bychom se mohly nekde srazit a udelat obchudek.
Ty jo a Ondrasek je pekny indian - to uz si ho mela natrit rovnou celeho, ne? 😃 U nas zatim nic a kdyz bude, tak se svet nezbori, ale osobne bych radeji jeste pockala, az bude trosku vetsi.
Klouz, tak to se tesim na fotky. My byli v Altamire a Eli mela pekny respekt z malych carodejnic, ze ani moc nechtela chodit 🙂
nandaautor
1. kvě 2010
Evi tak ja jedu s Matym do MB az v patek na rentgen zubu :-N =-) Drive se tam na 100% kvuli Ondrovi nedostanu =-) 😕
Kluci prijeli z Bezdezu,Ondrasek sel hajat a kluci jsou k.o.
Jinak Ondra uz je opravdu na namazani celoplosne-docela se mu to rozjelo 😞 😞 😞 Ale je hodnoucky zlaticko moje milovany x-) x-) x-)
Jeste jsem vyzehlila dva kose pradla a pujdu asi koukat na Frantiska.Zdenda sel do hospody na has.schuzi 🙂 😉 😉
evinka
1. kvě 2010
Ahoj,
Pár fotek ze včerejška z nákupu a pak ze stavění májky a ze dneška:
nandaautor
2. kvě 2010
Ahoj holky 😉
Do ted nam nesel net ale uz facha 😉 🙂
Ondrasek odpociva a kouika na DVD Prazdniny pro psa-to miluje 🙂 😉 😉 Dnes jsme vykopali posledni skalnicky a Z se Stepou je odvezli na Petkovy 😉 🙂 🙂
Luci-jeste jednou se moc omlouvam ani ja jsem netusila ze ten kluk dorazi a sepiseme to.Prijeli neobjednany ai 2hod pred navstevou.No a pak uz jsem Ti fakt zapomela napsat.Je mi lito ze jsi zbytecne zabila cas 😞 😞 :-S :-S :-S

Začni psát odpověď...

Odešli