• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Evi-kraaaaaasny fotecky-je videt ze jste si to uzili :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky
Evi, pekne fotecky :wink:
Huf, tak predsin uz je komplet (i vymalovana), akorat zbyva jeste par drobnosti (policky a obrazky), ale jsem moc spokojena (konecne mam nejakou svetlounce zelenou mistnost v byte :grinning: )
Vcera jsme se byli mrknout na sl. otevreni letosni sezony na koupalku a bylo tam taaaaaak naslapano, ze jsem to jeste nezazila....Ale hlavne, co lidicek bylo ve vode.....tak jsem si sla sahnout, jak moc je tepla a nic moc :wink: Za to Eli by tam vlitla hned :grinning:
2. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jo?Poslechla jsi si Evu a Vaska jo? :grinning: :grinning:
Kamaradka tam dela plavcicci tak rikala ze byl natresk :slight_smile: :wink: :wink:
2. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, mno jasan, jsme tam kvuli nim hlavne sli :grinning: Neee, nastesti jsme se trefili do pauzy mezi nima a Cernockou :wink:
2. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a Aní, pěkný fotečky!

My jsme dnes jeli do Loučeně, prošli jsme labyrinty v parku, bylo to super odpoledne.Pak si pánové dali zmrzlinu v Loučeni.

evinka:vzpomněla jsem si na vás,jeli jsme přes Rejšice.
2. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-na Louceni mame hodne dobre zname :wink: :slight_smile: :slight_smile:
A na zamku jsme byli na svatbe-docela akcni vesnice :slight_smile: :wink:
Taky super ze jste si den uzili-sakra kazdy si uziva jen my sedime doma :unamused: :unamused: :frowning2: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Na Loučeni jsem byli minulou neděli. A zmrzlinu tam mají skvělou :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
tak u nas noc opet" super"-Ondrasek poplakaval a vztekal se Stepa zacal v noci zvracet.Tak ho mam doma :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nevim jestli nejaka viroza a nebo se preplacal.Proste jeste zitra bude doma a pak pomaze kdyz bude ok :wink: :slight_smile:
Byla jsem v lekarne pro cipky,gencialku a pudr s mentolem.Vecer ma prijed dr se na Ondru podivat pac i dost kasle tak jsem na nej zvedava :confused: :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no anííí, co to vyvádíte??? Chtěla jsem přijet na kafe a vy se vyklubete s neštovicema :grinning: . tak raději kvůli Danče počkám, abychom je nechytly taky.Prý pro těhotné je to nebezpečné a to bych pak k Danče nemohla. jinak bychom se přijely naočkovat, ikdyž, když je měl Štěpánek,tak jsme u vás byly a taky je Halinka nechytla. No snad vydržíme, než se Jiřík vyklube ne svět a neštovičky nechytneme.
Jinak holky, fotky jsou všechny super!!!! Já teď dodělám oběd a musím na sociálku do Haradiště, zapoměla jsem dát v pátek papír na mateřskou ze školky, tak musím dnes, no hold bude mateřská později :wink:
Tak všem krásný den, ikdyž dnes nic moc.
3. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
nanda: tak,ať jsou kluci brzy v pohodě.

Trep.: na koupališti jsme sice nebyli, ale stačilo mi vidět, ten štrůdl lidi, co se tam táhnul, když jsme jeli kolem.
3. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla tady dr.a na poslech pry dobry :wink: :wink: Tak jsem rada :slight_smile:
Zdenda taky lezi jako lazar,Ondra tu poletuje a Stepa je ve vane :slight_smile: :wink: :wink: Uz se tesim az pomazou do pelechu oba dva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Dani-nejak se nas to drzi porad neco no :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak prijedete pak. :wink: :slight_smile: :wink: Min.tyden jsem Ti psala SMS-neodepsala jsi copak se deje? :confused: :confused: :confused:
3. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-dekuju snad uz bude lepe :slight_smile: :wink: :wink:
3. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem preji :wink:
Ondrasek spal celou noc milacek-po dlouhe dobe :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ted koukaji na Macha a Sebestovou :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:

jdu pozdravit a zase zmizím....Poctivě pracuji na diplomce, páč čas mě tlačí a já musím do příštího pátku svůj výtvor odevzdat...Teď jsem volala do knihařství zda jsou schopni mi v tom nejhorším případě práci svázat do druhého dne...No jsou, ale jasně že za příplatek 100%...Tak snad to stihnu v normálním termínu a nebudu to mít tak moc drahé :wink:

Tak mi držte palce babušky jagušky a omluvte mou docházku - nedocházku na MK :wink:

Mějte se bájo a pusu díťatům :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky všem! :slight_smile:

claudie: držíme Ti palce,ať vše stihneš ,tak,jak máš!

V pátek dopoledne jedeme k zubaři, jdeme celá rodinka na preventivku, My s Dádou zůstaneme v JC,až do úterý, Luba si jen v pondělí z JC odskočí do práce, v úterý bude jako doprovod svého tatínka u lékaře.
4. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den, aní, nic mi nedorazilo :confused: .
Jinak Věruško máš IP.
4. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala na počasí pátek - úterý, hlásí, tak různě,jako kdyby byl apríl.Ještě uvidíme, jak tatínek stihne do čtvrtka své pracovní povinnosti a třeba si vezme dovču na pondělí a vyrazíme někam z JC na výlet směr Český ráj. :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: lky tak ted se mi navalila krev do hlavy :angry:
:confounded:
Maty prisel ze skoly a jak si nikdy na nikoho nestezuje tak mi zacal vypravet.Maji ve tride holkua ta se do nej porad navazi a docela huste jako at na ni necumi,vzal si na hlavu venecek z pampelisek a ona mu ho sebrala a v\hodila, a td....No porad jsem si rikala v pohode jsou to pubertaci ale dnes si pry holky povidali o mamach a ona najednou vyjela na Matyho ze pry ona za to nemuze se stydi za svuoji mamu a on ji povida ale ja se za ni nestydim naopak jsem na ni pysnej a ona no to jo proto jsi skoncil v pastaku a preju Ti aby jsi tam skoncil znova ty luzo a tykovehle hnusarny-a kydz ji rekl cau tak mu rekla ze jeste jednou na ni promluvi tak mu udela ze zivota úpeklo a ze vi ze je toho schopna. :confused: :angry: Mrcha jedna-takze zitra vyrazim do skoly a kamaradku si tam odchytim a pekne ji to vysvetlim-uz toho mam dost.Kdyby ji neco delal tak nereknu ale tohle teda ne to se mi nelibi :frowning2:
4. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak jsem prisla ze skoly a vyridila tu nepr.zalezitost :frowning2: :confounded: :confounded:
Asi to tu ani nebudu rozepisovat pac sem stejne nikdo nechodi a uz si to beru trosku osobne :confounded: :confused: :confused: Co Luci? :confounded: :wink: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.....

Aní - týjo nemám slov :frowning2: :frowning2: :frowning2: tohle jsem si poznala na vlastní kůži, jak dokážou být vrstevníci zlí :angry: snad tvoje intervence ve škole trochu zabere a bude mít Maty od ní klid! a naprosto chápu, že si to bereš osobně.

Věruško - tobě držení palečků, ať se ti čoudí od konečků prstů, jak běhají po klávesnici a máš diplomku brzo komplet! tohle pro mě z celého studia bylo to nejhorší.....

ostatní moc zdravím a užívejte si výletů a plánů a akcí ve zdravíčku!

Daní, prosím tě, pošlu IP s dotazem, dík :wink:
5. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-jj mas pravdu je to strasny proste :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Doufam ze uz kvuli tomu zadne problemy nebudou-uz tak jsem z toho docela mimo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: IP :wink:
Jinak to tu opravdu zije :slight_smile: Vzhledem k tomu, ze neni venku slunicko, tak je to zarazejici, ale coz....kazdy del sve chuti a nalady :wink: Citatelu je vzdy mraky, tak at maji o cem cist: Eli je jeste s dedeckem a Kiminkou nekde v terenu, ja jsem stihla dovyklidit bilou skrin pro Anicku a ted ohrivam svickovou k obidku (mnam, mnam). Odpoledne nas ceka nahradka plavani a pak huraaaa pro postel (lepe receno objednat novou manzelskou postel do nove loznice :grinning: ) Vcera jsme vse objeli, nasbirali letaky a mysleli, jak v pohode vecer juknem a bude vybrano. Mno a vysledek po hodinove debate byl takovy, ze jsme porad nemeli vybrano a nakonec to doresili rano po telefonu. Tak se mejte krasne a uzivejte si oskliveho pocasko :wink:
5. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, Verus, promin....moje hlava derava: Drzime palecky, at diplomka prirusta jako po masle, at vse stihas v terminu a hlavne, at sklidi veliky uspech a u opennta zadne namitky - proste, at je za 1 a to urco bude (to se klido vsadim :grinning: )
5. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!!!!!!!!!!
nanda:Doufám,že bude u vás lépe,
Je to,až zarážející,jak se k sobě děti ve škole chovají.

Trep.:jéé ty stále naše domácí budovatelka :slight_smile: . :slight_smile:Přeji Vám už předem 1. příjemnou noc v nové postýlce.

My jsme po plavču,ještě jsme sjeli do Lidlu a byli venčit Kulíška.Dáda vůbec nechtěl dnes vstávat na plavčo v7:35jsem ho tahala z pelechu.
Zítra zase máme plavčo - náhradku/ v červnu končíme dříve/.od15h.

Dáda už spí a já to tu musím nějak zpacifovat.
5. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak už manža v neděli přivezl předsíńovou stěnu do chodby od Trep, takže už jen drobné vychytávky a naše předsíň bude taky hotová
Věruš: hodně štěstí, vím co to je
5. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish, uz jsem zvedava, az posles nejake foto, jak se predsinova stena zabydlela u novych majitelu :wink: Co kamarad, nemel namozene ruce? :grinning: Jinak jsem Ti chtela po Jendovi poslat tu knizku o pokojickach, ale zapomela jsem na ni :frowning2:
5. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:hodně štěstí, snažilko!
5. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, to vis, ted mame o zabavu postarano, ale az to bude komplet hotove (coz jeste nejakou dobu potrva), tak to bude urco peknoucke :wink:
5. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažel si bere tedy na 10.5.dovču, tak už snad podnikneme nějaký výletík.
Už předem hlásím absenci pátek - úterý večer, či středa po obědě.
5. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, zvládli to v pohodě, jen Jenda zapomněl z chalupy přivízt vrtačku, tak věšák a zrcadlo budeme věšet až teď, pak dodělat sloupek na pojistky a budu vás moc pozvat
jinak už jsme přes den bez plen
Klouz: děkuju
5. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek