• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj,
Tak jsem tu měla na návštěvě Silente s Aninkou :slight_smile: Zkusila jsem udělat pár fotek, ale obvykle, jak jsem vzala foťák do ruky, tak se dítka rozprchli každý na jinou stranu :grinning:
Věru, TAky držím palce, ať ti diplonmka přibývá. Já bych na to neměla.
Ani, Snad už se do MAtyho nidko navážet nebude :unamused:
Mishulle - držím palečky se znažením. My tomu necháme volný průběh od podzima. Já jsem nemohla otěhotnět, tak radši dřív, jinak bych ideálně chtěla prcky 3 roky od sebe.
5. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:super, že jste bez plen!
5. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tomu taky necháváme volný průběh
Trep: nechceš zpátky vločky ze zrcadla?
5. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to budeme mít v chodbě bez té skříně, ta bude v ložnici, v chodbě by dělala problémy s otevřením dveřím, ale je to krásné, už se moc těšim, až to bude hotové
5. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, malej usnul, tak běžim žehlit, ještě se tu objevim, papa
5. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish, ne ne, vlocky si nech (pozornost podniku :grinning: ). Aha, tak jsem to pochopila spravne, kdyz Te Klouz nazvala "snazilkou". Drzime palecky, at se brzo zadari a Kubikovi gratulace k bezplinkovani pres den.
5. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish, uz se take tesim, az budeme mit hotovo, ale akorat jsem vcera zjistila, ze bychom potrebovali prifouknout byt, aby se mi sem veslo vsechno tak, jak jsem si namalovala v predstavach :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: to chápu, mě zase štve, že celej byteček bude už krásnej, ale bude to kazit ta koupelna a kuchyň, už jsem fakt silně začla uvažovat otom Jak se staví sen, jak sme se bavily, jen nikde nemůžu najít ty podmínky
5. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish, koukala jsem v pondeli a promena se mi tentokrat libila - resp. libilo se mi to, jak z jedne mistnosti udelali multifunkcni mistnost. Jestli jsi koukala a postrehla, tak tam rikali, ze maji 10 000 zajemcu na prestavbu :frowning2: Coz je sice mala pravdepodobnost, ale nahoda je blbec a mohli by prijet treba zrovna k vam (k nam pres prah muze akorat tym "Bydleni je hra" :grinning: Nicmene na strankach Prima nic neni? To je divne....vecer to zkusim okouknout (ted cekam, ze se kazdou chvilku probudi Eli.
5. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ohledně jak se staví sen... my se tam hlásili ještě než pořad vzniknul (měli jen malou reklamu)..jen jsme jim nezapadli mezi ty, co by jim rádi měnili byt a to jsme tenkrát kromě vestavěné skříně neměli nic nového v bytě a mohli se tady rozšoupnout.. takže postupně od té doby rekostrnuujeme sami. A MIsh jsi mě rozesmála ..budete teprve rok v novém bytě a štve tě kuchyn. se podívej na nás. budeme tady 5let a na novou kuchyn ještě další dobu, co budu na mateřské fakt nebude. kdyby tady šla dát aspon ta myčka. nic jiného si nepřeji... a mám smůlu.

Trep hned jak jsem přečetla, že Klouz gratuluje k snaženíčku, tak jsem jukla na vizitku.. Mish tak... at brzo vyjde. ale na to, že máš ted Jendu 3týdny vkuse v práci.. tak si musíme počkat co??? :grinning:
Evinko počkej ono ti to sice nešlo, ale vidíš to u Claudí :d takže už se těším, až nám na Vánoce oznámíš // :grinning: :grinning: stejně jako MIsh by to měla stihnout.. po Claudí nemáme pokračovatelku těhulku. už 2roky je tady pořád vždy jedna z nás těhulka :grinning: :grinning: tak to přeci nesmíme přetrhnout :dizzy_face:

Trep a kde jste nakonec vybrali postel? a ty maluješ v představách? tak to já vždy na papír :d :D je to jistota si nic "nepřimalovat". Nás po malování chodby a dodělávky záchodu (což ještě není, musí přijít elektrikář) čeká ještě malování kuchyně a jídelny. Tam asi strhneem i strop. a jako.. naposledy jsme u nás malovali když jsem byla ve 36tt a 38tt a to bylo nejlepší malování - nic jsem nemusela :grinning: :grinning:

Věruš.. ty se nám pilně uč a pracuj nadiplomce, at máš pak na nás časík :wink: :wink: místo svatby oslavíme tvůj titulek :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky oni už ted nové zájemce neberou.. až skončí tahle série tak vyhlásí další kolo, kdy se člověk může přihlásit :sweat_smile: aspon to tak bylo. no já bych je přes práh nepustila.. už ted ne. mají jiný vkus. když naposled udělali černou kuchyn tak jsem z toho byla paf.. nene, já jsem na klasiku a uložné prostory a to oni nejsou :grinning: sice chápu, že je to zadarmo, ale... kuchyn budu dělat a chci s ní být spokojena min. 20let.. (tady ta co máme už slouží 30let :grinning: :grinning: )
5. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep.:http://www.ceskatelevize.cz/program/bydlenijehra/kuchyne/
5. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: ? Ja o prestavbe kuchyne neuvazuji (nasledujicich x-let nemam narok :grinning: )
5. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep.:jojo, něco jiného jsou představy a jiná j skutečnost, jak to vše pak vtěsnat do bytečku.
5. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep.:to byl odkaz na pořad pro Tebe a pro Mischull inspirace kuchyně.
5. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ceskatelevize.cz/program/bydlenijehra/07.05.2010-17:30-1/ Ty jo, tak na ten "country-punk" styl jsem zvedava :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, o tech www strankach vim a sem tam si tam listuji a projizdim jiz odvysilane dily :wink:
5. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep doted vzpomínám na pokoji alá námořník... takže ten country punk bude asi taky velmi zajímavý :D :D
5. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem si ted nasla Babicovi dobroty a opisovala recept na Hanacke koblihy-vypadaji mooooooooc dobre :wink: :wink:
A v jak se stavi sen byl nedavno znami-jmenoval se Myslivecek a mel tehotnou pritelky a cekali Kubicka :wink: :slight_smile: To jen kdyby jste to nekdo sledoval :slight_smile:
Mish-gratulace k bezplinkovani :slight_smile: :wink: :wink:
5. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Jenda se v sobotu vrací a bude týden doma, a v bytě jsme rok a čtvrt
5. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish aha. tak to jsem Toma špatně pochopila. říkal že ted 3týdny dělá vkuse. no jo, tak tam jste o něco déle.. no my za chívli těch 5let a taky prostě s něčím nehnu.. jedině koupit lepší tiskárnu :grinning: :grinning: protože to jediné chybí, ty papírky, co naposled chtěla sbírat Věrka :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aninka a Ondra :slight_smile:
Taky bysme potřebovali tiskárnu na papírky :slight_smile:
Letos musíme udělat Ondrovi pokojíček a taky jsem se chtěla přihlásit do bydlení je hra, ale Tom mi to nedovolil, že ten nás příšerný barák v televizi ukazovat nebudeme :grinning: A u nás to bude i se stavebníma úpravama - musíme zazdít výlohu a dát tam okna.
5. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jezdil teď tři týdny, teď jezdí poslední
5. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep tak my jsme dnes měli soukro hodinu plavání. byli jsme akorát dva a to ten druhej je Fanda (z Kulíška), takže jako opravdu super hodina :grinning: v sauně jsem byla já a 3chlapi (Domi, Fanda a Fanda st.) hihi
5. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr:Luci,už přes 3roky tu je někdo těhu, já jsem tu začala chodit v září 2007 :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda skoro 3roky, nevyjádřila jsem to přesně!
5. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz.. já jsem tady benjamínek.. tak jsem hrála na jistotu :D :D - víš jak. už jsem dnes netrefila jedno číslo a ted zase druhé :grinning: stejně vlastně vy jste tady tenkrát byli zároven těhu ty, Mish, Nanda... :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem doma z aquaerobicu a bylo to supeeeeeeeeeer :slight_smile: :wink:
No jo vlastne My sjem tehulili spolu ale to jsme sem na MB jeste nechodili-nebo jo?
Ja jsem sem na 100% zacala chodit dele nez na Prosinec :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:jojo na MK jsem nejdříve osobně poznala Mischull a Musilku, tenkrát jsme byli na kafču v Cafe Slunci
5. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem!!!!

nanda:také jsem byla včera cvičit, bylo to fajn!!!

evinka: pěkný fotečky, Anička je už kus ženský!
6. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek