• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
dobré ráno holky :slight_smile:

jdu se číhnout, zda se tu nezahálí a k mému potěšení vidím, že se teda nezahálí a pěkně se tu brebentí... :slight_smile:

evi - tak výlohu nezazdívejte a vymyslete nějaký byznys :wink: Ale tam u vás se asi žádný krámek neuchytí, že? škoda, když by jste na to měli prostory...

aní - tak doufám, že se to ve škole u Matese srovná....To teda je pěkně hnusný od té spolužačky :frowning2: :angry:

taky díky všem za podporu při psaní mého diplomového blábolu....Evi, no nevím nevím, já bych při té obhajobě na jedničku nesázela....Za ty čtyři roky co dělám tuhle VOŠ, tak teď to flákám naprosto nejvíc...Jsem teda hanba, ale co se dá dělat... Co postele, jaké budete mít nebo jste už tedy objednali?

Luci - neboj, se dočkáš a pak budeš mít kuchyňku jak z pohádky a myčku k tomu! no a to už pak nebudeš muset dělat vůbec nic :grinning: Jak pak se má Domi? Doufám, že ho nezlobíte s tatínkem? :grinning:

byli jsme taky s Pepou na matrice a dobrovolně se přiznal k otcovstí mimíse v bříšku, tak už z toho nevyvázne :grinning: A ptal se matrikářky na info ohledně svatby....Tak nevím, asi má nějakou vážnou známost, že se chce ženit....Jsem zvědavá kdo je ta vyvolená, mě ještě o tlapku nepožádal :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
tak my jsme dnes museli ven - na kožní pořád slibovali, že déšt přijde až odpoledne a haha. domů jsme běželi a setjně ze mě kapalo. se na to :grinning:

Věruš jsi mě rozesmála s tou svatbou :dizzy_face: :dizzy_face: víš jak se říká, do roka a do dne po zásnubách, tak to asi udělá ted a za rok konečně budou koníkovky stát na radnici ve špalíru.. a co se ptal? jak jsou volné termíny??? :dizzy_face:

Věruš. kuchyně se dočkám.. jo to jo.. jednou. nejlepší je, že já už ji mám i nakreslenou .. co a jak.. blbnu, co? prostě je to můj sen.. akorátjak říká tatínek - nemůžu mít vše hned, byt, dítě, dovolené :grinning:
6. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
lucko - alespoň budeš krásnější, když jsi zmokla :slight_smile:

tak to jsem zvědavá s těma špalírama na radnici :grinning: :grinning: Ptal se které dny se oddává, jeslti jako i v tejdnu a taky na jakých místech a tak....Mě osobně by se líbily oddavky u nás na zahradě...No ale necháme to asi uležet, letos to rozhodně nebude, tak nejdřív přští rok v létě...To bude jednomu svištíkovi rok a druhému dva, tak by jsme měli alespoň družičky z vlastních řad :grinning:

náhodou neblbneš, my když jsme dělali barák, tak jsme taky vše vymýšleli a dlouze diskutovali a malovali a škrtali a jezdili po návštěvách kdo měl nově postaveno, aby jsme načerpali inspirace...a u kuchyně obzvlášť....protože tam jak blbě něco vymyslíš, tak si budeš dalších 30 let nadávat...
a tatínek má pravdu, nejde všechno hned....My když jsme udělali kuchyň, tak na myčku bylo místo připravené, ale kupovali jsme ji skoro až za rok až byli na ní korunky :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie:teda Pepa ten tu matriku vzal nějak vážně! :grinning:
6. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojda
Verus, to nevis, ze Ti "jakoby flinkove" pak u zaverecek exceluji a hele, kdyz bude nejhur, tak vykul brisko a odved pozornost na uplne neco jineho :wink: Jeee, tak to uz se tesim, jak se pak pochlubis s nejakym origos pozadanim o tlapku. A uplne idealni by tedy bylo, kdyby "briskanda" byla Adalbertka, at mate na druzbu krasny parecek :grinning: Hele a az budes mit diplomku hotovou, tak myslis, ze bych mohla nakuknout?
Dopolko jsme byly venku a tedy zadny zazrak, ale nejak mi dnes dest nevadil. Eli spokojene koukala pres slidu a ja se schovavala pod destnikem. Dokonce jsme uspesne ulovili tu piknikovou decku, jak ma Klouz, takze "leto, kde jsi?" :wink:
Nas dnes ceka zase plavcendo, tak se moooc tesim do saunicky.
6. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
Verko-jeee aja ziju s tim ze jste oddany :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak to je krasny a ja se hlasim taky do spalicku na oddavky-doufam ze nas nezapomenes pozvat a pak na ooooooooooooobr hostinu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci-jj i ja uz mam asi vymslenou kuchyn jen u me to jeste vysi na tom jaka bude v baracku ale predstavu mam-chtela bych leleno bilou-jednu jsem videla na Lenince myslim v Oresi a mooooooc se mi libila :slight_smile: HJj,vse nejde najednou-ale ja uz mam do baracku koupeny lustr-dnes prisel.Je z Bazose a mooooooc se mi libi a od Katky bude ten gaucik ale ten asi Matymu do pokojiku-no uvidime :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Zdenda ma anginu tak tu chrape jak baryk-ma ATB :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale ja bych chtela jit na brigadu do zahrady abych vydelala nejakou korunku-mam ted narozky a taky bych si chtela koupit neco do baracku :slight_smile: :wink: :slight_smile: Vzala jsem si priklad z Lucky jak rikala ze ajk bude hypoteka tak zu si nic nekoupim :grinning: :grinning: Tak jsem se do toho pustila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie:Věruš, jasan, udělej to na břicho!!! :grinning:
Taky se hlásím do špalíru! Nás také dnes čeká plavčo ou15h.

Nevím,jak se sem dostanu, tak pro jistotu, si užijte následující víkend a pa tak nějak ve středu!Ale já se tu ještě objevím, do JC jedeme zítra dopoledne.
6. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Libej se mi ty vyvyseny postele :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
No a ja mam v troube dva kynuty bor.kolace s tvarohem :wink: :slight_smile: :wink:
6. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, super obrazek - hned vecer ukazu Misovi a dostane za ukol neco podobneho vytvorit do nasi loznicky (v jinych barvickach, ale ten napad je moc pekny :wink: )
6. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu se obleknout a pak a pak asi pujdu pomalicku probudit tu nasi Sipkovou Ruzenku, at to stihame :wink:
6. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-vid?Taky se mi ty vyvysene postele mooooooc libi :slight_smile: :wink: Asi by se taky libila jina barva a sirka 180cm a mozna bez cela u nohou pac se Z 2 metrama to je horsi :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
6. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo ono to tam to celo nema tak se omlouvam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda: mrkla jsem na ten odkaz od postelí,jsou tam pak i pěkný ty dětský postele.
6. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jj-maji to moc hezky koukala jsem :wink:
Ale nam to taky udela Zdenda-chteli by jsme ty patrovy jak jsou pod nima psaci stoly tak aby to meli vsechny kluci :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo pockej Evi Ty myslis jako obrazek na stenu?Ja jsem to spatne pochopila-ale jsou tam i jine obrazky-hodim sem odkazi at mate z ceho cerpat :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-task jsem Ti atm dala odkaz ten treti dole na vsechny od pani a mas to tam vsechno-je toho hooooooodne :wink: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie:taky naším snem bylo mít oddavky venku, splnilo se nám to a 16.6.2006 nám přálo i počasí ,bylo kolem30 stup'nů.Obřad jsme měli na hradbách hradu Pecka.
6. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink: :slight_smile:
U nas zatim krasne sviti slunicko a tak jsem se dala do pradla-tak doufam ze nebude prset :wink: :slight_smile: :wink:
Dnes pojedu na kontrolu na ORL s Ondrou a pak do MB s Matym na rentgen zubu do Klaudianky :slight_smile: :wink: :wink:
7. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, kdy asi pojedete do MB? Myslis, ze bychom se mohli videt a udelat obchudek?
7. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Razime ven, tak kdyztak pis na mobil, ju? (cislo pro jistotu v IP)
7. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Na pul druhou mame byt v MB tak se u Tebe stavim ju? :wink:
7. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-SMS mi dosla v aute a docela jsme se s Jolcou zasmali :grinning: :grinning: To mam radost ze ma Eliska radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem rada ze jste spokojeny a je to na obou stranach :slight_smile: :wink: :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, jako fakt je to ted TOP hracka, odpoledne vyrazili s tatkou ven a ona pry z Endura neslezla :grinning: Ted vecer, jak usnula jsem ho vydrbala a vypada jako nove, takze jeste jednou diky moc :wink: (jo a na piskovisti si pry s tatkou zkouseli to vetsi a na to ma Eli jeste male nozicky, takze jsi mela pravdu) :wink:
7. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojjky
no jo..nám se nevěří... jsem psala, že tu motorku máme taky.. a jsme stejně vysocí jak Eli :sweat_smile: což znamená, že kyby nám byla malá, tak ji určo nemáme :sweat_smile:

Aní co ORL?
7. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Evi no vidis ja jsem si myslela ze by to na ni bylo hodne velike-Ondra na ni jezdi ted a to je o trosku vetsi nez Eli :slight_smile: :wink:
Luci- :grinning: :grinning: :grinning:
No a na ORL- za 14 dni jdemme na ORL do MB na tympo a svysledkama za nasi dr. na ORL a pak smer MOtol pac trva na grometach-ze to neni normalni :fearful: :confused: :sweat_smile:
Tympo-je kontrola sluchu :slight_smile: :wink:
8. kvě 2010 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hezkou sobotu :slight_smile:

aní - ještě, že rovnou pro nás méně chápající píšeš hned ty vysvětlivky, páč bych se tě určitě musela zeptat co je to to tympo :wink:

my taky máme tu plastovou odstrk. motorku, podědili jsme, ale zda je to enduro či neenduro to teda nevím...Pepino si ale na ní bude muset ještě chvíli počkat...

před pár dny se začal u nábytku stavět a to je masakr, když žuchne v pokojíčku na koberec, tak to ještě jde, na plovoučku taky, ale v kuchyni na dlažbu to mám celkem strach...párkrát se mu to už povedlo a byla to rána jako z děla a pak plakal jako želvička :frowning2:

evi - až bude prácička komplet, tak ti ji klíďo pošlu :wink:

klouz se zase flákoší v JC, že?

luci - tu středu, klidně dopoledne :wink: ještě se domluvíme....

holky, užijte si den, vypadá že snad bude sluníčkově....My kolem desáté vyjíždíme směr Prágl, máme sraz s Letníma maminkama....tak už se moc na ty mláďátka těším :slight_smile:
8. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné dodpoledne
Věruš - my taky podědili tu motorku, po Kačce.. a když se koukneš, tak tam ten nápis i najdeš :D :D já tomu neříkám Enduro, ale motorka. to že to má takovej načančanej název jsem zjistila až tady :D :D

No ať ti vyjde počásko :wink: teda Vám maminkám. já mu moc nevěřím, tomu počasí zatracenému :sweat_smile:

Jé už se staví? no teda ;o) se na něho těším. akorát čas plánovat tak, že v 11hod musíme nejpozději být v autě - tam usne a snad se nehcá zase přenést do postýlky :sweat_smile:

Aní a kdy asi vše budeš vědět? to se zase táhne :o( at už na něco přijdou přeci
8. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky, tak dnes jsme brali utokem Prahu, co? (myslim jako konikovky :wink: )
Pocasko se take heclo a slunicko to do nas perdilo o106, takze paradicka.
luciejadr:ja teda vubec nema tucha, ze je Domi stejne vysoky jako Eli - sice tedy po stredecnim plavani bych to teoreticky mela vedet (coz bych brala jako pozdni infosku), ale stejne se priznam, ze jsem je tedy nesrovnavala. Holt jsem maly Sherlock a mam se od vas jeste co ucit :wink:
8. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek